piątek, 23 marca 2018 r.

Lublin

Tymczasowi kontrolerzy mają sprawdzać nam bilety

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 stycznia 2014, 09:30
Autor: Dominik Smaga

Kontrola biletowa nadal się odbywa. Jej prowadzenie zleciliśmy tymczasowo na podstawie umów z kontrolerami - poinformował wczoraj Grzegorz Malec, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego po tym, jak wcześniejszą umowę ze sprawdzającą bilety spółką MKK unieważnił lubelski Sąd Okręgowy. Wyrok zapadł w piątek, a w sobotę umowa przestała obowiązywać - W poniedziałek obsada kontrolerska była niepełna. Teraz pracuje siedem grup - mówi Malec.

O wyroku pisaliśmy wczoraj: Kontrolerzy zniknęli z autobusów i trolejbusów. Sąd kazał Sąd unieważniając umowę polecił Zarządowi Transportu Miejskiego ponowne zbadanie ofert przetargowych i uwzględnienie przy tej ocenie oferty złożonej przez radomską Agencję Ochrony Osób i Mienia Reflex. Wcześniej ZTM dwukrotnie odrzucał radomską ofertę uznając, że Reflex nie udokumentował swojego doświadczenia, przez co jego oferta nie spełniała wymogów i nie powinna podlegać ocenie. Zgodnie z warunkami przetargu wygrać miała tańsza spośród ofert podlegających ocenie. Oferta z Radomia była o 1,4 miliona tańsza od złożonej przez Miejską Korporację Komunikacyjną. Ale przez to, że urzędnicy uznali ofertę Refleksu za wadliwą i nie podlegającą ocenie, na placu boju pozostała tylko oferta MKK i to ona, choć była droższa, uznana została za zwycięską. - W chwili obecnej analizujemy prawnie zaistniałe okoliczności pod kątem prawidłowego wykonania wyroku sądu. Dodatkowo oczekujemy na uzasadnienie orzeczenia - pisze w oficjalnym komunikacie Justyna Góźdź z ZTM. MKK już wcześniej sprawdzała bilety, taką usługę świadczyła ZTM od 2009 r.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin komunikacja miejska
dd
Gość
aaa
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

dd
dd (23 stycznia 2014 o 11:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

na zachodzie nie ma kontrolerów - jest kierowca i każdy na dzień dobry albo karta albo kupuje bilet ... i po kłopocie 

Rozwiń
Gość
Gość (22 stycznia 2014 o 11:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

Rozwiń
aaa
aaa (22 stycznia 2014 o 09:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Co dzieje się w polskim sądownictwie. Jeden sąd powie A, drugi B. Bardzo dziwne, zwłaszcza że Reflex nie potwierdził swoich kompetencji....

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!