Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 marca 2017 r.
15:46

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej i Zana

Autor: Zdjęcie autora gr
4 11 A A

Do wypadku doszło po godz. 14 na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej i Zana w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierujący fiatem jechał ulicą Nadbystrzycką w kierunku ul. Jana Pawła II. Według wstępnych ustaleń, na skrzyżowaniu z ul. Zana wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z oplem, który wjeżdżał w ul. Nadbystrzycką od strony Zana.

Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu była karetka pogotowia, ale nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Są utrudnienia w ruchu. Lewoskręt z ul. Nadbystrzyckiej w kierunku Zana jest zablokowany na czas sprzątania po wypadku.

W związku z wypadkiem linie komunikacji miejskiej nr 19, 157 i 161 kierowane są na objazd ul. Jana Pawła II - Filaretów - Zana. Objazd dotyczy pojazdów kursujących od ul. Nadbystrzyckiej w kierunku ZUS-u.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 17:06
Te gnoje w dostawczakach jezdza jak chca
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 09:13
Ktoś nie dostał kebaba...
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 21:03
Kierowcy aut służbowych to masakra polskich dróg. Myślenie z czasów PRLu... nie moje auto, mogę je rozwalić. I tak chłopakowi z tego auta to wisi, co najwyżej otrzyma mandat. Ale każdy inny kierowca musiałby już szukać nowego pojazdu do pracy. A policja faktycznie powinna sprawdzić na monitoringu styl jazdy tego "bandyty". Bo powinien stracić prawo jazdy, skoro tak szaleje na drodze.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 19:59
Ale go poobijali mógł chłop jeszcze jeździć.
Avatar
pin / 29 marca 2017 o 19:33
No dzisiaj bez koła to raczej już nie dało rady. Ale jeśli chodzi o Twój wywód to co w tym manewrze zabronionego?
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 18:05
Niech szanowna Policja sprawdzi monitoring z godziny 16:00 - 16:15 ze skrzyżowania Głęboka-Narutowicza-Nadbystrzycka-Muzyczna. Podobne auto zrobiło taki myk: zjechało w Głęboką, po czym na podwójnej ciągłej, na wysokości księgarni zrobiło nawrotkę na prawy skrajny pas, po czym skręciło w Nadbystrzycką....wydaje mi się na 90, że to było to auto....
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:26
Normalka jeśli chodzi o jazdę dostawców jedzenia na wynos
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:16
No i fajnie :) Kebab masala to syf! Dobrze że kierowcom nic się nie stało.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 16:37
tym razem sejczento poległo
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 16:32
Toż nie widział, że kebab jedzie i może wystygnąć ?
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 17:06
Te gnoje w dostawczakach jezdza jak chca
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 09:13
Ktoś nie dostał kebaba...
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 21:03
Kierowcy aut służbowych to masakra polskich dróg. Myślenie z czasów PRLu... nie moje auto, mogę je rozwalić. I tak chłopakowi z tego auta to wisi, co najwyżej otrzyma mandat. Ale każdy inny kierowca musiałby już szukać nowego pojazdu do pracy. A policja faktycznie powinna sprawdzić na monitoringu styl jazdy tego "bandyty". Bo powinien stracić prawo jazdy, skoro tak szaleje na drodze.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 19:59
Ale go poobijali mógł chłop jeszcze jeździć.
Avatar
pin / 29 marca 2017 o 19:33
No dzisiaj bez koła to raczej już nie dało rady. Ale jeśli chodzi o Twój wywód to co w tym manewrze zabronionego?
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 18:05
Niech szanowna Policja sprawdzi monitoring z godziny 16:00 - 16:15 ze skrzyżowania Głęboka-Narutowicza-Nadbystrzycka-Muzyczna. Podobne auto zrobiło taki myk: zjechało w Głęboką, po czym na podwójnej ciągłej, na wysokości księgarni zrobiło nawrotkę na prawy skrajny pas, po czym skręciło w Nadbystrzycką....wydaje mi się na 90, że to było to auto....
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:26
Normalka jeśli chodzi o jazdę dostawców jedzenia na wynos
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:16
No i fajnie :) Kebab masala to syf! Dobrze że kierowcom nic się nie stało.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 16:37
tym razem sejczento poległo
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 16:32
Toż nie widział, że kebab jedzie i może wystygnąć ?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 12 1

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 14 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 24 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 18 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!