Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2012 r.
10:38
Edytuj ten wpis

Szedł przez centrum Lublina i wybijał szyby

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Pijany mężczyzna szedł ulicami w centrum Lublina i wybijał szyby w oknach budynków. Zadzwonił też na policję, że ktoś na Krakowskim Przedmieściu podłożył bombę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
33-latek narozrabiał w nocy z soboty na niedzielę. Około godziny 23 zadzwonił na policję. Powiedział, że na Krakowskim Przedmieściu podłożony został ładunek wybuchowy.

Patrole przeszukały centrum Lublina. W poszukiwaniach bomby uczestniczył pies wyszkolony do wyszukiwania materiałów wybuchowych. Nic podejrzanego nie znaleziono.

Mężczyzna wpadł jeszcze tej samej nocy. Około 3 nad ranem policjanci zauważyli przy Krakowskim Przedmieściu młodego mężczyznę.

- Schylił się, chwycił z chodnika cegłę i rzucił nią w szybę hotelu – informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie. - Pobiegli za nim policjanci i ochroniarz hotelu.

33-letni mieszkaniec gminy Spiczyn miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że tej samej nocy powybijał szyby i witryny w budynkach przy ul. Krakowskie Przedmieście, Narutowicza, Kołłątaja, Peowiaków i Hempla. Straty oszacowano na ponad 12 tys. zł.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
chłystek / 4 grudnia 2012 o 17:04
Film z monitoringu: http://retrix.pl/Wandal.avi
Avatar
mecenas / 4 grudnia 2012 o 15:23
[quote name='kamil' timestamp='1354630458' post='705542']
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
[/quote]Myślisz że z Warszawki ?
Avatar
kamil / 4 grudnia 2012 o 15:14
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
Avatar
gość / 4 grudnia 2012 o 14:47
kolejne scierwo ktore chce przetrwac zime w wiezieniu za nasze pieniadze.
Avatar
Revolution! / 4 grudnia 2012 o 14:36
No taki kraj, takie miasto, taka służba I dobrze, ktoś zaczął rozwalać miasto od zewnątrz, a nie jak władza od środka Szkoda, że nie wybił okien w posterunkach policji, ratuszu i w kańciapie miejskich na Podwalu
Avatar
misiek / 4 grudnia 2012 o 13:27
Strażnik miejski spał na służbie, jak zwykle nic nie robią obiboki. A gębę tego gościa powinno się umieścić na witrynach sklepowych , żeby ludzie go zobaczyli, chyba się nie wstydzi, taki bohater?
Avatar
kk / 4 grudnia 2012 o 13:02
Głupich nie sieją, sami rosną, jak chwasty.
Avatar
JOLA / 4 grudnia 2012 o 12:00
[quote name='puzon20' timestamp='1354618658' post='705459']
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
[/quote]A z nim ten drugi,co obsługuje miejski monitoring, żeby więcej nie chlał i nie spał na służbie.Obu do kamieniołomów do roboty,albo do straży miejskiej.
[quote name='puzon20' timestamp='1354618658' post='705459']
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyb... rozwiń
Avatar
puzon20 / 4 grudnia 2012 o 11:57
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
Avatar
x / 4 grudnia 2012 o 11:52
LLE ......
Avatar
chłystek / 4 grudnia 2012 o 17:04
Film z monitoringu: http://retrix.pl/Wandal.avi
Avatar
mecenas / 4 grudnia 2012 o 15:23
[quote name='kamil' timestamp='1354630458' post='705542']
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
[/quote]Myślisz że z Warszawki ?
Avatar
kamil / 4 grudnia 2012 o 15:14
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
Avatar
gość / 4 grudnia 2012 o 14:47
kolejne scierwo ktore chce przetrwac zime w wiezieniu za nasze pieniadze.
Avatar
Revolution! / 4 grudnia 2012 o 14:36
No taki kraj, takie miasto, taka służba I dobrze, ktoś zaczął rozwalać miasto od zewnątrz, a nie jak władza od środka Szkoda, że nie wybił okien w posterunkach policji, ratuszu i w kańciapie miejskich na Podwalu
Avatar
misiek / 4 grudnia 2012 o 13:27
Strażnik miejski spał na służbie, jak zwykle nic nie robią obiboki. A gębę tego gościa powinno się umieścić na witrynach sklepowych , żeby ludzie go zobaczyli, chyba się nie wstydzi, taki bohater?
Avatar
kk / 4 grudnia 2012 o 13:02
Głupich nie sieją, sami rosną, jak chwasty.
Avatar
JOLA / 4 grudnia 2012 o 12:00
[quote name='puzon20' timestamp='1354618658' post='705459']
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
[/quote]A z nim ten drugi,co obsługuje miejski monitoring, żeby więcej nie chlał i nie spał na służbie.Obu do kamieniołomów do roboty,albo do straży miejskiej.
[quote name='puzon20' timestamp='1354618658' post='705459']
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyb... rozwiń
Avatar
puzon20 / 4 grudnia 2012 o 11:57
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
Avatar
x / 4 grudnia 2012 o 11:52
LLE ......