Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 lutego 2012 r.
13:56
Edytuj ten wpis

Szukali studenta UMCS przez trzy dni. Znajomy spotkał go pod sklepem

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin (pab)
0 13 A A
Policjanci z IV komisariatu w Lublinie wykonali kilkaset różnego rodzaju sprawdzeń i kontroli (Archi
Policjanci z IV komisariatu w Lublinie wykonali kilkaset różnego rodzaju sprawdzeń i kontroli (Archi

Poszukiwany przez policjantów i studentów 23-letni Daniel B. został odnaleziony. Kolega z uczelni spotkał go pod sklepem w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od wtorku do dziś policjanci poszukiwali zaginionego 23-letniego studenta prawa UMCS pochodzącego spod Stalowej Woli, a ostatnio zamieszkałego w Lublinie. Zaginiony wyszedł z domu w poniedziałek w południe i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z IV komisariatu w Lublinie wykonali kilkaset różnego rodzaju sprawdzeń i kontroli. - Zabezpieczono i przeglądano monitoring miejski. Sprawdzano sygnały od osób, które miały go widzieć. Sprawdzano też szpitale, noclegownie, hotele, lokale gastronomiczne i inne miejsca, gdzie mógł się znajdować zaginiony - relacjonuje Janusz Wójtowicz, rzecznik KWP w Lublinie.
Policjanci udali się także na uczelnię Daniela i zaapelowali do studentów o pomoc w poszukiwaniu kolegi. Poprosili ich, by w przypadku spotkania go, natychmiast doprowadzili do najbliższej jednostki policji.

I tak się właśnie stało dziś po godz. 13. Jeden ze studentów zauważył Daniela jak wchodzi do sklepu przy ul. Narutowicza w Lublinie. Doprowadził go do budynku KWP w Lublinie oddalonej zaledwie o kilkaset metrów i przekazał policjantom.

Daniel B. nie ma żadnych zewnętrznych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności zaginięcia mężczyzny.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pablo / 24 lutego 2012 o 08:15
Zapomnieli dodać, że to był sklep monopolowy..
Avatar
pollaneczka / 24 lutego 2012 o 04:18
[quote name='mmmmm' timestamp='1330018185' post='601339']
PUSTAK - wisz co to takiego - TO TY
[/quote]
Wkońcu ktoś coś mądrego tu napisał
Avatar
pollaneczka / 24 lutego 2012 o 04:14
[quote name='bla bla' timestamp='1330040457' post='601461']
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
[/quote]


Jest to bardzo smutne,że Polak tak dyskryminuje własnego rodaka.... A ty jesteś takim świetnym kierowcą? Potrafisz się zachować? Ehh aż mi się niedobrze robi na takich uprzedzonych i jak zresztą wynika z twojej wypowiedzi mało inteligentych i obytych ludzi jak ty....
[quote name='bla bla' timestamp='1330040457' post='601461']
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
[/quote]


Jest to bardzo smutne,że Polak ta... rozwiń
Avatar
bla bla / 24 lutego 2012 o 00:40
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
Avatar
ewel / 24 lutego 2012 o 00:38
gratuluje temu głąbowi, bo zapewne zabalował, albo chciał na siebie zwrócić uwagę i poszedł w tango a normalni znajomi zaniepokojeni zaczeli go szukac. szkoda ze takie czubki żyją i pisze sie o nich w mediach. bo potem ludzie maja zniczulice i czlowiek ktory na serio potrzebuje pomocy jej nie uzyska a taki ktory nie potrzebuje sa ma od reki.

Gratulujue bałwanie takiego zachowania, faktycznie madrze postapiles wiejac z domu na 3 dni i nie dajac znaku zycia. powinni go obciazyc kosztami szukania i byloby po sprawie.
Avatar
K997 / 23 lutego 2012 o 18:31
Tak on będzie miał polewę... a zastanowiłaś się ile taka akcja kosztuje??? ile ludzi zostało w to zaangażowanych? tu nie ma powodu do śmiechu raczej do przemyślenia tej kwestii , ponieważ ktoś inny mógł potrzebować pomocy a mogła ona dotrzeć za późno ze względu że był szukany jakiś nieodpowiedzialny student...............
Avatar
mmmmm / 23 lutego 2012 o 18:29
[quote name='Anka.' timestamp='1330006691' post='601258']
troche przesadzili z zaangazowaniem w te poszukiwania.
Facet troche zabawowy i wolny, a wiec wraca kiedy chce i wychodzi kiedy chce!
Mnie tez potrafilo nie byc na uczelni po kilka dni z rzedu, ale zawsze wracalam.
Nawet po najwiekszej libacji wie sie gdzie dom i przyjaciele!
Akademik zas, jak matka zawsze przyjmie.....
[/quote]
PUSTAK - wisz co to takiego - TO TY
Avatar
POllUB / 23 lutego 2012 o 17:53
Bo to jest student UMCS tam tylko takie odpały... Na polibudzie jakos nikt nigdy nie ginie a pije sie o wiele więcej...
Avatar
Anka. / 23 lutego 2012 o 15:18
troche przesadzili z zaangazowaniem w te poszukiwania.
Facet troche zabawowy i wolny, a wiec wraca kiedy chce i wychodzi kiedy chce!
Mnie tez potrafilo nie byc na uczelni po kilka dni z rzedu, ale zawsze wracalam.
Nawet po najwiekszej libacji wie sie gdzie dom i przyjaciele!
Akademik zas, jak matka zawsze przyjmie.....
Avatar
iga / 23 lutego 2012 o 15:10
jacek chyba nie znasz żadnego studenta prawa:)
Avatar
pablo / 24 lutego 2012 o 08:15
Zapomnieli dodać, że to był sklep monopolowy..
Avatar
pollaneczka / 24 lutego 2012 o 04:18
[quote name='mmmmm' timestamp='1330018185' post='601339']
PUSTAK - wisz co to takiego - TO TY
[/quote]
Wkońcu ktoś coś mądrego tu napisał
Avatar
pollaneczka / 24 lutego 2012 o 04:14
[quote name='bla bla' timestamp='1330040457' post='601461']
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
[/quote]


