sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Wasze życzenia dla Babci i Dziadka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 stycznia 2012, 17:53
Autor: red

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci (sxc.hu)
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci (sxc.hu)

Nasi Czytelnicy złożyli życzenia dla Babci i Dziadka na łamach Dziennika Wschodniego. Jeśli chcecie dodać swoje życzenia dla Babć i Dziadków, czekamy na Wasze komentarze pod tekstem!

Więcej o historii i znaczeniu Dni Babci i Dziadka przeczytasz na MM Lublin:

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka – święta naszych drogich SeniorówZobaczcie, czego życzą Babciom i Dziadkom czytelnicy papierowego wydania Dziennika Wschodniego:

Dla babci Marysi z Jeziorzan, która robi najlepsze kopytka i ogórkową, dużo zdrowia, stu lat życia, uśmiechu i humoru na każdy dzień zasyła wnuczek Daruś.

Żyj, Babuniu nasza miła, sto lat albo dłużej! Bądź szczęśliwa i wesoła! Zdrowie niech Ci służy! Naszej kochanej prababci Celinki Kozieł życzenia składają prawnukowi Ania i Mateuszek Szlachetka.

Życzymy Tobie, Babciu Krysiu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzymy Ci, szczęścia i zdrowia dobrego! Wnuczęta Ania i Mateuszek Szlachetka.

Babciu Danusiu, Dziadku Jurku, na Dzień Babci i Dzień Dziadka chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia, byście lat setnych dożyli, nie wiedząc, co to zmartwienia. Życzą kochane wnuczęta Ania i Mateuszek Szlachetka.

Kochanej Babci i Dziadziowi, Wandzie i Wacławowi Hanc życzenia stu lat w zdrowiu wraz z podziękowaniem za miłość, troskę i poświęcenie składa Szymonek.

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięczny wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Wszystkiego Najlepszego dla babci Janiny z Rogóźna życzą Martynka, Ewelinka i Karol.

Jestem różyczka, wypadam z koszyczka. Nie umiem winszować, tylko babcię i dziadka mocno całować. Życzy Olka dla Mokijewskich z Wymysłowi i Twardowskich z Lubek.

Kochana Babciu i Dziadku, dziś Wasze święto życzymy żebyście byli zawsze uśmiechnięci, szczęśliwi, zdrowi i do żartów gotowi. Niech w waszych sercach zawsze mieszka miłość, wiara i nadzieja. Tego wam życzy Dawidek i Lenka z Dubowa.

Kochanej Babci Krysi Oleksiejuk długich lat życia w zdrowiu i uśmiechu od wnuka Tomka.

Wszystkim babciom, dziadkom życzymy dużo zdrowia, ciepła rodzinnego i wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla najwspanialszych na świecie, niezastąpionych J. W. Rybaczek ślą kochające wnuki i prawnuki!

Kochanej babci Jadzi i dziadziowi Władziowi z okazji ich święta z serca płynące życzenia zdrowia i wielu szczęśliwych lat przesyłają - Milenka, Ola, Iga, Michał, Hubert, Kacper.

Kochani: prababciu Jadziu, pradziadziu Władziu - bardzo was kochamy i najlepsze życzenia dziś składamy - Pola i Marysia.

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę . Moja babunia najlepsza w świecie , wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci życzy Damian Kochaniec z Chmiela Drugiego.

DLA DZIADKA MARKA
Dziś dzień Dziadka nie psocimy,tylko dobrze Ci życzymy.Ty wybronisz nas od draki bośmy małe rozrabiaki.Całujemy Cię serdecznie,żyj nam Dziadku długo wiecznie. Życzą Zosia i Adaś .

DLA BABCI EWY
Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła Babci i my też Babciu mamy dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie. Życzą Zosia i Ada .

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych miłości!. Życzą: Ilona, Kasia, Paweł, Paulina, Wiola, Kuba i Błażejek.

Kochanej Babci Janinie Golec najlepsze życzenia z okazji Jej święta przesyła wnuk Krzysztof Jagiełło ze Świdnika.

Życzymy dziś Wam, Babciu i Dziadku mili, byście zawsze w życiu szczęśliwi byli, życzymy Wam  życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.

Kochanej Babci Basi i Dziadkowi Łukaszowi - wnuki Julitka i Szymonek

Kazimierze i Leszkowi Paluchom z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zdrowia, radości i spełnienia marzeń życzą Bartek Słotwiński i Hubert Słotwiński

Kochanemu dziadkom Halinie i Janowi Janek z okazji waszego święta najlepsze życzenia zdrowia i długich lat życia przesyła wnuczka Ola

Najserdeczniejsze życzenia Babciu Halinko, Bogusiu i prababciu Celinko, Dziadku Jurku i Januszku! Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkiego najlepszego życzy wnuczek Michaś.

