Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2014 r.
16:15
Edytuj ten wpis

W niedzielę Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dziennik wesprze akcję

Autor: Zdjęcie autora (aa)
52 7 A A

W supermarkecie Stokrotka przy ul. Żelazowej Woli w Lublinie będziemy w niedzielę zbierać dary w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Liczymy na Państwa pomoc. Można przynosić m.in. żywność z długim terminem przydatności, słodycze, środki czystości i maskotki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bierzemy w niej udział, bo Dziennik Wschodni od lat włącza się w akcje charytatywne - mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego. - Myślę, że jest to jeden z podstawowych elementów naszej działalności, nie tylko informować, ale też pomagać tym, którzy są słabsi i potrzebują naszego wsparcia.

Podczas niedzielnej ulicznej zbiórki dary można przynosić do ponad 70 punktów na terenie miasta. - Otrzymaliśmy ok. 200 listów z prośbami o pomoc - mówi Ewa Dados, organizatorka i pomysłodawczyni akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, dziennikarka Radia Lublin. - Jedni proszą o cokolwiek, inni mówią np. o łóżeczku, wózku czy spacerówce dla dziecka. Bardzo często pytają też o środki higieniczne, zwłaszcza pieluchy ale też szampony, płyny do mycia naczyń itp. Zawsze są też potrzebne słodycze i maskotki, żeby najmłodszym sprawić radość.

Jeśli chcemy przekazać używaną odzież to pamiętajmy, aby ubrania były niezniszczone i czyste. - To powinny być takie rzeczy, w których sami chętnie byśmy chodzili - apeluje Dados.

Po zbiórce dary trafiają do magazynu. - Nasi współorganizatorzy i wolontariusze spotykają się w magazynie i segregują prezenty, osiewając te nietrafione. Bo nikt chyba nie chciałby dostać na przykład zniszczonej kurtki - podkreśla Dados. I dodaje: Jeśli ktoś chce kupić np. nową czapkę czy szalik, albo inne ubrania będziemy się bardzo cieszyć.

W tym roku w akcję włącza się sieć sklepów Stokrotka, gdzie odbędzie zbiórka darów. W jednym z supermarketów - przy ul. Żelazowej Woli na dary rzeczowe będą czekać dziennikarze i redaktor naczelny naszej gazety.

Uliczna zbiórka rozpocznie się o godz. 10. Potrwa do 15.

Tutaj można będzie przynieść dary:

1. Ul. Obrońców Pokoju 2 (przy Polskim Radiu Lublin i Telewizji Lublin) - Sztab Nr 1
2. Skrzyżowanie ul. Lipowej z ul. Ofiar Katynia (przy galerii "PLAZA LUBLIN”)
3. Plac Litewski
4. Ul. Królewska (Plac Łokietka - RATUSZ)
5. Al. Unii Lubelskiej (Targ "POD ZAMKIEM”)
6. Al. Tysiąclecia (przy markecie "NOVA”)
7. Ul. Lwowska 11 (przy SP Nr 37)
8. Ul. Turystyczna (przed hipermarketem "E. LECLERC”)
9. Osiedle BOREK - Turka (przy sklepie "GROSZEK”)
10. Ul. Gospodarcza (przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski)
11. Skrzyżowanie ul. Łęczyńskiej z ul. Przyjaźni (parking przy sklepie "ALDIK” - obok "JYSK”)
12. Ul. Milenijna 7 (przy kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy)
13. Ul. Chodźki (przy hipermarkecie "REAL”)
14. Ul. Braci Wieniawskich (przy sklepie "ALDIK”)
15. Ul. Żelazowej Woli 1 ( "STOKROTKA”)
16. Ul. Śliwińskiego 1 ("STOKROTKA”)
17. Ul. Bazylianówka 58-60 ( "STOKROTKA”)
18. Al. Spółdzielczości Pracy (przy galerii "OLIMP”)
19. Ul. Kasztanowa 1 (przy kościele pw. św. Antoniego)
20. Ul. Gorczańska (przy sklepie "ALDIK”)
21. Ul. Tarasowa 1 ("STOKROTKA”)
22. Ul. Zbożowa 75 (przy kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika )
23. Al. Warszawska 61 A (przy sklepie "ALDIK”)
24. Ul. Nałęczowska 94 (przy kościele pw. Trójcy Świętej)
25. Ul. Nałęczowska 30 ("STOKROTKA”)
26. Skrzyżowanie Al. Racławickich z ul. Godebskiego ("STOKROTKA” - I LO im. Staszica)
27. Ul. Popiełuszki (przy kościele pw. bł. Biskupa Władysława Gorala)
28. Rondo im. Nauczycieli Tajnego Nauczania (przed hipermarketem "E. LECLERC”)
29. Ul. Filaretów (przy kościele pw. św. Józefa)
30. Ul. Rzeckiego 21 (przy SM LSM)
31. Ul. Nadbystrzycka (przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego)
32. Ul. Nadbystrzycka (przy sklepie "GROSZEK”)
33. Ul. Radości 2 (przy SP Nr 28 na os. Skarpa)
34. Ul. Jutrzenki 5 ("STOKROTKA”)
35. Ul. Bursztynowa 20 (przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej)
36. Ul. Ametystowa 1 ("STOKROTKA”)
37. Ul. Tatarakowa (przy sklepie "ALDIK”)
38. Ul. Jana Pawła II (przy kościele pw. Św. Rodziny)
39. Skrzyżowanie ul. Armii Krajowej i ul. Krasińskiego (przy kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi i Św. Franciszka)
40. Ul. Herbowa 4 ("STOKROTKA”)
41. Ul. Ułanów 25 (przy Delikatesach "BŁONIE”)
42. Ul. Orkana 4 (przed hipermarketem "TESCO”)
43. Ul. Zagłoby (przy sklepie "FRESH MARKET”)
44. Al. Wincentego Witosa 6 (“Galeria Lubelska” przy hipermarkecie “CARREFOUR”)
45. Ul. Droga Męczenników Majdanka 28 ("STOKROTKA”)
46. Ul. Olchowa 11 (przy sklepie "GROSZEK”)
47. Ul. Kunickiego 141 ("STOKROTKA”)
48. Ul. Róży Wiatrów 7 (przed Urzędem Pocztowym)
49. Ul. Staffa (przy sklepie "ŻABKA”)
50. Ul. Wapowskiego ( "STOKROTKA”)
51. Ul. Jagiełły ("STOKROTKA”)
52. Ul. Osmolicka (przy kościele pw. św. Marcina)
53. Ul. Głuska 145 (przy kościele pw. św. Jakuba Apostoła)
54. Al. Andersa 9 (przy supermarkecie "CARREFOUR”)
55. Ul. Górska 11 (przy sklepie "BIEDRONKA”)
56. Ul. Wolska 11 (galeria "COLOR PARK”)
57. Ul. Abramowicka 43 ("STOKROTKA”)
58. Motycz, Kozubszczyzna 67 A ( "STOKROTKA”)
59. Al. Witosa 32 (przy Centrum Handlowym "FELICITY”)
60. Ul. Chemiczna 5 (Hala MAKRO)
61. Ul. Choiny 1 (przy sklepie "BIEDRONKA”)
62. Ul. Tuwima 5 (przy kościelne pw. Matki Boskiej Fatimskiej)
63. Ul. Tumidajskiego 18A (przy sklepie "CARREFOUR EXPRESS”)
64. Ul. Onyksowa 7 (przy sklepie "GROSZEK”)
65. Ul. Granatowa (przy sklepie "BIEDRONKA”)
66. Ul. Jantarowa 5 (wjazd od ul. Jaspisowej - przy sklepie "LEWIATAN”)
67. Ul. Dożynkowa (przy sklepie "Żabka”)
68. Ul. Wyżynna 41 ("STOKROTKA”)
69. Ul. Samsonowicza 1 ("STOKROTKA”)
70. Ul. Pana Balcera 6A ( "STOKROTKA”)
71. Ul. Pozytywistów 1 ("STOKROTKA”)
72. Ul. Kunickiego (przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego)
73. Dworzec Główny PKP, ul. Gazowa 4
74. Dąbrowica 144 D ( "STOKROTKA”)
75. Galeria Gala.
76. Arena Lublin, ul. Krochmalna.
78. Punkt ruchomy - Trolejbus "ZIUTEK” - trasa linii 153.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 23 listopada 2014 o 13:20

