Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 stycznia 2013 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Trochę inny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 5 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

To informacja dla pasażerów linii 1, 4, 19, 21, 31, 40, 54, 55, 73, 74 i 85. W piątek weszły w życie korekty rozkładów jazdy i przyporządkowania taboru do obsługi tras.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Największe zmiany dotyczą linii 74, która w dni powszednie będzie w szczycie kursować z częstotliwością co 15 minut. Dotąd odjazdy były co 20 minut. Poprawią się też warunki jazdy: teraz linię obsługują wyłącznie wysłużone busy należące do AKL.

Od jutra tę trasę będą obsługiwać także nowe, klimatyzowane i wyposażone w biletomat 8,5-metrowe autosany MPK Lublin. Proporcje między poszczególnymi przewoźnikami będą w dni powszednie następujące: trzy wozy MPK i dwa AKL.

Na liniach 1, 4, 54 i 85 od piątku mają kursować wyłącznie autobusy niskopodłogowe. Na linię 73 "przerzucone” zostaną busy AKL wycofane z części kursów na linii 74. Także na linii 21 pojawią się busy wycofane z tamtej trasy, ale tu zmian będzie więcej, bo linia 21 zyska także dodatkowy kurs z ul. Żeglarskiej o godz. 22.04 w dni powszednie, kurs z 6.32 odjedzie o 2 minuty wcześniej.

Więcej roszad będzie na linii 19 w dni powszednie: to opóźnienie kursów z Inżynierskiej z godz. 14.47 i 16.12 na 15.00 i 16.29, a z os. Poręba z godz. 15.31 na 15.44.

Na linii 31 sobotni kurs z Poręby będzie przyspieszony z godz. 5.18 na 5.10, w dni robocze linia 40 odjedzie z Chodźki nie o 17.32, ale o minutę wcześniej, zaś "powszedni” kurs linii 55 z os. Choiny z godz. 16.06 będzie wydłużony do przystanku Felin Europark.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zgredek / 1 lutego 2013 o 20:06
SYLWESTER - Na kaca najlepszy jest chłodny browarek, a nie plucie jadem w necie. Strzel sobie browca to ci ulży chłopie.
Avatar
Uważamże / 1 lutego 2013 o 17:15
Linia 21 - dwie minuty póżniej , linia 40 - minutę wcześniej . Mocne zmiany . No to pasażerowie stopery do rąk i liczmy tej 40 -stce czas o której ruszy . I co dalej ? Stoi jak stała na światłach i dalej na rondzie i dalej na Prusa . I tak oto na Lipowej nie jest opóżniona 10 min. tylko 9min i gitara . Dziękujemy ZTM-ie . A tak naprawdę to sobie ktoś zrobił jaja z tą 40 - tką o tej godzinie , bo to ani do , ani z pracy , ci idioci zmienili by włazić w d... społeczeństwu . Straż Miejska jeżdżi z kablami by się utrzymać , a ZTM -em klepie nowe rozkłady i tak oto wszyscy udają że pracują dla społeczeństwa , a chodzi im o własne d.... .
Linia 21 - dwie minuty póżniej , linia 40 - minutę wcześniej . Mocne zmiany . No to pasażerowie stopery do rąk i liczmy tej 40 -stce czas o której ruszy . I co dalej ? Stoi jak stała na światłach i dalej na rondzie i dalej na Prusa . I tak oto na Lipowej nie jest opóżniona 10 min. tylko 9min i gitara . Dziękujemy ZTM-ie . A tak naprawdę to sobie ktoś zrobił jaja z tą 40 - tką o tej godzinie , bo to ani do , ani z pracy , ci idioci zmienili by włazić w d... społeczeństwu . Straż Miejska jeżdżi z kablami by się utrzymać , a ZTM -em kl... rozwiń
Avatar
f / 1 lutego 2013 o 17:10
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359734458' post='728777']
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
[/quote]

