Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 maja 2012 r.
21:34
Edytuj ten wpis

Ul. Kunickiego: Samochód potrącił 16-latkę

0 11 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W rejonie przejścia dla pieszych samochód potrącił 16-latkę. Dziewczyna trafiła do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.

16-latka weszła na przejście dla pieszych, gdzie potrącił ją seat toledo. - Na razie nie wiemy czyja to była wina - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjanci wyjaśniają przebieg zdarzenia.

16-latka trafiła do szpitala. Według wstępnych ustaleń nie ma poważnych obrażeń.

Kierowca seata był trzeźwy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luiza / 14 maja 2012 o 09:51
Ooooo! To z całą pewnością cenne INFO .......mam nadzieję że nie kolejna pułapka na bezbronnych poszkodowanych . Czy możesz napisać jaka jest cena za tą usługę . Pytam życzliwie bez podtekstu.
Avatar
euNOmia / 14 maja 2012 o 07:37
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw.

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie TEREN UE

DZWON, bo to bezplatna porada

Tel. 794213288
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw.

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szko... rozwiń
Avatar
zeta / 13 maja 2012 o 08:32
Dziennikarz jak zwykle "słyszał że dzwonią tylko nie wie w którym kościele" .
Jeśli wszyscy kierują się taką rzetelnością w przekazywaniu informacji to moje gratulacje .
Ciekawe czy chociaż czyta nasze komentarze . Podejrzewam że nie .

Halo halo !
Panie kolego - koleżanko najwyższy czas na sprostowanie . No i dobrze by było zająć się dalszym ciągiem tej sprawy.
Avatar
tomek / 12 maja 2012 o 14:28
[quote name='luiza' timestamp='1336824257' post='629575']
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
[/quote]

Potwierdzam. Niezbędny jest tam garb-spowalniacz
[quote name='luiza' timestamp='1336824257' post='629575']
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt u... rozwiń
Avatar
karola / 12 maja 2012 o 14:09
Adamek - Jak ci nie wstyd . Głupoty piszesz . w obliczu czyjegoś nieszczęścia wypisywać
takie kłamstwa . Wstydź się !!
Avatar
luiza / 12 maja 2012 o 14:04
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
Avatar
Adamek / 12 maja 2012 o 09:44
To galerianka do pracy sie spieszyla.znam ja
Avatar
podróżny / 12 maja 2012 o 09:31
Jeżeli już piszesz to najpierw się zastanów nad tym co chcesz napisać. Po drugie skoro nie masz jeszcze matury zdanej to może kup sobie słownik ortograficzny, to niewielki wydatek a o ile mniej wstydu...No i w przygotowaniu do matury może się przyda. W sumie o takim słowniku w tym kraju powinno pomyśleć więcej osób, które komentując takie wydarzenia jakoby ŁĄCZĄ SIĘ W BÓLU z ofiarami...
Avatar
Też_pieszy / 12 maja 2012 o 07:26
Tradycyjnie, hurra w ocenie zdarzenia... ehh. Ja nie byłem nie widziałem. Ale chcę powiedzieć o nagminnym procederze w zachowaniu pieszych, a zwłaszcza kobiet a w szczegolności małolat na przejciach - z daleka łep w przeciwnym kierunku do nadjeżdżających i ostro na jezdnie prosto pod koła, niech szmaciaże wiedzą kto tu rządzi. No a potem co sie stało, że się .... i pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.
Avatar
sss / 12 maja 2012 o 03:18
@up
No chyba kpisz sobie...
Mogła wejść na czerwonym.
Avatar
luiza / 14 maja 2012 o 09:51
Ooooo! To z całą pewnością cenne INFO .......mam nadzieję że nie kolejna pułapka na bezbronnych poszkodowanych . Czy możesz napisać jaka jest cena za tą usługę . Pytam życzliwie bez podtekstu.
Avatar
euNOmia / 14 maja 2012 o 07:37
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw.

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie TEREN UE

DZWON, bo to bezplatna porada

Tel. 794213288
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw.

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szko... rozwiń
Avatar
zeta / 13 maja 2012 o 08:32
Dziennikarz jak zwykle "słyszał że dzwonią tylko nie wie w którym kościele" .
Jeśli wszyscy kierują się taką rzetelnością w przekazywaniu informacji to moje gratulacje .
Ciekawe czy chociaż czyta nasze komentarze . Podejrzewam że nie .

Halo halo !
Panie kolego - koleżanko najwyższy czas na sprostowanie . No i dobrze by było zająć się dalszym ciągiem tej sprawy.
Avatar
tomek / 12 maja 2012 o 14:28
[quote name='luiza' timestamp='1336824257' post='629575']
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
[/quote]

Potwierdzam. Niezbędny jest tam garb-spowalniacz
[quote name='luiza' timestamp='1336824257' post='629575']
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt u... rozwiń
Avatar
karola / 12 maja 2012 o 14:09
Adamek - Jak ci nie wstyd . Głupoty piszesz . w obliczu czyjegoś nieszczęścia wypisywać
takie kłamstwa . Wstydź się !!
Avatar
luiza / 12 maja 2012 o 14:04
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych .
Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu .
Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną
rozpacz Ojca ....
Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
Avatar
Adamek / 12 maja 2012 o 09:44
To galerianka do pracy sie spieszyla.znam ja
Avatar
podróżny / 12 maja 2012 o 09:31
Jeżeli już piszesz to najpierw się zastanów nad tym co chcesz napisać. Po drugie skoro nie masz jeszcze matury zdanej to może kup sobie słownik ortograficzny, to niewielki wydatek a o ile mniej wstydu...No i w przygotowaniu do matury może się przyda. W sumie o takim słowniku w tym kraju powinno pomyśleć więcej osób, które komentując takie wydarzenia jakoby ŁĄCZĄ SIĘ W BÓLU z ofiarami...
Avatar
Też_pieszy / 12 maja 2012 o 07:26
Tradycyjnie, hurra w ocenie zdarzenia... ehh. Ja nie byłem nie widziałem. Ale chcę powiedzieć o nagminnym procederze w zachowaniu pieszych, a zwłaszcza kobiet a w szczegolności małolat na przejciach - z daleka łep w przeciwnym kierunku do nadjeżdżających i ostro na jezdnie prosto pod koła, niech szmaciaże wiedzą kto tu rządzi. No a potem co sie stało, że się .... i pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.
Avatar
sss / 12 maja 2012 o 03:18
@up
No chyba kpisz sobie...
Mogła wejść na czerwonym.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 36

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!