Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 marca 2013 r.
14:30
Edytuj ten wpis

Wbiegł na murawę w czasie meczu Motoru. Surowa kara dla kibica

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 10 A A
Mężczyzna został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu
Mężczyzna został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu

Dawid S. wbiegł na murawę meczu drużyn II ligi, a za karę nie będzie mógł wejść na stadion, gdzie gra reprezentacja Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
5 maja 2012 r. mężczyzna wdarł się na płytę stadionu podczas meczu piłki nożnej pomiędzy Motorem Lublin i Zniczem Pruszków, który odbywał się w Lublinie. Prokuratura oskarżyła go o naruszenie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Mężczyzna zadeklarował, że chce się dobrowolnie poddać karze bez procesu.

W poniedziałek Sąd Rejonowy Lublin-Zachód skazał go na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Mężczyzna dostał też dwuletni zakaz wstępu na wszystkie imprezy masowe w Polsce oraz na mecze piłki nożnej rozgrywane przez polską kadrę narodową oraz polski klub sportowy za granicą.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:52
Ok, może i to był głupi wybryk, ale wyrok skazujący to przesada. Ludzie robią gorsze rzeczy a chodzą bezkarni. Wybierzcie się chocby na feliniade.
Avatar
Henio / 19 marca 2013 o 22:11
TUSK nie lubi kiboli za to że chcieli obalić jego urząd, on w tym wypadku będzie dożynał watahy,wszystkie sądy są jego !!!!
Avatar
S Y L W E S T E R / 19 marca 2013 o 21:33
--------------------------------------------WYROK PODOBNY DO CZYNU--------------------------------------- Czyli bardzo głupi . To przecież kara na służby porządkowe które muszą pilnować konekwencji te go "głupiego" wyroku . Nie rozumie jak można upilnować tego wyroku na bramach stadionów ? . Podpowiadam Sądom w ewentualnych takich wykroczeniach ; te zawieszenie jest słuszne tylko ta kże musi działać przy wyroku np. 3 miesięcy prac przy tym stadionie . Jeżeli facet nie wykonuje prac zleconych przez Zarząd Stadionu to wtedy Sąd odwiesza wyrok i policja zabiera faceta z do mu do więzienia ! . Tylko takie kary będą miały i skuteczność i pożytek . Wykonanie wyroku czyli odbyciu prac na cele Stadionu podpisuje tylko PREZES tego stadionu i On odpowiada przed Są dem za wykonanie wyroku kary . Na Zygmuntowskich jest dużo prac przy Stadionie... niech "ko nusy" wybiegają na płytę boiska , tylko na mecz wszyscy muszą posiadać dowód tożsamości aby nie siedzieć na Komiseriacie do ustalenia danych personalnych . Przestępcy w czasie odbywania prac karnych będą ubrani w kamilelki odblaskowe aby ich odróżnić od porządnych KIBICÓW .
--------------------------------------------WYROK PODOBNY DO CZYNU--------------------------------------- Czyli bardzo głupi . To przecież kara na służby porządkowe które muszą pilnować konekwencji te go "głupiego" wyroku . Nie rozumie jak można upilnować tego wyroku na bramach stadionów ? . Podpowiadam Sądom w ewentualnych takich wykroczeniach ; te zawieszenie jest słuszne tylko ta kże musi działać przy wyroku np. 3 miesięcy prac przy tym stadionie . Jeżeli facet nie wykonuje... rozwiń
Avatar
edi / 19 marca 2013 o 20:48
nie wiem o co chodzi z tym DPO - zazwyczaj po apelacji sad miażdży wyroki sadów rejonowych - po co się bawić w układy i pozwalać nabijać statystki - po to są apelacje, żeby z nich korzystać
Avatar
kibol / 19 marca 2013 o 20:46
Taki gnój powinien iść siedzieć do paki !!! Ten wyrok to tak jak by sąd dał mu klapsa i to nie zamożno.
I powiedział chłopczyk to niegrzeczne zachowanie , nie rób tak więcej popraw się…
Taki gnój powinien iść siedzieć do paki !!! Ten wyrok to tak jak by sąd dał mu klapsa i to nie zamożno.
I powiedział chłopczyk to niegrzeczne zachowanie , nie rób tak więcej popraw się… rozwiń
Avatar
jurek / 19 marca 2013 o 16:49
