Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 sierpnia 2011 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Tragedia na Koryznowej. Młody mężczyna wyskoczył z 11 piętra

Autor: Zdjęcie autora aa
0 53 A A

Młody mężczyzna spadł z 11 piętra bloku przy ul. Koryznowej w Lublinie. Nie żyje. Policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informacje otrzymaliśmy od naszych Czytelników na Alarm24 i GaduGadu:2231337.

– Ok godz. 14 z bloku przy ulicy Koryznowej w Lublinie wypadł chłopak w wieku ok. 23 lat – napisał na alarm24@dziennikwschodni.pl internauta Michał.

Potwierdza ją policja. – Tuż po godz. 14 powiadomiła nas jedna z mieszkanek bloku, że młody mężczyzna spadł z 11 piętra bloku mieszkalnego – informuje Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie. – Mężczyzna nie żyje. Ustalamy, co się stało. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
skrent / 20 sierpnia 2011 o 14:11
nie znasz człowieka to po co tak piszesz !!! pie***** wam się coś w głowach ! i nie piszcie takich głupot !!! to był normalny chłopak a nie ćpun !! ciekawe jak to by był ktoś od ciebie z rodziny to czy byś tak pisał !!!

Wyrazy współczucia rodzinie
Avatar
Mario / 20 sierpnia 2011 o 14:07
[quote name='Gość' timestamp='1313841124' post='516222']
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[/quote]
czego piszesz czarny scenariusz, 11 piętra to pralnie, okna są tam niższe niż na normalnym piętrze, sięgają nisko, parapety sa cienkie i jesli wypowiada się ktoś znajomy to na pewno lepiej wie niż Ty, który przeczytałeś sobie ten artykuł i wymadrzasz się. Nie masz racji, prokurator, który był na miesjcu wypadku poweidział wyraźnie "nieszczęśliwy WYPADEK" nie samobójstwo. Koniec kropka, zajmijcie się swoimi sprawami i rodzinami.
Pozdrawiam.
[quote name='Gość' timestamp='1313841124' post='516222']
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[/quote]
czego piszesz czarny scenariusz, 11 piętra to pralnie, okna są tam niższe niż na normalnym piętrze, sięgają nisko, parapety sa cienkie i... rozwiń
Avatar
Magdaaa / 20 sierpnia 2011 o 14:06
Módlmy się za Niego teraz jest Mu to bardzo potrzebne... Spoczywaj w Pokoju
Módlmy się za Niego teraz jest Mu to bardzo potrzebne... Spoczywaj w Pokoju rozwiń
Avatar
magdaaaa / 20 sierpnia 2011 o 13:56
Witam:((( Szczerze współczuj całej rodzinie Kamila.Znałam jego i jego rodziców z widzenia. Ciężko jest mi uwierzyć w to co sie stało, do tej pory nie potrafie sobie uświadomic ze jego juz nie ma wśród nas... Widać było że byl człowiekiem który był szcześliwy i cieszył sie życia... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i narzeczonej świetej pamięci Kamila."Niech Dobry Bóg Cię za ręke trzyma..."
Witam:((( Szczerze współczuj całej rodzinie Kamila.Znałam jego i jego rodziców z widzenia. Ciężko jest mi uwierzyć w to co sie stało, do tej pory nie potrafie sobie uświadomic ze jego juz nie ma wśród nas... Widać było że byl człowiekiem który był szcześliwy i cieszył sie życia... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i narzeczonej świetej pamięci Kamila."Niech Dobry Bóg Cię za ręke trzyma..." rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2011 o 13:52
[quote name='rodzina' timestamp='1313838643' post='516215']
nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie glupot . chamy jakies glupoty piszecie ... a ten kali to cwel pewnie nic innego niech powie kim jest a nie sobie tak pisze !!!!!!!!!!!!!!!!koniec ku**a
[/quote]
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[quote name='rodzina' timestamp='1313838643' post='516215']
nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie gl... rozwiń
Avatar
rodzina / 20 sierpnia 2011 o 13:10
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]



nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie glupot . chamy jakies glupoty piszecie ... a ten kali to cwel pewnie nic innego niech powie kim jest a nie sobie tak pisze !!!!!!!!!!!!!!!!koniec ku**a
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]



nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co ... rozwiń
Avatar
rodzina / 20 sierpnia 2011 o 13:06
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2011 o 12:55
[quote name='Blisko' timestamp='1313828370' post='516178']
Kamil za 9 dni mial brac slub ,nie byl zadnym cpunkiem a porzadnym chlopakiem ,ktory kochal i byl kochany (( Chcial zalozyc rodzine i trwac przy niej do konca... Niestety , stalo sie inaczej Wspolczucia dla calej rodziny [*]
[/quote]
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[quote name='Blisko' timestamp='1313828370' post='516178']
Kamil za 9 dni mial brac slub ,nie byl zadnym cpunkiem a porzadnym chlopakiem ,ktory kochal i byl kochany (( Chcial zalozyc rodzine i trwac przy niej do konca... Niestety , stalo sie inaczej Wspolczucia dla calej rodziny [*]
[/quote]
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i ... rozwiń
Avatar
x / 20 sierpnia 2011 o 12:48
[quote name='Kali' timestamp='1313764326' post='515998']
O jednego ćpunka, złodziejaszka i młodego przestępce z pekinu mniej.
[/quote]
słuchaj łachudro je***a ku*** nie znałaś go to po co tak piszesz
powiedz to ku*** prosto w oczy
je***y hujozo popatrz na siebie konfidencie je***y
Avatar
a. / 20 sierpnia 2011 o 10:48
Kondolencje dla Agatki i rodziny ; ( Spoczywaj w pokoju Kamilek. ; (
Avatar
skrent / 20 sierpnia 2011 o 14:11
nie znasz człowieka to po co tak piszesz !!! pie***** wam się coś w głowach ! i nie piszcie takich głupot !!! to był normalny chłopak a nie ćpun !! ciekawe jak to by był ktoś od ciebie z rodziny to czy byś tak pisał !!!

Wyrazy współczucia rodzinie
Avatar
Mario / 20 sierpnia 2011 o 14:07
[quote name='Gość' timestamp='1313841124' post='516222']
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[/quote]
czego piszesz czarny scenariusz, 11 piętra to pralnie, okna są tam niższe niż na normalnym piętrze, sięgają nisko, parapety sa cienkie i jesli wypowiada się ktoś znajomy to na pewno lepiej wie niż Ty, który przeczytałeś sobie ten artykuł i wymadrzasz się. Nie masz racji, prokurator, który był na miesjcu wypadku poweidział wyraźnie "nieszczęśliwy WYPADEK" nie samobójstwo. Koniec kropka, zajmijcie się swoimi sprawami i rodzinami.
Pozdrawiam.
[quote name='Gość' timestamp='1313841124' post='516222']
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[/quote]
czego piszesz czarny scenariusz, 11 piętra to pralnie, okna są tam niższe niż na normalnym piętrze, sięgają nisko, parapety sa cienkie i... rozwiń
Avatar
Magdaaa / 20 sierpnia 2011 o 14:06
Módlmy się za Niego teraz jest Mu to bardzo potrzebne... Spoczywaj w Pokoju
Módlmy się za Niego teraz jest Mu to bardzo potrzebne... Spoczywaj w Pokoju rozwiń
Avatar
magdaaaa / 20 sierpnia 2011 o 13:56
Witam:((( Szczerze współczuj całej rodzinie Kamila.Znałam jego i jego rodziców z widzenia. Ciężko jest mi uwierzyć w to co sie stało, do tej pory nie potrafie sobie uświadomic ze jego juz nie ma wśród nas... Widać było że byl człowiekiem który był szcześliwy i cieszył sie życia... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i narzeczonej świetej pamięci Kamila."Niech Dobry Bóg Cię za ręke trzyma..."
Witam:((( Szczerze współczuj całej rodzinie Kamila.Znałam jego i jego rodziców z widzenia. Ciężko jest mi uwierzyć w to co sie stało, do tej pory nie potrafie sobie uświadomic ze jego juz nie ma wśród nas... Widać było że byl człowiekiem który był szcześliwy i cieszył sie życia... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i narzeczonej świetej pamięci Kamila."Niech Dobry Bóg Cię za ręke trzyma..." rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2011 o 13:52
[quote name='rodzina' timestamp='1313838643' post='516215']
nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie glupot . chamy jakies glupoty piszecie ... a ten kali to cwel pewnie nic innego niech powie kim jest a nie sobie tak pisze !!!!!!!!!!!!!!!!koniec ku**a
[/quote]
taaak? a skąd to wszystko wiesz? przy tobie otworzył okno, wystawił się za futrynę i się "zsunął"? ciekawe, a skoro mu się zrobiło słabo to nie powinieneś/powinnaś mu pomóc się położyć? dziwne to że pozwoliłaś/pozwoliłeś mu się wychylać przez okno w momencie kiedy bardzo źle i słabo się czuł
[quote name='rodzina' timestamp='1313838643' post='516215']
nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie gl... rozwiń
Avatar
rodzina / 20 sierpnia 2011 o 13:10
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]



nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co piszecie jakies glupoty !!!!! Kamil sie cieszyl,ze bierze slub ze zalozy rodzine !!!!!! to nie bylo specjalnie !!!! to tragiczny nieszczesliwy wypadek !!!!!! a jak nie wiecie to nie p[iszcie glupot . chamy jakies glupoty piszecie ... a ten kali to cwel pewnie nic innego niech powie kim jest a nie sobie tak pisze !!!!!!!!!!!!!!!!koniec ku**a
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]



nie wiesz to po co piszesz idioto/idiotko... to był nieszczesliwy wypadek caly dzien zle sie czul podszedl do okna i zemdlal i sie zsunal !!!!!!! po co ... rozwiń
Avatar
rodzina / 20 sierpnia 2011 o 13:06
[quote name='Gość' timestamp='1313837730' post='516212']
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[/quote]
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2011 o 12:55
[quote name='Blisko' timestamp='1313828370' post='516178']
Kamil za 9 dni mial brac slub ,nie byl zadnym cpunkiem a porzadnym chlopakiem ,ktory kochal i byl kochany (( Chcial zalozyc rodzine i trwac przy niej do konca... Niestety , stalo sie inaczej Wspolczucia dla calej rodziny [*]
[/quote]
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i żadnej pomocy od najbliższych
[quote name='Blisko' timestamp='1313828370' post='516178']
Kamil za 9 dni mial brac slub ,nie byl zadnym cpunkiem a porzadnym chlopakiem ,ktory kochal i byl kochany (( Chcial zalozyc rodzine i trwac przy niej do konca... Niestety , stalo sie inaczej Wspolczucia dla calej rodziny [*]
[/quote]
no tak i przez pomyłkę wyszedł oknem zamiast drzwiami, czy ty słyszysz sam siebie człowieku? jeśli jesteście (byliście) takimi super kumplami to dlaczego mu nie pomogliście, facet musiał mieć mega problemy i ... rozwiń
Avatar
x / 20 sierpnia 2011 o 12:48
[quote name='Kali' timestamp='1313764326' post='515998']
O jednego ćpunka, złodziejaszka i młodego przestępce z pekinu mniej.
[/quote]
słuchaj łachudro je***a ku*** nie znałaś go to po co tak piszesz
powiedz to ku*** prosto w oczy
je***y hujozo popatrz na siebie konfidencie je***y
Avatar
a. / 20 sierpnia 2011 o 10:48
Kondolencje dla Agatki i rodziny ; ( Spoczywaj w pokoju Kamilek. ; (