Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2013 r.
14:36
Edytuj ten wpis

W szkole po kieliszku. Nauczycielka już nie pracuje z dziećmi

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 20 A A

Nauczycielka, która opiekowała się dziećmi będąc pod wpływem alkoholu nie uniknie konsekwencji. Kobieta została odsunięta od obowiązków. Jej sprawą zajmie się rzecznik dyscyplinarny. Nie po raz pierwszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kobieta uczyła w jednej ze szkół podstawowych w centrum Lublina. W ubiegłą środę miała pod opieką najmłodszych uczniów dzieci w świetlicy.

– Kiedy rodzice przyszli po swoje dzieci okazało się, że są same. Po jakimś czasie nauczycielka się odnalazła. Po jej stanie od razu można było wywnioskować, że piła alkohol – mówi pan Andrzej, ojciec jednego z uczniów.

Rodzice wezwali policjantów, którzy potwierdzili te podejrzenia. Nauczycielkę przewieziono na badania. W szpitalu okazało się, że ma 0,22 promila alkoholu w organizmie. Kobieta odpowie za wykroczenie.

O zdarzeniu powiadomiono przełożonych nauczycielki.
– Czekam na oficjalną informację z policji – mówi dyrektor szkoły. – Kiedy tylko otrzymam dokumenty, skieruję sprawę do rzecznika dyscyplinarnego, działającego przy kuratorium oświaty.

Nauczycielka przyłapana na pracy po spożyciu alkoholu nie zajmuje się już uczniami.
– Do czasu wyjaśnienia sprawy nie będzie pracowała z dziećmi – przyznaje dyrektor.

To nie pierwsze kłopoty nauczycielki. Z informacji przekazywanych przez rodziców wynika, że kobieta od lat ma problem z nadużywaniem alkoholu. Rodzice już dwa lata temu pisali w tej sprawie do dyrekcji. W rezultacie pedagog przestała być wychowawcą klasy.

Kierownictwo szkoły przyznaje również, że wobec nauczycielki prowadzono wcześniej postępowanie dyscyplinarne. Dyrekcja nie zdradza jednak informacji na temat zastosowanej kary. Informacje o alkoholowych problemach kobiety docierały również do Wydziału Oświaty i Wychowania w lubelskim ratuszu. Urzędnicy zalecili "wzmożoną czujność rodziców i dokładniejszy nadzór" nad nauczycielką.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 17:10

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

dzięki, jedyny działajacy lokalizator

Avatar
Bubu / 2 grudnia 2013 o 16:38

Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!!
Zastanowiliscie sie !!

No przecież pić to też trzeba umieć, a gdzie lepiej nauczą niż w szkole?  :D

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 15:50

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
kol / 29 listopada 2013 o 15:24

w szkole nie ma urlopu na żądanie

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 13:43

Ja się lepiej wypowiadać nie będę.


Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 13:43

Vip cały problem tkwił w tym ze ta nauczycielka "dzień w dzień"   była pod wpływem . to nie była tzw." wpadka" . Trudno  zrozumiec ....  ale to niestety fakty.
 

Avatar
Henio / 29 listopada 2013 o 11:58

Vip, sęk w tym, że niektórzy działają w stanie permanentnej awarii.

Avatar
vip / 29 listopada 2013 o 11:34

Takie sytuacje są żenujące, nie dość że ta osoba pracuje z dziećmi to jeszcze w tym dniu poszła do prcy. Przeciez w razie awarii można sobie wziąć urlop na żądanie

Avatar
RODZIC / 29 listopada 2013 o 11:19

KAZDEGO DNIA  ROZCIAGAŁ SIE ZA NIA  ODÓR AKLOHOLOWY

Avatar
!!! / 29 listopada 2013 o 11:13

Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!!
Zastanowiliscie sie !!

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 17:10

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

dzięki, jedyny działajacy lokalizator

Avatar
Bubu / 2 grudnia 2013 o 16:38

Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!!
Zastanowiliscie sie !!

No przecież pić to też trzeba umieć, a gdzie lepiej nauczą niż w szkole?  :D

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 15:50

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
kol / 29 listopada 2013 o 15:24

w szkole nie ma urlopu na żądanie

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 13:43

Ja się lepiej wypowiadać nie będę.


Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 29 listopada 2013 o 13:43

Vip cały problem tkwił w tym ze ta nauczycielka "dzień w dzień"   była pod wpływem . to nie była tzw." wpadka" . Trudno  zrozumiec ....  ale to niestety fakty.
 

Avatar
Henio / 29 listopada 2013 o 11:58

Vip, sęk w tym, że niektórzy działają w stanie permanentnej awarii.

Avatar
vip / 29 listopada 2013 o 11:34

Takie sytuacje są żenujące, nie dość że ta osoba pracuje z dziećmi to jeszcze w tym dniu poszła do prcy. Przeciez w razie awarii można sobie wziąć urlop na żądanie

Avatar
RODZIC / 29 listopada 2013 o 11:19

KAZDEGO DNIA  ROZCIAGAŁ SIE ZA NIA  ODÓR AKLOHOLOWY

Avatar
!!! / 29 listopada 2013 o 11:13

Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!!
Zastanowiliscie sie !!

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył?

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył? 2 0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Hrubieszowie.

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 1 1

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 1 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 13 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 8

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 150 12

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 117 12

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 3 8

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)