Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lutego 2013 r.
12:21
Edytuj ten wpis

Ul. Fulmana: Rozbił 6 samochodów i uciekł

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 7 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Kierowca opla rozbił sześć innych samochodów na parkingu przy ul. Fulmana i uciekł. Policjanci już ustalili kim jest.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w sobotę, pół godziny po północy. Poinformował nas o nim internauta v50klub.pl.

Kierowca czarnego opla omegi wyjeżdżając rozbił 6 pojazdów: toyotę, dwa volkswageny, opla, fiata i renaulta. - Jego auto również było mocno uszkodzone. Odpadł od niego zderzak - wyjaśnia Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Policjanci ustalili już kim jest sprawca. Sprawą zajmie się Komenda Miejska Policji.

Trwa ustalanie strat i poszukiwanie mężczyzny.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
janosik / 17 lutego 2013 o 11:52
Tak na dobrą sprawę to osiedle powinno wybudować sobie ekrany dźwiękochłonne. Tor kartingowy był tu o wiele wcześniej. Został wybudowany na początku lat 80-tych XX wieku i dosyć często odbywały się tu zawody.
Avatar
jo do / 17 lutego 2013 o 11:01
A ja sobie mieszkam na tym osiedlu. Póki co nie sięgałbym tak daleko by oskarżać "torowiczów" o zemstę na złych mieszkancach. Zakładam że "torowiczowie" są inteligentnymi ludźmi i w pierszym rzędzie podziękowali PZM - owi za olanie próśb mieszkańców o zbudowanie infrastruktury redukującej hałas - chłopaki wycenili i uznali że bardziej opłaca im się sprzedać tor. Dla mnie tor był atrakcją dla mieszkańców którą w po pierwsze należało udostępnić mieszkańcom (np. zbudować wejście od strony osiedla) a po drugie wyremontować ( wał ziemny od strony osiedla; ekrany dźwiękowe; a przedewszystkim odnowić obiekt bo straszył - dlaczego straż miejska nie ścigała właścicela za chwasty i syf wokół obiektu nie wiem). Obecnie jeśli ktoś jest kibicem sportu motorowego będzie się przygłądał na co pójdzie kasa ze sprzedaży tej działki.

Co do gościa w omedze - wiele takich aut w lublinie nie ma liczę na szybkie efekty śledztwa i urwanie jaj.


Pozdrawiam
A ja sobie mieszkam na tym osiedlu. Póki co nie sięgałbym tak daleko by oskarżać "torowiczów" o zemstę na złych mieszkancach. Zakładam że "torowiczowie" są inteligentnymi ludźmi i w pierszym rzędzie podziękowali PZM - owi za olanie próśb mieszkańców o zbudowanie infrastruktury redukującej hałas - chłopaki wycenili i uznali że bardziej opłaca im się sprzedać tor. Dla mnie tor był atrakcją dla mieszkańców którą w po pierwsze należało udostępnić mieszkańcom (np. zbudować wejście od strony osiedla) a po drugie wyremontować ( ... rozwiń
Avatar
Paweł P. / 16 lutego 2013 o 21:20
foto oraz więcej informacji na www.lublin112.pl
Avatar
jarecpop / 16 lutego 2013 o 20:53
[quote name='maniek' timestamp='1361041157' post='735019']
Człowieczku z "centrum" Lublina wiesz co to jest ironia? a wiesz może mieszkańcy której ulicy najbardziej protestowali przeciwko dalszemu działaniu toru? i kogo jest tutaj zal? mnie czy ciebie? pozdro dla wszystkich myslacych za kierownica
[/quote]Sorry ale te hehehe ścieło mnie .Wiem kto protestował .Bywam tam często gościnnie .Spokojnej nocki !
Avatar
maniek / 16 lutego 2013 o 19:59
[quote name='jarecpop' timestamp='1361036829' post='734990']
Człowieczku z dalekich okolic Lublina-wyjazd z toru jest około 2,5 km od wjazdu na ul.Fulmana .....żal mi ciebie skoro się wypowiadasz a nie znasz topografii Lublina ;-)
[/quote]

