Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 sierpnia 2015 r.
12:13

Wyglądał jak pijany, więc go nie zbadali

0 14 A A

Za śmierć mężczyzny, który przez 17 godzin konał na podłodze policyjnej celi, odpowiada splot nieszczęśliwych okoliczności. Do takich wniosków doszli śledczy, umarzając śledztwo w sprawie Jana Ł. Policjanci zamknęli go, uznając za pijanego, a 53-latek umierał z powodu krwiaka mózgu.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2015 o 18:29
Jak zwykle rączka prokuratora umyła rączki policjantów. Ty prokuratorska kurwo i wy kurwy milicyjne - żeby was tak bandy dresiarzy napadły i skopały na śmierć, ot tak, za nic, dla zabawy. Tego wam, kurwy, życzę.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 12:01
KURWYYYYYYYYYY ZAJEBANE OBYSCIE ZDECHLI W MECZARNIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 19:44
nagłośnić to w telewizji, wywalić z roboty tych debili co go na dołek zabrali myśląc że jest pijany i skazać za nieumyślne spowodowanie śmierci
Avatar
mig29 / 7 sierpnia 2015 o 17:33

i tak to się żyje w bananowej republicje, a od czasu prl-u tylko godło się zmieniło.

:)

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 16:25
Z DOŚWIADCZENIA - LUBELSKI POLICJANT TO COŚ MAJĄCE NIEWIELE WSPÓLNEGO Z CZŁOWIECZEŃSTWEM - KOLEJNE BYDŁO TO PROKURATURA - ONI DOSTAJĄ PENSJE Z NASZYCH PODATKÓW - POLICJANCI, KTÓRZY TAK POSTĄPILI Z CZŁOWIEKIEM TO ZWYKLI MORDERCY - PROKURATOR ODMAWIAJĄCY WSZCZĘCIA POSTĘPOWANIA TO ICH WSPÓLNIK ZACIERAJĄCY ZBRODNIĘ - NA MARGINESIE CZY DZIENNIK BĘDZIE MIAŁ TYLE ODWAGI BY PODAĆ NAZWISKA POLICJANTÓW I PROKURATORA ZACIERAJĄCEGO ICH MORDERSTWO
Avatar
Czerwona marynarka / 7 sierpnia 2015 o 14:40
Witam wszystkich komentujących. Sam przeżyłem podobna sytuacje zostałem pobity jakiś czas temu i miałem krwiaka nadtwarduwkowego mózgu miałem trepanacje czaszki, ,,mądra"pielęgniarka patrząc na mnie stwierdziła ze jestem pijany i chcieli mnie odesłać do domu,na moje szczęście jednak ktoś postanowił wezwac i obudzić lekarza.Pan doktor po przyjściu spojrzał mi w oczy po czym stwierdzil,,cytuje słowa lekarza'' na stół operacyjny z nim ,chłopak ma wylew krwi do mózgu. I w tak uratowano mi Życie za co jeszcze raz dziękuje Lekarzowi. Pan P.Gajek lekarz z powołania któremu jestem wdzięczny do końca życia.Pozdrawiam!!!! Ps. Za śmierć tego Pana powinien być ktoś surowo ukarany!!! Niewiedza i amatorstwo doprowadza do tragedii!
Witam wszystkich komentujących. Sam przeżyłem podobna sytuacje zostałem pobity jakiś czas temu i miałem krwiaka nadtwarduwkowego mózgu miałem trepanacje czaszki, ,,mądra"pielęgniarka patrząc na mnie stwierdziła ze jestem pijany i chcieli mnie odesłać do domu,na moje szczęście jednak ktoś postanowił wezwac i obudzić lekarza.Pan doktor po przyjściu spojrzał mi w oczy po czym stwierdzil,,cytuje słowa lekarza'' na stół operacyjny z nim ,chłopak ma wylew krwi do mózgu. I w tak uratowano mi Życie za co jeszcze raz dziękuje Lekarzowi. Pan P.Gajek l... rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 14:08
