sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

"Szok, nie uwierzyłem", jak mieszkańcy pamiętają katastrofę smoleńską (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 kwietnia 2015, 19:11

Do katastrofy samolotu Tu-154 doszło 10 kwietnia 2010 roku. Zginęło 96 osób, m.in. para prezydencka – Lech i Maria Kaczyńscy – parlamentarzyści, dowódcy Wojska Polskiego, którzy lecieli na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Zapytaliśmy mieszkańców Lublina, jak dowiedzieli się o tragedii po Smoleńskiem i jakie były ich pierwsze reakcje

WIDEO

  Edytuj ten wpis
magik
ŁOWCA SKÓR
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
(18) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

magik
magik (13 kwietnia 2015 o 03:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co za baran taką pisaniną się "wtrenca" ? Abramunek ! do autyści .baran ,brrr..
Rozwiń
ŁOWCA SKÓR
ŁOWCA SKÓR (11 kwietnia 2015 o 14:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

JUDE ???

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (11 kwietnia 2015 o 14:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAJŚWIĘTSZE OFIARY ZAMACHU (z)BAWIENIA: cz 4:

Po upływie ponad 30 lat od przewrotu SOLIDARNOŚCI lat nikt nie zauważył, ze role się odwróciły i w miejsce PZPR-u WATYKAŃSKIE SŁUŻBY SPECJALNE w randze Księży KAPELANÓW są obecne WSZĘDZIE niczym głoszony Pan Bóg!

Różnica polega na tym, że Watykańska FIRMA (z)BAWIENIA – Kościół – bez problemu uzyskuje potrzebne informacje od samego RZĄDU R.P. Przy okazji PIERWSZYCH PIĄTKÓW MIESIĄCA, reKOLEKCJI (a jest ich coraz więcej), różnych uroczystości RODZINNYCH i PAŃSTWOYCH.

Cały RZĄD R.P. Bazuje na (w)MAWIANYM (z)BAWIENIU i przestraszony WSZECHMOCĄ NYCZ NIE MOGĄCEGO na KULanach składa sprawozdanie zaczynające się wykutą na pamięć formułką (z)BAWIENIA: „OSTATNI RAZ U SPOWIEDZI ŚW.(irniętej) BYŁEM / BYŁAM...”

Żaden z członków RZĄDU i SAMORZĄDU nie ma żadnej pewności, że SPRAWOZDANIA SĄ REJESTROWANE z dźwiękiem i obrazem i zamiast do Nieba wysyłane do WATYKANU, a tam z KULei jest polski AMBASADOR (Siostra) Hanna SUCHOCKA – była PREMIER R.P.!

Takiego (z)BAWIENIA i ZDRADY STANU na rzecz (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ ŚWIAT NIE WIDZIAŁ!

Trudno tych faktów nie łączyć ze sobą - tyle prób nieudanych aż wreszcie SMOLEŃSK...

Zadaniem Księży KAPELANÓW jest rozłożenie wszystkiego od środka!

Jak można wszystkich przestraszyć, że nie będą się mogli (z)BAWIĆ pokazuje multimedialna prasa z ostatnich dni {wcześniej też były niezłe CUDA(ki)} oPiSując Owoce (z)BAWIENIA reKOLEKCJI Głupoty sięgającej Nieba.

Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOŻY za ĆPUNÓW!

AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!

AMINECJE z księŻULAMI mogą jeszcze Poświecić czas i ODPRAWIAĆ j na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają!

Kontynuując wielka szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PEDOlino!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=  i ASC )

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (11 kwietnia 2015 o 14:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAJŚWIĘTSZE OFIARY ZAMACHU (z)BAWIENIA: cz 3:

3) Związek przeprowadził szereg EKSPERYMENTÓW NAUKOWYCH, za które nikt się nie brał z obawy przed KARĄ BOSKĄ pokazujących FIKCJE (z)BAWIENIA, na której BAZUJE WATYKAŃSKA FABRYKA CUD(ak)ÓW:

- Czepiając się samego ŚW.(irniętego) Źródła (z)BAWIENIA „BUBLII”, a w niej CUD(ak)ÓW widać, że „CUDÓW NI MA” jak mówi stare polskie przysłowie i nawet sam JEZUS – CUDOTWÓRCA zamieniał JEDNO NA DRUGIE, a nie jak UCZY PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA tworzył COŚ Z NICZEGO! (zamieniał np. WODĘ na WINO, CHORYCH na ZDROWYCH...) nie mógł ino zamienić GŁUPICCH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH!

