Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 stycznia 2008 r.
18:26
Edytuj ten wpis

Ulica oskarża prezydenta Fica

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 10 A A

Na ulicach wiodących do domu wiceprezydenta Lublina stanęły zakazy wjazdu aut cięższych niż 2 tony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Prosili o to mieszkańcy - twierdzi Ratusz. Zakazu strzeże radiowóz. - Na prośbę mieszkańców - mówi policja. - Czyją prośbę? Na pewno nie naszą - grzmią sąsiedzi prezydenta.

Hiacyntowa to niewielka uliczka w lubelskiej dzielnicy Bazylianówka. Przy wjeździe na osiedle stoi zakaz wjazdu aut powyżej 3,5 t. Nie dotyczy on służb komunalnych i zaopatrzenia do 8 ton. Ale dalej jest pięć innych znaków z ograniczeniem do 2 ton. Wyjątek czynią tylko dla służb komunalnych. Zaopatrzeniowcy jadący do sklepu muszą łamać zakaz. Mieszkańcy też. - Bo jak mamy dojechać z węglem? Samochodem osobowym? Żuk jest już za ciężki, lublin też - mówi Sebastian Osuch, mieszkaniec dzielnicy. - Mebli też nikt mi nie dowiezie - wtóruje mu Halina Gustaw.

Zakaz kazał postawić Urząd Miasta. - Na wniosek mieszkańców tej dzielnicy - stwierdza krótko Barbara Kostecka z biura prasowego Ratusza. Więcej szczegółów nie podaje.

- Jaką prośbę? Jakich mieszkańców? - obrusza się Sławomir Dąbrowski. - Przecież wszystkie znaki stoją przy drogach prowadzących do domu zastępcy prezydenta miasta Stanisława Fica. I to on za tym stoi - dodaje.

Mieszkańcy zażądali wyjaśnień od magistratu. - Powiedzieli nam, że cięższe samochody niszczą podziemne instalacje - mówi Waldemar Szałkiewicz, który przy Hiacyntowej prowadzi warsztat.

- Ale to my w czynie społecznym kładliśmy rury i budowaliśmy ulicę. Fic przyszedł na gotowe. Jak się budował, to materiały woził. I co? Wtedy się instalacje nie niszczyły? - dopytuje Antoni Mazur, jeden z najstarszych mieszkańców dzielnicy.

- Nie mam z tym nic wspólnego - zaprzecza Stanisław Fic. - Na mocy prezydenckiego zarządzenia jestem odsunięty od wszelkich spraw dotyczących mojej dzielnicy. Prywatnie też niczego nie pisałem w tej sprawie. To kolejna prowokacja skierowana w moją stronę. Już kiedyś powiesili mi przed domem latarnie i też wszyscy mówili, że to prywata. A okazało się, że to na wniosek policji.
Wczoraj przy znakach zakazu stał radiowóz drogówki.

- Rozmawialiśmy z policjantami. Mówili, że takie dostali polecenie, żeby tu stać - mówi Sebastian Osuch.