Jest to bardzo smutne,że Polak tak dyskryminuje własnego rodaka.... A ty jesteś takim świetnym kierowcą? Potrafisz się zachować? Ehh aż mi się niedobrze robi na takich uprzedzonych i jak zresztą wynika z twojej wypowiedzi mało inteligentych i obytych ludzi jak ty....
[quote name='bla bla' timestamp='1330040457' post='601461']
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
[/quote]


Jest to bardzo smutne,że Polak ta... rozwiń
Avatar
bla bla / 24 lutego 2012 o 00:40
zjezdza sie takie buractwo ze stalowej woli, ani to imprezowac nie umie, ani to nie potrafi sie zachowac w miejscu publicznym, nie wspomne juz o tym jak genialnymi kierowcami sa Ci wszyscy przyjezdni. Większosc "podkreslam" większosc studentów to czysta hołota, wystarczy się przejść po klubach studenckich i zobaczyc jak sie zachowuja, a to podobno elita inteligencji polskiej.
Avatar
ewel / 24 lutego 2012 o 00:38
gratuluje temu głąbowi, bo zapewne zabalował, albo chciał na siebie zwrócić uwagę i poszedł w tango a normalni znajomi zaniepokojeni zaczeli go szukac. szkoda ze takie czubki żyją i pisze sie o nich w mediach. bo potem ludzie maja zniczulice i czlowiek ktory na serio potrzebuje pomocy jej nie uzyska a taki ktory nie potrzebuje sa ma od reki.

Gratulujue bałwanie takiego zachowania, faktycznie madrze postapiles wiejac z domu na 3 dni i nie dajac znaku zycia. powinni go obciazyc kosztami szukania i byloby po sprawie.
Avatar
K997 / 23 lutego 2012 o 18:31
Tak on będzie miał polewę... a zastanowiłaś się ile taka akcja kosztuje??? ile ludzi zostało w to zaangażowanych? tu nie ma powodu do śmiechu raczej do przemyślenia tej kwestii , ponieważ ktoś inny mógł potrzebować pomocy a mogła ona dotrzeć za późno ze względu że był szukany jakiś nieodpowiedzialny student...............
Avatar
mmmmm / 23 lutego 2012 o 18:29
[quote name='Anka.' timestamp='1330006691' post='601258']
troche przesadzili z zaangazowaniem w te poszukiwania.
Facet troche zabawowy i wolny, a wiec wraca kiedy chce i wychodzi kiedy chce!
Mnie tez potrafilo nie byc na uczelni po kilka dni z rzedu, ale zawsze wracalam.
Nawet po najwiekszej libacji wie sie gdzie dom i przyjaciele!
Akademik zas, jak matka zawsze przyjmie.....
[/quote]
PUSTAK - wisz co to takiego - TO TY
Avatar
POllUB / 23 lutego 2012 o 17:53
Bo to jest student UMCS tam tylko takie odpały... Na polibudzie jakos nikt nigdy nie ginie a pije sie o wiele więcej...
Avatar
Anka. / 23 lutego 2012 o 15:18
troche przesadzili z zaangazowaniem w te poszukiwania.
Facet troche zabawowy i wolny, a wiec wraca kiedy chce i wychodzi kiedy chce!
Mnie tez potrafilo nie byc na uczelni po kilka dni z rzedu, ale zawsze wracalam.
Nawet po najwiekszej libacji wie sie gdzie dom i przyjaciele!
Akademik zas, jak matka zawsze przyjmie.....
Avatar
iga / 23 lutego 2012 o 15:10
jacek chyba nie znasz żadnego studenta prawa:)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 20

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!