Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
13:15
Edytuj ten wpis

W piątek komunikacja miejska w Lublinie będzie darmowa

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 32 A A

Jutro miejska komunikacją jeździmy za darmo – tak Ratusz chce usprawnić ruch. A z tym jest kiepsko. Dzisiaj w kilka miejsc MPK nie mogło dojechać, m.in. na Zadębie. Na głównych ulicach było lepiej niż ostatnio, ale osiedla toną w zaspach: na Czechowie w śniegu ugrzęzła karetka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Karetkę wypchnęli sąsiedzi – mówi Stanisław Fijałkowski, nasz Czytelnik, który widział jak ambulans zakopał się na ul. Legendy. – Zdarzają się takie problemy – przyznaje Igor Cichocki z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego. Świadkowie chcieli wzywać Straż Miejską, ale bez skutku. – Cztery razy dzwoniłem, nikt się nie zgłosił – skarży się pan Stefan, a strażnicy mówią, że to przez natłok zgłoszeń.

Czechów to nie wyjątek. W śniegu tonie m.in. miasteczko akademickie. – I wcale nikogo to nie obchodzi – mówi Paweł, jeden ze studentów zmuszonych do pchania samochodu. Co ciekawe, osiedlowe administracje, którym Ratusz proponował pomoc sprzętową w odśnieżaniu w większości twierdziły, że pomocy nie chcą, bo sobie radzą.

Radzili sobie także kierowcy, bo główne ulice wyglądały przyzwoicie. – Samochodów też było mniej. Sztab kryzysowy oszacował, że na ulice wyjechało o 20 proc. aut mniej, za co kierowcom dziękuję – mówi Krzysztof Żuk, zastępca prezydenta. I aby więcej mieszkańców zostawiło samochody zaproponował prezydentowi, by komunikacja miejska była dziś darmowa. Prezydent się zgodził.

– Za darmo będzie można jeździć w godz. 5–23. W komunikacji nocnej trzeba już będzie kasować bilety – mówi Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego, która utracone z tego powodu wpływy z biletów szacuje na 189 tys. zł. Tymczasem za przejechane kilometry jak co dzień będzie musiał zapłacić przewoźnikom 358 tys. zł.

Tymczasem dzisiaj autobusy nie wszędzie mogły dotrzeć. Chwilowe problemy miała m.in. „ósemka”, która ugrzęzła w śniegu na Krężnickiej, linia 56 od rana nie mogła wjechać na Dobrzańskiego i kończyła trasę na Majdanku. Trzeci dzień z rzędu wozy linii 10 nie dojeżdżały na Zadębie, a jedynie pod chłodnię, bo mimo ciągłych telefonów z MPK firma odpowiedzialna za ten rejon nie odśnieżyła drogi, a Ratusz licytował się, kto do kogo powinien w tej sprawie dzwonić.

