Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 stycznia 2015 r.
17:00
Edytuj ten wpis

Ul. Wojciechowska: Zderzenie audi z autobusem. Zginął mężczyzna. Droga zablokowana

4 17 A A

Tragiczny wypadek na ul. Wojciechowskiej. Czołowo zderzył się tutaj autobus z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia z tego zdarzenia? Wyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl

Informację o wypadku policjanci otrzymali o godz. 15.20.

Kierowca osobowego audi a4 jechał ul. Wojciechowską od strony Motycza. - W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej - wyjaśnia Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca osobówki, który jechał sam, zginął na miejscu. Kierującemu autobusem linii 44 i kilku jego pasażerom nic się nie stało. - Wyjaśniamy przyczyny tego zdarzenia - dodaje Kamola.

Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Auta są kierowane na objazdy przez ul. Gnieźnieńską.

Jak informuje ZTM autobusy linii nr 44 kursują do przystanku Bohaterów Monte Cassino 02 z pominięciem przystanków: Bohaterów M. Cassino 01, Polfa 01 i 02, Lipniak 02 oraz Wojciechowska - zespół szkół 02.
Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AnonimAnonim / 17 stycznia 2015 o 14:07

Widziałem to na własne oczy! jechałem w stronę Nałęczowa i widziałem co się działo na drodze kierowca jechał i zaczął robić slalomy w okół dwóch pasów! tragiczna śmierć! samochód skasowany! 

Avatar
Henio / 16 stycznia 2015 o 08:05

Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..

Może, w danych warunkach, jechał ze dwa razy za szybko i nie starczyło umiejętności? 

Może, w danych warunkach, jechał ze dwa razy za szybko i nie starczyło umiejętności? 

rozwiń
Avatar
JK / 15 stycznia 2015 o 15:56

Np niestety, ulicą Wojciechowską wjeżdżają do miasta całe zastępy LUB, LOP etc. I niestety jest to duży problem. Nie każdy radzi sobie za kierownicą samochodu osobowego skoro do tej pory poruszał się ciągnikiem czy kombajnem. Oczywiście to wielka tragedia, zginął człowiek, ale dopóki na Wojciechowskiej nie pojawią się kontrole Policji i radary niestety takie wypadki będą się powtarzać.

Po grubo ponad 40 latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się na wieś i mam teraz na samochodzie rejestrację LUB. Dla odmiany moja żona pochodzi ze wsi, ale zameldowana jest w Lublinie i ma na samochodzie LU. I o czym to wszystko świadczy? Kompletnie o niczym, a już na pewno nie o umiejętnościach.

Po grubo ponad 40 latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się na wieś i mam teraz na samochodzie rejestrację LUB. Dla odmiany moja żona pochodzi ze wsi, ale zameldowana jest w Lublinie i ma na samochodzie LU. I o czym to wszystko świadczy? Kompletnie o niczym, a już na pewno nie o umiejętnościach.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 15 stycznia 2015 o 11:43
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.

Szczególną inteligencją można się popisać np. używając słowa, których się nie rozumie/nie zna znaczenia.

Przykładowo: bynajmniej.

ną inteligencją można się popisać np. używając słowa, których się nie rozumie/nie zna znaczenia.

Przykładowo: bynajmniej.

rozwiń
Avatar
Iwona / 15 stycznia 2015 o 08:28

Przeczytajcie sobie te Wasze komentarze i zastanówcie się trochę ludzie. Po co to robicie? Aż szkoda czasu na czytanie tego jadu...

