Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 marca 2015 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Wypadek przy ul. 3 Maja w Lublinie. Audi uderzyło w słup (wideo)

108 10 A A

Do wypadku doszło przed godz. 18 na ul. 3 Maja w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierujący audi wjechał w słup sygnalizacji świetlnej w okolicach przejścia dla pieszych.

Z powodu wypadku kierowcy przejeżdżający ul. 3 Maja mogą się natknąć na utrudnienia w ruchu.

Jak informuje policja, sprawcą kolizji był peugeot. Jego kierowca dostał mandat 200 zł.

Policjanci ukarali mandatem także kierowcę audi (100 zł).

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oooo / 18 marca 2015 o 00:19

nie wiem czy byś chciał jechać po pasie ruchu gdzie były jakies płyny i w kazdej chwili słup mógł poleciec

Avatar
obrazek / 17 marca 2015 o 15:47

Ci policjanci to nie mogli inaczej stanąć tą kolumbryną ? Nie dość, że blokują pas to jeszcze cały widok zasłaniają. Sami sobie niech trzasną mandat za bezmyślność. 

Avatar
kabumtss / 17 marca 2015 o 09:28

ja myślę że była to zorganizowana akcja z cyklu Ratujmy Tor Lublin, brawa dla rajdowca, na przyszłość niech porusza się na wstecznym.

Avatar
kln / 16 marca 2015 o 21:45

klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie



Umpa umpa to ty masz w bani pajacu
Avatar
Klon / 16 marca 2015 o 21:45
Wyrzucić z pracy was gnidy powinni za takie ķlamanie! Dlaczego nikt nie napisał że kierowcy Audi ktoś wymusił i ten uciekał ratując się przed kolizją? Może jeszcze dopiszcie MLODY KIEROWCA ZAATAKOWAŁ PIESZYCH to sie lepiej sprzeda! Wstyd! Cofnąc wolność słowa wam trzeba!
Avatar
Wujek zza miedzy / 16 marca 2015 o 21:15

Doczekam chwili gdy pismaki nauczą się rozróżniać byle stłuczkę od wypadku drogowego?

Dziwne, że z takim rozmachem kradzieży batonika jeszcze nie nazywacie zamachem terrorystycznym...

Avatar
nielu / 16 marca 2015 o 19:44

wiadomo LU

Avatar
Gosc / 16 marca 2015 o 19:32

Na Fb hejtują kierowcę, a on uciekał bo inny idiota chciał wymusić pierszeństwo skrecając z 3 maja w lewo. Kierowca Audi chciał uniknąc stłuczki i taka reakcja... Widziałam więc wiem, dobrze że w słup, a nie pieszych wjechał...

Avatar
Filip xd / 16 marca 2015 o 19:16

Wyklepie się ^^,

Avatar
gg / 16 marca 2015 o 19:15
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Avatar
oooo / 18 marca 2015 o 00:19

nie wiem czy byś chciał jechać po pasie ruchu gdzie były jakies płyny i w kazdej chwili słup mógł poleciec

Avatar
obrazek / 17 marca 2015 o 15:47

Ci policjanci to nie mogli inaczej stanąć tą kolumbryną ? Nie dość, że blokują pas to jeszcze cały widok zasłaniają. Sami sobie niech trzasną mandat za bezmyślność. 

Avatar
kabumtss / 17 marca 2015 o 09:28

ja myślę że była to zorganizowana akcja z cyklu Ratujmy Tor Lublin, brawa dla rajdowca, na przyszłość niech porusza się na wstecznym.

Avatar
kln / 16 marca 2015 o 21:45

klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie



Umpa umpa to ty masz w bani pajacu
Avatar
Klon / 16 marca 2015 o 21:45
Wyrzucić z pracy was gnidy powinni za takie ķlamanie! Dlaczego nikt nie napisał że kierowcy Audi ktoś wymusił i ten uciekał ratując się przed kolizją? Może jeszcze dopiszcie MLODY KIEROWCA ZAATAKOWAŁ PIESZYCH to sie lepiej sprzeda! Wstyd! Cofnąc wolność słowa wam trzeba!
Avatar
Wujek zza miedzy / 16 marca 2015 o 21:15

Doczekam chwili gdy pismaki nauczą się rozróżniać byle stłuczkę od wypadku drogowego?

Dziwne, że z takim rozmachem kradzieży batonika jeszcze nie nazywacie zamachem terrorystycznym...

Avatar
nielu / 16 marca 2015 o 19:44

wiadomo LU

Avatar
Gosc / 16 marca 2015 o 19:32

Na Fb hejtują kierowcę, a on uciekał bo inny idiota chciał wymusić pierszeństwo skrecając z 3 maja w lewo. Kierowca Audi chciał uniknąc stłuczki i taka reakcja... Widziałam więc wiem, dobrze że w słup, a nie pieszych wjechał...

Avatar
Filip xd / 16 marca 2015 o 19:16

Wyklepie się ^^,

Avatar
gg / 16 marca 2015 o 19:15
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010