Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2013 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Wypadek na przejeździe kolejowym. Pociąg zderzył się z ciężarówką, kierowca nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 15 A A
Do wypadku doszło na ul. Łysakowskiej w  Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)
Do wypadku doszło na ul. Łysakowskiej w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)

56-letni cudzoziemiec, kierowca ciężarówki pracujący przy budowie obwodnicy Lublina, zginął w poniedziałek po zderzeniu z pociągiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
robiłem u ch..ja skiby / 13 sierpnia 2013 o 21:37

a zdrugiej strony zastanawiam się dlaczego ukraińcy  steruja ruchem na wielu obiektach . po prostu 8 do 9 złotych na godzine . Wiem bo z nimi rozmawiałem. Nara

Avatar
robiłem u ch..ja skiby / 13 sierpnia 2013 o 21:26

panowie bez nerwów pracuje na tej budowie a nawet na tym wiadukcie przy którym to sie wszystko stało .

przy tym przejeżdzie zawsze ktośstoi kto zamyka szlaban. Tylko okazało się ci goście którzy podnoszą i zamykają szlaban mieli tylko rozkład szynobusów . Barany na tak prostym odcinku nie zwrócili uwagi że nadjeżdża pociag towarowy , czyli wolno toczące się guwno . facet który prowadził cięzarówke to obywatel hiszpanii , nie znał załosnych polskich realiów .Ewidentny błąd kierowcy i także gościa obsługojacego szlaban i tyle . Szkoda człowieka . Ta obwodnica pochłonęła juz kilka ofiar . Może już starczy bo zamiast obwodnicy trzeba będzie postawić cmentarz

panowie bez nerwów pracuje na tej budowie a nawet na tym wiadukcie przy którym to sie wszystko stało .

przy tym przejeżdzie zawsze ktośstoi kto zamyka szlaban. Tylko okazało się ci goście którzy podnoszą i zamykają szlaban mieli tylko rozkład szynobusów . Barany na tak prostym odcinku nie zwrócili uwagi że nadjeżdża pociag towarowy , czyli wolno toczące się guwno . facet który prowadził cięzarówke to obywatel hiszpanii , nie znał załosnych polskich realiów .Ewidentny błąd kierowcy i także gościa obsługojacego szlaban i tyle . Szkod... rozwiń

Avatar
maciexxx / 13 sierpnia 2013 o 10:24

A moze kierowcy wyskoczyl bieg w ciezarowce , i pod sila predkosci i ciezaru jaki wiozl niezdolal w pore sie zatrzymac ,poprostu pchnelo go z gorki

Avatar
xpopes that / 13 sierpnia 2013 o 09:52

co wy kur....a wiecie na temat tego wypadku !!!!!!!!!!!!!!! to nie jest wina kierowcy tylko pkp po pierwsze pkp nie poinformowalo ze taki pociag bedzie przejezdzal po drugie kazdy maszynista przed kazdym przejazdem jest zobowiazany do puszczania sygnalu dziwiekowego a takiego sygnalu nie bylo .Nie chce oskarzac nikogo ale z wlasnych doswiadczen wiem ze to nie jest wina przewaznie tego co zgina a zwlaszcza w tym wypadku.Kierowca restalracji

hahah tak mieli pismo polecone albo lepiej fax do denada nadać...

ale jesteś g..pi

hahah tak mieli pismo polecone albo lepiej fax do denada nadać...

ale jesteś g..pi

rozwiń
Avatar
Kapitan Żbik / 13 sierpnia 2013 o 09:48

Senior ty tłumoku! Znasz prawo ruchu drogowego? Wiesz co się robi przed wjazdem na przejazd kolejowy?

...

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego lub tramwajowego oraz przejeżdżając przez ten przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest obowiązany zawsze upewnić się czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych powodów przejrzystość powietrza jest zmniejszona.

Kierujący jest obowiązany prowadzić pojazd z taką prędkością, aby mógł go zatrzymać w bezpiecznym miejscu, gdy nadjeżdża pojazd szynowy lub gdy urządzenie zabezpieczające albo dawany sygnał zabrania wjazdu na przejazd.

Senior ty tłumoku! Znasz prawo ruchu drogowego? Wiesz co się robi przed wjazdem na przejazd kolejowy?

