Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 marca 2011 r.
9:05
Edytuj ten wpis

Wilkołaz: Utrudnienia na drodze Lublin - Kraśnik

0 9 A A
Droga jest częściowo zablokowana
Droga jest częściowo zablokowana

Uwaga kierowcy utrudnienia na drodze krajowej nr 19. W Wilkołazie tir wjechał do rowu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl

Około godz. 7.30 kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Według wstępnych ustaleń w ciężarówce w czasie jazdy zepsuł się układ kierowniczy.

Samochód blokuje drogę krajową nr 19. - Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy - mówi dyżurny KWP w Lublinie.

Kierowca był trzeźwy.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bercik scania r 430 / 22 marca 2011 o 22:58
~normalny~
Napisano wczoraj, 20:45 #7
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e

Ty normalny a ty to masz w ogóle samochód?? Bo po twojej wypowiedzi to wnioskuję że raczej nie...
Avatar
Gość / 22 marca 2011 o 10:02
[quote name='normalny' timestamp='1300736742' post='453124']
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e itp
[/quote]
A komputery kupują niby normalni a jednak nienormalni piszący głupie posty cb musisz wiedzieć kolego że też ratuje życie i ostrzega o utrudnieniach na drodze nie tylko o misiaczkach:-)
Avatar
normalny / 21 marca 2011 o 20:45
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e itp
Avatar
aZcc / 21 marca 2011 o 17:51
na pewno nie zasuwał bo Weaktra od razu była na miejscu )
Avatar
ajo / 21 marca 2011 o 14:41
raczej nie zasuwał, bo nie był mocno skasowany, zresztą dosyć szybko posprzątali. Dobrze, że mu te butle nie walnęły ;D
Avatar
jaro / 21 marca 2011 o 13:33
Na pewno zasuwał.To,że zepsuł mu się układ kierowniczy to również mógł być efekt szybkiej jazdy.Radio CB mogło mu w tym pomóc!
Avatar
ANRTTYKL / 21 marca 2011 o 11:20
TEN ODCINEK 19 LUBLIN-KRAŚNIK TO PORAŻKA, KOLEINY TAKIE,ŻE WYPRZEDZAĆ STRACH A I TAK PO...NIE BRAKUJE!!DROGA ŚRODKIEM: NIEDRZWICY, WILKOŁAZA, O KRAŚNIKU NIE WSPOMNĘ, BO TA SMIESZNA OBWODNICA TO POWINNA OKALAĆ CAŁE MIASTO A NIE ZACZYNAĆ SIĘ OD RONDA, PRAWIE W ŚRODKU MIASTA!!RUCH JAK CHOLERA CAŁY TYDZIEŃ!!NO ALE ZAWSZE KIEROWCY WINNI WSZELKICH WYPADKÓW I ZDARZEŃ DROGOWYCH!!NA DRODZE GDZIE JAZDA 90 KM/H JEST NIEBEZPIECZNA, A TO PONOĆ SZUMNIE NAZYWANA:TRASA TRANZYTOWA, OWSZEM TIR ZA TIREM TIRA POGANIA!!SMIAĆ MI SIĘ CHCE JAK W POLICHNIE ALBO MODLIBORZYCACH NA ZAKRĘTACH 90 % TIR WPADA KOMUŚ DO DOMU I KOMENTARZ ĆWIOKÓW PSÓW:NO JEST FOTORADAR ALE I TKA NIE POMAGA!!PO CO OBWODNICE PANOWIE WŁADZA,TRZA PRZECIEŻ OSZCZĘDZAĆ,CHA,CHA!!
TEN ODCINEK 19 LUBLIN-KRAŚNIK TO PORAŻKA, KOLEINY TAKIE,ŻE WYPRZEDZAĆ STRACH A I TAK PO...NIE BRAKUJE!!DROGA ŚRODKIEM: NIEDRZWICY, WILKOŁAZA, O KRAŚNIKU NIE WSPOMNĘ, BO TA SMIESZNA OBWODNICA TO POWINNA OKALAĆ CAŁE MIASTO A NIE ZACZYNAĆ SIĘ OD RONDA, PRAWIE W ŚRODKU MIASTA!!RUCH JAK CHOLERA CAŁY TYDZIEŃ!!NO ALE ZAWSZE KIEROWCY WINNI WSZELKICH WYPADKÓW I ZDARZEŃ DROGOWYCH!!NA DRODZE GDZIE JAZDA 90 KM/H JEST NIEBEZPIECZNA, A TO PONOĆ SZUMNIE NAZYWANA:TRASA TRANZYTOWA, OWSZEM TIR ZA TIREM TIRA POGANIA!!SMI... rozwiń
Avatar
krokodyl / 21 marca 2011 o 10:58
[quote name='Julek' timestamp='1300699915' post='452871']
Pewnie"dróżka była czyściutka" i się przycisnęło kierowcy ! W końco po to jest radyjko CB !
[/quote]
Rany Julek! Co Ty wiesz o radyjkach CB?!
Avatar
Julek / 21 marca 2011 o 10:31
Pewnie"dróżka była czyściutka" i się przycisnęło kierowcy ! W końco po to jest radyjko CB !
Avatar
bercik scania r 430 / 22 marca 2011 o 22:58
~normalny~
Napisano wczoraj, 20:45 #7
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e

