Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2017 r.
14:56

Tata złodziej w centrum handlowym. Zobacz jak ukradł kurtkę przy dziecku [wideo]

54 28 A A

Policjanci poszukują mężczyzny, który ukradł kurtkę w centrum handlowym. Na zakupy przyjechał z dzieckiem a łup ukrył w wózku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak widać na nagraniu mężczyzna z dziecięcym wózkiem wchodzi do jednego ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Wykorzystuje fakt, że pracownica sklepu jest zajęta, stawia wózek za wieszakiem z ubraniami i kradnie jedną z kurtek. Chowa ją w wózku i wychodzi.

Policjanci zwracają się z apelem do złodzieja. - Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Podajemy dokładne dane: Lublin ul. Tomasza  Zana 45, tel. (81) 535 48 00. Im szybciej Pan to zrobi tym szybciej zniknie Pana wizerunek z naszej internetowej strony. Czynne całą dobę. Prosimy nie zapomnieć o kurtce, zwłaszcza tej kradzionej! - apeluje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 22:31
+1
Wstyd i jeszcze z dzieckiem
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 21:17
+1
Tym chata bogata, co ukradnie tata:-)
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 22:14
Głupota powinia strasznie boleć
Avatar
ktoś / 3 grudnia 2017 o 18:25
kopiący w barierki napisał:
tez bieda napisał:
undefined napisał:
 Biedo pracująca!. Umysłowo też jesteś ubogi. Jesteś bez "bachorów", zarabiasz 1400 na rękę , a średnia to 800zł. Do szkoły- bo nigdy i nigdzie nie zarobisz więcej z twoją wiedzą. No chyba, że rzeczywistość jest inna, a ty pogubiłeś się w krętackim hejcie.
to przez min. ciebie bieda zarabia 1400 zł bo wyciągasz łapy po 500+
Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż) 1400 zł. Przed świętami kościoły będą rozdawały paczki zainteresuj się tym.
 Wielka szkoda, że się zreprodukowałeś skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu. 
 Wielka szkoda, że się zreprodukowałeś skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu.  rozwiń
Avatar
kopiący w barierki / 3 grudnia 2017 o 18:06
tez bieda napisał:
undefined napisał:
Biedo pracująca!. Umysłowo też jesteś ubogi. Jesteś bez "bachorów", zarabiasz 1400 na rękę , a średnia to 800zł. Do szkoły- bo nigdy i nigdzie nie zarobisz więcej z twoją wiedzą. No chyba, że rzeczywistość jest inna, a ty pogubiłeś się w krętackim hejcie.
to przez min. ciebie bieda zarabia 1400 zł bo wyciągasz łapy po 500+
 Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż) 1400 zł. Przed świętami kościoły będą rozdawały paczki zainteresuj się tym.
 Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż)... rozwiń
Avatar
jjj / 3 grudnia 2017 o 17:33
ja napisał:
undefined napisał:
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo.
 To nic nie, gdyż osoba jest niewypłacalna i nie wiadomo gdzie przebywa.
 To nic nie, gdyż osoba jest niewypłacalna i nie wiadomo gdzie przebywa. rozwiń
Avatar
ja / 3 grudnia 2017 o 17:11
undefined napisał:
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
 Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo. 
 Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo.  rozwiń
Avatar
witek / 3 grudnia 2017 o 14:52
undefined napisał:
po co wtrącać teksty o 500+, o bezrobociu, o braku perspektyw itp. itd. nie dorabiajcie ideologii do zwykłego doliniarstwa. złodziej zawsze będzie złodziejem, a szmata zawsze będzie szmatą.
 no i na dzieci tj. 500+ tego złodzieja i szmaty za***am codziennie do pracy dojeżdzając ok. 40 km za  2 tys.  i dlaczego mam niby to nie komentować
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 12:00
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 10:57
Po co wtrącać teksty o 500+, o bezrobociu, o braku perspektyw itp. itd. Nie dorabiajcie ideologii do zwykłego doliniarstwa. Złodziej zawsze będzie złodziejem, a szmata zawsze będzie szmatą.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 22:14
Głupota powinia strasznie boleć
Avatar
ktoś / 3 grudnia 2017 o 18:25
kopiący w barierki napisał:
