Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2015 r.
17:35
Edytuj ten wpis

UMCS odwołał wykład Palikota. "I tak się odbędzie"

Autor: Zdjęcie autora toma
278 21 A A

Nie dojdzie do skutku zaplanowane na najbliższy poniedziałek na Wydziale Politologii UMCS spotkanie z Januszem Palikotem. Władze uczelni nie wykluczają natomiast zorganizowania debaty w większym gronie kandydatów na prezydenta Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Organizowane przez Politologiczne Koło Naukowe spotkanie z Palikotem miało zainaugurować cykl debat, podczas którego kandydaci na prezydenta mieli opowiadać o swoich wizjach prezydentury. W kolejnych tygodniach na wydziale mieli pojawić się m. in. Magdalena Ogórek, Adam Jarubas oraz Marian Kowalski.

Zgoda na organizację wydarzenia została wydana pod koniec lutego, informacja na ten temat pojawiła się też na stronie internetowej UMCS. Tymczasem w środę władze uczelni poinformowały o odwołaniu poniedziałkowego spotkania.
- Okazało się, ze to nie miał być wykład, tylko spotkanie z kandydatem, a uczelnia takich spotkań nie organizuje. Nie wykluczamy jednak, że po zakończeniu rejestracji kandydatów na prezydenta zorganizujemy debatę w większym gronie, jeśli tylko będzie takie zainteresowanie - mówi prof. Grzegorz Janusz, dziekan Wydziału Politologii UMCS.

- Niezależnie od tego chcemy pojawić się w poniedziałek przed wydziałem i zorganizować zakazany wykład Janusza Palikota - zapowiada natomiast Michał Kabaciński, rzecznik prasowy Twojego Ruchu.


Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ot, co / 15 marca 2015 o 00:25

Ludziee! Bo się POs RAM ze śmiechu.

Palikot i WYKŁAD!!!

WŚIŚTKO DLA LUBELŚĆIZNY! (2006 rok - hasło wyborcze w wyborach samorządowych).

I co zrobił dla tej "Lubelścizny"? Biegał z gumowym fajfusem i świńskim łbem po studiach telewizyjnych i pie..rzył teksty w stylu "trzy PO trzech, a para to szesnaście". Ot, co.

Ps. Wydział Pitologii wybrnął na razie jakoś z tej sytuacji, ale zobaczymy czy pozwolą na prezentację programu M. Kowalskiemu albo Kukizowi (jak zbierze podpisy).

Wszak tam zapaszek ko muszy jedzie w murach tego budynku, że hej!

Zobaczymy czy z tego wyrośli...

Ludziee! Bo się POs RAM ze śmiechu.

Palikot i WYKŁAD!!!

WŚIŚTKO DLA LUBELŚĆIZNY! (2006 rok - hasło wyborcze w wyborach samorządowych).

I co zrobił dla tej "Lubelścizny"? Biegał z gumowym fajfusem i świńskim łbem po studiach telewizyjnych i pie..rzył teksty w stylu "trzy PO trzech, a para to szesnaście". Ot, co.

Ps. Wydział Pitologii wybrnął na razie jakoś z tej sytuacji, ale zobaczymy czy pozwolą na prezentację programu M. Kowalskiemu albo Kukizowi (jak zbierze podpisy).

Wszak tam zapaszek ko muszy je... rozwiń

Avatar
Słoń Trąbalski / 15 marca 2015 o 00:11

W Zamościu w ZOO są dwie wolne klatki dla Palikota. Jedna u małp, druga u skunksów. Ale ani jedni ani drudzy nie wyrazoili zgody by być w jednej klatce  z Palikotem. 

        Podpisała:  żyrafa

Żyrafa - ja cię uwielbiam za ten wpis.

Avatar
żyrafa / 13 marca 2015 o 01:25

W Zamościu w ZOO są dwie wolne klatki dla Palikota. Jedna u małp, druga u skunksów. Ale ani jedni ani drudzy nie wyrazoili zgody by być w jednej klatce  z Palikotem. 

