Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2010 r.
20:41
Edytuj ten wpis

Więckowski skieruje wniosek do prokuratury przeciwko Olakowi

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 11 A A

Złożenie do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez byłego dziennikarza Kuriera Lubelskiego Roberta Olaka zapowiedział w piątek miejski radny PiS Piotr Więckowski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radny zarzuca prowadzonej przez Olaka agencji public relations RO Media niezgodny z prawem lobbing. Twierdzi, że lobbuje w Ratuszu na rzecz spółki Echo Investment, która zabiega o takie zmiany planu zagospodarowania górek czechowskich, które pozwolą tam na budowę centrum handlowego.

Tymczasem RO Media nie widnieje w rejestrze firm prowadzących działalność lobbingową. Zarzuty te radny stawiał już w połowie grudnia. Wówczas mówił jedynie, że rozważa powiadomienie prokuratury, teraz mówi, że już się na to zdecydował.

Olak już wcześniej zapewniał, że nie prowadzi działalności lobbingowej i że z nikim nie podpisał umowy na takie usługi.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
saimon / 9 stycznia 2010 o 18:10
"ubodło w pupkę " to kłamca !!!!!!!!
[size=5][color="#FF0000"]Kto zna Olaka to wie że on taki jest ,zresztą on sam o sobie to napisał!
[/color][/size]

TO JEST PRAWDZIWY TEKST !!!!!
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..
"ubodło w pupkę " to kłamca !!!!!!!!
[size=5][color="#FF0000"]Kto zna Olaka to wie że on taki jest ,zresztą on sam o sobie to napisał!
[/color][/size]

TO JEST PRAWDZIWY TEKST !!!!!
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić ... rozwiń
Avatar
ubodło w pupkę / 9 stycznia 2010 o 17:10
olo napisał:
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..




Przecież to jest ten sam tekst, tylko zmiana nazwiska w pierwszym zdaniu Z Więckowski na Olak. Napisz coś od siebie. Ubodło w pupkę jak widać. Boli pupka ? Więckowskiego? Pewnie boli.

O Więckowskim głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "obradził" dla miasta ? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Mandat do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..

tekst wycięty i wklejony, po datach widać gdzie był najpierw napisany.
[url="http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/urzedy-polityka-gospodarka/radni/piotr-wieckowskiradny-pies-ogrodnikalysa-pala-zazdrosnik/1"]http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...la-zazdrosnik/1[/url]




Przecież to jest ten sam tekst, tylko zmiana nazwiska w pierwszym zdaniu Z Więckowski na Olak. Napisz coś od siebie. Ubodło w pupkę jak widać. Boli pupka ? Więckowskiego? Pewnie boli.

O Więckowskim głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "obradził" dla miasta ? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Mandat do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 9 stycznia 2010 o 15:52
Mam taką nadzieje że obaj " panowie " łby sobie pourywają co było by dużą korzyścią dla miasta.
Avatar
chart / 9 stycznia 2010 o 15:43
Brawo, Panie Radny!
Avatar
podatnik / 9 stycznia 2010 o 14:33
Jest rozwiązanie niby dziennikarza odsunąć od mediów a pseudopolityka od działalności politycznej. Dla przeciętnego miszkańca jest obojętne kto zagospodaruje ten obszar byle skończyć z jedo dewastacją i nie dokładać do interesu. O ile pamioętam to pierwsze umowy z Echo Investment zostały podpisane za rządów PiS i ich koalicjantów więc trochę dziwne te opory teraz, może za mało dali w kopercie a na pewno zaponieli dać sutannowym "autorytetom" o czym się wspominał ale szybko wyciszyli sprawę.
Avatar
olo / 9 stycznia 2010 o 12:26
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sp... rozwiń
Avatar
pracownik LPC / 9 stycznia 2010 o 12:19
Brawo dla pana Więckowskiego!!!!, wreszcie ktoś się tym zajął .

Olak przynosi tylko faktury do naszej firmy i prezio mu tylko płaci , a wszystko i tak przygotowywane jest przez naszych pracowników .
Avatar
Norymberga dla PO / 9 stycznia 2010 o 09:23
[url="http://img503.imageshack.us/img503/6577/miasto.png"]http://img503.imageshack.us/img503/6577/miasto.png[/url]
Avatar
dr Japa / 9 stycznia 2010 o 09:11
dziwi mnie ta "bezinteresowana" niechęć radnego d o Echa. Czy nie wynika ona z faktu, ze mu mozliwość darmowego rozjeżdżania poligonu???
Avatar
łysa pała / 9 stycznia 2010 o 08:11
Małe zestawienie Pana Radnego. Foto galeria.

