Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 maja 2009 r.
17:07
Edytuj ten wpis

Wandale sterroryzowali pasażerów autobusu miejskiego

0 35 A A

Zaczepiali przechodniów, wybili szybę w autobusie. Skończyli w policyjnym areszcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wandale szaleli w czwartek po południu na ul. Kunickiego w Lublinie. Na przystanku MPK zaczepiali przechodniów, próbowali zatrzymywać samochody, jednemu z przechodniów zabrali plecak. Gdy przyjechała policja okazało się, że wsiedli już do autobusu komunikacji prywatnej.

W autobusie zaczepiali pasażerów. Wybili młotkiem okno w pojeździe. Kierowca wraz z pasażerami przytrzymali ich do czasu przybycia policjantów.

er

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marc / 31 maja 2009 o 09:55
Libertas napisał:
[size=7]to byli społeczni asystenci pewnego PO-sła. Oni tylko trenowali przed napadem na SexShop w celu pozyskania gadzetów do geyowskich orgii ze swoim POliSzefem[/size]



strasznie zryty masz łeb.!
zresztą czego sie spodziewać po takim nicku...
Avatar
mario / 30 maja 2009 o 18:45
Ja bym im qrwa dał poleżeć, ale na cmentarzu komunalnym pod płotem.
Avatar
Libertas / 30 maja 2009 o 18:32
[size=7]to byli społeczni asystenci pewnego PO-sła. Oni tylko trenowali przed napadem na SexShop w celu pozyskania gadzetów do geyowskich orgii ze swoim POliSzefem[/size]
Avatar
Społeczniak 2 / 30 maja 2009 o 14:34
Gość napisał:
I co zrobić z tym marginesem? Wysłać do poprawczaka albo do paki? Wyjdą jeszcze gorsi.. Policja z chęcią na dołku ich spunktuje, ale to w nich wyzwoli jeszcze więcej "młodzieńczej energii". To może zorganizować Społeczną Grupę Antyprzychlastową i omłot spuszczać takim szczylom?

Jestem jak najbradziej za trzeba sie gdzies zorganizowac zeby na kazdym osiedlu byla taka grupa:)
Avatar
Gość / 30 maja 2009 o 12:10
I co zrobić z tym marginesem? Wysłać do poprawczaka albo do paki? Wyjdą jeszcze gorsi.. Policja z chęcią na dołku ich spunktuje, ale to w nich wyzwoli jeszcze więcej "młodzieńczej energii". To może zorganizować Społeczną Grupę Antyprzychlastową i omłot spuszczać takim szczylom?
Avatar
Józef z Biłgoraja / 30 maja 2009 o 11:38
Pewnie studenci...
Avatar
Lublinianka / 30 maja 2009 o 11:10
[size=5][font="Franklin Gothic Medium"]tacy mocni są jak staruszkom wyrywają torebki a jak przyjedzie do Lublina porzadna ekipa to "Polska się śmieje Motor spie***la u siebie[/font][/size]
Avatar
szuvax / 30 maja 2009 o 10:27
a moze to Celtic'u koszulka mondrołku?
Avatar
lala / 30 maja 2009 o 10:08
I widac co to za towarzystwo... kolega z lewej lezy w koszulce chelmianki a ze trzymaja z motorem.....
Avatar
Społeczniak / 30 maja 2009 o 09:48
nick napisał:
zgadza się.
Jednak my z kumplem raz zrobiliśmy porządek z takimi cieciami. Szlo raz ulicą ok 1 w nocy właśnie takich 3 deb***i , coś darli się : motor , motór czy jakoś tak i rozwalali przystanek - je***i lubelscy "patrioci". Mój kumpel ma z 1,95 - ogólnie byk, ja trochę mniejszy wiec podeszlismy i przyjebalismy im po strzale że dwóch padło , trzeci z dziwnymi wrzaskami uciekł. Tych leżących już zostawiliśmy w spokoju bo jeden się rozpłakał a drugi chyba stracił przytomność i cicho leżał...
I to jest sposób na takich wielkich kozaków, było zebrać parę chłopa i zrobić z nimi porządek na miejscu nie czekając na policje. Najlepiej jak te mameje popiją trochę to ich się oklepuje aż miło , tylko piszczą.



O to Koledze bym browara za to postawił Tak trzeba robić lać tych Bandytów po ryjach i patrzeć czy Żyją ścierwa jeb..e.Do kibiców nic nie mam, do prawdziwych normalnych ludzi co mają pasje,ale do Tych Gówniarzy pseudo kiboli co mają problem z samo oceną co są mocni w grópie i biją po to żeby chwalić się potem ilu ludzi pobili.To jest poje***e,chore i wymaga ostrej reakcji ze strony reszty społeczeństwa,dzwonić na Policje informować o takich podejrzanych typach zanim rozbiją komuś głowe lub szybę w samochodzie lub coś zdemolują.