        Podpisała:  żyrafa

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 01:21

Brawo UMCS !!!  Palikot na śmietnik historii!!!!  Prostaku z Biłgoraja !!Tobie nie wolno paść nawet świń !!!

Avatar
normalność / 13 marca 2015 o 01:19

Palikot może debatować w burdelu lub rynsztoku i to nawet nie ze świniami, bo to obraża trzodę chlewną. Widzisz Palikot !!!! Nawet twoi mają cię już dosyć.

Avatar
Darek / 12 marca 2015 o 14:25

No tak prostactwo ,ciemnota i zacofanie dało znać osobie:)

Avatar
damma / 12 marca 2015 o 11:02

Zaściankowy to jest ten polityk ;) Uniwersytet pokazał, że jest na poziomie. A Kabaciński to tylko wrzeszczeć potrafi, pewnie na drugie imię ma Cenzura :P

Avatar
kiu / 12 marca 2015 o 07:46

Dość już tej lewackiej degrengolady, tego prostactwa, chamstwa bez zasad i wartości. Dość! Brawo!!!

Avatar
Doktor / 12 marca 2015 o 07:37

Spotkanie z tym panem może tylko odbywać się w chlewni.

Chlewnie to wy macie w akademikach i burdele...

Avatar
student / 12 marca 2015 o 02:09

Oficjalne stanowisko Politologicznego Koła Naukowego działającego na Wydziale Politologicznym UMCS:
 

Politologiczne Koło Naukowe Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej informuje, iż odwołany został cykl debat "Wizja prezydentury czyli kandydaci o niej".
Władze wydziału ze względów bezpieczeństwa zdecydowały o zmianie terminu i formy debaty. Obecnie prowadzimy prace nad zorganizowaniem jednego spotkania po terminie oficjalnej rejestracji kandydatów na które zaproszeni zostaną wszyscy kandydaci.
Ponadto stanowczo zaprzeczamy pojawiającym się w mediach głosom, jakoby odwołanie debaty z udziałem Posła Janusza Palikota było motywowane politycznie.Pragniemy również dodać, iż nieuprawnione jest twierdzenie że spotkanie z J.Palikotem miało mieć charakter wykładu lecz miało być debatą.

Oficjalne stanowisko Politologicznego Koła Naukowego działającego na Wydziale Politologicznym UMCS:
 

Politologiczne Koło Naukowe Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej informuje, iż odwołany został cykl debat "Wizja prezydentury czyli kandydaci o niej".
Władze wydziału ze względów bezpieczeństwa zdecydowały o zmianie terminu i formy debaty. Obecnie prowadzimy prace nad zorganizowaniem jednego spotkania po terminie oficjalnej rejestracji kandydatów na które zaproszeni zostaną wszyscy kandydaci.
Ponadto stanowczo zap... rozwiń

Avatar
Ot, co / 15 marca 2015 o 00:25

Ludziee! Bo się POs RAM ze śmiechu.

Palikot i WYKŁAD!!!

WŚIŚTKO DLA LUBELŚĆIZNY! (2006 rok - hasło wyborcze w wyborach samorządowych).

I co zrobił dla tej "Lubelścizny"? Biegał z gumowym fajfusem i świńskim łbem po studiach telewizyjnych i pie..rzył teksty w stylu "trzy PO trzech, a para to szesnaście". Ot, co.

Ps. Wydział Pitologii wybrnął na razie jakoś z tej sytuacji, ale zobaczymy czy pozwolą na prezentację programu M. Kowalskiemu albo Kukizowi (jak zbierze podpisy).

Wszak tam zapaszek ko muszy jedzie w murach tego budynku, że hej!

Zobaczymy czy z tego wyrośli...

Ludziee! Bo się POs RAM ze śmiechu.

Palikot i WYKŁAD!!!

WŚIŚTKO DLA LUBELŚĆIZNY! (2006 rok - hasło wyborcze w wyborach samorządowych).

