Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2013 r.
13:17
Edytuj ten wpis

Tramwaje wyjechały już z Lublina, trolejbusy przyjadą tu z Torunia

Autor: Zdjęcie autora drs
0 18 A A
Znaki pojawiły się przez pomyłkę (Dominik Smaga)
Znaki pojawiły się przez pomyłkę (Dominik Smaga)

Nie ma już śladu po sześciu przystankach tramwajowych "wyznaczonych” przez pomyłkę na ul. Armii Krajowej i Jana Pawła II przez drogowców pracujących na zlecenie miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W projekcie mowa była o znakach D-16 "przystanek trolejbusowy”, a w Lublinie nie ma tramwajów.

– Sprawdziliśmy, wykonawca wysłał zamówienie na prawidłowe znaki. Błąd popełnił jego podwykonawca – mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Zdjęcie jednego z "tramwajowych” przystanków zamieściliśmy wczoraj. – Niewłaściwe znaki zostały już zdjęte, zamówione zostały nowe, trzeba będzie poczekać, bo jadą z Torunia.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aga / 13 listopada 2013 o 07:48

I nie masz racji. Prawdziwy, rodowity Lublinianin mówi: "W Lublynie w okolycy ulycy Lypowy". Tak!

Avatar
wp / 13 listopada 2013 o 05:02

W Lublynie urzędnicy mają mała wiedze gdyż edukacje póżno rozpoczeli.Jeżeli do szkoły poszliby w wieku 6lat tych błędów by nie popełnili.Na przyszłość do takich robót powinni wybierać po 2 urzędników jeden od czytania znaków,a drugi od stawiania.Takich błędów wtedy nie popełnią.Kompromitacja rzecznika urzędu za tłumaczenie pomyłki.

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 21:35

UWAGA!!! NACIĄGACZE!!

Avatar
Renata / 12 listopada 2013 o 19:58
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. 
http://fw.pl/elokalizacja
Avatar
bosman / 12 listopada 2013 o 19:55

Całe wojewudztwo lubelskie śmieje się z Metropolii Lublyn :) Takiej Wiochy jak to miasto to jeszcze nie widziałem ( am ) !!!

zwłaszcza "wojewUdztwo" niedouczony kmiotku.

Avatar
bosman / 12 listopada 2013 o 19:53

"gość" i "hehehe" - naucz się baranie jeden z drugim pisać po polsku a potem rozdziawiaj dziób kmiocie.

Avatar
Andrzej / 12 listopada 2013 o 19:16

Zamiast wieszać osobny znak dla autobusu i osobny dla trolejbusu powinni powiesić jeden zbiorczy - taki jak ten po prawej.

Oszczędność miejsca i chyba pieniędzy.

W Białymstoku potrafili.

Avatar
A / 12 listopada 2013 o 17:50

LUBLIN a nie a nie "Lublyn" co to jakiś student lubelskich uczelni - moRzeszwiak się wypowiada - chyba prawdopodobnie tak, bo tak z obserwacji forum i innych tematów widać, że to ten sam gość z mojrzeszowa, morzeszowioku - pisz u siebie na forach.... na wsi, czy skąd tam jesteś...

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 17:38

Całe wojewudztwo lubelskie śmieje się z Metropolii Lublyn :) Takiej Wiochy jak to miasto to jeszcze nie widziałem ( am ) !!!

Na początek poczytaj kilka książek - to poprawia ortografię. następnie wbij sobie do głowy że artykuły w dziale "Lublin" nie są dla Ciebie. To raczej dla normalnych ludzi a nie dla ....

Avatar
ja / 12 listopada 2013 o 17:27

I w Telexpressie też was wyśmieli :) !!!

Avatar
Aga / 13 listopada 2013 o 07:48

I nie masz racji. Prawdziwy, rodowity Lublinianin mówi: "W Lublynie w okolycy ulycy Lypowy". Tak!

Avatar
wp / 13 listopada 2013 o 05:02

W Lublynie urzędnicy mają mała wiedze gdyż edukacje póżno rozpoczeli.Jeżeli do szkoły poszliby w wieku 6lat tych błędów by nie popełnili.Na przyszłość do takich robót powinni wybierać po 2 urzędników jeden od czytania znaków,a drugi od stawiania.Takich błędów wtedy nie popełnią.Kompromitacja rzecznika urzędu za tłumaczenie pomyłki.

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 21:35

UWAGA!!! NACIĄGACZE!!

Avatar
Renata / 12 listopada 2013 o 19:58
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. 
http://fw.pl/elokalizacja
Avatar
bosman / 12 listopada 2013 o 19:55

Całe wojewudztwo lubelskie śmieje się z Metropolii Lublyn :) Takiej Wiochy jak to miasto to jeszcze nie widziałem ( am ) !!!

zwłaszcza "wojewUdztwo" niedouczony kmiotku.

Avatar
bosman / 12 listopada 2013 o 19:53

"gość" i "hehehe" - naucz się baranie jeden z drugim pisać po polsku a potem rozdziawiaj dziób kmiocie.

Avatar
Andrzej / 12 listopada 2013 o 19:16

Zamiast wieszać osobny znak dla autobusu i osobny dla trolejbusu powinni powiesić jeden zbiorczy - taki jak ten po prawej.

Oszczędność miejsca i chyba pieniędzy.

W Białymstoku potrafili.

Avatar
A / 12 listopada 2013 o 17:50

LUBLIN a nie a nie "Lublyn" co to jakiś student lubelskich uczelni - moRzeszwiak się wypowiada - chyba prawdopodobnie tak, bo tak z obserwacji forum i innych tematów widać, że to ten sam gość z mojrzeszowa, morzeszowioku - pisz u siebie na forach.... na wsi, czy skąd tam jesteś...

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 17:38

Całe wojewudztwo lubelskie śmieje się z Metropolii Lublyn :) Takiej Wiochy jak to miasto to jeszcze nie widziałem ( am ) !!!

Na początek poczytaj kilka książek - to poprawia ortografię. następnie wbij sobie do głowy że artykuły w dziale "Lublin" nie są dla Ciebie. To raczej dla normalnych ludzi a nie dla ....

Avatar
ja / 12 listopada 2013 o 17:27

I w Telexpressie też was wyśmieli :) !!!

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!