No i są CUDA(ki)? - „NI MA”!

- W czasie nagłaśnianych FESTIWALI NAUKOWYCH, na których swoje stoisko ma nawet KOŚCIÓŁ Związek sprawdził PRAWDZIWOŚĆ PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA i ona się ino potwierdziła – przytaszczyliśmy kilka FLASZEK WODY (5 L każda) z Biedronki i Lidla..., a Czarni Cudowali, Cudowali... i nycz nie wycudowali. Jak WODA BYŁA WODĄ, tak nie chciała ZAMIENIĆ SIĘ W WINO!

Aż strach przyprowadzić tam DE'BI'LI i PIJANYCH bo ŚW.(irnięte) De'BI'LE i tak nycz nie zrobią!

- Najświeższym EKSPERYMENTEM był ten z kwietnia 2015 r. i NAGŁAŚNIANE ZMARTWYCHWSTANIE w PiS-ankach zobrazowane!

Część nie WIERNYCH podążąjąca za (w)MAWIANYMI PRAWDAMI SILNEJ WIA(g)RY zapier...niczała z KOSZYCZKAMI DO ŚW.(ięcenia), a Związek WYSZEDŁ z domu i nie doszedł do PUNKTU USŁUGOWEGO serwującego Święcenie!

Po powrocie do domu wszyscy byli Święcie Przekonani, ze to Poświęcone i dzielili się JAKIEM, z którego wyszły niezłe JAJA!

Po życzeniach i pocałunkach (z)BAWIENIA dowiedzieli się, ze to nie ŚWIĘCONE!

Czy ktoś zauważył jakąś RÓŻNICĘ między ŚWIĘCENIEM NA DRODZE (z)BAWIENIA, a BAWIENIEM NIEŚWIECONYM?: - NIE!, ale ta różnica będzie jak CZARNY BETON SIĘ DOWIE – NIKOMU NYCZ SIĘ NIE STANIE ino jak zwykle CZARNYM ODBIJE SZAJBA!

- Nie raz CZARNY BETON jako SPECJALIŚCI OD JEDNEJ ino KSIĄŻKI – KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII” pokazywał gdzie ma polski RZĄD. Ogólnie mówiąc to w DooPIE i to Święconej!

Od tragedii SMOLEŃSKIEJ (2010 r.) przed budynkami rządowymi CZARNI ODSTAWIAJĄ ŻYWĄ SZOPKĘ ULICZNĄ w rodzaju EGZORCYZMÓW nie odnoszących żadnych SKUTKÓW.

Ministrowie obejmowani są EKSKOMUNIKĄ (Ewa Kopacz; Hanna Gronkiewicz - Waltz), w KULejce czeka Prezydent KOMOROWSKI...

I tu czas na KULejny EKSPERYMENT NAUKOWY – NIKT NA CZOLE NIE MA NAPISANE, że Czarni wypier...niczyli Go z DROGI (z)BAWIENIA!

Z powodzeniem może chodzić do KOŚCIOŁA i korzystać z serwowanych przez CZARNY BETON SAKRAMNTÓW (z)BAWIENIA – bez SPOWIEDZI oczywiście!

Czy komuś COŚ SIĘ STANIE? - NIE!, a właściwie to tak – CZARNYM SOLIDNIE ODBIJE PALMA!

Dziwne, że wraz z EKSKOMUNIKĄ Z DROGI (z)BAWIENIA nie ma EKSKOMUNIKI z FUNDUSZU KOŚCIELNEGO!!! ino nawet EKSKOMUNIKOWANI PŁACĄ na NARODOWĄ SCHIZOFRENIĘ, a leczenie tego SCHORZENIA JEST KOSZTOWNE i strach pomyśleć co będzie jak przejmie to NFZ! Czarni UMRĄ w Czarnej Rozpaczy nie doczekawszy się w KOLEJCE!