I co zrobił dla tej "Lubelścizny"? Biegał z gumowym fajfusem i świńskim łbem po studiach telewizyjnych i pie..rzył teksty w stylu "trzy PO trzech, a para to szesnaście". Ot, co.

Ps. Wydział Pitologii wybrnął na razie jakoś z tej sytuacji, ale zobaczymy czy pozwolą na prezentację programu M. Kowalskiemu albo Kukizowi (jak zbierze podpisy).

Wszak tam zapaszek ko muszy je... rozwiń

Avatar
Słoń Trąbalski / 15 marca 2015 o 00:11

W Zamościu w ZOO są dwie wolne klatki dla Palikota. Jedna u małp, druga u skunksów. Ale ani jedni ani drudzy nie wyrazoili zgody by być w jednej klatce  z Palikotem. 

        Podpisała:  żyrafa

Żyrafa - ja cię uwielbiam za ten wpis.

Avatar
żyrafa / 13 marca 2015 o 01:25

W Zamościu w ZOO są dwie wolne klatki dla Palikota. Jedna u małp, druga u skunksów. Ale ani jedni ani drudzy nie wyrazoili zgody by być w jednej klatce  z Palikotem. 

        Podpisała:  żyrafa

Avatar
Gość / 13 marca 2015 o 01:21

Brawo UMCS !!!  Palikot na śmietnik historii!!!!  Prostaku z Biłgoraja !!Tobie nie wolno paść nawet świń !!!

Avatar
normalność / 13 marca 2015 o 01:19

Palikot może debatować w burdelu lub rynsztoku i to nawet nie ze świniami, bo to obraża trzodę chlewną. Widzisz Palikot !!!! Nawet twoi mają cię już dosyć.

Avatar
Darek / 12 marca 2015 o 14:25

No tak prostactwo ,ciemnota i zacofanie dało znać osobie:)

Avatar
damma / 12 marca 2015 o 11:02

Zaściankowy to jest ten polityk ;) Uniwersytet pokazał, że jest na poziomie. A Kabaciński to tylko wrzeszczeć potrafi, pewnie na drugie imię ma Cenzura :P

Avatar
kiu / 12 marca 2015 o 07:46

Dość już tej lewackiej degrengolady, tego prostactwa, chamstwa bez zasad i wartości. Dość! Brawo!!!

Avatar
Doktor / 12 marca 2015 o 07:37

Spotkanie z tym panem może tylko odbywać się w chlewni.

Chlewnie to wy macie w akademikach i burdele...

Avatar
student / 12 marca 2015 o 02:09

Oficjalne stanowisko Politologicznego Koła Naukowego działającego na Wydziale Politologicznym UMCS:
 

Politologiczne Koło Naukowe Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej informuje, iż odwołany został cykl debat "Wizja prezydentury czyli kandydaci o niej".
Władze wydziału ze względów bezpieczeństwa zdecydowały o zmianie terminu i formy debaty. Obecnie prowadzimy prace nad zorganizowaniem jednego spotkania po terminie oficjalnej rejestracji kandydatów na które zaproszeni zostaną wszyscy kandydaci.
Ponadto stanowczo zaprzeczamy pojawiającym się w mediach głosom, jakoby odwołanie debaty z udziałem Posła Janusza Palikota było motywowane politycznie.Pragniemy również dodać, iż nieuprawnione jest twierdzenie że spotkanie z J.Palikotem miało mieć charakter wykładu lecz miało być debatą.

Oficjalne stanowisko Politologicznego Koła Naukowego działającego na Wydziale Politologicznym UMCS:
 

Politologiczne Koło Naukowe Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej informuje, iż odwołany został cykl debat "Wizja prezydentury czyli kandydaci o niej".
Władze wydziału ze względów bezpieczeństwa zdecydowały o zmianie terminu i formy debaty. Obecnie prowadzimy prace nad zorganizowaniem jednego spotkania po terminie oficjalnej rejestracji kandydatów na które zaproszeni zostaną wszyscy kandydaci.
Ponadto stanowczo zap... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 0

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 0 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 0 1

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!