- Bo otrzymaliśmy pismo od mieszkańców, którzy się skarżyli, że kierowcy nie przestrzegają tego zakazu - informuje Magdalena Jędrejek z Komendy Miejskiej Policji. Wczoraj nikt nie wpadł na łamaniu przepisu.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jurx / 12 stycznia 2008 o 12:12
Witam, ten Fic to jakis oszolom!!! Nawet jak jezdzą tymi wozkami to co maja robic przenosic je w rekach, helkoperem wywozic z warsztu???
Jak ktos jest urzedasem i zamiast wspierac tych ludzi bo pewnie zatrudniaja iles tam osob, placa podatki etc a im tylko przeszkadza to powinien sie pier...... pozadnie w leb i na tym zakonczyc.
Dziwie sie ze prawo w polsce pozwala na taka prywate urzednikow ktorzy pracuja dla nas a nie my dla nich.
Jak Wasilewski cos z tym pajacem nie zrobi to zakonczy na jeden kadencji, to nie do pomslenia taki jolopa na stanowisku vice.
pozdrawiam i ciesze sie ze nie mieszka obok mnie jakis fic.
Witam, ten Fic to jakis oszolom!!! Nawet jak jezdzą tymi wozkami to co maja robic przenosic je w rekach, helkoperem wywozic z warsztu???
Jak ktos jest urzedasem i zamiast wspierac tych ludzi bo pewnie zatrudniaja iles tam osob, placa podatki etc a im tylko przeszkadza to powinien sie pier...... pozadnie w leb i na tym zakonczyc.
Dziwie sie ze prawo w polsce pozwala na taka prywate urzednikow ktorzy pracuja dla nas a nie my dla nich.
Jak Wasilewski cos z tym pajacem nie zrobi to zakonczy na jeden kadencji, to n... rozwiń
Avatar
dexster / 10 stycznia 2008 o 14:44
Właśnie,właśnie ,, ktoś tu sie powinien przyznac do robienia specjalnie szumu ,a chodzi tylko i wyłącznie o te nieszczęsne wózki widłowe.
Konflikt narasta,ludzie cierpia,służby maja co innego do roboty niz pilnowac znaków. Ach ten zastępca......
Avatar
mieszakniec / 10 stycznia 2008 o 10:29
vice napisał:
....Bo otrzymaliśmy pismo od mieszkańców, którzy się skarżyli, że kierowcy nie przestrzegają tego zakazu ........
....Zakaz kazał postawić Urząd Miasta. - Na wniosek mieszkańców tej dzielnicy - stwierdza krótko Barbara Kostecka z biura prasowego Ratusza...

CZy jest taka możliwość,aby ktoś z Dziennika Wschodniego w trybie pilnym sprawdził tą "petycję" mieszkańców?Ile tam jest podpisów no i czy wogóle takie wystąpienie miszkańców wpłynęło do magistratu


Podpisy mieszkańców pod petycją zostały zbierane po postawieniu znaków - były one skierowane przeciwko durnej decyzji urzędasów, każdy samochód klasy wyżsej waży ponad 2 tony


Podpisy mieszkańców pod petycją zostały zbierane po postawieniu znaków - były one skierowane przeciwko durnej decyzji urzędasów, każdy samochód klasy wyżsej waży ponad 2 tony rozwiń
Avatar
nik / 10 stycznia 2008 o 10:15
No cóż, lepsze NIC niż FIC
Avatar
chart / 10 stycznia 2008 o 09:26
"Już kiedyś powiesili mi przed domem latarnie i też wszyscy mówili, że to prywata. A okazało się, że to na wniosek policji." - pan Fic łagodnie mówiąc mija się z prawdą. Latarnie zostały zainstalowane na podpisany przez niego osobiście pisemny wniosek. Dokument ten jest dostępny w Urzędzie Miasta i znany dziennikarzom.
Avatar
markus-46 / 10 stycznia 2008 o 09:18
TO JEST WŁAŚNIE POLSKA JAK DORWIE SIĘ DO WŁADZY TO W GŁOWCE SIĘ PRZEWRACA.JEST TYLKO PRYWATA, ŁAPÓWKARSTWO I CWANIACTWO A RESZTA CHOŁOTY DO ROBOTY.WSTYD PANIE FICC.
Avatar
100 g. / 10 stycznia 2008 o 08:31
taki polski Fic na wodę fotomontaż
Avatar
vice / 10 stycznia 2008 o 07:59
....Bo otrzymaliśmy pismo od mieszkańców, którzy się skarżyli, że kierowcy nie przestrzegają tego zakazu ........
....Zakaz kazał postawić Urząd Miasta. - Na wniosek mieszkańców tej dzielnicy - stwierdza krótko Barbara Kostecka z biura prasowego Ratusza...

