Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 sierpnia 2013 r.
21:34
Edytuj ten wpis

Ul. Osmolicka: Potrącenie rowerzysty. Sprawca uciekł

0 18 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Na ul. Osmolickiej doszło do potrącenia. Samochód osobowy uderzył w rowerzystę. Kierowca auta odjechał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. 18.40. Samochód osobowy uderzył w rowerzystę i odjechał.

Cyklista został zabrany do szpitala. Był przytomny, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci badają okoliczności kolizji. - Wiemy, że samochód to prawdopodobnie opel - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Klaudia / 3 września 2013 o 15:41

Bardzo dobrze się stało.Będzie miał nauczkę na przyszłość.

Czyżby pan/pani jeżdził/a tylko samochodem? Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada! proponuje pomyśleć kilka razy zanim coś sie napisze!

Avatar
Klaudia / 3 września 2013 o 15:38

zapomnieli napisać czy rowerzysta był trzeźwy...

kierowca pewnie nie, dlatego uciekł

ps. ROWERZYSTA NA ULICY PRZY KTÓREJ JEST ŚCIEŻKA ROW. TO deb***E!!!

zapraszam  na Jana Pawła,żeby wciskać idiotów (szurkowskich i podchmielonych wędkarzy) w krawężniki  

serio? a wiesz, że jeżdżąc rowerem szosowym większym niebezpieczeństwem jest jazda właśnie ścieżką rowerową, którą jeżdżą pospolici amatorzy? proponuję wsiąść na rower i spróbować SPOKOJNIE przejechać przez ścieżkę rowerową. 5+ dla inteligencji i ogromnej wiedzy!

serio? a wiesz, że jeżdżąc rowerem szosowym większym niebezpieczeństwem jest jazda właśnie ścieżką rowerową, którą jeżdżą pospolici amatorzy? proponuję wsiąść na rower i spróbować SPOKOJNIE przejechać przez ścieżkę rowerową. 5+ dla inteligencji i ogromnej wiedzy!

rozwiń
Avatar
Paweł / 1 września 2013 o 17:59

Po za tym nawet na zdjeciach widac ze ma na kierownicy lampkę ;/

Zdjęcia na lublin112.pl

Avatar
410 / 1 września 2013 o 17:56

Po za tym nawet na zdjeciach widac ze ma na kierownicy lampkę ;/

Avatar
PAweł / 1 września 2013 o 17:52

Jak mnie wk....ją takie komentarze ;/ Znam dobrze tego człowieka i wiem że jeździ ostrożnie a dwa to w tym miejscu akurat konczy sie sciezka bo barany zamiast zrobic w 100% do okoła zalewu to przez około 1-2km tej sciezkinie ma i to akurat w tamtym miejscu ;/

Avatar
edmund wiszynsky / 30 sierpnia 2013 o 11:13
Lepiej powoli wlec sie chodnikiem.i placic mandaty za jazde na nim nuz miec przetracony kregoslup - kierowcy sami w siebie uderzaja wiec i tym bardziej w d. Maja rowerzystow
Avatar
stefan / 30 sierpnia 2013 o 11:07

Widziałem leżącego rowerzystę. Ubrany był w profesjonalny sprzęt rowerowy więc sądzę że tacy raczej są trzeźwi

Avatar
sajmons / 30 sierpnia 2013 o 10:34
Ścieżka wybudowana a te barany po ulicy jadą.... Mandat dla cyklisty i konfiskata roweru.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2013 o 10:07

zapomnieli napisać czy rowerzysta był trzeźwy...

kierowca pewnie nie, dlatego uciekł

ps. ROWERZYSTA NA ULICY PRZY KTÓREJ JEST ŚCIEŻKA ROW. TO deb***E!!!

zapraszam  na Jana Pawła,żeby wciskać idiotów (szurkowskich i podchmielonych wędkarzy) w krawężniki  

Tam,gdzie nie ma ścieżki ich poziom inteligencji  gwałtownie wzrasta.Bzdura.