Dla babci Krysi, babci Feli i dziadka Mietka zdrowia dobrego i życia długiego, wielu słonecznych i ciepłych dni, szczęścia tyle, ile Wam się śni, spełnienia wszystkich marzeń i samych pomyślnych zdarzeń! Dziękuję Wam za to, że jesteście wspaniali. Wnuczka Ola.

Niechaj dziadziuś babciunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się dziadziuś z babcią nażyją do woli. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta, Kochanej babci Marysi i dla kochanego dziadzia Frania od wnusi Weronisi z Białej Podlaskiej. Kocham Was! 

Kochane babcie: Aniu, Elu, Helu, Zosiu i kochany dziadku Czesiu! 
Pozytywnego nastawienia wbrew wszelkim przeciwnościom, licznych zachwytów, skutecznej realizacji pomysłów i zamierzeń, uśmiechu od ucha do ucha, wielu kulturalnych rozrywek i zdrowia, zdrowia, zdrowia. Życzą Basia i Bartek

Babciuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta. Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie. Smutno by było bez Was na świecie. Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym, życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym. Bardzo, ach bardzo Was za to kochamy. I tę piosenkę teraz zaśpiewamy. Sto lat, sto lat, niech żyją żyją nam. Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyją, żyją nam. Niech żyją nam. Kacper, Julka i Lenka - dla babci Halinki i dziadka Staszka z Klementowic

Kochana Babciu w dniu twojego święta, życzę byś była zawszę uśmiechnięta i Ty drogi Dziadku miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz. Babci Bożence i Dziadkowi Wiesiowi życzenia przesyłają wnuki Karolinka i Marcel

Kochana babciu, kochany dziadku, dziś wam przynosimy po jednym kwiatku, do tego dokładamy serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Leokadii i Dziadkowi Antosiowi życzenia przesyłają prawnuki Karolinka i Marcel

Mojej Kochanej Babci Basi życzenia składam i w wiązankę kwiatuszków serduszko swe wkładam I wiem, że bardzo się ucieszy, kiedy usłyszy, że wnuk do niej śpieszy. Moja Babuniu najlepsza na świecie kocham Cię bardzo, wiesz o tym przecież. Życzę Ci zdrówka i pomyślności i żebym zawsze w serduszku Twym gościł. Dziękuję za wszystkie spędzone chwile i żebyśmy kolejne spędzali mile. Żyj Babciu 100 lat - Kacperek

Dziś mamy Święto Dziadka, okazja niezwykle rzadka Dziadziusia Witusia kocham szczerze i jemu zawsze wierzę. Dziadziuś broni mnie przy wpadkach i pomaga przy upadkach. Uwielbiam, gdy czyta mi książeczki lub gdy opowiada mi bajeczki. Lubię gdy na kolanach mnie sadza i na każdą psotę zawsze się zgadza. Lubię gdy uśmiecha się do mnie, po prostu kocham Go ogromnie! Żyj Dziadziu 100 lat - Kacperek

Dziadziusiu Mieczysławie żyj mi 100 lat Niech Ci zdrowie i siły służą. Niech troski żadne Twego czoła nie chmurzą Z wnucząt bądź zawsze rad, i niech kocha Cię cały świat. Gorące życzenia i pozdrowienia składa wnuczek nie do zastąpienia. Szczęścia i radości Kochanemu Dziadziusiowi życzy Kacperek
y Kochanej babci Heli i dziadziowi Heniowi z Gołębia z okazji ich święta życzenia sto lat przesyła wnuczek Michałek

Kochanej Babci Halince życzymy dużo zdrówka, spokoju, pogodnego uśmiechu i szczęścia bez miary. Moc uścisków i buziaków przesyłają Sylwia, Lidzia i Ula

Moc serdecznych życzeń dla kochanej Babci Alinki i Dziadka Wacka kochający wnuk Aleksander.

Dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna. Bądź zdrowy dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami. Dla kochanego dziadka Stanisława z Piotrkówka życzy wnuczka Beata Siczek z mężem Mariuszem.

Poetami nie jesteśmy, wierszy nie układamy lecz  Tobie babciu Kaziu Mazur najszczersze życzenia składamy Ania i Filip Mazur.

y Dzień Babci Danusi i Dziadka Janka Ziarkiewiczów mamy, więc życzenia im składamy. Z okazji dnia tego, wszystkiego najlepszego życzą Ania i Filip Mazur.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!