Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2013 r.
17:26
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Północnej. Kierowca lanosa wjechał w dwa autobusy

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 9 A A
 (Dionizy Traczyński / Alarm24)
(Dionizy Traczyński / Alarm24)

U zbiegu ul. Północnej i Lipińskiego w Lublinie samochód osobowy zderzył się z dwoma autobusami komunikacji miejskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło ok. godz. 16.40.

– Daewoo lanos uderzył w autobus linii 29, a następnie otarł się o kolejny autobus – relacjonuje Kamil Gołębiowski, z zespołu prasowego KWP w Lublinie. – Jedna osoba podróżująca autobusem została ranna. Przyczyny zdarzenia nie zostały jeszcze ustalone.

Na miejscu interweniowali strażacy. Jak informują, pomocy wymagał również kierowca daewoo. Trzeba było rozciąć samochód, by wydobyć mężczyznę na zewnątrz. Poszkodowanym zajęło się pogotowie ratunkowe. - 40-letni kierowca daewoo trafił do szpitala - dodaje mł. bryg. Michał Badach z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 stycznia 2014 o 10:06

http://dolarek.ulinks.net   Zadbaj sam o siebie i zgarnij prawdziwe pieniądze$

Avatar
Andrzej / 16 grudnia 2013 o 07:53

http://www.youtube.com/watch?v=t0u-9s6aIBw

 materiał wideo jednego z serwisów z tego wypadku...

Avatar
pin / 16 grudnia 2013 o 06:21

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Porządek to trzeba zrobić z kierowcami, którzy nie potrafią jeździć jak nie ma sygnalizacji świetlnej.

Włączyli już światła (na nieszczęscie) na rondzie Jana Pawła i Filaretów, ale ile aut tam się zatrzymywało na środku, gdy migały żółte to jest szok.

Porządek to trzeba zrobić z kierowcami, którzy nie potrafią jeździć jak nie ma sygnalizacji świetlnej.

Włączyli już światła (na nieszczęscie) na rondzie Jana Pawła i Filaretów, ale ile aut tam się zatrzymywało na środku, gdy migały żółte to jest szok.

rozwiń
Avatar
z dystansem do haiterow... / 16 grudnia 2013 o 00:01

...i teraz czlowiek bedzie mial problemy a chamstwo jeszcze komentuje i nakreca spirale niecheci do kierowcow, ktorym przydarzlo sie miec gorszy dzien...

Avatar
stefan / 15 grudnia 2013 o 20:38

Miał ponad 2 promile !! dla tego mu nic sie nie stało !!

Avatar
Seba / 15 grudnia 2013 o 20:12

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Przecież jak mówisz ruch był niewielki to więc dlaczego były tam wypadki? Sorry niedzielni kierowcy ruszyli na ulice Lublina :) a wystarczy jechać powoli i patrzeć na znaki. Pozdr

Przecież jak mówisz ruch był niewielki to więc dlaczego były tam wypadki? Sorry niedzielni kierowcy ruszyli na ulice Lublina :) a wystarczy jechać powoli i patrzeć na znaki. Pozdr

rozwiń
Avatar
qwe / 15 grudnia 2013 o 19:52

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Avatar
Widz / 15 grudnia 2013 o 18:39

http://www.lublin112.pl/pijany-uciekal-z-miejsca-kolizji-zderzyl-sie-z-dwoma-autobusami-zdjecia/

tu jest trochę więcej informacji...

Avatar
patrol / 15 grudnia 2013 o 18:19

Jak się okazało kierowca lanosa wcześniej miał kolizję z innym samochodem osobowym ,próbował uciec z miejsca zdarzenia i dlatego uderzyl w autobus.Znajdował się pod wplywem alkoholu.............

Avatar
Gość / 30 stycznia 2014 o 10:06

http://dolarek.ulinks.net   Zadbaj sam o siebie i zgarnij prawdziwe pieniądze$

Avatar
Andrzej / 16 grudnia 2013 o 07:53

http://www.youtube.com/watch?v=t0u-9s6aIBw

 materiał wideo jednego z serwisów z tego wypadku...

Avatar
pin / 16 grudnia 2013 o 06:21

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Porządek to trzeba zrobić z kierowcami, którzy nie potrafią jeździć jak nie ma sygnalizacji świetlnej.

Włączyli już światła (na nieszczęscie) na rondzie Jana Pawła i Filaretów, ale ile aut tam się zatrzymywało na środku, gdy migały żółte to jest szok.

Porządek to trzeba zrobić z kierowcami, którzy nie potrafią jeździć jak nie ma sygnalizacji świetlnej.

Włączyli już światła (na nieszczęscie) na rondzie Jana Pawła i Filaretów, ale ile aut tam się zatrzymywało na środku, gdy migały żółte to jest szok.

rozwiń
Avatar
z dystansem do haiterow... / 16 grudnia 2013 o 00:01

...i teraz czlowiek bedzie mial problemy a chamstwo jeszcze komentuje i nakreca spirale niecheci do kierowcow, ktorym przydarzlo sie miec gorszy dzien...

Avatar
stefan / 15 grudnia 2013 o 20:38

Miał ponad 2 promile !! dla tego mu nic sie nie stało !!

Avatar
Seba / 15 grudnia 2013 o 20:12

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Przecież jak mówisz ruch był niewielki to więc dlaczego były tam wypadki? Sorry niedzielni kierowcy ruszyli na ulice Lublina :) a wystarczy jechać powoli i patrzeć na znaki. Pozdr

Przecież jak mówisz ruch był niewielki to więc dlaczego były tam wypadki? Sorry niedzielni kierowcy ruszyli na ulice Lublina :) a wystarczy jechać powoli i patrzeć na znaki. Pozdr

rozwiń
Avatar
qwe / 15 grudnia 2013 o 19:52

Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?

Avatar
Widz / 15 grudnia 2013 o 18:39

http://www.lublin112.pl/pijany-uciekal-z-miejsca-kolizji-zderzyl-sie-z-dwoma-autobusami-zdjecia/

tu jest trochę więcej informacji...

Avatar
patrol / 15 grudnia 2013 o 18:19

Jak się okazało kierowca lanosa wcześniej miał kolizję z innym samochodem osobowym ,próbował uciec z miejsca zdarzenia i dlatego uderzyl w autobus.Znajdował się pod wplywem alkoholu.............

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 0

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0