sobota, 19 sierpnia 2017 r.

Lublin

Tour de Pologne: objazdy komunikacji miejskiej

Dodano: 12 września 2008, 12:52

Poważne zmiany czekają pasażerów komunikacji miejskiej w najbliższą środę, 17 września.

W związku z wyścigiem Tour de Pologne i towarzyszącymi mu imprezami wiele linii komunikacyjnych zostanie skierowanych na objazdy.

Linia 2

Trasa od godz. 5.00, w obie strony:
Zbożowa-Sławinkowska-Willowa-Wyrwasa-Sikorskiego-Popiełuszki-Leszczyńskiego--Solidarności-Tysiąclecia-Ruska.

Linia 3

Trasa do godz. 10.00, w obie strony:
Dąbrowica-Nałęczowska-Morwowa-Kraśnicka-Racławickie-Lipowa-Okopowa-Hempla-Okopowa-Lipowa-Racławickie-Kraśnicka-Morwowa-Nałęczowska-Dąbrowica.

Trasa od godz. 10, w obie strony:
Dąbrowica-Nałęczowska-Morwowa-Kraśnicka (rondo Honorowych Krwiodawców).

Linia 4

Trasa od godz. 5.00, w obie strony:
Poligonowa-Wyrwasa-Solidarności-Tysiąclecia-Ruska.

Linia 5

Trasa od godz. 5.00, w obie strony:
Zbożowa-Warszawska-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Walecznych-Ponikwoda-Niepodległości-Daszyńskiego.

Linia 7

Trasa od rana do godz. 10.00, w obie strony:
Doświadczalna-Witosa-Grygowej-Rataja-Chemiczna-Krańcowa-Droga Męczenników Majdanka-Fabryczna-Zamojska-Narutowicza-Hempla. Powrót przez Narutowicza.

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Doświadczalna-Witosa-Grygowej-Rataja-Chemiczna-Krańcowa-Droga Męczenników Majdanka-Fabryczna-rondo na Klinie.

Linia 8

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Krężnicka-Janowska-Nadbystrzycka-Zana ZUS.

Linia 9

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Os. Poręba-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Nadbystrzycka-Krochmalna-Gazowa-Dw. Gł. PKP-pl. Bychawski-Wolska-Łęczyńska-Mełgiewska.

Linia 10

Trasa od godz. 5.00, w obie strony:
Węglin-Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino-Wileńska-Głęboka-Sowińskiego-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Mełgiewska.

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Węglin-Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Mełgiewska.

Linia 11

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Wojciechowska-Zana-Nadbystrzycka-Krochmalna-Gazowa-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska- Lubartowska-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Mełgiewska-Grygowej.

Linia 13

Trasa od godz. 5.00, obowiązuje w obie strony
Choiny-Szeligowskiego-Smorawińskiego-Kompozytorów Polskich-Koncertowa-Kosmowskiej-Północna-Sikorskiego-Popiełuszki-Racławickie-Lipowa-Okopowa-Narutowicza-pl.Wolności- Bernardyńska-Zamojska-Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP.

Trasa w godz. 10-15 i po godz. 16 w stronę dworca
Choiny-Szeligowskiego-Smorawińskiego-Kompozytorów Polskich-Koncertowa-Kosmowskiej-Północna-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska- Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP.

Trasa w godz. 10-15 i po godz. 16 w stronę Czechowa
Pl. Dworcowy-Młyńska-Trasa Zielona-Unii Lubelskiej-Tysiąclecia-Solidarności-Północna-Kosmowskiej-Koncertowa-Kompozytorów Polskich-Smorawińskiego-Szeligowskiego-Choiny-Paderewskiego.

Trasa w godz. 15-16 w stronę dworca
Paderewskiego-Choiny-Elsnera-Kompozytorów Polskich-Koncertowa-Kosmowskiej-Północna-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska- Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP.

Trasa w godz. 15-16 w stronę Czechowa
Pl. Dworcowy- Młyńska-Trasa Zielona-Unii Lubelskiej-Tysiąclecia-Solidarności-Północna-Kosmowskiej-Kompozytorów Polskich-Elsnera-Choiny-Paderewskiego.

Linia 14

Trasa od godz. 10.00
Os. Poręba-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Nadbystrzycka-Krochmalna-Gazowa-Wolska-Droga Męczenników Majdanka-Grabskiego-Witosa-Doświadczalna. (Powrót jak zwykle przez Krańcową).