Wszystko ładnie pięknie, świetna inicjatywa zdająca egzamin od kilku lat.

Jednak nie każdy śledzi wszystkie artykuły w internecie. Punkty zbioru darów inaczej opisane sa w tym artykule a inaczej na stronie pdpz.pl , co spowodowało że znane od kilku lat te same miejsca, były poszukiwane przez mieszkańców, bo Wolonatriusze umiejscowili się wewnątrz sklepu, bez widocznego oznakowania. A na tylu wolontariuszy (było ich około 6 osób) - jedna mogła być na zewnątrz i kierować ludzi.

Avatar
BellaKoza / 22 listopada 2014 o 15:51

Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...


Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (koło bloku) można iść pracować -ale wielu osobom się wprost nie chce! Wg.mnie: zasiłki są za duże, a płaca minimalna za mała...-dlatego tak wielu osobom pracować się nie chce. Moim zdaniem taka akcja to wspieranie patologii -czyli: "zrzucenie ciężaru" odpowiedzialności z bezmyślnych rodzicow za swoje dzieci.

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (... rozwiń

Avatar
anna / 22 listopada 2014 o 08:06
Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...
Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 20:57

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

rozwiń
Avatar
BellaKoza / 20 listopada 2014 o 18:48

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

Avatar
myuj / 20 listopada 2014 o 18:15

dadosdadosdados

Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 16:42

za komuny to ptaki nie miały co jeść a za "przepięknej" wolności to już nawet i dzieci są biedne

Avatar
mieszkaniec / 23 listopada 2014 o 13:20

Wszystko ładnie pięknie, świetna inicjatywa zdająca egzamin od kilku lat.

Jednak nie każdy śledzi wszystkie artykuły w internecie. Punkty zbioru darów inaczej opisane sa w tym artykule a inaczej na stronie pdpz.pl , co spowodowało że znane od kilku lat te same miejsca, były poszukiwane przez mieszkańców, bo Wolonatriusze umiejscowili się wewnątrz sklepu, bez widocznego oznakowania. A na tylu wolontariuszy (było ich około 6 osób) - jedna mogła być na zewnątrz i kierować ludzi.

Avatar
BellaKoza / 22 listopada 2014 o 15:51

Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...


Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (koło bloku) można iść pracować -ale wielu osobom się wprost nie chce! Wg.mnie: zasiłki są za duże, a płaca minimalna za mała...-dlatego tak wielu osobom pracować się nie chce. Moim zdaniem taka akcja to wspieranie patologii -czyli: "zrzucenie ciężaru" odpowiedzialności z bezmyślnych rodzicow za swoje dzieci.

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (... rozwiń

Avatar
anna / 22 listopada 2014 o 08:06
Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...
Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 20:57

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

rozwiń
Avatar
BellaKoza / 20 listopada 2014 o 18:48

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

Avatar
myuj / 20 listopada 2014 o 18:15

dadosdadosdados

Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 16:42

za komuny to ptaki nie miały co jeść a za "przepięknej" wolności to już nawet i dzieci są biedne

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 7

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 33 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!