CZy jest taka możliwość,aby ktoś z Dziennika Wschodniego w trybie pilnym sprawdził tą "petycję" mieszkańców?Ile tam jest podpisów no i czy wogóle takie wystąpienie miszkańców wpłynęło do magistratu
Avatar
wiceprezydĘt / 10 stycznia 2008 o 07:52
Poprzedni prezydent załatwił sobie nową drogę do domu,sygnalizację świetlną aby bez przeszkód mógł dojechać do swej posiadłości do której wcześniej dowoził materiały budowlane
służbowym samochodem osobowym.
Teraz znalazł się następca.Najpierw latarnie,teraz znaki ograniczenia w ruchu (zakazu).
Nic,tylko być wiceprezydentem (zastępcą prezydenta) aby szybko się zeszmacić.Czy na tego Fica nie ma silnych?Co na to prezydent?Nie chce o niczym wiedzieć?Jeśłi się już pełni służbę publiczną,to powinno się robić WSZYSTKO aby nie dawać powodów do kółótni,do plotek,do afer......Do trawników,sprzeczek z sąsiadami.......
Poprzedni prezydent załatwił sobie nową drogę do domu,sygnalizację świetlną aby bez przeszkód mógł dojechać do swej posiadłości do której wcześniej dowoził materiały budowlane
służbowym samochodem osobowym.
Teraz znalazł się następca.Najpierw latarnie,teraz znaki ograniczenia w ruchu (zakazu).
Nic,tylko być wiceprezydentem (zastępcą prezydenta) aby szybko się zeszmacić.Czy na tego Fica nie ma silnych?Co na to prezydent?Nie chce o niczym wiedzieć?Jeśłi się już pełni służbę publiczną,to powinno się robić WSZYSTKO aby nie dawa... rozwiń
Avatar
sąsiad / 10 stycznia 2008 o 07:01
Każdy w dzielnicy wie ,że państwo F. jest skłócone z rodziną O. majacą warsztat przy Hiacyntowej. Żadna ze stron nie chce ustąpic drugiej. Państwo O. wożą ciężki sprzęt ( wózki widłowe) do naprawy bo tym się zajmują i przejeżdząja pod oknami państwa F. Wszystko to było by OK gdyby nie to , że pracownicy państwa O. jeżdżą czasami tymi wózkami po ulicy ( wózkami spalinowymi) co im tak dokońca nie wolno robić. Państwo F. denerwuje to więc dzwonia do Policji i SM ,żeby się tej sprawie przyjrzeli. Interwencja służb tylko rozdrażnia państwo O. i sprawa się nakręca i robienie sobie na złość tylko się nasilia. Dopuki któraś ze stron nie odpusci ( na zasadzie ustap głupiemu) to bedziemy mieli ten konflikt jeszcze bardzo długo. Co do znaków drogowych ( zakaz wjazdu pojazdów o dmc powyzej 2 ton) to jest on postawiny deczko na wyrost bo sąsiad ma samochód terenowy Nissan Pajero i jego masa dmc przekraca 2 tony więc jak on ma dojechac do domu nie łamiac zakazu ?? Pozdrawiam sąsiad z Bazylianówki i przestańcie się kłócić.
Każdy w dzielnicy wie ,że państwo F. jest skłócone z rodziną O. majacą warsztat przy Hiacyntowej. Żadna ze stron nie chce ustąpic drugiej. Państwo O. wożą ciężki sprzęt ( wózki widłowe) do naprawy bo tym się zajmują i przejeżdząja pod oknami państwa F. Wszystko to było by OK gdyby nie to , że pracownicy państwa O. jeżdżą czasami tymi wózkami po ulicy ( wózkami spalinowymi) co im tak dokońca nie wolno robić. Państwo F. denerwuje to więc dzwonia do Policji i SM ,żeby się tej sprawie przyjrzeli. Interwencja służb tylko rozdrażnia państwo O. i s... rozwiń
Avatar
jurx / 12 stycznia 2008 o 12:12
Witam, ten Fic to jakis oszolom!!! Nawet jak jezdzą tymi wozkami to co maja robic przenosic je w rekach, helkoperem wywozic z warsztu???
Jak ktos jest urzedasem i zamiast wspierac tych ludzi bo pewnie zatrudniaja iles tam osob, placa podatki etc a im tylko przeszkadza to powinien sie pier...... pozadnie w leb i na tym zakonczyc.
Dziwie sie ze prawo w polsce pozwala na taka prywate urzednikow ktorzy pracuja dla nas a nie my dla nich.
Jak Wasilewski cos z tym pajacem nie zrobi to zakonczy na jeden kadencji, to nie do pomslenia taki jolopa na stanowisku vice.
pozdrawiam i ciesze sie ze nie mieszka obok mnie jakis fic.
Witam, ten Fic to jakis oszolom!!! Nawet jak jezdzą tymi wozkami to co maja robic przenosic je w rekach, helkoperem wywozic z warsztu???
Jak ktos jest urzedasem i zamiast wspierac tych ludzi bo pewnie zatrudniaja iles tam osob, placa podatki etc a im tylko przeszkadza to powinien sie pier...... pozadnie w leb i na tym zakonczyc.
Dziwie sie ze prawo w polsce pozwala na taka prywate urzednikow ktorzy pracuja dla nas a nie my dla nich.
Jak Wasilewski cos z tym pajacem nie zrobi to zakonczy na jeden kadencji, to n... rozwiń
Avatar
dexster / 10 stycznia 2008 o 14:44
Właśnie,właśnie ,, ktoś tu sie powinien przyznac do robienia specjalnie szumu ,a chodzi tylko i wyłącznie o te nieszczęsne wózki widłowe.
Konflikt narasta,ludzie cierpia,służby maja co innego do roboty niz pilnowac znaków. Ach ten zastępca......
Avatar
mieszakniec / 10 stycznia 2008 o 10:29
vice napisał:
....Bo otrzymaliśmy pismo od mieszkańców, którzy się skarżyli, że kierowcy nie przestrzegają tego zakazu ........
....Zakaz kazał postawić Urząd Miasta. - Na wniosek mieszkańców tej dzielnicy - stwierdza krótko Barbara Kostecka z biura prasowego Ratusza...

