Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2009 r.
20:10
Edytuj ten wpis

Telewizją Lublin nadal rządzi Sienkiewicz

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A

Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oznacza to, że p.o. dyrektorem TVP Lublin nadal jest Dariusz Sienkiewicz, który jednocześnie zasiada w zarządzie Polskiego Radia.

Rakowski ma być na razie jedynie p.o. dyrektorem, bo do jego ostatecznej nominacji potrzeba jest zgoda rady nadzorczej TVP, która spotka się już w styczniu.

Nowy szef rady

Lech Szymańczyk został przewodniczącym nowej Rady Nadzorczej Polskiego Radia Lublin. Wcześniej przez trzy kadencje był posłem na Sejm. W 1993 i 1997 r. dostał się do parlamentu z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a w 2005 r. z listy Samoobrony z okręgu płockiego. W 2007 r. mandatu nie zdołał uzyskać, obecnie należy do Partii Regionów.

Na wiceprzewodniczącego rada wybrała Krzysztofa Jaworskiego, prezesa Interbudu Lublin, a sekretarzem został lekarz Marek Pakulski vel Modrzejewski.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niktoś / 30 grudnia 2009 o 08:43
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...



a Ty staruszek pewnie siedzisz przed ekranem, sączysz piwko jesteś brudny i masz tłusty brzuszek:) każdy niespełniony człowiek lubi krytykować innych i nic nie wymagać od siebie. Dla mnie TVP Lublin jest ok, obejrzyj sobie TVP lokalną z kielc albo krakowa to się przekonasz. Lublin górą!!!!



a Ty staruszek pewnie siedzisz przed ekranem, sączysz piwko jesteś brudny i masz tłusty brzuszek:) każdy niespełniony człowiek lubi krytykować innych i nic nie wymagać od siebie. Dla mnie TVP Lublin jest ok, obejrzyj sobie TVP lokalną z kielc albo krakowa to się przekonasz. Lublin górą!!!! rozwiń
Avatar
opiniak / 29 grudnia 2009 o 21:59
~tom~ napisał:
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??

o to są własnie odpowiedzi jak się uczy dziennikarstwa. skróty myślowe, których juz chyba nikt nie adiustuje. tacy sami chcą byc w telewizji. a tu trzeba i pisac i czytać i układac dźwięk i obraz. nie dziw się chłopie już niczemu. wczoraj w jedenj z gazet przeczytałem , że ostatnia niedziela była trzecim dniem Świat Bożego Narodzenia. - szkoda, że nie napisali, że w poniedziałek przypada lany poniedziałek. i jeszcze jeden kwiatek z podpisu na pasku w TVP INFO. Po spotkaniu w kościele odbędzie się masza święta koncelebrowana przez nowego prymasa Polski. a chyba powinno być Odbedzie się Msza Święta Koncelebrowana, której przewodniczyć będzie prymas Polski. Jak sie nie zna znaczenia słów to sie wypisuje i mówi idiotyzmy bez sensu. Koncelebra to jest kilku księży biorących udział we mszy, skąd zatem jeden koncelebruje? nawet gdyby był prymasem to może koncelebrować z innymi celebransami.

o to są własnie odpowiedzi jak się uczy dziennikarstwa. skróty myślowe, których juz chyba nikt nie adiustuje. tacy sami chcą byc w telewizji. a tu trzeba i pisac i czytać i układac dźwięk i obraz. nie dziw się chłopie już niczemu. wczoraj w jedenj z gazet przeczytałem , że ostatnia niedziela była trzecim dniem Świat Bożego Narodzenia. - szkoda, że nie napisali, że w poniedziałek przypada lany poniedziałek. i jeszcze jeden kwiatek z podpisu na pasku w TVP INFO. Po spotkaniu w kościele odbędzie się masza święta koncelebrowa... rozwiń
Avatar
opiniak / 29 grudnia 2009 o 21:50
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...

jaka praca taka płaca, a absolwenci dziennikarstwa to pożal się boże. nic nie umie, a chce być gwiazdą. jak nie masz tego we krwi to cię żadna szkoła nie nauczy.

