Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 kwietnia 2010 r.
14:39
Edytuj ten wpis

Taksówkarz uciekał przed policją i dachował, miał prawie 3 promile

Autor: Zdjęcie autora er
0 19 A A

Pijany taksówkarz uciekał przed policją ulicami Lublina. Jego jazda zakończyła się uszkodzeniem dwóch znaków drogowych i dachowaniem na pasie zieleni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policję zawiadomił kierowca, który wczoraj około godziny 22 zauważył taksówkę jadącą wężykiem. Podał markę i kolor pojazdu. Patrol natrafił na ciemnego volkswagena passata na ul. Spółdzielczości Pracy. Auto jechało w stronę ul. Bazylianówka.

- Zgłaszający zdarzenie kierowca dał znać mundurowym światłami, że to ten samochód, o którym informował – mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Kierowca taxi zatrzymał się nagle na skrzyżowaniu ul. Porzeczkowej i Walecznych. Policjanci radiowozem zablokowali mu drogę.

Gdy wyszli z radiowozu taksówkarz nagle dodał gazu i odjechał przez krawężnik i trawnik. Policjanci ruszyli za nim.

Uciekinier przejechał przez ul. Walecznych. Na czerwonym świetle skręcił w ul. Andersa, a następnie Kleeberga. Tam zjechał na pas zieleni, taranując dwa znaki drogowe. Wtedy samochód przewrócił się na dach.

Taksówkarzowi nic mu się nie stało. Lekarz stwierdził, że nie wymaga on hospitalizacji w szpitalu.

Kierowca miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Nie pierwsza jego jazda na podwójnym gazie. Odpowie za jazdę po pijanemu , spowodowanie kolizji oraz posiadanie 13 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, które miał w bagażniku.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dori / 4 kwietnia 2010 o 08:10
qwerty napisał:
proszę wpisać "dysmózgia" na youtube.

PIĘKNE!!!!!!!
Avatar
~kierowca~ / 3 kwietnia 2010 o 18:08
z zetki ;p chłopaczyna z kaliny i na swoim osiedlu sie rozbija ;d
Avatar
Kierowca CAB / 3 kwietnia 2010 o 17:19
a wie ktoś z jakiej korporacji byla ta złotówa?
Avatar
qwerty / 3 kwietnia 2010 o 11:06
proszę wpisać "dysmózgia" na youtube.
Avatar
ciekawa / 2 kwietnia 2010 o 22:48
xas napisał:
Poprawiacz! Po pierwsze hospitalizacja może przebiegać w prywatnych klinikach i innych tego typu instytucjach. Po drugie jesteś zwykłym pajacem jeśli czepiasz się zwykłych literówek.

a w jakich instytucjach można być jeszcze hospitalizowanym? oczywiście pomijając szpitale -kliniczne też.Po drugie to czytamy przeciez Dziennik Wschodni a nie .........
Avatar
lolo / 2 kwietnia 2010 o 21:32
W tym Lublyne to tylko pijo
Avatar
maciekZklanu / 2 kwietnia 2010 o 21:13
co sie co sie stało? - łazienka jest zamknięta jest
Avatar
cdx / 2 kwietnia 2010 o 21:03
Większość taksówkarzy to brudasy. W taksówkach śmierdzi papierochami i potem. U jednego w taxi o mało co nie puściłem pawia gdy ten walnął "tajniaka"!!!!
Avatar
haha / 2 kwietnia 2010 o 20:43
podpis pod zdjeciem: Taksówkarzowi nic mu się nie stało. Lekarz stwierdził, że nie wymaga on hospitalizacji w szpitali.
Avatar
Dori / 2 kwietnia 2010 o 19:19
xas napisał:
Poprawiacz! Po pierwsze hospitalizacja może przebiegać w prywatnych klinikach i innych tego typu instytucjach. Po drugie jesteś zwykłym pajacem jeśli czepiasz się zwykłych literówek.

xas nie sraj się tak, bo Ci się trawa za dupą zapali... a od kogo wymagać pisania bez literówek jak nie od redaktorów gazet??

jak się lekarz pomyli, bo jest mańkutem i zamiast prawej nogi utnie Ci lewą to też będziesz go bronił?

xas nie sraj się tak, bo Ci się trawa za dupą zapali... a od kogo wymagać pisania bez literówek jak nie od redaktorów gazet??

jak się lekarz pomyli, bo jest mańkutem i zamiast prawej nogi utnie Ci lewą to też będziesz go bronił? rozwiń
Avatar
Dori / 4 kwietnia 2010 o 08:10
qwerty napisał:
proszę wpisać "dysmózgia" na youtube.

PIĘKNE!!!!!!!
Avatar
~kierowca~ / 3 kwietnia 2010 o 18:08
z zetki ;p chłopaczyna z kaliny i na swoim osiedlu sie rozbija ;d
Avatar
Kierowca CAB / 3 kwietnia 2010 o 17:19
a wie ktoś z jakiej korporacji byla ta złotówa?
Avatar
qwerty / 3 kwietnia 2010 o 11:06
proszę wpisać "dysmózgia" na youtube.
Avatar
ciekawa / 2 kwietnia 2010 o 22:48
xas napisał:
Poprawiacz! Po pierwsze hospitalizacja może przebiegać w prywatnych klinikach i innych tego typu instytucjach. Po drugie jesteś zwykłym pajacem jeśli czepiasz się zwykłych literówek.

a w jakich instytucjach można być jeszcze hospitalizowanym? oczywiście pomijając szpitale -kliniczne też.Po drugie to czytamy przeciez Dziennik Wschodni a nie .........
Avatar
lolo / 2 kwietnia 2010 o 21:32
W tym Lublyne to tylko pijo
Avatar
maciekZklanu / 2 kwietnia 2010 o 21:13
co sie co sie stało? - łazienka jest zamknięta jest
Avatar
cdx / 2 kwietnia 2010 o 21:03
Większość taksówkarzy to brudasy. W taksówkach śmierdzi papierochami i potem. U jednego w taxi o mało co nie puściłem pawia gdy ten walnął "tajniaka"!!!!
Avatar
haha / 2 kwietnia 2010 o 20:43
podpis pod zdjeciem: Taksówkarzowi nic mu się nie stało. Lekarz stwierdził, że nie wymaga on hospitalizacji w szpitali.
Avatar
Dori / 2 kwietnia 2010 o 19:19
xas napisał:
Poprawiacz! Po pierwsze hospitalizacja może przebiegać w prywatnych klinikach i innych tego typu instytucjach. Po drugie jesteś zwykłym pajacem jeśli czepiasz się zwykłych literówek.

xas nie sraj się tak, bo Ci się trawa za dupą zapali... a od kogo wymagać pisania bez literówek jak nie od redaktorów gazet??

jak się lekarz pomyli, bo jest mańkutem i zamiast prawej nogi utnie Ci lewą to też będziesz go bronił?

xas nie sraj się tak, bo Ci się trawa za dupą zapali... a od kogo wymagać pisania bez literówek jak nie od redaktorów gazet??

jak się lekarz pomyli, bo jest mańkutem i zamiast prawej nogi utnie Ci lewą to też będziesz go bronił? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 37 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 70 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 36 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 53 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 424 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!