gazetki z biedronki lepiej byście wrzucili bo to nudne.
Avatar
kaczafi / 19 marca 2013 o 16:43
Bardzo surowa, biorąc pod uwagę że dostał wyrok (w zawieszeniu ale zawsze wyrok). I teraz przez 2 lata nie może chodzić na Juwenalia, Kozienalia itp. więc łatwo go do pudła wsadzić. W sumie głupio zrobił i jego wina.
Avatar
stefan / 19 marca 2013 o 16:42
i bardzo dobrze o by tak dalej karano podobne przypadki i egzekwowano tą karę
Avatar
we / 19 marca 2013 o 16:30
Bardzo surowa kara ,już sie mozna śmiac?
Avatar
rks / 19 marca 2013 o 16:27
byłem na tym meczu pomagali mu wejść
Avatar
SkinheadBlackMetal / 20 marca 2013 o 12:52
Ok, może i to był głupi wybryk, ale wyrok skazujący to przesada. Ludzie robią gorsze rzeczy a chodzą bezkarni. Wybierzcie się chocby na feliniade.
Avatar
Henio / 19 marca 2013 o 22:11
TUSK nie lubi kiboli za to że chcieli obalić jego urząd, on w tym wypadku będzie dożynał watahy,wszystkie sądy są jego !!!!
Avatar
S Y L W E S T E R / 19 marca 2013 o 21:33
--------------------------------------------WYROK PODOBNY DO CZYNU--------------------------------------- Czyli bardzo głupi . To przecież kara na służby porządkowe które muszą pilnować konekwencji te go "głupiego" wyroku . Nie rozumie jak można upilnować tego wyroku na bramach stadionów ? . Podpowiadam Sądom w ewentualnych takich wykroczeniach ; te zawieszenie jest słuszne tylko ta kże musi działać przy wyroku np. 3 miesięcy prac przy tym stadionie . Jeżeli facet nie wykonuje prac zleconych przez Zarząd Stadionu to wtedy Sąd odwiesza wyrok i policja zabiera faceta z do mu do więzienia ! . Tylko takie kary będą miały i skuteczność i pożytek . Wykonanie wyroku czyli odbyciu prac na cele Stadionu podpisuje tylko PREZES tego stadionu i On odpowiada przed Są dem za wykonanie wyroku kary . Na Zygmuntowskich jest dużo prac przy Stadionie... niech "ko nusy" wybiegają na płytę boiska , tylko na mecz wszyscy muszą posiadać dowód tożsamości aby nie siedzieć na Komiseriacie do ustalenia danych personalnych . Przestępcy w czasie odbywania prac karnych będą ubrani w kamilelki odblaskowe aby ich odróżnić od porządnych KIBICÓW .
--------------------------------------------WYROK PODOBNY DO CZYNU--------------------------------------- Czyli bardzo głupi . To przecież kara na służby porządkowe które muszą pilnować konekwencji te go "głupiego" wyroku . Nie rozumie jak można upilnować tego wyroku na bramach stadionów ? . Podpowiadam Sądom w ewentualnych takich wykroczeniach ; te zawieszenie jest słuszne tylko ta kże musi działać przy wyroku np. 3 miesięcy prac przy tym stadionie . Jeżeli facet nie wykonuje... rozwiń
Avatar
edi / 19 marca 2013 o 20:48
nie wiem o co chodzi z tym DPO - zazwyczaj po apelacji sad miażdży wyroki sadów rejonowych - po co się bawić w układy i pozwalać nabijać statystki - po to są apelacje, żeby z nich korzystać
Avatar
kibol / 19 marca 2013 o 20:46
Taki gnój powinien iść siedzieć do paki !!! Ten wyrok to tak jak by sąd dał mu klapsa i to nie zamożno.
I powiedział chłopczyk to niegrzeczne zachowanie , nie rób tak więcej popraw się…
Taki gnój powinien iść siedzieć do paki !!! Ten wyrok to tak jak by sąd dał mu klapsa i to nie zamożno.
I powiedział chłopczyk to niegrzeczne zachowanie , nie rób tak więcej popraw się… rozwiń
Avatar
jurek / 19 marca 2013 o 16:49
gazetki z biedronki lepiej byście wrzucili bo to nudne.
Avatar
kaczafi / 19 marca 2013 o 16:43
Bardzo surowa, biorąc pod uwagę że dostał wyrok (w zawieszeniu ale zawsze wyrok). I teraz przez 2 lata nie może chodzić na Juwenalia, Kozienalia itp. więc łatwo go do pudła wsadzić. W sumie głupio zrobił i jego wina.
Avatar
stefan / 19 marca 2013 o 16:42
i bardzo dobrze o by tak dalej karano podobne przypadki i egzekwowano tą karę
Avatar
we / 19 marca 2013 o 16:30
Bardzo surowa kara ,już sie mozna śmiac?
Avatar
rks / 19 marca 2013 o 16:27
byłem na tym meczu pomagali mu wejść