Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 czerwca 2010 r.
15:57
Edytuj ten wpis

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomoże walczyć z powodzią

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 4 A A

Zbierająca co roku pieniądze na zakup sprzętu medycznego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizuje 4 lipca zbiórkę. Fundusze z niej wyda na sprzęt do walki z powodzią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
4 lipca takie zbiórki odbędą się w całej Polsce. – We wszystkich miastach powiatowych i wojewódzkich, uruchomione zostaną punkty, w których zbierać będziemy pieniądze. Wolontariusze Finału Orkiestry tym razem organizować będą zbiórki w ten jeden dzień od godzin porannych do godziny 19-tej. W ten sposób wypełnimy ciszę wyborczą naszą przyjaźnią z tymi, którzy ucierpieli w czasie powodzi, myśląc o ich przyszłości – pisze Jurek Owsiak na stronie internetowej fundacji WOŚP.

Orkiestra planuje kupić m.in. wydajne motopompy, agregaty prądotwórcze i łodzie. Zbierane będą tylko pieniądze.

Wcześniej wyjątek od corocznej tradycji zimowych zbiórek darów rzeczowych zrobili organizatorzy akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę inicjując akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Powódź.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Małgorzata Skrzypiec / 22 czerwca 2010 o 18:25
BARDZO DOBRY POMYSŁ !
WIERZĘ ŻE LUDZIE POMOGĄ 4 LIPCA
NIE TYLKO W KRAJU.
Avatar
Irena Szafrańska / 8 czerwca 2010 o 11:03
A to wcześniej nie można się było zebrać z pomocą dla tych biednych ludzi? Kto tu gra ludzką tragedią? Czy zbieżność dat : drugiej tury wyborów i zbiórki WOŚP jest przypadkowa?" Grosza więcej nie dam na tych politruków.
Avatar
crx / 8 czerwca 2010 o 09:33
Pomysł przedni!Ale czy tylko mamy być krajem fundacji i żebractwa.Czy nie potrafimy na czas zadbać o dobytek!Ale tylko tak musi być w tej naszej nieszczęsnej Ojczyźnie!!!
Avatar
lubelak / 8 czerwca 2010 o 07:14
Czy to kpiny? Przypomniało im sie o wyborach?
Avatar
Małgorzata Skrzypiec / 22 czerwca 2010 o 18:25
BARDZO DOBRY POMYSŁ !
WIERZĘ ŻE LUDZIE POMOGĄ 4 LIPCA
NIE TYLKO W KRAJU.
Avatar
Irena Szafrańska / 8 czerwca 2010 o 11:03
A to wcześniej nie można się było zebrać z pomocą dla tych biednych ludzi? Kto tu gra ludzką tragedią? Czy zbieżność dat : drugiej tury wyborów i zbiórki WOŚP jest przypadkowa?" Grosza więcej nie dam na tych politruków.
Avatar
crx / 8 czerwca 2010 o 09:33
Pomysł przedni!Ale czy tylko mamy być krajem fundacji i żebractwa.Czy nie potrafimy na czas zadbać o dobytek!Ale tylko tak musi być w tej naszej nieszczęsnej Ojczyźnie!!!
Avatar
lubelak / 8 czerwca 2010 o 07:14
Czy to kpiny? Przypomniało im sie o wyborach?
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!