[url="http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/urzedy-polityka-gospodarka/radni/piotr-wieckowskiradny-pies-ogrodnikalysa-pala-zazdrosnik/1"]http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...la-zazdrosnik/1[/url]
Avatar
saimon / 9 stycznia 2010 o 18:10
"ubodło w pupkę " to kłamca !!!!!!!!
[size=5][color="#FF0000"]Kto zna Olaka to wie że on taki jest ,zresztą on sam o sobie to napisał!
[/color][/size]

TO JEST PRAWDZIWY TEKST !!!!!
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..
"ubodło w pupkę " to kłamca !!!!!!!!
[size=5][color="#FF0000"]Kto zna Olaka to wie że on taki jest ,zresztą on sam o sobie to napisał!
[/color][/size]

TO JEST PRAWDZIWY TEKST !!!!!
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić ... rozwiń
Avatar
ubodło w pupkę / 9 stycznia 2010 o 17:10
olo napisał:
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..




Przecież to jest ten sam tekst, tylko zmiana nazwiska w pierwszym zdaniu Z Więckowski na Olak. Napisz coś od siebie. Ubodło w pupkę jak widać. Boli pupka ? Więckowskiego? Pewnie boli.

O Więckowskim głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "obradził" dla miasta ? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Mandat do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..

tekst wycięty i wklejony, po datach widać gdzie był najpierw napisany.
[url="http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/urzedy-polityka-gospodarka/radni/piotr-wieckowskiradny-pies-ogrodnikalysa-pala-zazdrosnik/1"]http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...la-zazdrosnik/1[/url]




Przecież to jest ten sam tekst, tylko zmiana nazwiska w pierwszym zdaniu Z Więckowski na Olak. Napisz coś od siebie. Ubodło w pupkę jak widać. Boli pupka ? Więckowskiego? Pewnie boli.

O Więckowskim głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "obradził" dla miasta ? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Mandat do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 9 stycznia 2010 o 15:52
Mam taką nadzieje że obaj " panowie " łby sobie pourywają co było by dużą korzyścią dla miasta.
Avatar
chart / 9 stycznia 2010 o 15:43
Brawo, Panie Radny!
Avatar
podatnik / 9 stycznia 2010 o 14:33
Jest rozwiązanie niby dziennikarza odsunąć od mediów a pseudopolityka od działalności politycznej. Dla przeciętnego miszkańca jest obojętne kto zagospodaruje ten obszar byle skończyć z jedo dewastacją i nie dokładać do interesu. O ile pamioętam to pierwsze umowy z Echo Investment zostały podpisane za rządów PiS i ich koalicjantów więc trochę dziwne te opory teraz, może za mało dali w kopercie a na pewno zaponieli dać sutannowym "autorytetom" o czym się wspominał ale szybko wyciszyli sprawę.
Avatar
olo / 9 stycznia 2010 o 12:26
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sposobów, ciągać się z "gazetą". Głośno będzie jak cholera. Coś za coś..
O Olaku głośno u nas. Pieniacz z niego. Zazdrośnik, taki wredny, butny zazdrośnik. Nosi się jak by piórko w dupce miał. A jest zwykłym łysolem i nikim więcej. Co dobrego "zrobił" dla miasta( z Kuriera Lubelskiego zresztą go też wyyyllali)? Nawet się wysłowić nie potrafi jak należy. Kasa do główki uderzył i odbija palma. Szukał sposobu na wybicie się. Tak chciał żeby głośno o nim było. W pozytywnym świetle aby go przedstawić. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Postanowił że sam się nagłośni. I mamy z tego artykuł. Jeden z lepszych sp... rozwiń
Avatar
pracownik LPC / 9 stycznia 2010 o 12:19
Brawo dla pana Więckowskiego!!!!, wreszcie ktoś się tym zajął .

Olak przynosi tylko faktury do naszej firmy i prezio mu tylko płaci , a wszystko i tak przygotowywane jest przez naszych pracowników .
Avatar
Norymberga dla PO / 9 stycznia 2010 o 09:23
[url="http://img503.imageshack.us/img503/6577/miasto.png"]http://img503.imageshack.us/img503/6577/miasto.png[/url]
Avatar
dr Japa / 9 stycznia 2010 o 09:11
dziwi mnie ta "bezinteresowana" niechęć radnego d o Echa. Czy nie wynika ona z faktu, ze mu mozliwość darmowego rozjeżdżania poligonu???
Avatar
łysa pała / 9 stycznia 2010 o 08:11
Małe zestawienie Pana Radnego. Foto galeria.

[url="http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/urzedy-polityka-gospodarka/radni/piotr-wieckowskiradny-pies-ogrodnikalysa-pala-zazdrosnik/1"]http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...la-zazdrosnik/1[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 0

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 8

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 17

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 63

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina