sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

UMCS przez otwarte drzwi

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 marca 2012, 17:48
Autor: (mb)

Dzień otwartych drzwi na UMCS (Jacek Świerczyński)
Dzień otwartych drzwi na UMCS (Jacek Świerczyński)

Tłumy kandydatów na studia odwiedziły w piątek lubelski Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Największa uczelnia w regionie zorganizowała dla nich dzień otwartych drzwi.

– Jeszcze nie zdecydowałem, gdzie będę studiował. Myślę o prawie na KUL i właśnie na UMCS – mówi Mateusz, tegoroczny maturzysta ze Świdnika.

– Zasady rekrutacji już znam, ale w trakcie studiów chciałabym wyjechać na wymianę zagraniczną. Przyszłam sprawdzić, jak to wygląda na UMCS – mówi z kolei Dominika, która zamierza studiować stosunki międzynarodowe.

Maturzyści mogli poznać ofertę edukacyjną uniwersytetu i szczegółowe zasady tegorocznej rekrutacji, porozmawiać ze studentami i wykładowcami, a także zasiąść w uniwersyteckiej auli i posłuchać prawdziwego wykładu.

Można też było zobaczyć od kuchni Akademickie Radio Centrum i Chatkę Żaka. A na koniec obejrzeć kabareton z udziałem Kabaretu Młodych Panów i Smile.

UMCS planuje przyjąć w tym roku na pierwszy rok studiów od 8 do 10 tysięcy młodych ludzi.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
matka Boska
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

matka Boska
matka Boska (16 marca 2012 o 18:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#006400"]spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arne OTWARCIE DRZWI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Wśród Tłum[/color](ok)[color="#FF0000"]ów[/color][color="#FF0000"] był też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [/color]w poszukiwaniu faKULKtetów - w tym [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej[/color], ale jak się okazało to KULejny Uniwersytet - Medyczny!
Wszystkich[color="#FF0000"] wiatał Brat Andrzej [/color]na stanowisku Rektora [color="#FF0000"]z nieokreślonym terminem odejścia [/color]oraz pozostli [color="#FF0000"]Bracia i Siostry [/color]- Wykładowcy Uniwerystetu bo go [color="#FF0000"]skutecznie wykładają na łopatki[/color].
[color="#FF0000"]Już w KUL[/color]-uarach było widać, że to jest [color="#FF0000"]faKULtet MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII [/color]posiadający jeszcze jeden [color="#FF0000"]faKULtet- Autystyczny [/color](al. kraśnicka), a tam to już panuje[color="#FF0000"] Wieczna [/color](niczym obecny Brat Rektor)[color="#FF0000"]Szopka[/color]!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!