Linie 15 i 15 bis

Trasa w godz. 10-15 i od godz. 16.00:
Koncertowa-Kompozytorów Polskich-Smorawińskiego-Popiełuszki-Długosza-Leszczyńskiego-Solidarności-Smorawińskiego- Kompozytorów Polskich-Koncertowa.

W godz. 15.00 - 16.00:
Autobusy będą stać na pętli przy Koncertowej.

Linia 17

Trasa w godz. 15-16:
Os. Widok-Filaretów-Jana Pawła II-Krochmalna-Diamentowa-Zemborzycka-Kunickiego-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Lubartowska-Tysiąclecia-Podzamcze-Unicka-Obywatelska-Chodźki-Jaczewskiego-Prusa-Solidarności-Wodopojna-Przystankowa-Królewska-Zamojska-Trasa Zielona-Kunickiego-Zemborzycka-Diamentowa-Krochmalna-Jana Pawła II-Filaretów-os. Widok

Linia 18

Trasa od godz. 5 do 10, w obie strony:
Sławinkowska-Zbożowa-Warszawska-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Czechowska-Solidarności-Tysiąclecia-Podzamcze-Unicka-Spółdzielczości Pracy-Związkowa-Choiny-Paderewskiego.

Trasa w godz. 10-15 i od godz. 16, w obie strony:
Sławinkowska-Zbożowa-Warszawska-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Podzamcze-Unicka-Spółdzielczości Pracy-Związkowa-Choiny-Paderewskiego.

Trasa w godz. 15-16:
Sławinkowska-Zbożowa-Warszawska-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Podzamcze-Unicka-Lubartowska-Solidarności-Sikorskiego-Warszawska-Zbożowa-Sławinkowska.

Linia 20

Trasa od godz. 10, w obie strony:
Dębówka-Warszawska-Kraśnicka-Zana-Nadbystrzycka-Krochmalna-Gazowa-Dw. Gł. PKP-Kunickiego-Zemborzycka-Budowlana.

Linia 21

W godz. 10-16.30 nie kursuje.

Linia 23

Trasa w godz. 15-16, w obie strony:
Koncertowa-Kosmowskiej-Północna-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska-Fabryczna-Droga Męczenników Majdanka-Doświadczalna.

Linia 24

W godz. 15-16 autobusy będą stać na pętli w Elizówce.

Linia 26

Trasa od godz. 5 do 10, w obie strony:
Węglin-Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino-Armii Krajowej-Jana Pawła II-Filaretów-Sowińskiego-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Czechowska-Solidarności-Prusa-Jaczewskiego-Chodźki-Smorawińskiego-Szeligowskiego-Choiny-Paderewskiego.

Trasa w godz. 10-15 i po godz. 16, w obie strony:
Węglin-Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Solidarności-Prusa-Jaczewskiego-Chodźki-Smorawińskiego-Szeligowskiego-Choiny-Paderewskiego.

Trasa w godz. 15-16, w obie strony:
Węglin-Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino-Armii Krajowej-Jana Pawła II-Filaretów-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Północna-Kosmowskiej-Koncertowa-Kompozytorów Polskich-Elsnera-Paderewskiego.

Linia 31

Trasa od godz.5 do 10, w obie strony:
Os. Poręba-Jana Pawła II-Filaretów-Sowińskiego-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Czechowska-Solidarności-Tysiąclecia-Podzamcze-Unicka-Spółdzielczości Pracy-Związkowa-Bursaki-Rapackiego.

Trasa w godz. 10-15 i od godz. 16, w obie strony:
Os. Poręba-Jana Pawła II-Filaretów-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia- Podzamcze-Unicka-Spółdzielczości Pracy-Związkowa-Bursaki-Rapackiego.

Trasa w godz. 15-16:
Os. Poręba-Jana Pawła II-Filaretów-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia- Podzamcze-Obywatelska-Chodźki-Smorawińskiego-Spółdzielczości Pracy-Podzamcze-Tysiąclecia-Solidarności-Sikorskiego-Kraśnicka-Zana-Filaretów-Jana Pawła II-os. Poręba.

Linia 32

Trasa od godz. 5 do 10

- w stronę Kaliny:
Os. Widok-Filaretów-Zana-Nadbystrzycka-Narutowicza-pl. Wolności-Bernardyńska-Wyszyńskiego-Królewska-Tysiąclecia-Koryznowej-Niepodległości-Daszyńskiego.

