środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

UMCS szuka szefa ACK Chatki Żaka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 marca 2010, 16:47
Autor: (mb)

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej ogłosił dzisiaj konkurs na stanowisko kierownika Akademickiego Centrum Kultury "Chatka Żaka”. Kandydaci mogą się zgłaszać do 19 marca.

Wymagania? M.in. doświadczenie w pracy związanej z kulturą, minimum 5-letni staż pracy, znajomość przynajmniej jednego języka obcego i przedstawienie koncepcji funkcjonowania ACK. Dokumenty należy składać w sekretariacie prorektora ds. studenckich UMCS.

Przypomnijmy, że poprzedni kierownik Arnold Deć zrezygnował pod koniec lutego. W piśmie do przełożonych stwierdził, że przepisy obowiązujące na uczelni nie pozwalają mu w pełni realizować zadań. Zaprzeczył, jakoby jego rezygnacja miała jakikolwiek związek z wcześniejszym wyrzuceniem jego zastępcy Szymona Pietrasiewicza.

Pietrasiewicz został odwołany dyscyplinarnie przez władze uczelni (na wniosek Decia) dwa tygodnie temu. Wśród oficjalnych powodów władze uczelni podały "przekroczenie kompetencji polegające na podpisywaniu dokumentów bez pełnomocnictw, nie wykonywanie poleceń przełożonego, powodowanie dezorganizacji pracy i parokrotną odmowę podpisania zakresu obowiązków”. Nieoficjalnie mówiło się o konflikcie Pietrasiewicza z Deciem.

W poniedziałek Pietrasiewicz złożył w sądzie pozew o przywrócenie do pracy. – Uważam, że decyzja o zwolnieniu mnie w trybie dyscyplinarnym była bezzasadna – tłumaczy.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
uk
mosquito
ijo
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

uk
uk (10 marca 2010 o 21:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
każdy będzie lepszy od młodego szymonka - znanego lubelskiego performera, znanego z tego, że jest znany. Zupełnie jak Jola Rutowicz.
Rozwiń
mosquito
mosquito (10 marca 2010 o 21:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wymagania formalne spełniam, Program działania to pikuś ale niestety jestem grubiańskim chamem. Tak więc czniam tą robotę.
Rozwiń
ijo
ijo (10 marca 2010 o 17:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tytuł powinien brzmieć "Kto będzie marionetką Rektora?"
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!