Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2012 r.
14:53
Edytuj ten wpis

Wypadek na al. Kraśnickiej, dachowanie citroena

Autor: Zdjęcie autora łm
0 13 A A
Wypadek na al. Kraśnickiej w Lublinie (jvs26)
Wypadek na al. Kraśnickiej w Lublinie (jvs26)

Do wypadku doszło przed godz. 12 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Informację i zdjęcie dostaliśmy od naszego Internauty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Według wstępnych ustaleń policjantów wypadek spowodował kierowca citroena.

Podczas skręcania z al. Kraśnickiej w ul. Bohaterów Monte Cassino wymusił pierwszeństwo przejazdu nad jadącą od strony Kraśnika mazdą. Siła uderzenia była tak duża, że citroen dachował.

Do szpitala trafił kierowca mazdy. Droga była częściowo zablokowana. W tej chwili nie ma już utrudnień w ruchu.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mario / 21 listopada 2012 o 14:36
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Avatar
mario / 21 listopada 2012 o 14:35
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Avatar
abwera / 21 listopada 2012 o 14:12
Poza tym skoro by było czerwone to Ty też nie masz prawa zjechać na czerwonym !!!!
Avatar
abwera / 21 listopada 2012 o 13:20
Kolego ( Henio i eh ) przestań pisać bzdety !!! - dziewczyna jechała na zielonym i to jest pewne i potwierdzone - a ty widać spać nie możesz i probujesz pisać najpierw o późnym żótym a później o czerwonym !!!! daj spokój ciesz się że wysiadłeś z tego francuskiego gówna ....
Avatar
paulina / 21 listopada 2012 o 10:35
prosze o kontakt osoby poszkodowane w wypadku byc moze bede mogła pomóc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
eh / 21 listopada 2012 o 00:20
Mamut burakiem to Ty jesteś. Samochody na środkowym pasie z naprzeciwka już stały a baba wjechała na czerwonym (późnym żółtym) i gdzie tu widzisz wymuszenie? Niby jak miał zjechać ze skrzyżowania? Czekać aż go strąbią z BMC jak dostaną zielone, bo nie rozumiem?
Avatar
ytyt / 20 listopada 2012 o 23:41
ludzie odpuście sobie skrecajac w lewo z krasnickiej w BMC ( w strone czubów) Jak auta z przeciwka skręcają też w lewo to nic nie widać. A jak za daleko nosa wystawisz to boom
Avatar
mamut / 20 listopada 2012 o 23:11
gratulacje dla kolegi z citroena,ktory wymosil pierwszenstwo i spowodowal wypadek,ehh coraz wieksze buractwo na drogach...
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 20 listopada 2012 o 19:03
Jak typ na jednym pasie się zatrzymuje i stoi już powiedzmy sekundę przy linii to ruszam. Nie moja wina, ze drugim pasem prosto leci deb*** i nie patrzy na światła... Dla mnie jest to raczej czytelny sygnał, zwłaszcza, jak na środkowym staje ciężarówka, która niestety częściowo blokuje mi możliwość obserwowania prawego pasa jadących z naprzeciwka.

Podobną sytuację miałem na krzyżówce Solidarności z Sikorskiego skręcając od strony Zamku w Sikorskiego. Koleś zatrzymał się na czerwonym, koleś stojący przede mną już przejechał, a ja ledwo wyhamowałem przed deb***em, który od strony Warszawki poleciał w kierunku zamku. Pytam na CB gościa, który się zatrzymał, jakie miał światło na sygnalizatorze, a ten jedynie pogratulował refleksu i powiedział, że od kilku sekund paliło się czerwone.

I jeszcze jedna krzyżówka dość ciekawa (a nawet dwie na to same kopyto). Muzyczna-Głęboka-Narutowicza. Jadę z Muzycznej w Nadbystrzycką w lewo. Mam zielone, a kierujący jadący prosto z naprzeciwka (z Głębokiej) stoją, więc tam jest czerwone. A buce skręcający z Głębokiej w prawo pchają się na siłę wymuszając na mnie :| Chociaż jakby nie patrzeć - maja czerwone z warunkową strzałką. To samo na Narutowicza-Okopowa-Mościckiego.

A w kwestii zielonych strzałek - ostatnio o mały włos nie otrzymałem strzała w tyłek, jak się do zera przed strzałką zatrzymałem na krzyżówce AK-BMC. Ciekawe, czy przed strzałką zatrzymuje się do zera z 5% kierowców...
Jak typ na jednym pasie się zatrzymuje i stoi już powiedzmy sekundę przy linii to ruszam. Nie moja wina, ze drugim pasem prosto leci deb*** i nie patrzy na światła... Dla mnie jest to raczej czytelny sygnał, zwłaszcza, jak na środkowym staje ciężarówka, która niestety częściowo blokuje mi możliwość obserwowania prawego pasa jadących z naprzeciwka.