- w stronę Czubów:
Daszyńskiego-Niepodległości-Koryznowej-Lwowska-Tysiąclecia-Wodopojna-Królewska-Bernardyńska-pl. Wolności-Narutowicza-Nadbystrzycka-Zana-Filaretów-os. Widok.

Trasa od godz. 10, w obie strony:
Os. Widok-Filaretów-Zana-Nadbystrzycka-Krochmalna-Gazowa-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Lubartowska-Tysiąclecia-Lwowska-Koryznowej-Niepodległości-Daszyńskiego.

Linia 34

Trasa w godz. 15-16, w obie strony:
Koncertowa-Kosmowskiej-Północna-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Mełgiewska-Gospodarcza-Łęczyńska-Wolska-pl. Dworcowy.

Linia 39

Trasa od godz. 5 do 10:

- w stronę Turystycznej:
Zana-Filaretów-Jana Pawła II-Nadbystrzycka-Narutowicza-pl. Wolności-Bernardyńska-Królewska-Lubartowska-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Turystyczna.

- w stronę LSM:
Turystyczna-Andersa-Lwowska-Tysiąclecia-Wodopojna-Królewska-Bernardyńska-pl.Wolności-Narutowicza-Nadbystrzycka-Jana Pawła II-Filaretów-Zana.

Trasa od godz. 10, w obie strony:
Zana-Filaretów-Jana Pawła II-Krochmalna-Gazowa-pl. Dworcowy-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Lubartowska-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Turystyczna.

Linia 40

Trasa od godz. 5 do 10:
Żeglarska-Nałkowskich-Romera-Diamentowa-Krochmalna-Nadbystrzycka-Narutowicza-Lipowa-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Czechowska-Północna-Szeligowskiego-Smorawińskiego-Chodźki.

Trasa od godz. 10:

- w stronę Żeglarskiej:
Chodźki-Szeligowskiego-Prusa-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska-Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP-Krochmalna-Diamentowa-Romera-Nałkowskich-Żeglarska.

- w stronę Chodźki:

Żeglarska-Nałkowskich-Romera-Diamentowa-Krochmalna-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Tysiąclecia-nawrót na rondzie pod Zamkiem-Tysiąclecia-Solidarności-Prusa-Północna-Szeligowskiego-Smorawińskiego-Chodźki.

Linia 44

Trasa od godz. 10 do 15 i od godz. 16

-w stronę Czubów:
Paderewskiego-Choiny-Elsnera-Kompozytorów Polskich-Smorawińskiego-Lipińskiego-Północna-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska-Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP-Krochmalna-Jana Pawła II-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Wojciechowska-Bohaterów Monte Cassino.

- w stronę Czechowa:
Bohaterów Monte Cassino-Kraśnicka-Zana-Bohaterów Monte Cassino-Armii Krajowej-Jana Pawła II-Krochmalna-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Tysiąclecia-nawrót na rondzie pod Zamkiem-Tysiąclecia-Północna-Lipińskiego-Kompozytorów Polskich-Elsnera-Choiny-Paderewskiego.


Trasa w godz. 15-16:

-w stronę Czubów:
Paderewskiego-Choiny-Elsnera-Kompozytorów Polskich-Koncertowa-Kosmowskiej-Kiepury-Lipińskiego-Północna-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska-Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP-Krochmalna-Jana Pawła II-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Wojciechowska-Bohaterów Monte Cassino.

- w stronę Czechowa:
Bohaterów Monte Cassino-Kraśnicka-Zana-Bohaterów Monte Cassino-Armii Krajowej-Jana Pawła II-Krochmalna-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Tysiąclecia-nawrót na rondzie pod Zamkiem-Tysiąclecia-Północna-Lipińskiego-Kiepury-Kosmowskiej-Koncertowa-Elsnera-Choiny-Paderewskiego.

Linia 47

W godz. 14.30-16.00:

Pojazdy dojadą do pętli przy Chodźki i będą czekać na możliwość dalszego przejazdu

Linia 51

Trasa od godz. 5, w obie strony:
Głuska-Wyzwolenia-Długa-Kunickiego-Wolska-Fabryczna-Zygmuntowskie-Piłdsudskiego-Lipowa-Okopowa-Narutowicza-pl. Wolności-Zamojska-Trasa Zielona-Kunickiego-Pawia-Długa-Wyzwolenia-Głuska.

Trasa od godz. 10, w obie strony:
Głuska-Wyzwolenia-Długa-Kunickiego-Wolska-Fabryczna-Trasa Zielona-Kunickiego-Pawia-Długa-Wyzwolenia-Głuska.