jaka praca taka płaca, a absolwenci dziennikarstwa to pożal się boże. nic nie umie, a chce być gwiazdą. jak nie masz tego we krwi to cię żadna szkoła nie nauczy. rozwiń
Avatar
Staruszek / 29 grudnia 2009 o 19:11
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...
Avatar
~tom~ / 29 grudnia 2009 o 14:39
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??
Avatar
mosquito / 29 grudnia 2009 o 10:23
Ludzie, płaćcie abonament. Oni przecież muszą z czegoś żyć. Lepiej.
Avatar
niktoś / 30 grudnia 2009 o 08:43
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...



a Ty staruszek pewnie siedzisz przed ekranem, sączysz piwko jesteś brudny i masz tłusty brzuszek:) każdy niespełniony człowiek lubi krytykować innych i nic nie wymagać od siebie. Dla mnie TVP Lublin jest ok, obejrzyj sobie TVP lokalną z kielc albo krakowa to się przekonasz. Lublin górą!!!!



a Ty staruszek pewnie siedzisz przed ekranem, sączysz piwko jesteś brudny i masz tłusty brzuszek:) każdy niespełniony człowiek lubi krytykować innych i nic nie wymagać od siebie. Dla mnie TVP Lublin jest ok, obejrzyj sobie TVP lokalną z kielc albo krakowa to się przekonasz. Lublin górą!!!! rozwiń
Avatar
opiniak / 29 grudnia 2009 o 21:59
~tom~ napisał:
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??

o to są własnie odpowiedzi jak się uczy dziennikarstwa. skróty myślowe, których juz chyba nikt nie adiustuje. tacy sami chcą byc w telewizji. a tu trzeba i pisac i czytać i układac dźwięk i obraz. nie dziw się chłopie już niczemu. wczoraj w jedenj z gazet przeczytałem , że ostatnia niedziela była trzecim dniem Świat Bożego Narodzenia. - szkoda, że nie napisali, że w poniedziałek przypada lany poniedziałek. i jeszcze jeden kwiatek z podpisu na pasku w TVP INFO. Po spotkaniu w kościele odbędzie się masza święta koncelebrowana przez nowego prymasa Polski. a chyba powinno być Odbedzie się Msza Święta Koncelebrowana, której przewodniczyć będzie prymas Polski. Jak sie nie zna znaczenia słów to sie wypisuje i mówi idiotyzmy bez sensu. Koncelebra to jest kilku księży biorących udział we mszy, skąd zatem jeden koncelebruje? nawet gdyby był prymasem to może koncelebrować z innymi celebransami.

o to są własnie odpowiedzi jak się uczy dziennikarstwa. skróty myślowe, których juz chyba nikt nie adiustuje. tacy sami chcą byc w telewizji. a tu trzeba i pisac i czytać i układac dźwięk i obraz. nie dziw się chłopie już niczemu. wczoraj w jedenj z gazet przeczytałem , że ostatnia niedziela była trzecim dniem Świat Bożego Narodzenia. - szkoda, że nie napisali, że w poniedziałek przypada lany poniedziałek. i jeszcze jeden kwiatek z podpisu na pasku w TVP INFO. Po spotkaniu w kościele odbędzie się masza święta koncelebrowa... rozwiń
Avatar
opiniak / 29 grudnia 2009 o 21:50
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...

jaka praca taka płaca, a absolwenci dziennikarstwa to pożal się boże. nic nie umie, a chce być gwiazdą. jak nie masz tego we krwi to cię żadna szkoła nie nauczy.

jaka praca taka płaca, a absolwenci dziennikarstwa to pożal się boże. nic nie umie, a chce być gwiazdą. jak nie masz tego we krwi to cię żadna szkoła nie nauczy. rozwiń
Avatar
Staruszek / 29 grudnia 2009 o 19:11
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...
Avatar
~tom~ / 29 grudnia 2009 o 14:39
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??
Avatar
mosquito / 29 grudnia 2009 o 10:23
Ludzie, płaćcie abonament. Oni przecież muszą z czegoś żyć. Lepiej.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 8

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.