Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 marca 2009 r.
10:48
Edytuj ten wpis

Widzieli Marka, nie zgłosili się na policję. Śledczy przesłuchają 300 osób

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 7 A A

Dwaj mężczyźni i kobieta, który przed klubem Archiwum rozmawiali z Markiem Wojciechowskim, nie zgłosili się na policję. Śledczy wytypowali 300 podobnych do nich osób, które mogły tam być. Przesłuchają wszystkich

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzy osoby, które rozmawiały ze studentem pokazuje zapis z mionitoringu sprzed klubu. Policja rozesłała nagranie mediom, pokazuje je również na swej stronie interentowej. Apel, żeby się zgłosiły na policję został nagłośniony w gazetach i radiu.

- Nie zgłosili się - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - Wciąż ich szukamy. Wytypowaliśmy 300 osób, które w tym czasie mogły znajdować się w tej okolicy i odpowiadają ich rysopisowi. Policjanci docierajądo każdej z nich.

Od zaginięcia Marka Wojciechowkiego, studenta prawa UMCS minęło już prawie dwa tygodnie. Student wyszedł nocą z klubu Archiwum. Nie wrócił na stancję.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 00:06
Nikt nie pisze, że policja się wujkiem nie zajęła, bo to nawet było w jednym z pierwszych artykułów. Ale teraz przydałaby się policji jego pomoc. Wśród 300 osób nie musi się znaleźć wcale ani jedna z osób, które były wtedy w barze, a wujek zna ich twarze i w tym momencie policja już powinna być po sporządzaniu portretów pamięciowych, lub przynajmniej po okazaniu zdjęć wujkowi tych 300 osób wytypowanych.
Avatar
tomekwgt / 30 marca 2009 o 23:05
pisanie o tym, ze prosciej byloby sciagnac wujka jest bez sensu..
myslicie ze zajmuja sie tym ludzie ktorzy wczesniej nie mieli z podobnymi sprawami nic wspolnego i "nie wpadli" na taki pomysł? przecież wujek jest pierwsza osobą której nazwisko policja zna i trzeba byc nie wiem jak tępym, żeby myslec, ze policja się nim nie zajęła, tylko będzie sprawdzała 300 osob
Avatar
kinol / 30 marca 2009 o 21:57
Dla mnie w ogóle jest to kompletną głupotą ze strony policji! Na co nam te nagrania, na których BYĆ MOŻE ktoś kogoś rozpozna (a i tak nie wiadomo czy np. ze strachu się zgłosi czy nie)?? No, na co nam one, jeśli widoczność jest słaba, a przecież można prościej - wujka ściągnąć zza granicy, zaangażować go w tworzenie portretów pamięciowych i będzie prościej!

Tak samo głupie jest przesłuchiwanie tych 300 osób. Ile im to zajmie czasu, a i tak nie wiadomo czy to ktoś z nich, bo przecież nie mają w kartotekach zdjęć wszystkich mieszkańców, a osoby w to zamieszane (czy to spod klubu, czy nie) wcale nie muszą mieć wcześniejszych problemów z policją, żeby w tych kartotekach figurować. A poza tym jeśli mają dostęp do tego całego wujcia, to przepraszam bardzo, ale chyba tu coś nie gra, skoro nie każą mu tu przyjechać (btw. głupota, że w ogóle go z kraju puścili) i przynajmniej z tych 300 wytypowanych przez policję osób nie każą mu przejrzeć zdjęć i po prostu ewentualnie wskazać tych osób!!!

Bardzo chora postawa policji. Moim zdaniem na razie nie zrobili nic konkretnego, prócz poszukiwań (a i to raczej bardzo ogólnych).
Dla mnie w ogóle jest to kompletną głupotą ze strony policji! Na co nam te nagrania, na których BYĆ MOŻE ktoś kogoś rozpozna (a i tak nie wiadomo czy np. ze strachu się zgłosi czy nie)?? No, na co nam one, jeśli widoczność jest słaba, a przecież można prościej - wujka ściągnąć zza granicy, zaangażować go w tworzenie portretów pamięciowych i będzie prościej!