czyli w majestacie prawa Policja powinna Prokuraturze zrobić loda w upały. Uratowali im dupy, w majestacie prawa. Jeżeli aresztant nie został przebadany przez lekarza na zlecenie Policji to do paki z nimi a nie pieprzć głupot o splocie.... Kretynizmu Śledczy do zwolnienia, banda matołów.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:44
Dawać tych psów do celi z dobrymi chłopakami to oni się nimi zajmą.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:19
To jest draństwo. Policjanci powinni ponieśc odpowiedzialność karną, bo winni są śmierci tego czlowieka.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:11
Wyglądał jak pijany... i to już usprawiedliwia policjantów. No, szok, normalnie... Także usprawiedliwia WINNYCH tej śmierci - TAK, WINNYCH POPRZEZ ZANIECHANIE, a wystarczyło podejść, sprawdzić co z tym człowiekiem się dzieje, wezwać lekarza, jakiż to wysiłek? - w oczach "ludzi" odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce. Przecież ta decyzja to PRZYZWOLENIE na to, o czym - poniżej... Czy ci policjanci, którzy zaaresztowali, potem "pilnowali" aresztanta, nie pojmują, że w chwili ubezwłasnowolnienia - bo czymże jest areszt - człowieka, biorą za niego CAŁKOWITĄ odpowiedzialność? Znieczulica i BEZMYŚLNOŚĆ, totalna obojętność na los innego człowieka to w Polsce już NORMA! To nowotwór toczący od lat społeczeństwo, z pozoru - TAK, z pozoru jedynie, jak widać - katolickie... Hucpa, plucie jadem z ambon (do czego, niestety nieliczni - sami się przyznali, przepraszając ustępującego Prezydenta) , "walka o krzyże", "modlitwy za naszego obecnego prezydenta" itp bzdety są ważniejsze, jak prawdziwe człowieczeństwo? Człowieczeństwo - będące jednym z podstawowych kanonów tej wiary, etyki katolickiej, którą tak ochoczo i z takim, częstokroć wrzaskiem - bronią, propagują i, co najgorsze - chcą narzucać innym? TAKIEJ etyki, to ja nie chcę.
Wyglądał jak pijany... i to już usprawiedliwia policjantów. No, szok, normalnie... Także usprawiedliwia WINNYCH tej śmierci - TAK, WINNYCH POPRZEZ ZANIECHANIE, a wystarczyło podejść, sprawdzić co z tym człowiekiem się dzieje, wezwać lekarza, jakiż to wysiłek? - w oczach "ludzi" odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce. Przecież ta decyzja to PRZYZWOLENIE na to, o czym - poniżej... Czy ci policjanci, którzy zaaresztowali, potem "pilnowali" aresztanta, nie pojmują, że w chwili ubezwłasnowolnienia - bo czymże jest ares... rozwiń
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2015 o 18:29
Jak zwykle rączka prokuratora umyła rączki policjantów. Ty prokuratorska kurwo i wy kurwy milicyjne - żeby was tak bandy dresiarzy napadły i skopały na śmierć, ot tak, za nic, dla zabawy. Tego wam, kurwy, życzę.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 12:01
KURWYYYYYYYYYY ZAJEBANE OBYSCIE ZDECHLI W MECZARNIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 19:44
nagłośnić to w telewizji, wywalić z roboty tych debili co go na dołek zabrali myśląc że jest pijany i skazać za nieumyślne spowodowanie śmierci
Avatar
mig29 / 7 sierpnia 2015 o 17:33

