Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2010 r.
19:21
Edytuj ten wpis

Toyotą staranowała barierkę przy ul. Głębokiej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora mok
0 8 A A

Na ul. Głębokiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Sowińskiego, przed godz. 19. kobieta kierująca toyotą yaris wjechała w barierkę, oddzielającą jezdnię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przez jakiś czas jeden pas jezdni był nieprzejezdny, a ruch był utrudniony. Obecnie odbywa się już bez zakłóceń.

Ani kobieta siedząca za kierownicą, ani pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2010 o 20:15
A za naprawę barierek kto zapłaci? Rozumiem że kierowca był ubezpieczony i OC pokryje szkody. Mam tylko nadzieję iż nie nastąpi to to kasy miejskiej.
Avatar
Pete / 25 kwietnia 2010 o 15:42
Nic sie nie stało. Małe draśnieecie autka. Artkuł to szukanie sensacji gdzie jej nie ma. Dzisiaj pierdnłąem - napiszcie o tym artykułm jak nie macie co tam pisac. Moge wysłac zdjęcioe komórka. To krest włąściwy język we włąsciwym miejscu.
Każdy może straić panowanioe nad pojazdem, ale po co o od razy pisac o tym artykuł, który odbiega od od rzeczywisctiości, NIe było zadnego pasazera!1 Mała kolizja i tyle. Pisac o tym artrykuły opatrzone zdjęciami?? żenada. KOmentatorzy nie znają rezcywistości. Znam kierowce - od 10 lat nie miał 1 małą kolizje, żadnych mandatów. Ale jest to osoba bardzo ucziwa, a więc duzo pracująca. Lenie siedza przed komputerami i pisza głupawe wypowiedzi. !!!!
Nic sie nie stało. Małe draśnieecie autka. Artkuł to szukanie sensacji gdzie jej nie ma. Dzisiaj pierdnłąem - napiszcie o tym artykułm jak nie macie co tam pisac. Moge wysłac zdjęcioe komórka. To krest włąściwy język we włąsciwym miejscu.
Każdy może straić panowanioe nad pojazdem, ale po co o od razy pisac o tym artykuł, który odbiega od od rzeczywisctiości, NIe było zadnego pasazera!1 Mała kolizja i tyle. Pisac o tym artrykuły opatrzone zdjęciami?? żenada. KOmentatorzy nie znają rezcywistości. Znam kierowce - od 10 lat nie miał... rozwiń
Avatar
bąk Andrzej / 25 kwietnia 2010 o 10:49
Jechałem w prywatnym 26 i wszystko widziałem policjanci pomagali tej Pani... powiem jedno... lepiej z mądrym piechotą niż z idiotą Toyotą
Avatar
lobo / 25 kwietnia 2010 o 09:08
Malowała się czy zmieniała majtki ?
Avatar
paczanga / 25 kwietnia 2010 o 01:40
Nie ściemniajcie że nigdy w nic twardego nie wjechaliście, mnie się zdarzyło raz może dwa
Avatar
skrzatoslaw / 24 kwietnia 2010 o 22:05
No cóź, tak to bywa z GPSami .
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 21:29
miała albo słabego pilota albo niedokładny opis trasy... skręt w lewo był 100m dalej ...zdrowia życze, najważniejsze że nic się nie stało, blache można wyklepać...
Avatar
jegomoscicki / 24 kwietnia 2010 o 21:04
Wniosek kobiety nie umilą jeździć, jedna wbija się w Kurowie , prosto w busa, druga skręca z impetem w barierki przy głębokiej.
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2010 o 20:15
A za naprawę barierek kto zapłaci? Rozumiem że kierowca był ubezpieczony i OC pokryje szkody. Mam tylko nadzieję iż nie nastąpi to to kasy miejskiej.
Avatar
Pete / 25 kwietnia 2010 o 15:42
Nic sie nie stało. Małe draśnieecie autka. Artkuł to szukanie sensacji gdzie jej nie ma. Dzisiaj pierdnłąem - napiszcie o tym artykułm jak nie macie co tam pisac. Moge wysłac zdjęcioe komórka. To krest włąściwy język we włąsciwym miejscu.
Każdy może straić panowanioe nad pojazdem, ale po co o od razy pisac o tym artykuł, który odbiega od od rzeczywisctiości, NIe było zadnego pasazera!1 Mała kolizja i tyle. Pisac o tym artrykuły opatrzone zdjęciami?? żenada. KOmentatorzy nie znają rezcywistości. Znam kierowce - od 10 lat nie miał 1 małą kolizje, żadnych mandatów. Ale jest to osoba bardzo ucziwa, a więc duzo pracująca. Lenie siedza przed komputerami i pisza głupawe wypowiedzi. !!!!
Nic sie nie stało. Małe draśnieecie autka. Artkuł to szukanie sensacji gdzie jej nie ma. Dzisiaj pierdnłąem - napiszcie o tym artykułm jak nie macie co tam pisac. Moge wysłac zdjęcioe komórka. To krest włąściwy język we włąsciwym miejscu.
Każdy może straić panowanioe nad pojazdem, ale po co o od razy pisac o tym artykuł, który odbiega od od rzeczywisctiości, NIe było zadnego pasazera!1 Mała kolizja i tyle. Pisac o tym artrykuły opatrzone zdjęciami?? żenada. KOmentatorzy nie znają rezcywistości. Znam kierowce - od 10 lat nie miał... rozwiń
Avatar
bąk Andrzej / 25 kwietnia 2010 o 10:49
Jechałem w prywatnym 26 i wszystko widziałem policjanci pomagali tej Pani... powiem jedno... lepiej z mądrym piechotą niż z idiotą Toyotą
Avatar
lobo / 25 kwietnia 2010 o 09:08
Malowała się czy zmieniała majtki ?
Avatar
paczanga / 25 kwietnia 2010 o 01:40
Nie ściemniajcie że nigdy w nic twardego nie wjechaliście, mnie się zdarzyło raz może dwa
Avatar
skrzatoslaw / 24 kwietnia 2010 o 22:05
No cóź, tak to bywa z GPSami .
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 21:29
miała albo słabego pilota albo niedokładny opis trasy... skręt w lewo był 100m dalej ...zdrowia życze, najważniejsze że nic się nie stało, blache można wyklepać...
Avatar
jegomoscicki / 24 kwietnia 2010 o 21:04
Wniosek kobiety nie umilą jeździć, jedna wbija się w Kurowie , prosto w busa, druga skręca z impetem w barierki przy głębokiej.