Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lipca 2016 r.
9:30

Wybieramy gospodynie na medal. Zgłoś kandydatki

11 4 A A
fot. Maciej Kaczanowski/ archiwum
fot. Maciej Kaczanowski/ archiwum

Chcemy pokazać, jak wielki potencjał tkwi w kołach gospodyń wiejskich, i jak wiele kolorytu dodają lokalnym społecznościom. Rusza druga edycja naszego plebiscytu „Koło Gospodyń Wiejskich".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Bardzo miło wspominamy udział w tym plebiscycie – przyznaje Elżbieta Mirosław, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Stasinie, które zwyciężyło w pierwszej edycji naszego plebiscytu. – Bardzo chętnie wystartowałybyśmy po raz kolejny. To były bardzo fajne doświadczenie. Można się było przekonać na kogo można liczyć.

Dla KWG ze Stasina 2015 to był wyjątkowo dobry rok. – Wygrałyśmy konkurs na wieniec dożynkowy w naszej gminie, podczas dożynek powiatowych zajęłyśmy drugie miejsca, zaś w Końskowoli na dożynkach wojewódzkich dostałyśmy wyróżnienie – wylicza Elżbieta Mirosław.
W ubiegłym roku panie ze Stasina zdobyły największą liczbę głosów wysłanych za pośrednictwem SMS-ów. Pokonały 19 innych kół z naszego regionu. Walka toczyła się praktycznie do ostatnich sekund głosowania. Przewagą 33 głosów gospodynie ze Stasina wyprzedziły Klub Aktywnych Kobiet ze Stężycy.

– Cały czas obserwowałem tę rywalizację – przyznał po ogłoszeniu wyników Jan Czyżewski, wójt gminy Wojciechów. – Jestem bardzo dumny z pań, bo łatwo nie było. Stężyca była blisko, ale była w naszej gminie mobilizacja.

– Po ubiegłorocznym sukcesie plebiscytu „Koło Gospodyń Wiejskich” ponownie rozpoczynamy poszukiwania przedsiębiorczych pań – mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego. – Koła to zazwyczaj jedne z najsilniejszych społecznych organizacji na wsi, które kultywują miejscowe tradycje, inspirują do działania, łączą wokół wspólnych zainteresowań. Jest też formą aktywizacji kobiet. Budujące jest to, że do kół garną się także młode kobiety, co pokazuje, że są to głęboko zakorzenione w świadomości, historii i kulturze organizacje, które z powodzeniem łączą historię z teraźniejszością. W naszym plebiscycie chcemy pokazać, jak wielki potencjał tkwi w kołach gospodyń wiejskich, i jak wiele kolorytu dodają lokalnym społecznościom.

Zgłoś się!

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmujemy zarówno telefonicznie (pod numerem telefonu 81 46 26 800), mailowo pod adresem promocja@dziennikwschodni.pl lub za pośrednictwem wyciętego z gazety kuponu. Czekamy do końca lipca. Koła gospodyń wiejskich mogą zgłaszać zarówno same członkinie jak też osoby prywatne i instytucje (urzędy gmin, ośrodki kultury). Po prezentacji każdego ze zgłoszonych kół rozpocznie się SMS-owe głosowanie. Na zwycięzców czekają nagrody.

W ubiegłym roku walka o pierwsze miejsce toczyła się niemal do ostatnich sekund głosowania. Ostatecznie zwyciężyły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich ze Stasina w gminie Wojciechów (na zdjęciu).

Regulamin Plebiscytu KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2016

 

 • Postanowienia ogólne
 1. Organizatorem plebiscytu KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2016, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca „Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
 2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.
 • Cel plebiscytu

Akcja ma na celu promocję kół gospodyń wiejskich z województwa lubelskiego, które wyróżniają się swoją działalnością.

 • Czas trwania plebiscytu

I etap

Czas zgłaszania kandydatów: 6 – 31 lipca 2016

II etap

Głosowanie SMS: 2 sierpnia – 22 sierpnia 2016 godz. 12  (północ z 21 na 22.08)

Głosowanie za pośrednictwem kuponów: 2 sierpnia – 19 sierpnia 2016 godz. 15

Głosowanie za pośrednictwem sondy internetowej na portalu www.dziennikwschodni.pl: 2 sierpnia – 19 sierpnia 2016 godz. 15