CZARNY BETON bez słowa wypier...nicza z KOŚCIOŁA członków RZĄDU, a rząd nie jest w stanie wypier...lić ze stanowisk WSZYSTKICH ksieŻULI KAPELANÓW skutecznie rozkładających wszystko OD ŚRODKA!

Tak wygląda CZARNY ZAMACH STANU obiecujący WSZYSTKIM (z)BAWIENIE, a prezydent

R.P. Bronisław KOMOROWSKI na początki swojej kampanii prezydenckiej przestrzegał aby NIE WIERZYĆ tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYSLNOŚCI”.

Czy ktoś UWIERZYŁ prezydentowi, czy dalej GURU bierze SILNA WIA(g)RA i CZYNI CUDA?

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) z mózgu jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOSCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (11 kwietnia 2015 o 14:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAJŚWIĘTSZE OFIARY ZAMACHU (z)BAWIENIA: cz 2:

8) Z nieoficjalnych źródeł ZWIĄZEK wie, że CZARNY BETON przygotowuje się do KAMPANII PREZYDENCKIEJ i po SZOPCE Odprawianej przed pałacem prezydenckim (EGZORCYZMY) od 13.XII.2014 r. KULejnym etapem (z)BAWIENIA ma być EKSKOMUNIKA Bronisława KOMOROWASKIEGO – ciekawe czy AXCELENCJE NA TO SIĘ ODWAŻĄ, czy ino PODPUSZCZĄ LUDZI niczym z KOMITETEM ORGANIZACYJNYM Marszu 13.XII.2014 r., a w ostatniej chwili dadzą se ŚWIĘTY SPOKÓJ?

Bronisław Komorowski już teraz powinien zanosić MODŁY o Szczęśliwy Wybór: „BORze pomóż”; „BORze Prowadź” i śpiewać Święty Hymn Narodowy: „BORze Coś Polskę...”!

AXCELENCJOM przydałoby się kilka pał na Święcone Doopy – jedna PIONOWO druga POZIOMO czyli na KRZYŻ! Szkoda, ze ta przyjemność (z)BAWIENIA ominęła CZARNY BETON 13.XII.2014 r.! Ciekawe jakie OKRZYKI (z)BAWIENIA polecą ze Świętych Ust AMINENCJI: „BOŻE RATUJ” czy „BORze PRZESTAŃ”? Ha ha ha... I tak powinien zakończyć się CZARNY SCENARIUSZ WALKI o NAJŚWIĘTSZĄ R.P. - CZARNY jak Kuria Jego Mać!

9) „Święcenie Pomieszczeń w SEJMIE” (31.III.2015 r.) po zmianie siedziby Janusza PALIKOTA pod wodzą posłanki Beaty KEMPY pokazuje zwykła SCHIZOFRENIĘ WŁADZY widzącej wszędzie SZATANA, a takie przywidzenia miał kilka lat temu Brat Jarosław KACZYŃSKI (VIII.2007 r.)...

Chorobliwe przywidzenia SZATANA podobne są do Biblijnej „APOKALIPSY ŚW.(irniętego) JANA APOSTOŁA”! - czego On tam nie widzi..., a ksieŻULE odstawiając bezskuteczne EGZORCYZMY Szatanią bez przerwy z Żywą Szopką nie mogąc wypędzić SZATANA, a SZATAN JEST W NICH... i tego nie widzą!

10) W Święte Triduum Paschalne (IV. 2015 r.) AMINENCJE pokazały AGRESJĘ pod adresem rządu R.P. Jak KURIA JEGO MAĆ – w nagrodę za ustawę o in vitro SAMI SIĘ WYPIRER... z KOŚCIOŁA!

Tymczasem w Poznaniu 2012 r. księŻULO nie wezwał ambulansu do PORODU NA PLEBANII i jego POTOMEK NIE PRZEŻYŁ! W nagrodę AXCELENCJE wysłały Go na UKRAINĘ i panuje Święty Spokój!