Avatar
kierowca bombowca / 30 sierpnia 2013 o 10:06

Kolejny immunitet,mogą mu na PYRDEL skoczyć,albo co najwyżej Lexusa do pełna zatankować !!!

Avatar
Klaudia / 3 września 2013 o 15:41

Bardzo dobrze się stało.Będzie miał nauczkę na przyszłość.

Czyżby pan/pani jeżdził/a tylko samochodem? Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada! proponuje pomyśleć kilka razy zanim coś sie napisze!

Avatar
Klaudia / 3 września 2013 o 15:38

zapomnieli napisać czy rowerzysta był trzeźwy...

kierowca pewnie nie, dlatego uciekł

ps. ROWERZYSTA NA ULICY PRZY KTÓREJ JEST ŚCIEŻKA ROW. TO deb***E!!!

zapraszam  na Jana Pawła,żeby wciskać idiotów (szurkowskich i podchmielonych wędkarzy) w krawężniki  

serio? a wiesz, że jeżdżąc rowerem szosowym większym niebezpieczeństwem jest jazda właśnie ścieżką rowerową, którą jeżdżą pospolici amatorzy? proponuję wsiąść na rower i spróbować SPOKOJNIE przejechać przez ścieżkę rowerową. 5+ dla inteligencji i ogromnej wiedzy!

serio? a wiesz, że jeżdżąc rowerem szosowym większym niebezpieczeństwem jest jazda właśnie ścieżką rowerową, którą jeżdżą pospolici amatorzy? proponuję wsiąść na rower i spróbować SPOKOJNIE przejechać przez ścieżkę rowerową. 5+ dla inteligencji i ogromnej wiedzy!

rozwiń
Avatar
Paweł / 1 września 2013 o 17:59

Po za tym nawet na zdjeciach widac ze ma na kierownicy lampkę ;/

Zdjęcia na lublin112.pl

Avatar
410 / 1 września 2013 o 17:56

Po za tym nawet na zdjeciach widac ze ma na kierownicy lampkę ;/

Avatar
PAweł / 1 września 2013 o 17:52

Jak mnie wk....ją takie komentarze ;/ Znam dobrze tego człowieka i wiem że jeździ ostrożnie a dwa to w tym miejscu akurat konczy sie sciezka bo barany zamiast zrobic w 100% do okoła zalewu to przez około 1-2km tej sciezkinie ma i to akurat w tamtym miejscu ;/

Avatar
edmund wiszynsky / 30 sierpnia 2013 o 11:13
Lepiej powoli wlec sie chodnikiem.i placic mandaty za jazde na nim nuz miec przetracony kregoslup - kierowcy sami w siebie uderzaja wiec i tym bardziej w d. Maja rowerzystow
Avatar
stefan / 30 sierpnia 2013 o 11:07

Widziałem leżącego rowerzystę. Ubrany był w profesjonalny sprzęt rowerowy więc sądzę że tacy raczej są trzeźwi

Avatar
sajmons / 30 sierpnia 2013 o 10:34
Ścieżka wybudowana a te barany po ulicy jadą.... Mandat dla cyklisty i konfiskata roweru.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2013 o 10:07

zapomnieli napisać czy rowerzysta był trzeźwy...

kierowca pewnie nie, dlatego uciekł

ps. ROWERZYSTA NA ULICY PRZY KTÓREJ JEST ŚCIEŻKA ROW. TO deb***E!!!

zapraszam  na Jana Pawła,żeby wciskać idiotów (szurkowskich i podchmielonych wędkarzy) w krawężniki  

Tam,gdzie nie ma ścieżki ich poziom inteligencji  gwałtownie wzrasta.Bzdura.

Avatar
kierowca bombowca / 30 sierpnia 2013 o 10:06

Kolejny immunitet,mogą mu na PYRDEL skoczyć,albo co najwyżej Lexusa do pełna zatankować !!!

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!