piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Wybieramy najpiekniejszą studentkę Lublina

Dodano: 6 grudnia 2002, 18:34

10 kandydatek będzie walczyć o tytuł Najpiękniejszej Studentki Lublina w niedzielę 15 grudnia na scenie lubelskiego klubu 5 Element.
Dziewczyny zaprezentują się w pięciu wyjściach: w ubiorach firmy Troll, odzieży skórzanej Tarbor, kolekcji sukien wieczorowych Lula, strojach kąpielowych SPIN oraz w wyjściu niespodziance. Zanim jury będzie oceniać studentki w pełnej gali, my już dzisiaj odkrywamy rąbka tajemnicy i prezentujemy wszystkie kandydatki do tego tytułu.
Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy. Każdy może wybrać swoją najpiękniejszą. Wystarczy wysłać sms-a na numer 7128 o treści: dw miss nazwisko kandydatki.
Koszt sms-a wynosi 1 zł plus VAT.
Kandydatka, która otrzyma największa ilość głosów otrzyma tytuł Studentki Dziennika. Spośród wszystkich głosujących rozlosujemy atrakcyjną nagrodę. Ponadto, każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu w nagrodę dostanie od nas 4 bezpłatne SMS-y z najświeższymi informacjami z regionu.
Głosować można do niedzieli godz. 17.

Program imprezy przedstawia się jak zwykle imponująco. Całość poprowadzi ulubieniec publiczności Konjo, nie zabraknie też występu gwiazdy wieczoru, w tym roku będzie to zespół Kowalski. Organizatorzy zapowiadają też występy zespołu irlandzkiego Samhein i szantmana Artura Targońskiego. Będą też pokazy sztuki walk wschodnich i kulturystyczne. Bilety na imprezę do nabycia w kasie klubu 5 Element przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24