Avatar
lub / 15 stycznia 2015 o 08:08
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.

i zgadzam sie z toba w 100% :-)

sie z toba w 100% :-)

rozwiń
Avatar
Anna / 15 stycznia 2015 o 07:55
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.
Avatar
yeti / 15 stycznia 2015 o 00:55

Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..
Tak,w ogóle kierowcy audi bardzo często "słabną",jest to naprawde pasjonująca zagadka

Avatar
mieszkaniec / 15 stycznia 2015 o 00:51

Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.
To samo pomyślałam. Oto nasz bogaty (ale na pewno nie w rozum i kulturę)

Avatar
Gość / 14 stycznia 2015 o 21:18

Pajacu większość bogatych Lublinian wyprowadziła się poza miasto do okolicznych wsi iposiada takie auta jak zaczołeś audi, bmw, mercedes, leksux, infiniti, itp. luksusowe marki a kmiocie siedzisz w zajebistej wynajętej kaalerce

Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.

Avatar
AnonimAnonim / 17 stycznia 2015 o 14:07

Widziałem to na własne oczy! jechałem w stronę Nałęczowa i widziałem co się działo na drodze kierowca jechał i zaczął robić slalomy w okół dwóch pasów! tragiczna śmierć! samochód skasowany! 

Avatar
Henio / 16 stycznia 2015 o 08:05

Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..

Może, w danych warunkach, jechał ze dwa razy za szybko i nie starczyło umiejętności? 

Może, w danych warunkach, jechał ze dwa razy za szybko i nie starczyło umiejętności? 

rozwiń
Avatar
JK / 15 stycznia 2015 o 15:56

Np niestety, ulicą Wojciechowską wjeżdżają do miasta całe zastępy LUB, LOP etc. I niestety jest to duży problem. Nie każdy radzi sobie za kierownicą samochodu osobowego skoro do tej pory poruszał się ciągnikiem czy kombajnem. Oczywiście to wielka tragedia, zginął człowiek, ale dopóki na Wojciechowskiej nie pojawią się kontrole Policji i radary niestety takie wypadki będą się powtarzać.

Po grubo ponad 40 latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się na wieś i mam teraz na samochodzie rejestrację LUB. Dla odmiany moja żona pochodzi ze wsi, ale zameldowana jest w Lublinie i ma na samochodzie LU. I o czym to wszystko świadczy? Kompletnie o niczym, a już na pewno nie o umiejętnościach.

Po grubo ponad 40 latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się na wieś i mam teraz na samochodzie rejestrację LUB. Dla odmiany moja żona pochodzi ze wsi, ale zameldowana jest w Lublinie i ma na samochodzie LU. I o czym to wszystko świadczy? Kompletnie o niczym, a już na pewno nie o umiejętnościach.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 15 stycznia 2015 o 11:43
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.

Szczególną inteligencją można się popisać np. używając słowa, których się nie rozumie/nie zna znaczenia.

Przykładowo: bynajmniej.

ną inteligencją można się popisać np. używając słowa, których się nie rozumie/nie zna znaczenia.

Przykładowo: bynajmniej.

rozwiń
Avatar
Iwona / 15 stycznia 2015 o 08:28

Przeczytajcie sobie te Wasze komentarze i zastanówcie się trochę ludzie. Po co to robicie? Aż szkoda czasu na czytanie tego jadu...

Avatar
lub / 15 stycznia 2015 o 08:08
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.

i zgadzam sie z toba w 100% :-)

sie z toba w 100% :-)

rozwiń
Avatar
Anna / 15 stycznia 2015 o 07:55
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.
Avatar
yeti / 15 stycznia 2015 o 00:55

Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..
Tak,w ogóle kierowcy audi bardzo często "słabną",jest to naprawde pasjonująca zagadka

Avatar
mieszkaniec / 15 stycznia 2015 o 00:51

Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.
To samo pomyślałam. Oto nasz bogaty (ale na pewno nie w rozum i kulturę)

Avatar
Gość / 14 stycznia 2015 o 21:18

Pajacu większość bogatych Lublinian wyprowadziła się poza miasto do okolicznych wsi iposiada takie auta jak zaczołeś audi, bmw, mercedes, leksux, infiniti, itp. luksusowe marki a kmiocie siedzisz w zajebistej wynajętej kaalerce

Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.