Tak samo głupie jest przesłuchiwanie tych 300 osób. Ile im to zajmie czasu, a i tak nie wiadomo czy to ktoś z nich, bo przecież nie mają w kartotekach zdjęć wszystkic... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 marca 2009 o 20:15
Dlaczego Policja nie opublikowala zdjęć i całego filmu z monitoringu? Przeciez napisano o tym już bardzo dawno. Jeśli te osoby mają coś wspólnego z zajściem to jest oczywiste że wiedzą o istnieniu tego nagraniu i nic śledztwo nie ucierpi. Dajcie ten zapis z monitoringu pismakom z lokalnych brukowców, oni bardzo się lubuja w takich sprawach, więc na pewno to opublikują natychmiast. Dziesiątki tysięcy ludzi będzie znało wizerunek poszukiwanych osób, może ktoś (nawet anonimowo) kogoś rozpozna i pomoże Policji ustalić tożsamośc osób z nagrania.
Avatar
rodak / 30 marca 2009 o 15:07
Mają nagranie z monitoringu i nie mogą ustalić kim są te osoby?To może niech oddadzą tę sprawę W-11
Avatar
zarys / 30 marca 2009 o 12:28
Mnie zastanawia ten stryj czy on nic nie widział, nie znał tych ludzi z którym był Marek. No i jeśli ci ludzie się jeszcze nie zgłosili to mogą mieć coś na sumieniu.
Avatar
2EC / 30 marca 2009 o 12:13
niewiarygodne, ze sie nei zgłosili.zachowują sie jak podejrzani. ludzie nei bójcie się i tak zostaniecie znalezieni i doprowadzeni pod przymusem. utrudniacie śledztwo
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 00:06
Nikt nie pisze, że policja się wujkiem nie zajęła, bo to nawet było w jednym z pierwszych artykułów. Ale teraz przydałaby się policji jego pomoc. Wśród 300 osób nie musi się znaleźć wcale ani jedna z osób, które były wtedy w barze, a wujek zna ich twarze i w tym momencie policja już powinna być po sporządzaniu portretów pamięciowych, lub przynajmniej po okazaniu zdjęć wujkowi tych 300 osób wytypowanych.
Avatar
tomekwgt / 30 marca 2009 o 23:05
pisanie o tym, ze prosciej byloby sciagnac wujka jest bez sensu..
myslicie ze zajmuja sie tym ludzie ktorzy wczesniej nie mieli z podobnymi sprawami nic wspolnego i "nie wpadli" na taki pomysł? przecież wujek jest pierwsza osobą której nazwisko policja zna i trzeba byc nie wiem jak tępym, żeby myslec, ze policja się nim nie zajęła, tylko będzie sprawdzała 300 osob
Avatar
kinol / 30 marca 2009 o 21:57
Dla mnie w ogóle jest to kompletną głupotą ze strony policji! Na co nam te nagrania, na których BYĆ MOŻE ktoś kogoś rozpozna (a i tak nie wiadomo czy np. ze strachu się zgłosi czy nie)?? No, na co nam one, jeśli widoczność jest słaba, a przecież można prościej - wujka ściągnąć zza granicy, zaangażować go w tworzenie portretów pamięciowych i będzie prościej!

Tak samo głupie jest przesłuchiwanie tych 300 osób. Ile im to zajmie czasu, a i tak nie wiadomo czy to ktoś z nich, bo przecież nie mają w kartotekach zdjęć wszystkich mieszkańców, a osoby w to zamieszane (czy to spod klubu, czy nie) wcale nie muszą mieć wcześniejszych problemów z policją, żeby w tych kartotekach figurować. A poza tym jeśli mają dostęp do tego całego wujcia, to przepraszam bardzo, ale chyba tu coś nie gra, skoro nie każą mu tu przyjechać (btw. głupota, że w ogóle go z kraju puścili) i przynajmniej z tych 300 wytypowanych przez policję osób nie każą mu przejrzeć zdjęć i po prostu ewentualnie wskazać tych osób!!!

Bardzo chora postawa policji. Moim zdaniem na razie nie zrobili nic konkretnego, prócz poszukiwań (a i to raczej bardzo ogólnych).
Dla mnie w ogóle jest to kompletną głupotą ze strony policji! Na co nam te nagrania, na których BYĆ MOŻE ktoś kogoś rozpozna (a i tak nie wiadomo czy np. ze strachu się zgłosi czy nie)?? No, na co nam one, jeśli widoczność jest słaba, a przecież można prościej - wujka ściągnąć zza granicy, zaangażować go w tworzenie portretów pamięciowych i będzie prościej!

Tak samo głupie jest przesłuchiwanie tych 300 osób. Ile im to zajmie czasu, a i tak nie wiadomo czy to ktoś z nich, bo przecież nie mają w kartotekach zdjęć wszystkic... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 marca 2009 o 20:15
Dlaczego Policja nie opublikowala zdjęć i całego filmu z monitoringu? Przeciez napisano o tym już bardzo dawno. Jeśli te osoby mają coś wspólnego z zajściem to jest oczywiste że wiedzą o istnieniu tego nagraniu i nic śledztwo nie ucierpi. Dajcie ten zapis z monitoringu pismakom z lokalnych brukowców, oni bardzo się lubuja w takich sprawach, więc na pewno to opublikują natychmiast. Dziesiątki tysięcy ludzi będzie znało wizerunek poszukiwanych osób, może ktoś (nawet anonimowo) kogoś rozpozna i pomoże Policji ustalić tożsamośc osób z nagrania.
Avatar
rodak / 30 marca 2009 o 15:07
Mają nagranie z monitoringu i nie mogą ustalić kim są te osoby?To może niech oddadzą tę sprawę W-11
Avatar
zarys / 30 marca 2009 o 12:28
Mnie zastanawia ten stryj czy on nic nie widział, nie znał tych ludzi z którym był Marek. No i jeśli ci ludzie się jeszcze nie zgłosili to mogą mieć coś na sumieniu.
Avatar
2EC / 30 marca 2009 o 12:13
niewiarygodne, ze sie nei zgłosili.zachowują sie jak podejrzani. ludzie nei bójcie się i tak zostaniecie znalezieni i doprowadzeni pod przymusem. utrudniacie śledztwo
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 5

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!