Podobną sytuację miałem na krzyżówce Solidarności z Sikorskiego skręcając od strony Zamku w Sikorskiego. Koleś zatrzymał się na czerwonym, koleś stojący przede mną już przejechał, a ja... rozwiń
Avatar
Krzycho / 20 listopada 2012 o 17:58
Co chcecie wszyscy od tego skrzyżowania. Wystarczy stosować sie do podstawowych zasad ruchu drogowego- skręcając w lewo ustapić pierwszeństawa nadjeżdżającym z przeciwka (nawet jeżeli wjeżdżaja na czerwonym-przecież ty skręcając w lewo nie wiesz jakie koleś ma swiatło)
Avatar
mario / 21 listopada 2012 o 14:36
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Avatar
mario / 21 listopada 2012 o 14:35
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Avatar
abwera / 21 listopada 2012 o 14:12
Poza tym skoro by było czerwone to Ty też nie masz prawa zjechać na czerwonym !!!!
Avatar
abwera / 21 listopada 2012 o 13:20
Kolego ( Henio i eh ) przestań pisać bzdety !!! - dziewczyna jechała na zielonym i to jest pewne i potwierdzone - a ty widać spać nie możesz i probujesz pisać najpierw o późnym żótym a później o czerwonym !!!! daj spokój ciesz się że wysiadłeś z tego francuskiego gówna ....
Avatar
paulina / 21 listopada 2012 o 10:35
prosze o kontakt osoby poszkodowane w wypadku byc moze bede mogła pomóc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
eh / 21 listopada 2012 o 00:20
Mamut burakiem to Ty jesteś. Samochody na środkowym pasie z naprzeciwka już stały a baba wjechała na czerwonym (późnym żółtym) i gdzie tu widzisz wymuszenie? Niby jak miał zjechać ze skrzyżowania? Czekać aż go strąbią z BMC jak dostaną zielone, bo nie rozumiem?
Avatar
ytyt / 20 listopada 2012 o 23:41
ludzie odpuście sobie skrecajac w lewo z krasnickiej w BMC ( w strone czubów) Jak auta z przeciwka skręcają też w lewo to nic nie widać. A jak za daleko nosa wystawisz to boom
Avatar
mamut / 20 listopada 2012 o 23:11
gratulacje dla kolegi z citroena,ktory wymosil pierwszenstwo i spowodowal wypadek,ehh coraz wieksze buractwo na drogach...
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 20 listopada 2012 o 19:03
Jak typ na jednym pasie się zatrzymuje i stoi już powiedzmy sekundę przy linii to ruszam. Nie moja wina, ze drugim pasem prosto leci deb*** i nie patrzy na światła... Dla mnie jest to raczej czytelny sygnał, zwłaszcza, jak na środkowym staje ciężarówka, która niestety częściowo blokuje mi możliwość obserwowania prawego pasa jadących z naprzeciwka.

Podobną sytuację miałem na krzyżówce Solidarności z Sikorskiego skręcając od strony Zamku w Sikorskiego. Koleś zatrzymał się na czerwonym, koleś stojący przede mną już przejechał, a ja ledwo wyhamowałem przed deb***em, który od strony Warszawki poleciał w kierunku zamku. Pytam na CB gościa, który się zatrzymał, jakie miał światło na sygnalizatorze, a ten jedynie pogratulował refleksu i powiedział, że od kilku sekund paliło się czerwone.

I jeszcze jedna krzyżówka dość ciekawa (a nawet dwie na to same kopyto). Muzyczna-Głęboka-Narutowicza. Jadę z Muzycznej w Nadbystrzycką w lewo. Mam zielone, a kierujący jadący prosto z naprzeciwka (z Głębokiej) stoją, więc tam jest czerwone. A buce skręcający z Głębokiej w prawo pchają się na siłę wymuszając na mnie :| Chociaż jakby nie patrzeć - maja czerwone z warunkową strzałką. To samo na Narutowicza-Okopowa-Mościckiego.

A w kwestii zielonych strzałek - ostatnio o mały włos nie otrzymałem strzała w tyłek, jak się do zera przed strzałką zatrzymałem na krzyżówce AK-BMC. Ciekawe, czy przed strzałką zatrzymuje się do zera z 5% kierowców...
Jak typ na jednym pasie się zatrzymuje i stoi już powiedzmy sekundę przy linii to ruszam. Nie moja wina, ze drugim pasem prosto leci deb*** i nie patrzy na światła... Dla mnie jest to raczej czytelny sygnał, zwłaszcza, jak na środkowym staje ciężarówka, która niestety częściowo blokuje mi możliwość obserwowania prawego pasa jadących z naprzeciwka.

Podobną sytuację miałem na krzyżówce Solidarności z Sikorskiego skręcając od strony Zamku w Sikorskiego. Koleś zatrzymał się na czerwonym, koleś stojący przede mną już przejechał, a ja... rozwiń
Avatar
Krzycho / 20 listopada 2012 o 17:58
Co chcecie wszyscy od tego skrzyżowania. Wystarczy stosować sie do podstawowych zasad ruchu drogowego- skręcając w lewo ustapić pierwszeństawa nadjeżdżającym z przeciwka (nawet jeżeli wjeżdżaja na czerwonym-przecież ty skręcając w lewo nie wiesz jakie koleś ma swiatło)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 5 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 5

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 13

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 20

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 38 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 125 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!