Ty normalny a ty to masz w ogóle samochód?? Bo po twojej wypowiedzi to wnioskuję że raczej nie...
Avatar
Gość / 22 marca 2011 o 10:02
[quote name='normalny' timestamp='1300736742' post='453124']
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e itp
[/quote]
A komputery kupują niby normalni a jednak nienormalni piszący głupie posty cb musisz wiedzieć kolego że też ratuje życie i ostrzega o utrudnieniach na drodze nie tylko o misiaczkach:-)
Avatar
normalny / 21 marca 2011 o 20:45
Wytłumaczę skrót CB - CYMBAŁ RADIO ! a kupuja to i uzywaja najgorsi degeneraci zabojcy deb***e itp
Avatar
aZcc / 21 marca 2011 o 17:51
na pewno nie zasuwał bo Weaktra od razu była na miejscu )
Avatar
ajo / 21 marca 2011 o 14:41
raczej nie zasuwał, bo nie był mocno skasowany, zresztą dosyć szybko posprzątali. Dobrze, że mu te butle nie walnęły ;D
Avatar
jaro / 21 marca 2011 o 13:33
Na pewno zasuwał.To,że zepsuł mu się układ kierowniczy to również mógł być efekt szybkiej jazdy.Radio CB mogło mu w tym pomóc!
Avatar
ANRTTYKL / 21 marca 2011 o 11:20
TEN ODCINEK 19 LUBLIN-KRAŚNIK TO PORAŻKA, KOLEINY TAKIE,ŻE WYPRZEDZAĆ STRACH A I TAK PO...NIE BRAKUJE!!DROGA ŚRODKIEM: NIEDRZWICY, WILKOŁAZA, O KRAŚNIKU NIE WSPOMNĘ, BO TA SMIESZNA OBWODNICA TO POWINNA OKALAĆ CAŁE MIASTO A NIE ZACZYNAĆ SIĘ OD RONDA, PRAWIE W ŚRODKU MIASTA!!RUCH JAK CHOLERA CAŁY TYDZIEŃ!!NO ALE ZAWSZE KIEROWCY WINNI WSZELKICH WYPADKÓW I ZDARZEŃ DROGOWYCH!!NA DRODZE GDZIE JAZDA 90 KM/H JEST NIEBEZPIECZNA, A TO PONOĆ SZUMNIE NAZYWANA:TRASA TRANZYTOWA, OWSZEM TIR ZA TIREM TIRA POGANIA!!SMIAĆ MI SIĘ CHCE JAK W POLICHNIE ALBO MODLIBORZYCACH NA ZAKRĘTACH 90 % TIR WPADA KOMUŚ DO DOMU I KOMENTARZ ĆWIOKÓW PSÓW:NO JEST FOTORADAR ALE I TKA NIE POMAGA!!PO CO OBWODNICE PANOWIE WŁADZA,TRZA PRZECIEŻ OSZCZĘDZAĆ,CHA,CHA!!
TEN ODCINEK 19 LUBLIN-KRAŚNIK TO PORAŻKA, KOLEINY TAKIE,ŻE WYPRZEDZAĆ STRACH A I TAK PO...NIE BRAKUJE!!DROGA ŚRODKIEM: NIEDRZWICY, WILKOŁAZA, O KRAŚNIKU NIE WSPOMNĘ, BO TA SMIESZNA OBWODNICA TO POWINNA OKALAĆ CAŁE MIASTO A NIE ZACZYNAĆ SIĘ OD RONDA, PRAWIE W ŚRODKU MIASTA!!RUCH JAK CHOLERA CAŁY TYDZIEŃ!!NO ALE ZAWSZE KIEROWCY WINNI WSZELKICH WYPADKÓW I ZDARZEŃ DROGOWYCH!!NA DRODZE GDZIE JAZDA 90 KM/H JEST NIEBEZPIECZNA, A TO PONOĆ SZUMNIE NAZYWANA:TRASA TRANZYTOWA, OWSZEM TIR ZA TIREM TIRA POGANIA!!SMI... rozwiń
Avatar
krokodyl / 21 marca 2011 o 10:58
[quote name='Julek' timestamp='1300699915' post='452871']
Pewnie"dróżka była czyściutka" i się przycisnęło kierowcy ! W końco po to jest radyjko CB !
[/quote]
Rany Julek! Co Ty wiesz o radyjkach CB?!
Avatar
Julek / 21 marca 2011 o 10:31
Pewnie"dróżka była czyściutka" i się przycisnęło kierowcy ! W końco po to jest radyjko CB !

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 0 0

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!