i tak to się żyje w bananowej republicje, a od czasu prl-u tylko godło się zmieniło.

:)

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 16:25
Z DOŚWIADCZENIA - LUBELSKI POLICJANT TO COŚ MAJĄCE NIEWIELE WSPÓLNEGO Z CZŁOWIECZEŃSTWEM - KOLEJNE BYDŁO TO PROKURATURA - ONI DOSTAJĄ PENSJE Z NASZYCH PODATKÓW - POLICJANCI, KTÓRZY TAK POSTĄPILI Z CZŁOWIEKIEM TO ZWYKLI MORDERCY - PROKURATOR ODMAWIAJĄCY WSZCZĘCIA POSTĘPOWANIA TO ICH WSPÓLNIK ZACIERAJĄCY ZBRODNIĘ - NA MARGINESIE CZY DZIENNIK BĘDZIE MIAŁ TYLE ODWAGI BY PODAĆ NAZWISKA POLICJANTÓW I PROKURATORA ZACIERAJĄCEGO ICH MORDERSTWO
Avatar
Czerwona marynarka / 7 sierpnia 2015 o 14:40
Witam wszystkich komentujących. Sam przeżyłem podobna sytuacje zostałem pobity jakiś czas temu i miałem krwiaka nadtwarduwkowego mózgu miałem trepanacje czaszki, ,,mądra"pielęgniarka patrząc na mnie stwierdziła ze jestem pijany i chcieli mnie odesłać do domu,na moje szczęście jednak ktoś postanowił wezwac i obudzić lekarza.Pan doktor po przyjściu spojrzał mi w oczy po czym stwierdzil,,cytuje słowa lekarza'' na stół operacyjny z nim ,chłopak ma wylew krwi do mózgu. I w tak uratowano mi Życie za co jeszcze raz dziękuje Lekarzowi. Pan P.Gajek lekarz z powołania któremu jestem wdzięczny do końca życia.Pozdrawiam!!!! Ps. Za śmierć tego Pana powinien być ktoś surowo ukarany!!! Niewiedza i amatorstwo doprowadza do tragedii!
Witam wszystkich komentujących. Sam przeżyłem podobna sytuacje zostałem pobity jakiś czas temu i miałem krwiaka nadtwarduwkowego mózgu miałem trepanacje czaszki, ,,mądra"pielęgniarka patrząc na mnie stwierdziła ze jestem pijany i chcieli mnie odesłać do domu,na moje szczęście jednak ktoś postanowił wezwac i obudzić lekarza.Pan doktor po przyjściu spojrzał mi w oczy po czym stwierdzil,,cytuje słowa lekarza'' na stół operacyjny z nim ,chłopak ma wylew krwi do mózgu. I w tak uratowano mi Życie za co jeszcze raz dziękuje Lekarzowi. Pan P.Gajek l... rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 14:08
czyli w majestacie prawa Policja powinna Prokuraturze zrobić loda w upały. Uratowali im dupy, w majestacie prawa. Jeżeli aresztant nie został przebadany przez lekarza na zlecenie Policji to do paki z nimi a nie pieprzć głupot o splocie.... Kretynizmu Śledczy do zwolnienia, banda matołów.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:44
Dawać tych psów do celi z dobrymi chłopakami to oni się nimi zajmą.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:19
To jest draństwo. Policjanci powinni ponieśc odpowiedzialność karną, bo winni są śmierci tego czlowieka.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 13:11
Wyglądał jak pijany... i to już usprawiedliwia policjantów. No, szok, normalnie... Także usprawiedliwia WINNYCH tej śmierci - TAK, WINNYCH POPRZEZ ZANIECHANIE, a wystarczyło podejść, sprawdzić co z tym człowiekiem się dzieje, wezwać lekarza, jakiż to wysiłek? - w oczach "ludzi" odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce. Przecież ta decyzja to PRZYZWOLENIE na to, o czym - poniżej... Czy ci policjanci, którzy zaaresztowali, potem "pilnowali" aresztanta, nie pojmują, że w chwili ubezwłasnowolnienia - bo czymże jest areszt - człowieka, biorą za niego CAŁKOWITĄ odpowiedzialność? Znieczulica i BEZMYŚLNOŚĆ, totalna obojętność na los innego człowieka to w Polsce już NORMA! To nowotwór toczący od lat społeczeństwo, z pozoru - TAK, z pozoru jedynie, jak widać - katolickie... Hucpa, plucie jadem z ambon (do czego, niestety nieliczni - sami się przyznali, przepraszając ustępującego Prezydenta) , "walka o krzyże", "modlitwy za naszego obecnego prezydenta" itp bzdety są ważniejsze, jak prawdziwe człowieczeństwo? Człowieczeństwo - będące jednym z podstawowych kanonów tej wiary, etyki katolickiej, którą tak ochoczo i z takim, częstokroć wrzaskiem - bronią, propagują i, co najgorsze - chcą narzucać innym? TAKIEJ etyki, to ja nie chcę.
Wyglądał jak pijany... i to już usprawiedliwia policjantów. No, szok, normalnie... Także usprawiedliwia WINNYCH tej śmierci - TAK, WINNYCH POPRZEZ ZANIECHANIE, a wystarczyło podejść, sprawdzić co z tym człowiekiem się dzieje, wezwać lekarza, jakiż to wysiłek? - w oczach "ludzi" odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce. Przecież ta decyzja to PRZYZWOLENIE na to, o czym - poniżej... Czy ci policjanci, którzy zaaresztowali, potem "pilnowali" aresztanta, nie pojmują, że w chwili ubezwłasnowolnienia - bo czymże jest ares... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!