O to Koledze bym browara za to postawił Tak trzeba robić lać tych Bandytów po ryjach i patrzeć czy Żyją ścierwa jeb..e.Do kibiców nic nie mam, do prawdziwych normalnych ludzi co mają pasje,ale do Tych Gówniarzy pseudo kiboli co mają problem z samo oceną co są mocni w grópie i biją po to żeby chwalić się potem ilu ludzi pobili.To jest poje***e,chore i wymaga ostrej reakcji ze strony reszty społeczeństwa,dzwonić na Policje informować o takich podejrzanych typach zanim rozbiją komuś głowe lub szybę w samochod... rozwiń
Avatar
marc / 31 maja 2009 o 09:55
Libertas napisał:
[size=7]to byli społeczni asystenci pewnego PO-sła. Oni tylko trenowali przed napadem na SexShop w celu pozyskania gadzetów do geyowskich orgii ze swoim POliSzefem[/size]



strasznie zryty masz łeb.!
zresztą czego sie spodziewać po takim nicku...
Avatar
mario / 30 maja 2009 o 18:45
Ja bym im qrwa dał poleżeć, ale na cmentarzu komunalnym pod płotem.
Avatar
Libertas / 30 maja 2009 o 18:32
[size=7]to byli społeczni asystenci pewnego PO-sła. Oni tylko trenowali przed napadem na SexShop w celu pozyskania gadzetów do geyowskich orgii ze swoim POliSzefem[/size]
Avatar
Społeczniak 2 / 30 maja 2009 o 14:34
Gość napisał:
I co zrobić z tym marginesem? Wysłać do poprawczaka albo do paki? Wyjdą jeszcze gorsi.. Policja z chęcią na dołku ich spunktuje, ale to w nich wyzwoli jeszcze więcej "młodzieńczej energii". To może zorganizować Społeczną Grupę Antyprzychlastową i omłot spuszczać takim szczylom?

Jestem jak najbradziej za trzeba sie gdzies zorganizowac zeby na kazdym osiedlu byla taka grupa:)
Avatar
Gość / 30 maja 2009 o 12:10
I co zrobić z tym marginesem? Wysłać do poprawczaka albo do paki? Wyjdą jeszcze gorsi.. Policja z chęcią na dołku ich spunktuje, ale to w nich wyzwoli jeszcze więcej "młodzieńczej energii". To może zorganizować Społeczną Grupę Antyprzychlastową i omłot spuszczać takim szczylom?
Avatar
Józef z Biłgoraja / 30 maja 2009 o 11:38
Pewnie studenci...
Avatar
Lublinianka / 30 maja 2009 o 11:10
[size=5][font="Franklin Gothic Medium"]tacy mocni są jak staruszkom wyrywają torebki a jak przyjedzie do Lublina porzadna ekipa to "Polska się śmieje Motor spie***la u siebie[/font][/size]
Avatar
szuvax / 30 maja 2009 o 10:27
a moze to Celtic'u koszulka mondrołku?
Avatar
lala / 30 maja 2009 o 10:08
I widac co to za towarzystwo... kolega z lewej lezy w koszulce chelmianki a ze trzymaja z motorem.....
Avatar
Społeczniak / 30 maja 2009 o 09:48
nick napisał:
zgadza się.
Jednak my z kumplem raz zrobiliśmy porządek z takimi cieciami. Szlo raz ulicą ok 1 w nocy właśnie takich 3 deb***i , coś darli się : motor , motór czy jakoś tak i rozwalali przystanek - je***i lubelscy "patrioci". Mój kumpel ma z 1,95 - ogólnie byk, ja trochę mniejszy wiec podeszlismy i przyjebalismy im po strzale że dwóch padło , trzeci z dziwnymi wrzaskami uciekł. Tych leżących już zostawiliśmy w spokoju bo jeden się rozpłakał a drugi chyba stracił przytomność i cicho leżał...
I to jest sposób na takich wielkich kozaków, było zebrać parę chłopa i zrobić z nimi porządek na miejscu nie czekając na policje. Najlepiej jak te mameje popiją trochę to ich się oklepuje aż miło , tylko piszczą.



O to Koledze bym browara za to postawił Tak trzeba robić lać tych Bandytów po ryjach i patrzeć czy Żyją ścierwa jeb..e.Do kibiców nic nie mam, do prawdziwych normalnych ludzi co mają pasje,ale do Tych Gówniarzy pseudo kiboli co mają problem z samo oceną co są mocni w grópie i biją po to żeby chwalić się potem ilu ludzi pobili.To jest poje***e,chore i wymaga ostrej reakcji ze strony reszty społeczeństwa,dzwonić na Policje informować o takich podejrzanych typach zanim rozbiją komuś głowe lub szybę w samochodzie lub coś zdemolują.



O to Koledze bym browara za to postawił Tak trzeba robić lać tych Bandytów po ryjach i patrzeć czy Żyją ścierwa jeb..e.Do kibiców nic nie mam, do prawdziwych normalnych ludzi co mają pasje,ale do Tych Gówniarzy pseudo kiboli co mają problem z samo oceną co są mocni w grópie i biją po to żeby chwalić się potem ilu ludzi pobili.To jest poje***e,chore i wymaga ostrej reakcji ze strony reszty społeczeństwa,dzwonić na Policje informować o takich podejrzanych typach zanim rozbiją komuś głowe lub szybę w samochod... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!