Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2014 r.
8:26
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Popiełuszki. Kierowca bmw wjechał na czerwonym

Autor: Zdjęcie autora pab
3 14 A A

Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i Poniatowskiego w Lublinie. Zderzyły się trzy samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia lub informacje o wypadkach i utrudnieniach w ruchu? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

- Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca bmw jadąc ul. Popiełuszki w kierunku ul. Puławskiej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z fordem, który jechał ul. Poniatowskiego w kierunku Al. Racławickich. Następnie ford zderzył się z daihatsu - informuje mł. asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażerka forda oraz pasażerka bmw.

Po wypadku ul. Popiełuszki była zablokowana.

Zdjęcia i informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Bartka.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Karolina / 2 stycznia 2015 o 19:26
Byłam świadkiem tego wypadku. Wjechalby we mnie pierwszą ale się zagapilam na zielonym. Stałam na światłach w kierunku Czechowa. Jechał jak wariat. Nawet nie zwolnił. Przejechał centralnie na czerwonym.
Avatar
marc / 1 stycznia 2015 o 23:46

Szkoda, że ten burak w dresowozie wjeżdżający na czerwonym przeżył wypadek - bo dalej będzie zagrażał naszemu zdrowiu i życiu!

Tych jeżdżących dresowozami nic nie zmieni - to patologiczna, ciemna i prymitywna hołota; tylko selekcja naturalna tu może pomóc!

Avatar
fred / 1 stycznia 2015 o 20:36

Na tym nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie, który jechał za nimi widać jak doszło do wypadku. Totalny brak wyobraźni ze strony kierującego:/
Masakra. Polecam obejrzeć. nagranie oglądnąć można tutaj (wklej w wyszukiwarkę) -> zobacz.link/wMPKT

Avatar
obserwator / 31 grudnia 2014 o 14:56

chyba jechał z Hamburga !

tu jest przejazd przy czerwonym to norma

Avatar
kio / 31 grudnia 2014 o 12:14

Znowu BMW.

Avatar
XXXXXXXXXXXXX / 31 grudnia 2014 o 11:46

BMW mogło też skręcać z lewego pasa w prawo,często kierowcy tam tak robią ,trzeba na to uwazać, przydał by się NIEOZNAKOWNY tam aby kierowców paru wyłapać i juz by się pozostali bali skręcać z lewego pasa w prawo

I tu się zgadzamy w tym przypadku

Avatar
yj / 31 grudnia 2014 o 11:40

Zmienić pas ruchu... Zgodnie z przepisami bo gdzie tu jest złamany przepis?

ciągła linia .Rozdziela oba pasy .Zresztą tam potrafią z tego pasa jechać prosto

Avatar
B M w / 31 grudnia 2014 o 11:26

BMW mogło też skręcać z lewego pasa w prawo,często kierowcy tam tak robią ,trzeba na to uwazać, przydał by się NIEOZNAKOWNY tam aby kierowców paru wyłapać i juz by się pozostali bali skręcać z lewego pasa w prawo

Avatar
xxxxxx / 31 grudnia 2014 o 10:35

Masz rację, nigdzie. Po prostu cwaniaczków się nie wpuszcza i tyle :)

Jak jedzisz tą ul. to chyba widzisz że jest linia ciągła , to po co wpuszczasz???

Avatar
xxxxxx / 31 grudnia 2014 o 10:33

Zmienić pas ruchu... Zgodnie z przepisami bo gdzie tu jest złamany przepis?

Przeczytaj z zrozumieniem wpis poprzednika ??? Jak  zgodnie ???

Ty popierasz łamanie przepisów.

Avatar
Karolina / 2 stycznia 2015 o 19:26
Byłam świadkiem tego wypadku. Wjechalby we mnie pierwszą ale się zagapilam na zielonym. Stałam na światłach w kierunku Czechowa. Jechał jak wariat. Nawet nie zwolnił. Przejechał centralnie na czerwonym.
Avatar
marc / 1 stycznia 2015 o 23:46

Szkoda, że ten burak w dresowozie wjeżdżający na czerwonym przeżył wypadek - bo dalej będzie zagrażał naszemu zdrowiu i życiu!

Tych jeżdżących dresowozami nic nie zmieni - to patologiczna, ciemna i prymitywna hołota; tylko selekcja naturalna tu może pomóc!

Avatar
fred / 1 stycznia 2015 o 20:36

Na tym nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie, który jechał za nimi widać jak doszło do wypadku. Totalny brak wyobraźni ze strony kierującego:/
Masakra. Polecam obejrzeć. nagranie oglądnąć można tutaj (wklej w wyszukiwarkę) -> zobacz.link/wMPKT

Avatar
obserwator / 31 grudnia 2014 o 14:56

chyba jechał z Hamburga !

tu jest przejazd przy czerwonym to norma

Avatar
kio / 31 grudnia 2014 o 12:14

Znowu BMW.

Avatar
XXXXXXXXXXXXX / 31 grudnia 2014 o 11:46

BMW mogło też skręcać z lewego pasa w prawo,często kierowcy tam tak robią ,trzeba na to uwazać, przydał by się NIEOZNAKOWNY tam aby kierowców paru wyłapać i juz by się pozostali bali skręcać z lewego pasa w prawo

I tu się zgadzamy w tym przypadku

Avatar
yj / 31 grudnia 2014 o 11:40

Zmienić pas ruchu... Zgodnie z przepisami bo gdzie tu jest złamany przepis?

ciągła linia .Rozdziela oba pasy .Zresztą tam potrafią z tego pasa jechać prosto

Avatar
B M w / 31 grudnia 2014 o 11:26

BMW mogło też skręcać z lewego pasa w prawo,często kierowcy tam tak robią ,trzeba na to uwazać, przydał by się NIEOZNAKOWNY tam aby kierowców paru wyłapać i juz by się pozostali bali skręcać z lewego pasa w prawo

Avatar
xxxxxx / 31 grudnia 2014 o 10:35

Masz rację, nigdzie. Po prostu cwaniaczków się nie wpuszcza i tyle :)

Jak jedzisz tą ul. to chyba widzisz że jest linia ciągła , to po co wpuszczasz???

Avatar
xxxxxx / 31 grudnia 2014 o 10:33

Zmienić pas ruchu... Zgodnie z przepisami bo gdzie tu jest złamany przepis?

Przeczytaj z zrozumieniem wpis poprzednika ??? Jak  zgodnie ???

Ty popierasz łamanie przepisów.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 1

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 18

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 30

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 5

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!