Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2013 r.
19:29
Edytuj ten wpis

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Lublinie (zdjęcia)

0 15 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Zobacz, co działo się w Lublinie podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Józef / 14 stycznia 2013 o 15:29
w Świdniku niemiecki KAUFLAND nie wpuścił zbierających do wewnątrz.Dziewczynki które zbierały na WOŚP marzły na zewnątrz budynku.
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 13:56
[quote name='haha' timestamp='1358167433' post='720204']
popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[/quote]To jest mały ułamek tego co komuniści zdzierają z nas Polaków po przez fotoradary,nie trza by było orkiestry gdyby te pieniądze poszły na te same cele a nie do kieszeni tych czerwonych złodziei,a miał byś do lekarza taniej i szybciej i bardziej fachowo.
[quote name='haha' timestamp='1358167433' post='720204']
popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[/quote]To jest mały ułamek tego co komuniści zdzierają z nas Polaków po przez fotoradary,nie trza by było orkiestry gdyby te pieniądze poszły na te same cele a nie do kieszeni tych czerwonych złodziei,a miał byś do lekarza taniej i szybciej i bardziej fachowo. rozwiń
Avatar
haha / 14 stycznia 2013 o 13:43
[quote name='Gość' timestamp='1358159757' post='720152']
Nerwy ci CYCU puszczają......
[/quote]

popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[quote name='Gość' timestamp='1358159757' post='720152']
Nerwy ci CYCU puszczają......
[/quote]

popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 11:35
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358159235' post='720150']
Jak "się pytasz", to sam sobie odpowiedz - deb***u.
[/quote]Nerwy ci CYCU puszczają......
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 11:27
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1358158845' post='720144']
Kto się pyta ???? Miękka Pyta ?????
[/quote]

Jak "się pytasz", to sam sobie odpowiedz - deb***u.
Avatar
Krzysztof / 14 stycznia 2013 o 11:25
Dlaczego WOŚ okłamywał ludzi, że zbiera na dzieci i starszych, a nic nie wspomnieli, że zbierają też na swoją imprezkę "przystanek Woodstock" ?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 14 stycznia 2013 o 11:20
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358158635' post='720143']
PiSuarowy elektorat?
[/quote]Kto się pyta ???? Miękka Pyta ?????
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 11:17
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1358157906' post='720135']
JUDE ???
[/quote]

PiSuarowy elektorat?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 14 stycznia 2013 o 11:05
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358157540' post='720132']
Ale "patryjotyczne" polactwo się pieni, aż miło popatrzeć - zyguzyguzygu - pojeby! Żal kasiorki, nie lubicie konkurencji, co nie?
[/quote]JUDE ???
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 10:59
Ale "patryjotyczne" polactwo się pieni, aż miło popatrzeć - zyguzyguzygu - pojeby! Żal kasiorki, nie lubicie konkurencji, co nie?
Avatar
Józef / 14 stycznia 2013 o 15:29
w Świdniku niemiecki KAUFLAND nie wpuścił zbierających do wewnątrz.Dziewczynki które zbierały na WOŚP marzły na zewnątrz budynku.
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 13:56
[quote name='haha' timestamp='1358167433' post='720204']
popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[/quote]To jest mały ułamek tego co komuniści zdzierają z nas Polaków po przez fotoradary,nie trza by było orkiestry gdyby te pieniądze poszły na te same cele a nie do kieszeni tych czerwonych złodziei,a miał byś do lekarza taniej i szybciej i bardziej fachowo.
[quote name='haha' timestamp='1358167433' post='720204']
popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[/quote]To jest mały ułamek tego co komuniści zdzierają z nas Polaków po przez fotoradary,nie trza by było orkiestry gdyby te pieniądze poszły na te same cele a nie do kieszeni tych czerwonych złodziei,a miał byś do lekarza taniej i szybciej i bardziej fachowo. rozwiń
Avatar
haha / 14 stycznia 2013 o 13:43
[quote name='Gość' timestamp='1358159757' post='720152']
Nerwy ci CYCU puszczają......
[/quote]

popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze
[quote name='Gość' timestamp='1358159757' post='720152']
Nerwy ci CYCU puszczają......
[/quote]

popatrz na te miliony co WOŚP uzbierała i pomyśl że one mogłyby być wasze rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 11:35
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358159235' post='720150']
Jak "się pytasz", to sam sobie odpowiedz - deb***u.
[/quote]Nerwy ci CYCU puszczają......
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 11:27
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1358158845' post='720144']
Kto się pyta ???? Miękka Pyta ?????
[/quote]

Jak "się pytasz", to sam sobie odpowiedz - deb***u.
Avatar
Krzysztof / 14 stycznia 2013 o 11:25
Dlaczego WOŚ okłamywał ludzi, że zbiera na dzieci i starszych, a nic nie wspomnieli, że zbierają też na swoją imprezkę "przystanek Woodstock" ?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 14 stycznia 2013 o 11:20
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358158635' post='720143']
PiSuarowy elektorat?
[/quote]Kto się pyta ???? Miękka Pyta ?????
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 11:17
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1358157906' post='720135']
JUDE ???
[/quote]

PiSuarowy elektorat?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 14 stycznia 2013 o 11:05
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358157540' post='720132']
Ale "patryjotyczne" polactwo się pieni, aż miło popatrzeć - zyguzyguzygu - pojeby! Żal kasiorki, nie lubicie konkurencji, co nie?
[/quote]JUDE ???
Avatar
schaboszczak / 14 stycznia 2013 o 10:59
Ale "patryjotyczne" polactwo się pieni, aż miło popatrzeć - zyguzyguzygu - pojeby! Żal kasiorki, nie lubicie konkurencji, co nie?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 5 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 18 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 11 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 31 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!