Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lutego 2014 r.
16:23
Edytuj ten wpis

Wojewoda: Ludzie mają kontakt ze światem. Część dróg nieprzejezdna (wideo)

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
2 11 A A

Choć część wsi w województwie lubelskim wciąż jest zasypanych, to jak mówi wojewoda lubelski Jolanta Szołno-Koguc ludzie mają kontakt ze światem. Zapewnia też, że w razie potrzeby w każdej chwili mogą liczyć na pomoc medyczną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 3 lutego 2014 o 08:59

Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.

JUDE ???

Avatar
Josef / 3 lutego 2014 o 08:36

To są efekty powoływania na wysokie urzędy ludzi niekompetentnych!!!Ludzie ze świata nauki nigdy nie powinni pełnić funkcji decyzyjnych w państwie ,bo jest to najgorsza grupa zawodowa w tej mierze/oprócz księży i generałów/.To są ludzie,ktorzy nie rozumieją i nie widzą nic oprocz tego co się teoretycznie nauczyli i tylko to jest dla nich najwazniejsze.To tak jak koń dorożkarski,ktory ma klapki po bokach oczu i widzi tylko drogę na wprost! Oprócz wojewody jest vicewojewoda z PSL-u mieszkający na wsi,ale jemy drogę oczyścili i on zwróci się do wyborców przed wyborami,a co się dzieje teraz to nie jego broszka,choć ma jhasł"żywią i bronią"!!!

To są efekty powoływania na wysokie urzędy ludzi niekompetentnych!!!Ludzie ze świata nauki nigdy nie powinni pełnić funkcji decyzyjnych w państwie ,bo jest to najgorsza grupa zawodowa w tej mierze/oprócz księży i generałów/.To są ludzie,ktorzy nie rozumieją i nie widzą nic oprocz tego co się teoretycznie nauczyli i tylko to jest dla nich najwazniejsze.To tak jak koń dorożkarski,ktory ma klapki po bokach oczu i widzi tylko drogę na wprost! Oprócz wojewody jest vicewojewoda z PSL-u mieszkający na wsi,ale jemy drogę oczyścili i on zwróci się... rozwiń

Avatar
Gość / 3 lutego 2014 o 07:12

Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...

Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.
Avatar
mosquito / 2 lutego 2014 o 21:14

Dajcie spokój wojewodzie ! Ją to tyle obchodzi co ubiegłoroczny śnieg, w nawale zajęć naukowych i administracyjnych. Zrobiła ostre dosyć wejście na oczątku urzędowania a teraz orze jak każdy tą kromkę chleba dla siebie.

Avatar
Lubelszczyzna / 2 lutego 2014 o 20:56

A gdzie są wójtowie gmin, sołtysi i radni tych że gmin  i zasypanych wsi?

Avatar
Jerzy / 2 lutego 2014 o 20:52

Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...

Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 20:16

co ona ma tam w uszach?

Avatar
czytelnik / 2 lutego 2014 o 17:55

No cóż kontakt ze światem" różnorako można to rozumieć, kontakt ze światem oczywiście mam bo oglądam telewizje słucham radia korzystam z Internetu.! Ale pomimo tego, że mieszkam trzy kilometry od granic Lublina przez dwie doby nie mogłem wyjechać samochodem z domu ! No ale oczywiście kontakt ze światem miałem ! Jednak gdyby wybych pożar to mój dom spalił by się doszczętnie bo straż pożarna niemiała by szans dojechać,! Gdybym ja lub jeden z członków mojej rodziny poważnie zachorował lub uległ wypadkowi to pewne by zmarł ponieważ karetka nie miała by szans dojechać ! ale oczywiście kontakt ze światem miałem.! Bo przecież żyjemy w XXI wieku. 

No cóż kontakt ze światem" różnorako można to rozumieć, kontakt ze światem oczywiście mam bo oglądam telewizje słucham radia korzystam z Internetu.! Ale pomimo tego, że mieszkam trzy kilometry od granic Lublina przez dwie doby nie mogłem wyjechać samochodem z domu ! No ale oczywiście kontakt ze światem miałem ! Jednak gdyby wybych pożar to mój dom spalił by się doszczętnie bo straż pożarna niemiała by szans dojechać,! Gdybym ja lub jeden z członków mojej rodziny poważnie zachorował ... rozwiń

Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 17:54

a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem.

Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA!

Dzieci mieały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołaś hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!

Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się chcą ino (z)BAWIĆ! za pieniądze podatników

a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem.

Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA!

Dzieci mieały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołaś hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!

Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się ch... rozwiń

Avatar
nuk / 2 lutego 2014 o 17:38

Pani Wojewoda ma poczucie humoru w takiej sytuacji?

Co to znaczy mają kontakt ze światem? Chciała Pani powiedzieć, że na szczęście funkcjonowanie telefonów nie zależy od służb samorządowych.... więc można się dodzwonić? Do Zarządu Dróg Powiatowych nie można, z pozostałym światem kontakt normalny ;)

Mieszkam 10 km od Lublina, droga powiatowa będąca ważnym ciągiem komunikacyjnym nie widziała pługa co najmniej od środy, czyli od momentu, kiedy zaczęło wiać i sypać. Codziennie sytuacja była gorsza, od czwartku rano była już jedna nitka przejezdna w labiryncie śniegu 1-1,5 m.

W piątek wieczorem już nie było możliwości przejazdu. Przez  te dni droga nie widziała pługa...

Zatem, proszę sprawdzić działanie służb i pociągnąć do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za całkowitą ignorancję problemu, czyli czekanie z odśnieżaniem, aż przestanie wiać... a nie bezczelnie zapewniać, że wszystko jest w porządku, bo wszyscy mają kontakt ze światem.

Z ciekawości zapytam: zgłosiłeś/aś to gdziekolwiek indziej oprócz tego wpisu forum? Bo mam dziwne wrażenie, że nie... Brak informacji, to brak reakcji... Jak ZDP nie odbiera, to się próbuje gdzieś indziej, trzeba umieć sobie radzić a nie siedzieć na d...pie i żale wylewać.

Z ciekawości zapytam: zgłosiłeś/aś to gdziekolwiek indziej oprócz tego wpisu forum? Bo mam dziwne wrażenie, że nie... Brak informacji, to brak reakcji... Jak ZDP nie odbiera, to się próbuje gdzieś indziej, trzeba umieć sobie radzić a nie siedzieć na d...pie i żale wylewać.

rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 3 lutego 2014 o 08:59

Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.

JUDE ???

Avatar
Josef / 3 lutego 2014 o 08:36

To są efekty powoływania na wysokie urzędy ludzi niekompetentnych!!!Ludzie ze świata nauki nigdy nie powinni pełnić funkcji decyzyjnych w państwie ,bo jest to najgorsza grupa zawodowa w tej mierze/oprócz księży i generałów/.To są ludzie,ktorzy nie rozumieją i nie widzą nic oprocz tego co się teoretycznie nauczyli i tylko to jest dla nich najwazniejsze.To tak jak koń dorożkarski,ktory ma klapki po bokach oczu i widzi tylko drogę na wprost! Oprócz wojewody jest vicewojewoda z PSL-u mieszkający na wsi,ale jemy drogę oczyścili i on zwróci się do wyborców przed wyborami,a co się dzieje teraz to nie jego broszka,choć ma jhasł"żywią i bronią"!!!

To są efekty powoływania na wysokie urzędy ludzi niekompetentnych!!!Ludzie ze świata nauki nigdy nie powinni pełnić funkcji decyzyjnych w państwie ,bo jest to najgorsza grupa zawodowa w tej mierze/oprócz księży i generałów/.To są ludzie,ktorzy nie rozumieją i nie widzą nic oprocz tego co się teoretycznie nauczyli i tylko to jest dla nich najwazniejsze.To tak jak koń dorożkarski,ktory ma klapki po bokach oczu i widzi tylko drogę na wprost! Oprócz wojewody jest vicewojewoda z PSL-u mieszkający na wsi,ale jemy drogę oczyścili i on zwróci się... rozwiń

Avatar
Gość / 3 lutego 2014 o 07:12

Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...

Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.
Avatar
mosquito / 2 lutego 2014 o 21:14

Dajcie spokój wojewodzie ! Ją to tyle obchodzi co ubiegłoroczny śnieg, w nawale zajęć naukowych i administracyjnych. Zrobiła ostre dosyć wejście na oczątku urzędowania a teraz orze jak każdy tą kromkę chleba dla siebie.

Avatar
Lubelszczyzna / 2 lutego 2014 o 20:56

A gdzie są wójtowie gmin, sołtysi i radni tych że gmin  i zasypanych wsi?

Avatar
Jerzy / 2 lutego 2014 o 20:52

Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...

Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 20:16

co ona ma tam w uszach?

Avatar
czytelnik / 2 lutego 2014 o 17:55

No cóż kontakt ze światem" różnorako można to rozumieć, kontakt ze światem oczywiście mam bo oglądam telewizje słucham radia korzystam z Internetu.! Ale pomimo tego, że mieszkam trzy kilometry od granic Lublina przez dwie doby nie mogłem wyjechać samochodem z domu ! No ale oczywiście kontakt ze światem miałem ! Jednak gdyby wybych pożar to mój dom spalił by się doszczętnie bo straż pożarna niemiała by szans dojechać,! Gdybym ja lub jeden z członków mojej rodziny poważnie zachorował lub uległ wypadkowi to pewne by zmarł ponieważ karetka nie miała by szans dojechać ! ale oczywiście kontakt ze światem miałem.! Bo przecież żyjemy w XXI wieku. 

No cóż kontakt ze światem" różnorako można to rozumieć, kontakt ze światem oczywiście mam bo oglądam telewizje słucham radia korzystam z Internetu.! Ale pomimo tego, że mieszkam trzy kilometry od granic Lublina przez dwie doby nie mogłem wyjechać samochodem z domu ! No ale oczywiście kontakt ze światem miałem ! Jednak gdyby wybych pożar to mój dom spalił by się doszczętnie bo straż pożarna niemiała by szans dojechać,! Gdybym ja lub jeden z członków mojej rodziny poważnie zachorował ... rozwiń

Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 17:54

a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem.

Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA!

Dzieci mieały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołaś hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!

Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się chcą ino (z)BAWIĆ! za pieniądze podatników

a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem.

Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA!

Dzieci mieały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołaś hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!

Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się ch... rozwiń

Avatar
nuk / 2 lutego 2014 o 17:38

Pani Wojewoda ma poczucie humoru w takiej sytuacji?

Co to znaczy mają kontakt ze światem? Chciała Pani powiedzieć, że na szczęście funkcjonowanie telefonów nie zależy od służb samorządowych.... więc można się dodzwonić? Do Zarządu Dróg Powiatowych nie można, z pozostałym światem kontakt normalny ;)

Mieszkam 10 km od Lublina, droga powiatowa będąca ważnym ciągiem komunikacyjnym nie widziała pługa co najmniej od środy, czyli od momentu, kiedy zaczęło wiać i sypać. Codziennie sytuacja była gorsza, od czwartku rano była już jedna nitka przejezdna w labiryncie śniegu 1-1,5 m.

W piątek wieczorem już nie było możliwości przejazdu. Przez  te dni droga nie widziała pługa...

Zatem, proszę sprawdzić działanie służb i pociągnąć do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za całkowitą ignorancję problemu, czyli czekanie z odśnieżaniem, aż przestanie wiać... a nie bezczelnie zapewniać, że wszystko jest w porządku, bo wszyscy mają kontakt ze światem.

Z ciekawości zapytam: zgłosiłeś/aś to gdziekolwiek indziej oprócz tego wpisu forum? Bo mam dziwne wrażenie, że nie... Brak informacji, to brak reakcji... Jak ZDP nie odbiera, to się próbuje gdzieś indziej, trzeba umieć sobie radzić a nie siedzieć na d...pie i żale wylewać.

Z ciekawości zapytam: zgłosiłeś/aś to gdziekolwiek indziej oprócz tego wpisu forum? Bo mam dziwne wrażenie, że nie... Brak informacji, to brak reakcji... Jak ZDP nie odbiera, to się próbuje gdzieś indziej, trzeba umieć sobie radzić a nie siedzieć na d...pie i żale wylewać.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!