* Ratusz ostrzega, że dziś może wystąpić gołoledź. * Sztab kryzysowy pracuje nadal i ma zwrócić też uwagę na osoby starsze i niedołężne. Pracownicy socjalni są do dyspozycji tych, którzy nie mogą samodzielnie zrobić zakupów.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
karol / 3 grudnia 2010 o 08:31
Jechałem rano 153, myślałem, że będzie tłoczno, ale o dziwo pustki... A bilety żeczywiście ludzie kasują. Brak było informacji o darmowych przejazdach, a kierowcy nie wyłączają kasowników
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 08:17
WYBORY WYBORY... niezła promocja pewnej osoby...
Avatar
walsinats / 3 grudnia 2010 o 07:49
Na Felinie tragedia,do przystanku MPK jeszcze dojedzie dalej ciągniki grzęzną.Oddano właśnie kilka bloków (TBS Nowy Dom),ale dojechanie do nich graniczy z cudem-co na to ADM.Ludzie chcą coś przewieżć,kupują meble,agd tylko jak to dowiozą niech odpowie TBS. Wczoraj samochody osobowe i typu bus(z meblami) z łańcuchami na kołach nie były w stanie przejechać przez osiedle.Chodniki nawet odśnieżone ale drogi i parkingi - TRAGEDIA.
Avatar
P. / 3 grudnia 2010 o 07:48
Ja jechałem 2 autobusami ( a dokładniej trolejbusem i autobusem). W obu były zablokowane kasowniki.
Avatar
Pasażerka / 3 grudnia 2010 o 07:04
Dlaczego w autobusach MPK nie ma dzisiaj ŻADNEJ infromacji o bezpłatnych przejazdach??? Za darmo jeżdzi ten co przeczytał wczoraj dziennik wschodni albo kurier. Czyli niewielki procent. Jadąc dziś do pracy autobusem zaobserwowałam, że ok. 4 na 6 wsiadających kasowało bilety! Jak się udało komuś w porę powiedzieć, żeby nie kasował, to ok, ale nie sposób wszystkich uprzedzić, poza tym i tak nikt nie wiedział o co chodzi. Na czym więc ma polegać taka akcja? Do kogo ona wogóle dotarła? Dlaczego nikt z MPK nie przykleił chociażby kartki z informacją na dzwiach lub przy kasowanikach, że dzisiaj jeżdzimy bez biletów?
Dlaczego w autobusach MPK nie ma dzisiaj ŻADNEJ infromacji o bezpłatnych przejazdach??? Za darmo jeżdzi ten co przeczytał wczoraj dziennik wschodni albo kurier. Czyli niewielki procent. Jadąc dziś do pracy autobusem zaobserwowałam, że ok. 4 na 6 wsiadających kasowało bilety! Jak się udało komuś w porę powiedzieć, żeby nie kasował, to ok, ale nie sposób wszystkich uprzedzić, poza tym i tak nikt nie wiedział o co chodzi. Na czym więc ma polegać taka akcja? Do kogo ona wogóle dotarła? Dlaczego nikt z MPK nie przykleił chociażby kartki z inf... rozwiń
Avatar
Albert / 2 grudnia 2010 o 23:49
z pod KUL na Poczekajke jechałem dzisiaj 26 1.5h jak śledź w puszce z powrotem wsiadłem w 150, króre dwa przystanki dalej ugrzżzło i wysiadka, przesiadka do 158, które jednak też nie ruszyło reszte drogi pokonałem pieszo i mimo tego że NIKT NIE CZUJE SIĘ W URZĘDZIE MISATA ODPWIEDZIALNY ZA ŚNIEG NA CHODNIKACH doarłem szybciej niż większośc 4-kołowców APROPOS TEGO KTO JEST ODP ZA ODSNIEŻANIE CHODNIKÓW W MIEŚCIE TO BYM..............
Avatar
cdn / 2 grudnia 2010 o 20:40
Korki na Kunickiego ????Tak jest codziennie niezależnie od pogody!!! Kunickiego to przykład tego jak nie należy przebudowywać ulic!!!!! Na całym świecie o ile to możliwe dodaje się pasy ruchu aby usprawnić ruch pojazdów, szczególnie na trasach wylotowych! Taką ulicą wylotową z miasta jest Kunickiego! Ale radosna twórczość niedouczonych projektantów i decydentów czytaj : dyletantów z lubelskiego ratusza doprowadziła do likwidacji pasów ruchu w obydwu kierunkach i tym samym doprowadziła do dezorganizacji ruchu na ulicy . Kilometrowe korki są codziennie zarówno rano jak i wieczorem , zarówno w jedną jak i drugą stronę!! Hańba !! I niech mi tu nikt nie mówi o tym że przebudowa Kunickiego spowodowana była poprawą bezpieczeństwa pieszych czytaj: pijaków!! Zatruwanie środowiska, hałas ,zszargane nerwy kierowców- to jest efekt wpakowania wielu milionów zł. w piz.du!
Korki na Kunickiego ????Tak jest codziennie niezależnie od pogody!!! Kunickiego to przykład tego jak nie należy przebudowywać ulic!!!!! Na całym świecie o ile to możliwe dodaje się pasy ruchu aby usprawnić ruch pojazdów, szczególnie na trasach wylotowych! Taką ulicą wylotową z miasta jest Kunickiego! Ale radosna twórczość niedouczonych projektantów i decydentów czytaj : dyletantów z lubelskiego ratusza doprowadziła do likwidacji pasów ruchu w obydwu kierunkach i tym samym doprowadziła do dezorganiz... rozwiń
Avatar
xxx / 2 grudnia 2010 o 19:18
Biedny Żuczek najpierw w budżecie miejskim zmniejszył finanse na oczyszczenie miasta a teraz jaki odważny sie zrobił
Śnieg nie pada a na ulicach leży błoto pośniegowe i jakoś żaden pług tego nie rozgarnie....

