Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2008 r.
16:43
Edytuj ten wpis

Wiemy, co kupisz w Felicity

0 8 A A

Ponad 200-metrowy salon Duka, do tego Hot Oli czy Coccodrillo to marki, które w ostatnim czasie podpisały umowę z Felicity.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budowa obiektu zacznie się w najbliższych tygodniach.

W Felicity, które według planów będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Polsce wschodniej, będzie ponad 260 sklepów i butików. Strategiczni najemcy centrum to hipermarket Real, Leroy Merlin oraz Electro World. W Felicity będzie także aż dziesięciosalowe Multikino i Empik Megastore.

- Do wynajęcia pozostało już niewiele miejsc. W tej chwili prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat wszystkich wolnych lokali - mówi Elżbieta Brzozowska, public relations manager w firmie Gray International, inwestora Felicity.

Ostatnie marki, które dołączyły do listy najemców, to m.in. Big Star, Office Shoes, Wojas. Wśród ostatnich podpisanych umów są również przedstawiciele dwóch marek odzieży dziecięcej: Coccodrillo - butiku tej firmy nie ma jeszcze w Lublinie - oraz Hot Oil (jest już jeden sklep z tą marką w Galerii Orkana).

Ponad 200 metrów kwadratowych zajmie również pierwszy w Lublinie salon Duka, w którym będzie można kupić dodatki do wyposażenia mieszkania czy domu.
Wcześniej prawie 600-metrową powierzchnię w Felicity zarezerwował salon Deichman, oprócz tego w centrum znajdą się m.in. sklepy Tatuum, Diverse, Reserved oraz Reserved ReKids, Kazar, Ochnik, Farmaco czy Sferis.

Felicity powstanie na około 200 tysiącach metrów kwadratowych terenu u zbiegu ulicy Witosa, Pancerniaków i Grygowej. Sam obiekt będzie miał 120 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Zaplanowano również parking na ok. 3 tysiące miejsc parkingowych.