III etap

Wręczenie nagród nastąpi do 15 września 2016 roku

 • Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie
 1. W Plebiscycie mogą brać udział koła gospodyń wiejskich działające na terenie woj. lubelskiego.
 2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego oraz internauci w okresie 6 – 31 lipca 2016. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.
 • Zasady zgłaszania
 1. Zgłoszenia kandydata do tytułu Koło Gospodyń Wiejskich można dokonać w okresie 6 – 31 lipca 2016 za pomocą kuponów zgłoszeniowych, którą będą publikowane w gazecie. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem na kopercie „KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2016”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
 2. Zgłoszenia można również przesyłać mailowo na adres promocja@dziennikwschodni.pl lub telefonicznie 81 4626800
 • Zasady głosowania
 1. W plebiscycie KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2016 można głosować na 3 sposoby:
 1. Wysyłając SMS pod numer 71051 w treści wpisując KG. numer kandydata (np. KG.99). Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Jeden SMS liczony jest jako 5 głosów. SMS-y można wysyłać do 21 sierpnia 2016 do godziny 12 (północ z 21 na 22.08)
 2. za pomocą kuponów drukowanych w codziennych wydaniach Dziennika Wschodniego. Jeden kupon ma równowartość 10 głosów. Wypełnione kupony należy przesłać lub dostarczyć do redakcji Dziennika Wschodniego (Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin) najpóźniej do 19 sierpnia 2016 do godziny 15.00.
 3. Poprzez stronę internetowa dziennikwschodni.pl. ( jedno kliknięcie to 1 głos). Głos można oddać raz dziennie z jednego komputera najpóźniej do 19 sierpnia 2016 do godziny 15.00.
 1. Aktualne wyniki głosowania SMS-owego można śledzić na stronie dziennikwschodni.pl. Głosy oddane za pomocą kuponów zostaną doliczone do tych, które kandydaci uzyskali w drodze głosowania SMS w dniu 25 sierpnia 2016.
 2. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 71051 oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 3. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.
 4. SMS-y przesłane po terminie zakończenia głosowania, nie zostaną uznane.
 • Wybór Koła Gospodyń Wiejskich 2016
 1. Koła Gospodyń Wiejskich 2016 wybierzemy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą SMS-ów, kuponów i strony internetowej. Wygra koło, który otrzyma najwięcej głosów.
 • Informacja o plebiscycie

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 800, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 15.00. Regulamin dostępny w siedzibie organizatora w Lublinie, Redakcja Dziennika Wschodniego przy Krakowskim Przedmieściu 54 oraz na www.dziennikwschodni.pl

 • Dane osobowe uczestników konkursu
 1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 54
 2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w paragrafie 10 w punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
 3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej dziennikwschodni.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego
 • 10 Postanowienia końcowe
 1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
 3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny
 4. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, e-mail: promocja@dziennikwschodni.pl

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:41
szydło ,czyli mówiąca przez nos,jest tylko -superbrochą ,a ta pani 2 z prawej zabierze wszystkie medale
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:39
cześć ciociu :)
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:31
Świetne kandydatki do "Bauer sucht Frau"?
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 12:17
Taką "super gospodynią" w skali całego kraju, jest pani Beata Szydło.
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:41
szydło ,czyli mówiąca przez nos,jest tylko -superbrochą ,a ta pani 2 z prawej zabierze wszystkie medale
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:39
cześć ciociu :)
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 13:31
Świetne kandydatki do "Bauer sucht Frau"?
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 12:17
Taką "super gospodynią" w skali całego kraju, jest pani Beata Szydło.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania?
Tylko u nas

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania? 0 0

Od czterech lat lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej wie o ukrytym w Bełżycach archiwum Armii Krajowej i antykomunistycznej organizacji „Wolność i Niezawisłość”. Tak twierdzi Grzegorz Cel, syn Janiny Cel ps. „Niusia”, archiwistki „Rysia” . IPN żadnych poszukiwań nie rozpoczął do dziś, więc syn „Niusi” historię archiwum opowiedział nam.

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę
UTRUDNIENIA NA DK12

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę 1 2

Groźny wypadek na przejściu dla pieszych na ulicy Lubelskiej w Końskowoli (pow. puławski). Samochód potrącił tam kobietę.

Mechanik wziął samochód od klienta i spłacił nim swoje długi

Mechanik wziął samochód od klienta i spłacił nim swoje długi 0 4

Mechanik z okolic Łukowa odpowie za przywłaszczenie samochodu. 29-latek przyjął do naprawy samochód. Zamiast zwrócić go później właścicielowi, oddał je pod zastaw mieszkańcowi Białej Podlaskiej.

Pijana mama leżała w środku nocy na chodniku, obok niej czekała dwójka dzieci

Pijana mama leżała w środku nocy na chodniku, obok niej czekała dwójka dzieci 6 13

Kompletnie pijana matka „opiekowała” się dwójką swoich dzieci. W środku nocy, leżącą na chodniku kobietę zauważył przechodzień.

Śmiertelny wypadek policjanta w Świnoujściu. Minister odwołał komendanta

Śmiertelny wypadek policjanta w Świnoujściu. Minister odwołał komendanta 8 3

W związku ze śmiertelnym wypadkiem funkcjonariusza po odprawie kadry Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, minister Joachim Brudziński podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska lubuskiego komendanta wojewódzkiego Policji inspektora Jarosława Janiaka oraz jego zastępcy podinspektora Piotra Fabijańskiego.

Utrudnienia na S17. Wszystko przez zepsutą ciężarówkę

Utrudnienia na S17. Wszystko przez zepsutą ciężarówkę 0 0

Niewielkie utrudnienia dla kierowców na S17. W rejonie Woli Przybysławskiej (pow. lubelski) zepsuła się ciężarówka.

Starosta Świdnicki obwieszcza

Starosta Świdnicki obwieszcza 0

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4 5 1

Już 150 pielęgniarek ze szpitala przy ul. Staszica w Lublinie jest na zwolnieniach lekarskich (przedwczoraj „na chorobowym” była ich setka)

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają?

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają? 11 15

W nowym sezonie kibice żółto-biało-niebieskich mogą nie poznać swojej drużyny. Z zespołem pożegna się wielu bardziej doświadczonych zawodników, w tym Marcin Burkhardt. – Kontrakt Marcina wygasa z końcem miesiąca i nie zostanie przedłużony – potwierdza prezes Motoru Leszek Bartnicki.

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 11 3

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 3 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 1 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 2 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 3 4

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.