Do tego Pana powinniśmy mieć takie samo podejście jak MOTOR do AVI Świdnik...
Avatar
antyblef / 2 grudnia 2010 o 18:54
Wybaczcie,ale ja Panu Prezydentowi nie będę za to wdzięczny.Za to mam pytanie do tych Panów, czy to paliwo,które spalą w dniu jutrzejszym autobusy to Panu Wasilewkiemu i Panu Żukowi sprezentuje Putin z Miedwiediewem? Nieeee-to może Pan ŻUK z Panem WASILEWSKIM zrzekną się swojej trzynastej pensji na rzecz MPK ?...też nie. A więc jutro będę jechał za darmo a po wyborach zamiast 2.40 będę płacił 3.oo zł.Tak to już jest w tej ekonomii że nic za darmo nie ma i kto jak kto ale Pan ŻUK jako ekonomista POwinien o tym wiedzieć .
Wybaczcie,ale ja Panu Prezydentowi nie będę za to wdzięczny.Za to mam pytanie do tych Panów, czy to paliwo,które spalą w dniu jutrzejszym autobusy to Panu Wasilewkiemu i Panu Żukowi sprezentuje Putin z Miedwiediewem? Nieeee-to może Pan ŻUK z Panem WASILEWSKIM zrzekną się swojej trzynastej pensji na rzecz MPK ?...też nie. A więc jutro będę jechał za darmo a po wyborach zamiast 2.40 będę płacił 3.oo zł.Tak to już jest w tej ekonomii że nic za darmo nie ma i kto jak kto ale Pan ŻUK jako ekonomista POwinien o tym wiedzieć . rozwiń
Avatar
sdf / 2 grudnia 2010 o 18:51
Gdzie ten nierób wasilewski,że tylko żuk sprzedaje kiełbasę.Odśnieżyć legionową ,jak ktoś się zatrzyma to już nie rusza i chodniki na racławickich
Avatar
karol / 3 grudnia 2010 o 08:31
Jechałem rano 153, myślałem, że będzie tłoczno, ale o dziwo pustki... A bilety żeczywiście ludzie kasują. Brak było informacji o darmowych przejazdach, a kierowcy nie wyłączają kasowników
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 08:17
WYBORY WYBORY... niezła promocja pewnej osoby...
Avatar
walsinats / 3 grudnia 2010 o 07:49
Na Felinie tragedia,do przystanku MPK jeszcze dojedzie dalej ciągniki grzęzną.Oddano właśnie kilka bloków (TBS Nowy Dom),ale dojechanie do nich graniczy z cudem-co na to ADM.Ludzie chcą coś przewieżć,kupują meble,agd tylko jak to dowiozą niech odpowie TBS. Wczoraj samochody osobowe i typu bus(z meblami) z łańcuchami na kołach nie były w stanie przejechać przez osiedle.Chodniki nawet odśnieżone ale drogi i parkingi - TRAGEDIA.
Avatar
P. / 3 grudnia 2010 o 07:48
Ja jechałem 2 autobusami ( a dokładniej trolejbusem i autobusem). W obu były zablokowane kasowniki.
Avatar
Pasażerka / 3 grudnia 2010 o 07:04
Dlaczego w autobusach MPK nie ma dzisiaj ŻADNEJ infromacji o bezpłatnych przejazdach??? Za darmo jeżdzi ten co przeczytał wczoraj dziennik wschodni albo kurier. Czyli niewielki procent. Jadąc dziś do pracy autobusem zaobserwowałam, że ok. 4 na 6 wsiadających kasowało bilety! Jak się udało komuś w porę powiedzieć, żeby nie kasował, to ok, ale nie sposób wszystkich uprzedzić, poza tym i tak nikt nie wiedział o co chodzi. Na czym więc ma polegać taka akcja? Do kogo ona wogóle dotarła? Dlaczego nikt z MPK nie przykleił chociażby kartki z informacją na dzwiach lub przy kasowanikach, że dzisiaj jeżdzimy bez biletów?
Dlaczego w autobusach MPK nie ma dzisiaj ŻADNEJ infromacji o bezpłatnych przejazdach??? Za darmo jeżdzi ten co przeczytał wczoraj dziennik wschodni albo kurier. Czyli niewielki procent. Jadąc dziś do pracy autobusem zaobserwowałam, że ok. 4 na 6 wsiadających kasowało bilety! Jak się udało komuś w porę powiedzieć, żeby nie kasował, to ok, ale nie sposób wszystkich uprzedzić, poza tym i tak nikt nie wiedział o co chodzi. Na czym więc ma polegać taka akcja? Do kogo ona wogóle dotarła? Dlaczego nikt z MPK nie przykleił chociażby kartki z inf... rozwiń
Avatar
Albert / 2 grudnia 2010 o 23:49
z pod KUL na Poczekajke jechałem dzisiaj 26 1.5h jak śledź w puszce z powrotem wsiadłem w 150, króre dwa przystanki dalej ugrzżzło i wysiadka, przesiadka do 158, które jednak też nie ruszyło reszte drogi pokonałem pieszo i mimo tego że NIKT NIE CZUJE SIĘ W URZĘDZIE MISATA ODPWIEDZIALNY ZA ŚNIEG NA CHODNIKACH doarłem szybciej niż większośc 4-kołowców APROPOS TEGO KTO JEST ODP ZA ODSNIEŻANIE CHODNIKÓW W MIEŚCIE TO BYM..............
Avatar
cdn / 2 grudnia 2010 o 20:40
Korki na Kunickiego ????Tak jest codziennie niezależnie od pogody!!! Kunickiego to przykład tego jak nie należy przebudowywać ulic!!!!! Na całym świecie o ile to możliwe dodaje się pasy ruchu aby usprawnić ruch pojazdów, szczególnie na trasach wylotowych! Taką ulicą wylotową z miasta jest Kunickiego! Ale radosna twórczość niedouczonych projektantów i decydentów czytaj : dyletantów z lubelskiego ratusza doprowadziła do likwidacji pasów ruchu w obydwu kierunkach i tym samym doprowadziła do dezorganizacji ruchu na ulicy . Kilometrowe korki są codziennie zarówno rano jak i wieczorem , zarówno w jedną jak i drugą stronę!! Hańba !! I niech mi tu nikt nie mówi o tym że przebudowa Kunickiego spowodowana była poprawą bezpieczeństwa pieszych czytaj: pijaków!! Zatruwanie środowiska, hałas ,zszargane nerwy kierowców- to jest efekt wpakowania wielu milionów zł. w piz.du!
Korki na Kunickiego ????Tak jest codziennie niezależnie od pogody!!! Kunickiego to przykład tego jak nie należy przebudowywać ulic!!!!! Na całym świecie o ile to możliwe dodaje się pasy ruchu aby usprawnić ruch pojazdów, szczególnie na trasach wylotowych! Taką ulicą wylotową z miasta jest Kunickiego! Ale radosna twórczość niedouczonych projektantów i decydentów czytaj : dyletantów z lubelskiego ratusza doprowadziła do likwidacji pasów ruchu w obydwu kierunkach i tym samym doprowadziła do dezorganiz... rozwiń
Avatar
xxx / 2 grudnia 2010 o 19:18
Biedny Żuczek najpierw w budżecie miejskim zmniejszył finanse na oczyszczenie miasta a teraz jaki odważny sie zrobił
Śnieg nie pada a na ulicach leży błoto pośniegowe i jakoś żaden pług tego nie rozgarnie....