Obecnie dobiega końca trwająca od kilku miesięcy przebudowa układu komunikacyjnego ulic w pobliżu planowanego centrum. W najbliższych tygodniach ekipy budowlane przeniosą się już na właściwy plac budowy.
Otwarcie drugiego w mieście (po Plazie) centrum handlowo-rozrywkowego planowane jest w drugiej połowie 2009 roku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
butterfly / 16 lutego 2008 o 11:07
taaaak.. i zróbmy z reszty tego pseudo-miasta jeden wielki BAZAR... bo nic poza tym sie tu nie dzieje
Avatar
wodzo / 15 lutego 2008 o 12:30
Real w Felicity.Kiedy włodarze miasta sprawią,że w Lublinie będzie jakaś konkurencja handlowa.NIech jeszcze wybudują ze trzy Reale i pięć Leclerc'ów gdzie ceny przy ladach są w 30% rozbieżne od tego co płacimy w kasie.To straszne,że od tylu lat nasze miasto nie ma rozumnego gospodarza.Może panowie decydenci powinni popatrzeć na rozwój innych miast,np Rzeszowa,który przez ostatnie kilka lat wyprzedził Lublin prawie pod każdym względem.Panowie urzędnicy!Otwórzcie oczy!
Avatar
mmdmeqw3144 / 15 lutego 2008 o 10:39
ŻYCIŃSKI I SPÓŁKA POZAZDROŚCILI KATOWICOM MISJI NAWRACANI NA SŁUSZNĄ WIARĘ W DRODZE MIEDZY HALĄ RALA CZY TESCO A OBI CZY GALERIA FANTASY PARK..GDZIE TU INTYMNOŚĆ I SZCUNEK DLA BOGA. PO PROSTU RZYGAĆ SIĘ CHCE!!!KLER PRZEKSZTAŁCIŁ KATOLICYZM W POLSCE W SUPERMARKET!!!
Avatar
KK / 15 lutego 2008 o 10:26
CIESZę SIę żE TEN SKLEP BęDZIE,PRYWATNI INWESTORZY COś ROBIą ,A MIEJSCY URZęDNICY CZEKAJą NA CUDA,PENSJA LECą TO CO IM TAM
Avatar
markietanka / 15 lutego 2008 o 09:27
Roboty trwają już od ub.roku.Położono asfalt,po kilku dniach przyjechała firma od kanalizcji,porobili dziury w nawierzchni,osadzili studzienki i pojechali.Dziury częściowo zasypano żwirem i tak już zostało.
Teen pod budowę wyrównano.psiarnię zlikwidowano.W pracach nastąpił przestój.Mówiono coć o wstrzymaniu budowy.Czy to się będzie opłacało handlowcom skoro markety mają być zamknięte w święta?No ale skoro budowa rusza.....Ostatnio mówi się,że budowa rusza,bo znalazła się lokalizacja na kaplice,I znalazł się nawet jej inwestor.
A więc chodziło o kaplicę.Teraz budowa rusza.
Roboty trwają już od ub.roku.Położono asfalt,po kilku dniach przyjechała firma od kanalizcji,porobili dziury w nawierzchni,osadzili studzienki i pojechali.Dziury częściowo zasypano żwirem i tak już zostało.
Teen pod budowę wyrównano.psiarnię zlikwidowano.W pracach nastąpił przestój.Mówiono coć o wstrzymaniu budowy.Czy to się będzie opłacało handlowcom skoro markety mają być zamknięte w święta?No ale skoro budowa rusza.....Ostatnio mówi się,że budowa rusza,bo znalazła się lokalizacja na kaplice,I znalazł się nawet jej inwestor.
A ... rozwiń
Avatar
Torq / 15 lutego 2008 o 08:44
Zarówno sama Felicity jak i jej parking będzie wprost idealnym żerowiskiem dla tego całego towarzystwa mieszkającego przy Grygowej. Strach będzie samochód zostawić.
Avatar
d / 15 lutego 2008 o 06:50
a co cię to obchodzi,ich kasa jeśli zbankrutują to ich sprawa a co do multikina idz do plazy i zobacz te kolejki a potem komentuj
Avatar
bartek / 15 lutego 2008 o 01:38
ciekawi mnie kiedy nastąpi przesyt centr handlowo-rozrywkowych mieszkańcom Lublina. podobno poprzez zwiększenie konkurencji zyskuje na tym użytkownik końcowy (klient). ja tego w Lublinie nie zauważam. w każdej z wielkich sieci handlowych swoje stoiska mają praktycznie te same firmy i ceny te same. po co nam drugie multikino?! no chyba, że świdniczanie są spragnieni takich atrakcji to wtedy zrozumiem.
Avatar
butterfly / 16 lutego 2008 o 11:07
taaaak.. i zróbmy z reszty tego pseudo-miasta jeden wielki BAZAR... bo nic poza tym sie tu nie dzieje
Avatar
wodzo / 15 lutego 2008 o 12:30
Real w Felicity.Kiedy włodarze miasta sprawią,że w Lublinie będzie jakaś konkurencja handlowa.NIech jeszcze wybudują ze trzy Reale i pięć Leclerc'ów gdzie ceny przy ladach są w 30% rozbieżne od tego co płacimy w kasie.To straszne,że od tylu lat nasze miasto nie ma rozumnego gospodarza.Może panowie decydenci powinni popatrzeć na rozwój innych miast,np Rzeszowa,który przez ostatnie kilka lat wyprzedził Lublin prawie pod każdym względem.Panowie urzędnicy!Otwórzcie oczy!
Avatar
mmdmeqw3144 / 15 lutego 2008 o 10:39
ŻYCIŃSKI I SPÓŁKA POZAZDROŚCILI KATOWICOM MISJI NAWRACANI NA SŁUSZNĄ WIARĘ W DRODZE MIEDZY HALĄ RALA CZY TESCO A OBI CZY GALERIA FANTASY PARK..GDZIE TU INTYMNOŚĆ I SZCUNEK DLA BOGA. PO PROSTU RZYGAĆ SIĘ CHCE!!!KLER PRZEKSZTAŁCIŁ KATOLICYZM W POLSCE W SUPERMARKET!!!
Avatar
KK / 15 lutego 2008 o 10:26
CIESZę SIę żE TEN SKLEP BęDZIE,PRYWATNI INWESTORZY COś ROBIą ,A MIEJSCY URZęDNICY CZEKAJą NA CUDA,PENSJA LECą TO CO IM TAM
Avatar
markietanka / 15 lutego 2008 o 09:27
Roboty trwają już od ub.roku.Położono asfalt,po kilku dniach przyjechała firma od kanalizcji,porobili dziury w nawierzchni,osadzili studzienki i pojechali.Dziury częściowo zasypano żwirem i tak już zostało.
Teen pod budowę wyrównano.psiarnię zlikwidowano.W pracach nastąpił przestój.Mówiono coć o wstrzymaniu budowy.Czy to się będzie opłacało handlowcom skoro markety mają być zamknięte w święta?No ale skoro budowa rusza.....Ostatnio mówi się,że budowa rusza,bo znalazła się lokalizacja na kaplice,I znalazł się nawet jej inwestor.
A więc chodziło o kaplicę.Teraz budowa rusza.
Roboty trwają już od ub.roku.Położono asfalt,po kilku dniach przyjechała firma od kanalizcji,porobili dziury w nawierzchni,osadzili studzienki i pojechali.Dziury częściowo zasypano żwirem i tak już zostało.
Teen pod budowę wyrównano.psiarnię zlikwidowano.W pracach nastąpił przestój.Mówiono coć o wstrzymaniu budowy.Czy to się będzie opłacało handlowcom skoro markety mają być zamknięte w święta?No ale skoro budowa rusza.....Ostatnio mówi się,że budowa rusza,bo znalazła się lokalizacja na kaplice,I znalazł się nawet jej inwestor.
A ... rozwiń
Avatar
Torq / 15 lutego 2008 o 08:44
Zarówno sama Felicity jak i jej parking będzie wprost idealnym żerowiskiem dla tego całego towarzystwa mieszkającego przy Grygowej. Strach będzie samochód zostawić.
Avatar
d / 15 lutego 2008 o 06:50
a co cię to obchodzi,ich kasa jeśli zbankrutują to ich sprawa a co do multikina idz do plazy i zobacz te kolejki a potem komentuj
Avatar
bartek / 15 lutego 2008 o 01:38
ciekawi mnie kiedy nastąpi przesyt centr handlowo-rozrywkowych mieszkańcom Lublina. podobno poprzez zwiększenie konkurencji zyskuje na tym użytkownik końcowy (klient). ja tego w Lublinie nie zauważam. w każdej z wielkich sieci handlowych swoje stoiska mają praktycznie te same firmy i ceny te same. po co nam drugie multikino?! no chyba, że świdniczanie są spragnieni takich atrakcji to wtedy zrozumiem.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!