Aleś się SYLWESTER napocił a ileś NAKRZYCZAŁ, hamuj trochę bo się zakrztusisz
własnym jadem.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359734458' post='728777']
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 lutego 2013 o 17:00
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem t... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 lutego 2013 o 17:00
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem t... rozwiń
Avatar
zgredek / 1 lutego 2013 o 20:06
SYLWESTER - Na kaca najlepszy jest chłodny browarek, a nie plucie jadem w necie. Strzel sobie browca to ci ulży chłopie.
Avatar
Uważamże / 1 lutego 2013 o 17:15
Linia 21 - dwie minuty póżniej , linia 40 - minutę wcześniej . Mocne zmiany . No to pasażerowie stopery do rąk i liczmy tej 40 -stce czas o której ruszy . I co dalej ? Stoi jak stała na światłach i dalej na rondzie i dalej na Prusa . I tak oto na Lipowej nie jest opóżniona 10 min. tylko 9min i gitara . Dziękujemy ZTM-ie . A tak naprawdę to sobie ktoś zrobił jaja z tą 40 - tką o tej godzinie , bo to ani do , ani z pracy , ci idioci zmienili by włazić w d... społeczeństwu . Straż Miejska jeżdżi z kablami by się utrzymać , a ZTM -em klepie nowe rozkłady i tak oto wszyscy udają że pracują dla społeczeństwa , a chodzi im o własne d.... .
Linia 21 - dwie minuty póżniej , linia 40 - minutę wcześniej . Mocne zmiany . No to pasażerowie stopery do rąk i liczmy tej 40 -stce czas o której ruszy . I co dalej ? Stoi jak stała na światłach i dalej na rondzie i dalej na Prusa . I tak oto na Lipowej nie jest opóżniona 10 min. tylko 9min i gitara . Dziękujemy ZTM-ie . A tak naprawdę to sobie ktoś zrobił jaja z tą 40 - tką o tej godzinie , bo to ani do , ani z pracy , ci idioci zmienili by włazić w d... społeczeństwu . Straż Miejska jeżdżi z kablami by się utrzymać , a ZTM -em kl... rozwiń
Avatar
f / 1 lutego 2013 o 17:10
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359734458' post='728777']
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
[/quote]

Aleś się SYLWESTER napocił a ileś NAKRZYCZAŁ, hamuj trochę bo się zakrztusisz
własnym jadem.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359734458' post='728777']
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 lutego 2013 o 17:00
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem t... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 lutego 2013 o 17:00
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem tych "Spółek" ale i "DOPOMAGA Z BUDŻETU MIEJSKIEGO" w sprawach finansowych, to znaczy przekazuje "Spółkom" nawet DOTACJE "UE" (sic?). Dla przykładu ; "MOSiR" (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) już nie jest "Miejski" tylko stał się Prezydenta "Kumplowską" "Spółką" (sic?) . Pan Prezydent musi ODEJŚĆ gdyż daje przyzwolenie na zakładanie podobnych "Spółek" w mieście i województwie ! . Zasłużony PKS ... dziwnie szybko "bankrutuje" i powstaje "Spółka" w tej branży , zasłużone dla Lublina "MPK" już od dawna zostało zepchnięte na margines i Ratusz powołał nikomu i niczemu nie potrzebne "ZTK" (sic?). Jest to "firma-przechowalnia" wszelkich nieudaczników i pociotów z Lublina i województwa lubelskiego... (sic?). Jak widzimy "ZTK" zajmuje się jedynie komplikowaniem życia Lublinian zmianami rozkładów jazdy MPK i publikacją obelżywych biletów Kibiców Motor Lublin SA. Dzisiejsza informacja- TROCHE INNY ROZKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ- jako żywo, ROZWŚCIECZA LUBLINIAN !!!. Kiedy wreszcie skończy się "kołowanie" Lublinian ?. Mamy bardzo dużo własnych problemów aby funkcjonować w tych reżimowym rządach "PO" , to jeszcze na przystankach HORROR !. Następne obciążenie Prezydenta Lublina- transport komunikacji miejskiej- " gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" skąd decyzja "Spółek" taboru transportu ?. Mamy MPK i niech ta doświadczona Firma zabezpiecza tabor komunikacyjny a nie "Spółki" . Z tych prezydenc kich "Spółek" wyłoniła się najbardziej niebezpieczna "Spółka" - AKL- oparta o kolesiowski wykup starych rupieci autobusów MPK które utworzone w "Spółkę" ma "służyć" Lublinianom w miejskiej komu nikacji (sic?). Kto wydał zezwolenie do eksploatacji starego złomu autobusowego ?. Tymi rupieciami nie wozi się KARTOFLI tylko LUDZI !. Prokuratorzy i "CBA" do Ratusza na kontrole DOTACJI "UE" i kontrole powstawania i funkcjonowania "Spółek" "prezydenckich" (sic?). ŻADAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !. Koniec z okradaniem Lublina ! .
------------------------ŻĄDAMY NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PREZYDENTA LUBLINA !----------------- To co się dzieje w Lublinie i województwie lubelskim wymaga NATYCHMIASTOWYCH NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA LUBLINA !!! . Prezydent Lublina Krzysztof Zuk potworzył w Ratuszu "SPÓŁKI" które w swojej kontrowersji wymagają kontroli prokuratury , względnie "CBA" lub "NIK" !. Prezydent Zuk także podlega Kontroli rozliczeniowej gdyż to On jest nie tylko Organizatorem t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 3

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 30 64

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 14

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!