Do tego Pana powinniśmy mieć takie samo podejście jak MOTOR do AVI Świdnik...
Avatar
antyblef / 2 grudnia 2010 o 18:54
Wybaczcie,ale ja Panu Prezydentowi nie będę za to wdzięczny.Za to mam pytanie do tych Panów, czy to paliwo,które spalą w dniu jutrzejszym autobusy to Panu Wasilewkiemu i Panu Żukowi sprezentuje Putin z Miedwiediewem? Nieeee-to może Pan ŻUK z Panem WASILEWSKIM zrzekną się swojej trzynastej pensji na rzecz MPK ?...też nie. A więc jutro będę jechał za darmo a po wyborach zamiast 2.40 będę płacił 3.oo zł.Tak to już jest w tej ekonomii że nic za darmo nie ma i kto jak kto ale Pan ŻUK jako ekonomista POwinien o tym wiedzieć .
Wybaczcie,ale ja Panu Prezydentowi nie będę za to wdzięczny.Za to mam pytanie do tych Panów, czy to paliwo,które spalą w dniu jutrzejszym autobusy to Panu Wasilewkiemu i Panu Żukowi sprezentuje Putin z Miedwiediewem? Nieeee-to może Pan ŻUK z Panem WASILEWSKIM zrzekną się swojej trzynastej pensji na rzecz MPK ?...też nie. A więc jutro będę jechał za darmo a po wyborach zamiast 2.40 będę płacił 3.oo zł.Tak to już jest w tej ekonomii że nic za darmo nie ma i kto jak kto ale Pan ŻUK jako ekonomista POwinien o tym wiedzieć . rozwiń
Avatar
sdf / 2 grudnia 2010 o 18:51
Gdzie ten nierób wasilewski,że tylko żuk sprzedaje kiełbasę.Odśnieżyć legionową ,jak ktoś się zatrzyma to już nie rusza i chodniki na racławickich
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 1 0

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 8

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 8 1

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 5

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 10 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 14 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 8 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!