tez bieda napisał:
undefined napisał:
 Biedo pracująca!. Umysłowo też jesteś ubogi. Jesteś bez "bachorów", zarabiasz 1400 na rękę , a średnia to 800zł. Do szkoły- bo nigdy i nigdzie nie zarobisz więcej z twoją wiedzą. No chyba, że rzeczywistość jest inna, a ty pogubiłeś się w krętackim hejcie.
to przez min. ciebie bieda zarabia 1400 zł bo wyciągasz łapy po 500+
Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż) 1400 zł. Przed świętami kościoły będą rozdawały paczki zainteresuj się tym.
 Wielka szkoda, że się zreprodukowałeś skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu. 
 Wielka szkoda, że się zreprodukowałeś skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu.  rozwiń
Avatar
kopiący w barierki / 3 grudnia 2017 o 18:06
tez bieda napisał:
undefined napisał:
Biedo pracująca!. Umysłowo też jesteś ubogi. Jesteś bez "bachorów", zarabiasz 1400 na rękę , a średnia to 800zł. Do szkoły- bo nigdy i nigdzie nie zarobisz więcej z twoją wiedzą. No chyba, że rzeczywistość jest inna, a ty pogubiłeś się w krętackim hejcie.
to przez min. ciebie bieda zarabia 1400 zł bo wyciągasz łapy po 500+
 Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż) 1400 zł. Przed świętami kościoły będą rozdawały paczki zainteresuj się tym.
 Bido pracująca!. Już nie kwalifikuję się po żadne socjalki. Wychowałem jednego syna- tak, że brałem zasiłek minimalny. W odróżnieniu od ciebie nikomu niczego nie zazdrościłem i nie zazdroszczę. Cieszę się, że większości rodzin udało się poprawić byt. No cóż w każdym społeczeństwie byli i będą tacy nieudacznicy jak ty, żądni tylko od państwa (społeczeństwa) aby ich utrzymywało. Jeśli myślisz, że 3,4,5 dzieci jest łatwo wychować, utrzymać aż do samodzielności to jesteś ograniczony i wcale się nie dziwię, że zarabiasz tylko (aż)... rozwiń
Avatar
jjj / 3 grudnia 2017 o 17:33
ja napisał:
undefined napisał:
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo.
 To nic nie, gdyż osoba jest niewypłacalna i nie wiadomo gdzie przebywa.
 To nic nie, gdyż osoba jest niewypłacalna i nie wiadomo gdzie przebywa. rozwiń
Avatar
ja / 3 grudnia 2017 o 17:11
undefined napisał:
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
 Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo. 
 Jeśli spisałeś z nim umowę (i zgłosiłeś fakt wynajmu do Urzędu Skarbowego), to chyba nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tożsamości "lokatora". Jeśli wynajmujesz bez umowy to sam możesz być uznany za łamiącego prawo.  rozwiń
Avatar
witek / 3 grudnia 2017 o 14:52
undefined napisał:
po co wtrącać teksty o 500+, o bezrobociu, o braku perspektyw itp. itd. nie dorabiajcie ideologii do zwykłego doliniarstwa. złodziej zawsze będzie złodziejem, a szmata zawsze będzie szmatą.
 no i na dzieci tj. 500+ tego złodzieja i szmaty za***am codziennie do pracy dojeżdzając ok. 40 km za  2 tys.  i dlaczego mam niby to nie komentować
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 12:36
-1
O jak miło, Tatuś zabrał dziecko do pracy. Czy to nie urocze? Tusk nie nauczył syna kraść, to i marne 7tys./mc od OLT wyszły na światło dzienne. Tatuś się nie postarał. Wyrwać setki miliardów z budżetu i być daleko w Bruxelles, to dopiero majstersztyk.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 12:00
Czy jeśli lokator zdemolował mi mieszkanie i nie zapłacił za najem jest złodziejem? Straty jakie poniosłem są dużo większe, niż jakaś kurtka. Czy w związku z tym mogę to zgłosić na policję i do Dziennika Wschodniego? Będziecie szukać!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 10:57
Po co wtrącać teksty o 500+, o bezrobociu, o braku perspektyw itp. itd. Nie dorabiajcie ideologii do zwykłego doliniarstwa. Złodziej zawsze będzie złodziejem, a szmata zawsze będzie szmatą.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 22:31
+1
Wstyd i jeszcze z dzieckiem
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 23 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 46

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!