CZy jest taka możliwość,aby ktoś z Dziennika Wschodniego w trybie pilnym sprawdził tą "petycję" mieszkańców?Ile tam jest podpisów no i czy wogóle takie wystąpienie miszkańców wpłynęło do magistratu


Podpisy mieszkańców pod petycją zostały zbierane po postawieniu znaków - były one skierowane przeciwko durnej decyzji urzędasów, każdy samochód klasy wyżsej waży ponad 2 tony


Podpisy mieszkańców pod petycją zostały zbierane po postawieniu znaków - były one skierowane przeciwko durnej decyzji urzędasów, każdy samochód klasy wyżsej waży ponad 2 tony rozwiń
Avatar
nik / 10 stycznia 2008 o 10:15
No cóż, lepsze NIC niż FIC
Avatar
chart / 10 stycznia 2008 o 09:26
"Już kiedyś powiesili mi przed domem latarnie i też wszyscy mówili, że to prywata. A okazało się, że to na wniosek policji." - pan Fic łagodnie mówiąc mija się z prawdą. Latarnie zostały zainstalowane na podpisany przez niego osobiście pisemny wniosek. Dokument ten jest dostępny w Urzędzie Miasta i znany dziennikarzom.
Avatar
markus-46 / 10 stycznia 2008 o 09:18
TO JEST WŁAŚNIE POLSKA JAK DORWIE SIĘ DO WŁADZY TO W GŁOWCE SIĘ PRZEWRACA.JEST TYLKO PRYWATA, ŁAPÓWKARSTWO I CWANIACTWO A RESZTA CHOŁOTY DO ROBOTY.WSTYD PANIE FICC.
Avatar
100 g. / 10 stycznia 2008 o 08:31
taki polski Fic na wodę fotomontaż
Avatar
vice / 10 stycznia 2008 o 07:59
....Bo otrzymaliśmy pismo od mieszkańców, którzy się skarżyli, że kierowcy nie przestrzegają tego zakazu ........
....Zakaz kazał postawić Urząd Miasta. - Na wniosek mieszkańców tej dzielnicy - stwierdza krótko Barbara Kostecka z biura prasowego Ratusza...

