Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 września 2011 r.
13:55
Edytuj ten wpis

Unicka: Kolejne podpalenie samochodu. Sprawcy to 6 i 7 latek

Autor: Zdjęcie autora er
0 16 A A
Zniszczony przód mazdy 626 (Maciej Kaczanowski/MODO)
Zniszczony przód mazdy 626 (Maciej Kaczanowski/MODO)

Sześcio- i siedmiolatek podpalili w samo południe samochód zaparkowany przy ul. Unickiej w Lublinie. Zniszczyli przód mazdy 626.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód zaczął się palić w niedzielę około godziny 12 przy ul. Unickiej w Lublinie. Mazda stała zaparkowana na placu pomiędzy blokami.

Ciągle przechodzą tamtędy mieszkańcy, niektórzy siedzą na ławeczkach, obok jest szpital. Nic dziwnego, że ktoś zwrócił uwagę na dziwne zachowanie dwóch chłopców. Z auta przy którym stali nagle zaczął wydobywać się dym.

- Na miejsce natychmiast został skierowany patrol – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. – Policjanci ustalili świadków i po kilkunastu minutach zatrzymali sprawców podpalenia. To dwaj mali chłopcy w wieku 6 i 7 lat.

Prawdopodobnie podpalili samochód zapalniczką. Policjanci rozmawiali z nimi w obecności ich rodziców. Nie wiadomo jeszcze dlaczego próbowali spalić samochód.

Właściciele spalonej mazdy mieszkają w bloku, pod którym zaparkowane było auto.

- Nic nie widziałam, byłam w pracy jak to się stało – mówi właścicielka auta. – Samochód ma spalony przód: zderzak, elektrykę, akumulator, nie wiem jeszcze jakie to będą straty.


Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 24 września 2011 o 14:09
Ja osobiście nie widzę żeby rodzice tych dzieci pili móżdżka na trzepaku jak tu ktoś napisał, sam pewnie walisz pod trzepakiem i zapewne uśmiechasz się jak widzisz tych ludzi.Fałszywce
Avatar
RX / 19 września 2011 o 07:42
Pewnie dlatego że ktoś zaparkował ją między Golfem i Pastuchem:)
Avatar
neverade / 14 września 2011 o 23:05
[quote name='VW' timestamp='1315759180' post='531423']
Ta mazda się sama spaliła ze wstydu!
[/quote]
pewnie dlatego, że stała obok jakiegoś klekota
Avatar
Gosc :/ / 12 września 2011 o 14:15
nazwiska bardzo chetnie bym podala, ale niestety nie moge.... gratuleje rodzicom swietnego wychowania... poleci po kieszeni... skonczy sie piwkowanie na trzepaku....
Avatar
czwartek / 12 września 2011 o 08:00
hehe to na czwartku bylo to nic dziwnego ze takie rzeczy
Avatar
mach / 11 września 2011 o 18:53
tak czy owak rodzice będą mieli ból głowy z rachunkiem za naprawę...
Avatar
VW / 11 września 2011 o 18:39
Ta mazda się sama spaliła ze wstydu!
Avatar
Anka / 11 września 2011 o 17:41
Nie mogę w to uwierzyć! Jak coś takiego w ogóle mogło przyjść do głowy dzieciom? W takiej sytuacji radzę wszystkim rodzicom w Lublinie, by przeprowadzili ze swoimi dziećmi poważne rozmowy. Jeśli dzieci nie odróżniają dobra od zła, to jak to świadczy o nas rodzicach? Smutna sprawa!
Avatar
lexus / 11 września 2011 o 17:16
BRAWO mazda TO NIE SAMOHUD LEXUS TO LUXUS
Avatar
Glejt / 11 września 2011 o 16:44
W którym to dokładnie miejscu było? Gdzie jest ten parking?
Avatar
xxx / 24 września 2011 o 14:09
Ja osobiście nie widzę żeby rodzice tych dzieci pili móżdżka na trzepaku jak tu ktoś napisał, sam pewnie walisz pod trzepakiem i zapewne uśmiechasz się jak widzisz tych ludzi.Fałszywce
Avatar
RX / 19 września 2011 o 07:42
Pewnie dlatego że ktoś zaparkował ją między Golfem i Pastuchem:)
Avatar
neverade / 14 września 2011 o 23:05
[quote name='VW' timestamp='1315759180' post='531423']
Ta mazda się sama spaliła ze wstydu!
[/quote]
pewnie dlatego, że stała obok jakiegoś klekota
Avatar
Gosc :/ / 12 września 2011 o 14:15
nazwiska bardzo chetnie bym podala, ale niestety nie moge.... gratuleje rodzicom swietnego wychowania... poleci po kieszeni... skonczy sie piwkowanie na trzepaku....
Avatar
czwartek / 12 września 2011 o 08:00
hehe to na czwartku bylo to nic dziwnego ze takie rzeczy
Avatar
mach / 11 września 2011 o 18:53
tak czy owak rodzice będą mieli ból głowy z rachunkiem za naprawę...
Avatar
VW / 11 września 2011 o 18:39
Ta mazda się sama spaliła ze wstydu!
Avatar
Anka / 11 września 2011 o 17:41
Nie mogę w to uwierzyć! Jak coś takiego w ogóle mogło przyjść do głowy dzieciom? W takiej sytuacji radzę wszystkim rodzicom w Lublinie, by przeprowadzili ze swoimi dziećmi poważne rozmowy. Jeśli dzieci nie odróżniają dobra od zła, to jak to świadczy o nas rodzicach? Smutna sprawa!
Avatar
lexus / 11 września 2011 o 17:16
BRAWO mazda TO NIE SAMOHUD LEXUS TO LUXUS
Avatar
Glejt / 11 września 2011 o 16:44
W którym to dokładnie miejscu było? Gdzie jest ten parking?
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 37 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 70 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 36 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 53 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 424 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!