Tak wygląda CZARNY ZAMACH STANU – straszą wszystkich zdając sobie sprawę o UZALĘZNIENIU LUDZI od KOŚCIOŁA!

Ciekawe jak rozpoznają BISKUPI i księŻULE EKSKOMUNIKOWANYCH od NIE ekskomunikowanych skoro nie prowadzą żadnej EWIDENCJI?

Związek przeprowadził szereg EKSPERYMENTÓW NAUKOWYCH pokazujących na jakiej FIKCJI bazuje PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Na potwierdzenie słusznej drogi Związku najnowsze doniesienia:

„ECHO DNIA” z dn. 6.IV.2015 r. w artyKULe: „Jeśli in vitro, to nie komunia? Jakie jest Twoje zdanie” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Trzeba zacząć od początki i brnąć do końca (z)BAWIENIA:

1} ŚW.(irnięta) TEORIA „Zwiastowania” rodem z „BUBLII” nie pozwala na prawdę oscylując w Boskich bajkach uznanych za PRWDĘ (z)BAWIENIA, a konkretnie chodzi oto jak MAŃKA (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT!

Jak to się przekłada na rzeczywistość (z)BNAWIENIA?

Nie da się ukryć, że Kościół dysponuje LEKARZAMI, którzy nawet w czasie pracy w szpitalu usłyszeli GŁOS POWOŁANIA i zrealizowali je w WYŻSZYCH SEMINARIACH DUCHOWNYCH otrzymując na drodze Boskiego Awansu tytuł BISKUPA (np. Biskup Henryk HOSER).

Trudno takie zjawisko uznać za NORMALNE jak i samych BISKUPÓW, księŻULI I ZAKONNICE!

Wszystkich słyszących GŁOSY psychiatria traktuje JEDNAKOWO dlaczego więc Sługi Boże stanowią wyjątek?

Jaką DROGĘ (z)BAWIENIA obrał np. Bp. Henryk HOSER (a cała reszta również) zamieniając funkcjonowanie ludzkiego organizmu na: CIAŁO i KREW Pańską oraz Gipsową lub Malowaną ŚW.(irniętą) RODZINĘ, w której do dziś nie wiadomo KOMU MAŃSKA „DAŁA” i kto jest OJCEM JEZUSA!

Oprócz tego nawet Ojciec ŚW.(irniętey) nie odróżnia WINA i produktów PIEKARNICZYCH od KRWI (Pańskiej) i CIAŁA (Pańskiego) odstawiając Watykańską SZOPKĘ (z)BAWIENIA na okrągło!

2} Wszystkim Biskupom wypada przypomnieć Boskie Pomysły (z)BAWIENIA jakimi dysponuje KOŚCIÓŁ BOŻY, a są one nieograniczone w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA:

- Rok 2012 i w Poznaniu ksieŻULEK nie wezwał ambulansu do PORODU NA PLEBANII dzięki czemu JEGO POTOMEK NIE PRZEZYŁ (Konkubinie się udało!) i ma Święty Spokój!

W nagrodę, że „ŁEB MU UPIER***LIŁ” BISKUPI wysłali Go na UKRAINĘ zapewniając Mu Święty Spokój Na Wieki Wieków!

I na ten temat w Kościołach panuje Święty Spokój jakby AMINENCJE nabrały w usta Wody Święconej! W google wystarczy wpisać: PORÓD NA PLEBANII i artykułów cała masa niczym Ksiąg w „BUBLII” (z)BAWIENIA.

- Rok 2014 pod nosem OJCA ŚW.(irniętego) FRANKA (z)BAWICIELA ZAKONNICA URODZIŁA DZIECKO i rżnęła GŁUPA przed światem, ze nie wiedziała JAK! (to się stało)!!!

W konsekwencji dała Mu na imię FRANEK na cześć OJCA ŚW.(irniętego) PAPIEŻA FRANKA z

WATYKANU! - Na ten temat też panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ!

 
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (18)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!