CZy jest taka możliwość,aby ktoś z Dziennika Wschodniego w trybie pilnym sprawdził tą "petycję" mieszkańców?Ile tam jest podpisów no i czy wogóle takie wystąpienie miszkańców wpłynęło do magistratu
Avatar
wiceprezydĘt / 10 stycznia 2008 o 07:52
Poprzedni prezydent załatwił sobie nową drogę do domu,sygnalizację świetlną aby bez przeszkód mógł dojechać do swej posiadłości do której wcześniej dowoził materiały budowlane
służbowym samochodem osobowym.
Teraz znalazł się następca.Najpierw latarnie,teraz znaki ograniczenia w ruchu (zakazu).
Nic,tylko być wiceprezydentem (zastępcą prezydenta) aby szybko się zeszmacić.Czy na tego Fica nie ma silnych?Co na to prezydent?Nie chce o niczym wiedzieć?Jeśłi się już pełni służbę publiczną,to powinno się robić WSZYSTKO aby nie dawać powodów do kółótni,do plotek,do afer......Do trawników,sprzeczek z sąsiadami.......
Poprzedni prezydent załatwił sobie nową drogę do domu,sygnalizację świetlną aby bez przeszkód mógł dojechać do swej posiadłości do której wcześniej dowoził materiały budowlane
służbowym samochodem osobowym.
Teraz znalazł się następca.Najpierw latarnie,teraz znaki ograniczenia w ruchu (zakazu).
Nic,tylko być wiceprezydentem (zastępcą prezydenta) aby szybko się zeszmacić.Czy na tego Fica nie ma silnych?Co na to prezydent?Nie chce o niczym wiedzieć?Jeśłi się już pełni służbę publiczną,to powinno się robić WSZYSTKO aby nie dawa... rozwiń
Avatar
sąsiad / 10 stycznia 2008 o 07:01
Każdy w dzielnicy wie ,że państwo F. jest skłócone z rodziną O. majacą warsztat przy Hiacyntowej. Żadna ze stron nie chce ustąpic drugiej. Państwo O. wożą ciężki sprzęt ( wózki widłowe) do naprawy bo tym się zajmują i przejeżdząja pod oknami państwa F. Wszystko to było by OK gdyby nie to , że pracownicy państwa O. jeżdżą czasami tymi wózkami po ulicy ( wózkami spalinowymi) co im tak dokońca nie wolno robić. Państwo F. denerwuje to więc dzwonia do Policji i SM ,żeby się tej sprawie przyjrzeli. Interwencja służb tylko rozdrażnia państwo O. i sprawa się nakręca i robienie sobie na złość tylko się nasilia. Dopuki któraś ze stron nie odpusci ( na zasadzie ustap głupiemu) to bedziemy mieli ten konflikt jeszcze bardzo długo. Co do znaków drogowych ( zakaz wjazdu pojazdów o dmc powyzej 2 ton) to jest on postawiny deczko na wyrost bo sąsiad ma samochód terenowy Nissan Pajero i jego masa dmc przekraca 2 tony więc jak on ma dojechac do domu nie łamiac zakazu ?? Pozdrawiam sąsiad z Bazylianówki i przestańcie się kłócić.
Każdy w dzielnicy wie ,że państwo F. jest skłócone z rodziną O. majacą warsztat przy Hiacyntowej. Żadna ze stron nie chce ustąpic drugiej. Państwo O. wożą ciężki sprzęt ( wózki widłowe) do naprawy bo tym się zajmują i przejeżdząja pod oknami państwa F. Wszystko to było by OK gdyby nie to , że pracownicy państwa O. jeżdżą czasami tymi wózkami po ulicy ( wózkami spalinowymi) co im tak dokońca nie wolno robić. Państwo F. denerwuje to więc dzwonia do Policji i SM ,żeby się tej sprawie przyjrzeli. Interwencja służb tylko rozdrażnia państwo O. i s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!