Człowieczku z "centrum" Lublina wiesz co to jest ironia? a wiesz może mieszkańcy której ulicy najbardziej protestowali przeciwko dalszemu działaniu toru? i kogo jest tutaj zal? mnie czy ciebie? pozdro dla wszystkich myslacych za kierownica
Avatar
jarecpop / 16 lutego 2013 o 18:47
Człowieczku z dalekich okolic Lublina-wyjazd z toru jest około 2,5 km od wjazdu na ul.Fulmana .....żal mi ciebie skoro się wypowiadasz a nie znasz topografii Lublina ;-)
Avatar
maniek / 16 lutego 2013 o 14:32
najpierw nahałasował na torze a potem uciekł rozbijajac samochody hiehiehie
Avatar
janosik / 17 lutego 2013 o 11:52
Tak na dobrą sprawę to osiedle powinno wybudować sobie ekrany dźwiękochłonne. Tor kartingowy był tu o wiele wcześniej. Został wybudowany na początku lat 80-tych XX wieku i dosyć często odbywały się tu zawody.
Avatar
jo do / 17 lutego 2013 o 11:01
A ja sobie mieszkam na tym osiedlu. Póki co nie sięgałbym tak daleko by oskarżać "torowiczów" o zemstę na złych mieszkancach. Zakładam że "torowiczowie" są inteligentnymi ludźmi i w pierszym rzędzie podziękowali PZM - owi za olanie próśb mieszkańców o zbudowanie infrastruktury redukującej hałas - chłopaki wycenili i uznali że bardziej opłaca im się sprzedać tor. Dla mnie tor był atrakcją dla mieszkańców którą w po pierwsze należało udostępnić mieszkańcom (np. zbudować wejście od strony osiedla) a po drugie wyremontować ( wał ziemny od strony osiedla; ekrany dźwiękowe; a przedewszystkim odnowić obiekt bo straszył - dlaczego straż miejska nie ścigała właścicela za chwasty i syf wokół obiektu nie wiem). Obecnie jeśli ktoś jest kibicem sportu motorowego będzie się przygłądał na co pójdzie kasa ze sprzedaży tej działki.

Co do gościa w omedze - wiele takich aut w lublinie nie ma liczę na szybkie efekty śledztwa i urwanie jaj.


Pozdrawiam
A ja sobie mieszkam na tym osiedlu. Póki co nie sięgałbym tak daleko by oskarżać "torowiczów" o zemstę na złych mieszkancach. Zakładam że "torowiczowie" są inteligentnymi ludźmi i w pierszym rzędzie podziękowali PZM - owi za olanie próśb mieszkańców o zbudowanie infrastruktury redukującej hałas - chłopaki wycenili i uznali że bardziej opłaca im się sprzedać tor. Dla mnie tor był atrakcją dla mieszkańców którą w po pierwsze należało udostępnić mieszkańcom (np. zbudować wejście od strony osiedla) a po drugie wyremontować ( ... rozwiń
Avatar
Paweł P. / 16 lutego 2013 o 21:20
foto oraz więcej informacji na www.lublin112.pl
Avatar
jarecpop / 16 lutego 2013 o 20:53
[quote name='maniek' timestamp='1361041157' post='735019']
Człowieczku z "centrum" Lublina wiesz co to jest ironia? a wiesz może mieszkańcy której ulicy najbardziej protestowali przeciwko dalszemu działaniu toru? i kogo jest tutaj zal? mnie czy ciebie? pozdro dla wszystkich myslacych za kierownica
[/quote]Sorry ale te hehehe ścieło mnie .Wiem kto protestował .Bywam tam często gościnnie .Spokojnej nocki !
Avatar
maniek / 16 lutego 2013 o 19:59
[quote name='jarecpop' timestamp='1361036829' post='734990']
Człowieczku z dalekich okolic Lublina-wyjazd z toru jest około 2,5 km od wjazdu na ul.Fulmana .....żal mi ciebie skoro się wypowiadasz a nie znasz topografii Lublina ;-)
[/quote]

Człowieczku z "centrum" Lublina wiesz co to jest ironia? a wiesz może mieszkańcy której ulicy najbardziej protestowali przeciwko dalszemu działaniu toru? i kogo jest tutaj zal? mnie czy ciebie? pozdro dla wszystkich myslacych za kierownica
Avatar
jarecpop / 16 lutego 2013 o 18:47
Człowieczku z dalekich okolic Lublina-wyjazd z toru jest około 2,5 km od wjazdu na ul.Fulmana .....żal mi ciebie skoro się wypowiadasz a nie znasz topografii Lublina ;-)
Avatar
maniek / 16 lutego 2013 o 14:32
najpierw nahałasował na torze a potem uciekł rozbijajac samochody hiehiehie
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!