...

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego lub tramwajowego oraz przejeżdżając przez ten przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest obowiąz... rozwiń

Avatar
PKP / 13 sierpnia 2013 o 09:31

SENIOR, chyba Cię nieźle pogrzmociło.

Avatar
Cezar / 13 sierpnia 2013 o 07:43

http://bit.ly/19u5BFk Coś na tym odcinku budowy obwodnicy dochodzi do bardzo wielu wypadków...

Avatar
SENIOR / 13 sierpnia 2013 o 00:55

co wy kur....a wiecie na temat tego wypadku !!!!!!!!!!!!!!! to nie jest wina kierowcy tylko pkp po pierwsze pkp nie poinformowalo ze taki pociag bedzie przejezdzal po drugie kazdy maszynista przed kazdym przejazdem jest zobowiazany do puszczania sygnalu dziwiekowego a takiego sygnalu nie bylo .Nie chce oskarzac nikogo ale z wlasnych doswiadczen wiem ze to nie jest wina przewaznie tego co zgina a zwlaszcza w tym wypadku.Kierowca restalracji

Avatar
kierowca bombowca / 12 sierpnia 2013 o 20:47

Szkoda człowieka. Ale nasze ukochane służby - policja, ITD, powinny bliżej przyjżeć się wyczynom kierowców ciężarówek z budowy obwodnicy Lublina. Szczególnie tych z budowy węzła Lubartów. Celowa jazda dwoma pasami jednocześnie, wyścigi wywrotek urządzane na al.Spółdzielczości Pracy. Niedawno nieomal nie doszło tam do tragedii kiedy to jeden ze ścigających się kierowców wywrotek zaczepił o samochód osobowy. Przydałoby się trochę powagi i szacunku dla innych użytkowników dróg panowie ,, kierowcy"wywrotek z budowy obwodnicy. Jak nie to ogolcie sobie co trzeba i do przedszkola bo może dojść do następnej tragedii.

KAPUSTA ?

KAPUSTA ?

rozwiń
Avatar
Michał / 12 sierpnia 2013 o 20:41

ten wasz pan zenon albo był najebany i mu się przewidziało albo się przyśniło. jak można takie bzdury pisać. nic się nie wysypało. a wasz fotoreporter chyba jest tępy skoro był na miejscu i tego nie zauważył.

Avatar
robiłem u ch..ja skiby / 13 sierpnia 2013 o 21:37

a zdrugiej strony zastanawiam się dlaczego ukraińcy  steruja ruchem na wielu obiektach . po prostu 8 do 9 złotych na godzine . Wiem bo z nimi rozmawiałem. Nara

Avatar
robiłem u ch..ja skiby / 13 sierpnia 2013 o 21:26

panowie bez nerwów pracuje na tej budowie a nawet na tym wiadukcie przy którym to sie wszystko stało .

przy tym przejeżdzie zawsze ktośstoi kto zamyka szlaban. Tylko okazało się ci goście którzy podnoszą i zamykają szlaban mieli tylko rozkład szynobusów . Barany na tak prostym odcinku nie zwrócili uwagi że nadjeżdża pociag towarowy , czyli wolno toczące się guwno . facet który prowadził cięzarówke to obywatel hiszpanii , nie znał załosnych polskich realiów .Ewidentny błąd kierowcy i także gościa obsługojacego szlaban i tyle . Szkoda człowieka . Ta obwodnica pochłonęła juz kilka ofiar . Może już starczy bo zamiast obwodnicy trzeba będzie postawić cmentarz

panowie bez nerwów pracuje na tej budowie a nawet na tym wiadukcie przy którym to sie wszystko stało .

przy tym przejeżdzie zawsze ktośstoi kto zamyka szlaban. Tylko okazało się ci goście którzy podnoszą i zamykają szlaban mieli tylko rozkład szynobusów . Barany na tak prostym odcinku nie zwrócili uwagi że nadjeżdża pociag towarowy , czyli wolno toczące się guwno . facet który prowadził cięzarówke to obywatel hiszpanii , nie znał załosnych polskich realiów .Ewidentny błąd kierowcy i także gościa obsługojacego szlaban i tyle . Szkod... rozwiń

Avatar
maciexxx / 13 sierpnia 2013 o 10:24

A moze kierowcy wyskoczyl bieg w ciezarowce , i pod sila predkosci i ciezaru jaki wiozl niezdolal w pore sie zatrzymac ,poprostu pchnelo go z gorki

Avatar
xpopes that / 13 sierpnia 2013 o 09:52

co wy kur....a wiecie na temat tego wypadku !!!!!!!!!!!!!!! to nie jest wina kierowcy tylko pkp po pierwsze pkp nie poinformowalo ze taki pociag bedzie przejezdzal po drugie kazdy maszynista przed kazdym przejazdem jest zobowiazany do puszczania sygnalu dziwiekowego a takiego sygnalu nie bylo .Nie chce oskarzac nikogo ale z wlasnych doswiadczen wiem ze to nie jest wina przewaznie tego co zgina a zwlaszcza w tym wypadku.Kierowca restalracji

hahah tak mieli pismo polecone albo lepiej fax do denada nadać...

ale jesteś g..pi

hahah tak mieli pismo polecone albo lepiej fax do denada nadać...

ale jesteś g..pi

rozwiń
Avatar
Kapitan Żbik / 13 sierpnia 2013 o 09:48

Senior ty tłumoku! Znasz prawo ruchu drogowego? Wiesz co się robi przed wjazdem na przejazd kolejowy?

...

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego lub tramwajowego oraz przejeżdżając przez ten przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest obowiązany zawsze upewnić się czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych powodów przejrzystość powietrza jest zmniejszona.

Kierujący jest obowiązany prowadzić pojazd z taką prędkością, aby mógł go zatrzymać w bezpiecznym miejscu, gdy nadjeżdża pojazd szynowy lub gdy urządzenie zabezpieczające albo dawany sygnał zabrania wjazdu na przejazd.

Senior ty tłumoku! Znasz prawo ruchu drogowego? Wiesz co się robi przed wjazdem na przejazd kolejowy?

...

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego lub tramwajowego oraz przejeżdżając przez ten przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest obowiąz... rozwiń

Avatar
PKP / 13 sierpnia 2013 o 09:31

SENIOR, chyba Cię nieźle pogrzmociło.

Avatar
Cezar / 13 sierpnia 2013 o 07:43

http://bit.ly/19u5BFk Coś na tym odcinku budowy obwodnicy dochodzi do bardzo wielu wypadków...

Avatar
SENIOR / 13 sierpnia 2013 o 00:55

co wy kur....a wiecie na temat tego wypadku !!!!!!!!!!!!!!! to nie jest wina kierowcy tylko pkp po pierwsze pkp nie poinformowalo ze taki pociag bedzie przejezdzal po drugie kazdy maszynista przed kazdym przejazdem jest zobowiazany do puszczania sygnalu dziwiekowego a takiego sygnalu nie bylo .Nie chce oskarzac nikogo ale z wlasnych doswiadczen wiem ze to nie jest wina przewaznie tego co zgina a zwlaszcza w tym wypadku.Kierowca restalracji

Avatar
kierowca bombowca / 12 sierpnia 2013 o 20:47

Szkoda człowieka. Ale nasze ukochane służby - policja, ITD, powinny bliżej przyjżeć się wyczynom kierowców ciężarówek z budowy obwodnicy Lublina. Szczególnie tych z budowy węzła Lubartów. Celowa jazda dwoma pasami jednocześnie, wyścigi wywrotek urządzane na al.Spółdzielczości Pracy. Niedawno nieomal nie doszło tam do tragedii kiedy to jeden ze ścigających się kierowców wywrotek zaczepił o samochód osobowy. Przydałoby się trochę powagi i szacunku dla innych użytkowników dróg panowie ,, kierowcy"wywrotek z budowy obwodnicy. Jak nie to ogolcie sobie co trzeba i do przedszkola bo może dojść do następnej tragedii.

KAPUSTA ?

KAPUSTA ?

rozwiń
Avatar
Michał / 12 sierpnia 2013 o 20:41

ten wasz pan zenon albo był najebany i mu się przewidziało albo się przyśniło. jak można takie bzdury pisać. nic się nie wysypało. a wasz fotoreporter chyba jest tępy skoro był na miejscu i tego nie zauważył.

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 12

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!