Linia 52

Trasa od godz. 5.00:
Turka-Długie-Wólka-Turystyczna-Kalinowszczyzna-Lwowska-Tysiąclecia-Wodopojna-Lubartowska-Tysiąclecia-Kalinowszczyzna-Turystyczna-Wólka-Długie-Turka.

Linia 55

Trasa od godz. 5 do 10.00:
Doświadczalna-Witosa-Wylotowa-Krańcowa-Droga Męczenników Majdanka-Fabryczna-Zamojska-Narutowicza-Hempla (pętla)-Narutowicza-Zamojska-Fabryczna-Droga Męczenników Majdanka-Krańcowa-Wylotowa-Witosa-Doświadczalna.

Trasa od godz. 10.00:
Doświadczalna-Witosa-Wylotowa-Krańcowa-Droga Męczenników Majdanka-Fabryczna-rondo-Fabryczna-Droga Męczenników Majdanka-Krańcowa-Wylotowa-Witosa-Doświadczalna.

Linia 57

Trasa od godz. 5.00 do 10.00, w obie strony:
Os. Świt-Roztocze-Orkana-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Kraśnicka-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska-Andersa-Mełgiewska.

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Os. Świt-Roztocze-Orkana-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Kraśnicka-Sikorskiego-Solidarności-Tysiąclecia-Lwowska- Andersa-Mełgiewska.

Linia 74

Trasa od godz. 5 do 10, w obie strony:
Żeglarska-Nałkowskich-Romera-Diamentowa-Krochmalna-Nadbystrzycka-Narutowicza-Lipowa-Racławickie-Długosza-Leszczyńskiego-Solidarności-Prusa-Jaczewskiego-Chodźki-Smorawińskiego-Kompozytorów Polskich-Elsnera-Choiny.

Trasa od godz. 10, w stronę Zalewu:
Choiny-Elsnera-Kompozytorów Polskich-Smorawińskiego-Chodźki-Jaczewskiego-Prusa-Solidarności-Wodopojna-Królewska-Zamojska-Trasa Zielona-Dw. Gł. PKP-Krochmalna-Diamentowa-Romera-Nałkowskich-Żeglarska.

Trasa od godz. 10, w stronę Choin:
Żeglarska-Nałkowskich-Romera-Diamentowa-Krochmalna-Dw. Gł. PKP-Trasa Zielona-Zamojska-Królewska-Lubartowska-Tysiąclecia-nawrót na rondzie pod Zamkiem-Tysiąclecia-Solidarności-Prusa- Jaczewskiego-Chodźki-Smorawińskiego-Kompozytorów Polskich-Elsnera-Choiny.

W godz. 14.30-16:
Pojazdy dojadą do pętli przy Chodźki i będą czekać na możliwość dalszego przejazdu

Linia 76

Trasa od godz. 10.00, w obie strony:
Os. Świt-Roztocze-Parysa-Kraśnicka-rondo Honorowych Krwiodawców

Linie 150, 151, 152, 153, 155 i 158

Od godz. 10 nie kursują

Trolejbusowa linia zastępcza 161

kursuje od godz. 10.00 z częstotliwością co 10 minut po trasie:
Węglin-Kraśnicka-rondo Honorowych Krwiodawców

Trolejbusowa linia zastępcza 163

kursuje od godz. 10.00 z częstotliwością co 20 minut po trasie:
Węglin-Kraśnicka-Orkana-Armii Krajowej-Bohaterów Monte Cassino-Zana-Kraśnicka-rondo Honorowych Krwiodawców

Trolejbusowa linia zastępcza 165

kursuje od godz. 10.00 z częstotliwością co 20 minut po trasie:
Mełgiewska-Gospodarcza-Hutnicza-Łęczyńska-Wolska-Kunickiego-Abramowice.

Trolejbusowa linia zastępcza 168

kursuje od godz. 10.00 z częstotliwością co 10 minut po trasie:
Zana-Kraśnicka-rondo Honorowych Krwiodawców.

Trolejbusowa linia zastępcza 170

kursuje od godz. 10.00 z częstotliwością co 20 minut po trasie:
Majdanek-Droga Męczenników Majdanka-Wolska-Kunickiego-Abramowice.

Dominik Smaga
Czytaj więcej o:
Zadowolony
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Zadowolony
Zadowolony (12 września 2008 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[[color="#FF0000"]size="7"]O k...a![/size][/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!