Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2010 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Wypadek na cmentarzu. Mężczyzna zginął na pogrzebie posła Wojtasa

Autor: Zdjęcie autora mok
0 35 A A

Podczas uroczystości pogrzebowych posła Edwarda Wojtasa na cmentarzu rzymskokatolickim przy ul. Lipowej w Lublinie doszło do tragicznego wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna, prawdopodobnie uczestnik uroczystości pogrzebowych, chciał skrócić sobie drogę i przeskoczył przed ogrodzenie cmentarza. Przewrócił się.

- Do wypadku doszło pomiędzy godziną 14. a 15. Mężczyzna upadł na jeden z cmentarnych pomników. Uderzył głową w płytę nagrobka. Zginął na miejscu - informuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Na miejscu trwają czynności związane z ustaleniem tożsamości mężczyzny.

Na naszym forum wpisał się internauta, który twierdzi, że był świadkiem wypadku. - Człowiek przeskakując przez mur skoczył na płytę zakrywającą grobowiec, płyta się najprawdopodobniej załamała, wpadł do środka głębokiego grobowca. Tak się zdarzyło, że byłem niedaleko tej tragedii pośród wielu uczestników pogrzebu śp. Edwarda Wojtasa - pisze internauta o nicku Obserwator.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~ona~ / 26 kwietnia 2010 o 21:41
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE

ty przyglupie , nie obrazaj lublinian!
Avatar
!!! / 26 kwietnia 2010 o 10:22
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE
czarny humor chyba ci dopisuje- deb*** ...
Avatar
antoś / 26 kwietnia 2010 o 09:49
pograzeni w zalobie napisał:
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie

NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA

koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW


To gorzej jak barbażyncy.Oni wykorzystywali seksualnie obce plemiona, a w samoobronie swoje dziewczyny.Kradli np nie mając samochodu brali po 300 tyś zł na paliwo.Czy dlatego nienawidzą polskiego państwa i dziennikarzy ,że ujawniają prawde.Lepper moim zdanie to ham i karierowicz.


To gorzej jak barbażyncy.Oni wykorzystywali seksualnie obce plemiona, a w samoobronie swoje dziewczyny.Kradli np nie mając samochodu brali po 300 tyś zł na paliwo.Czy dlatego nienawidzą polskiego państwa i dziennikarzy ,że ujawniają prawde.Lepper moim zdanie to ham i karierowicz. rozwiń
Avatar
er / 26 kwietnia 2010 o 09:16
Żeby kózka nie skakała...
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 09:09
jednego z Posady Swoim Ludziom mniej więc może i prace w lublinie znajde
Avatar
Adam / 26 kwietnia 2010 o 08:49
To bzdura. Byłem tam i widziałem jak ten meżczyzna skacze przez ogrodzenie na płyte nagrobną. Płyta pękła a on znalazł sie w grobie a na niego spadła popękana płyta. Płyta upadła na jego głowę a on zginął. Były jeszcze próby reanimacji ale nie przyniosły skutku.
Avatar
sebcio894 / 26 kwietnia 2010 o 08:13
w tym sek ze nie pogon za sensacją bo on wychodził z tego pogrzebu i widocznie bardzo mu sie spieszyło...widziałem też to..
Avatar
jan / 25 kwietnia 2010 o 22:12
Pogoń za sensacją zaprowadziła go na tamten świat.
Avatar
cdn / 25 kwietnia 2010 o 19:56
Zakładam SAMOOBRONĘ przeciwko Samoobronie - kto za????????????
Avatar
pograzeni w zalobie / 25 kwietnia 2010 o 18:41
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie

NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA

koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozos... rozwiń
Avatar
~ona~ / 26 kwietnia 2010 o 21:41
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE

ty przyglupie , nie obrazaj lublinian!
Avatar
!!! / 26 kwietnia 2010 o 10:22
bluee napisał:
MY SPOLECZNOSC Z REGIONU TRAGICZNIE ZMARLEGO SW.PAMIECI FRANCISZKA BEDZIEMY WNIOSKOWAC DO ABP.DZIWISZA O POCHOWEK W KRYPCIE PANA PREZYDENTA -KROLA LECHA 1EGO!SWOJA POSTAWA BOHATERSKA UDOWODNIL GLEBOKI PATRIOTYZM.LUBLINIANIE
czarny humor chyba ci dopisuje- deb*** ...
Avatar
antoś / 26 kwietnia 2010 o 09:49
pograzeni w zalobie napisał:
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie

NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA

koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW


To gorzej jak barbażyncy.Oni wykorzystywali seksualnie obce plemiona, a w samoobronie swoje dziewczyny.Kradli np nie mając samochodu brali po 300 tyś zł na paliwo.Czy dlatego nienawidzą polskiego państwa i dziennikarzy ,że ujawniają prawde.Lepper moim zdanie to ham i karierowicz.


To gorzej jak barbażyncy.Oni wykorzystywali seksualnie obce plemiona, a w samoobronie swoje dziewczyny.Kradli np nie mając samochodu brali po 300 tyś zł na paliwo.Czy dlatego nienawidzą polskiego państwa i dziennikarzy ,że ujawniają prawde.Lepper moim zdanie to ham i karierowicz. rozwiń
Avatar
er / 26 kwietnia 2010 o 09:16
Żeby kózka nie skakała...
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 09:09
jednego z Posady Swoim Ludziom mniej więc może i prace w lublinie znajde
Avatar
Adam / 26 kwietnia 2010 o 08:49
To bzdura. Byłem tam i widziałem jak ten meżczyzna skacze przez ogrodzenie na płyte nagrobną. Płyta pękła a on znalazł sie w grobie a na niego spadła popękana płyta. Płyta upadła na jego głowę a on zginął. Były jeszcze próby reanimacji ale nie przyniosły skutku.
Avatar
sebcio894 / 26 kwietnia 2010 o 08:13
w tym sek ze nie pogon za sensacją bo on wychodził z tego pogrzebu i widocznie bardzo mu sie spieszyło...widziałem też to..
Avatar
jan / 25 kwietnia 2010 o 22:12
Pogoń za sensacją zaprowadziła go na tamten świat.
Avatar
cdn / 25 kwietnia 2010 o 19:56
Zakładam SAMOOBRONĘ przeciwko Samoobronie - kto za????????????
Avatar
pograzeni w zalobie / 25 kwietnia 2010 o 18:41
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie w chwilach krytycznych zawsze moglismy na niego liczyc byl indywidualista czlowiekiem niepowtarzalnym cala jego praca byla praca dla spoleczenstwa nieoczekiwal zadnych korzysci dla siebie a ponad wszystko cenil dobro innych pomijajac siebie

NIGDY O NIM NIE ZAPOMNIMY A BOL I PUSTKA KTORA POZOSTALA NA ZAWSZE ROZERWALA NASZE SERCA

koledzy i przyjaciele z Zamościa z PSL LZS i ZMW
samoobrona jesli chce robic sobie kampanie prezydencka to niech znajdzie odpowiednie do tego miejsce a nie wykorzystuje bolesny fakt smierci dla zjednoczenia sobie wyborcow
Sp. Franciszek byl czlonkiem swego czasu samoobrony, lecz sercem i duchem zawsze był zwiazany z ruchem ludowym jednoczesnie byl przyjacielep śp. Edwarda Wojtasa jak i wszystkich polakow bez wzgledu na poglady jego spoleczne zaangazowanie ktoro trwalo prawie 30 lat dla dobra spoleczenstwa przynioslo wiele wymiernych efektow byl naszym przyjacielem i zawsze nim pozos... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 27 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!