czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Wybieramy Człowieka Roku!


Zaczynamy kolejny plebiscyt Dziennika Wschodniego – Człowiek Roku 2016. Chcemy nagrodzić wybitne osobowości z naszego województwa w czterech kategoriach: biznes, kultura, działalność społeczna i zwykły bohater.

Szukamy wyjątkowych ludzi wyróżniających się talentem, wiedzą, kreatywnością, przedsiębiorczością. Szukamy wyjątkowych lekarzy, prawników, naukowców. Czekamy też na zgłoszenia przedsiębiorców, animatorów kultury, działaczy społecznych. Chcemy także nagrodzić zwykłych bohaterów, którzy wykazali się odwagą i często narażając własne życie nie zawahali się pomóc innym. Zależy nam także na pokazaniu zwykłych ludzi, którzy dzięki swojej odwadze, empatii i uczciwości stali się prawdziwymi bohaterami.

Kandydatów w każdej z czterech kategorii można zgłaszać za pomocą kuponów drukowanych w Dzienniku Wschodnim, a także drogą mailową przesyłając zgłoszenie na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W zgłoszeniu należy podać dane kandydata: imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy, kategorię, w której go nominujemy, a także krótkie uzasadnienie nominacji. Mile widziane będzie zdjęcie kandydata.

W związku z przypadającym na piątek Świętem Niepodległości postanowiliśmy wydłużyć termin zgłaszania kandydatur do 16 listopada. Później rozpocznie się głosowanie. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej.

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu można uzyskać pod numerem telefonu (81) 46-26-800. Pierwszy kupon już 28 października. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!