Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 czerwca 2016 r.
23:32

Wypadek na obwodnicy Lublina: Dachował fiat. Trzy osoby zginęły na miejscu

Autor: Zdjęcie autora dudi
88 19 A A

Tragiczny wypadek na obwodnicy Lublina. Dachował fiat doblo. Trzy osoby nie żyją.

Aktualizacja artykułu: 6 czerwca 2016 r. 10:04
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 22.30. Doszło do niego między węzłem Lublin Tatary, a węzłem Lublin Rudnik, niedaleko miejscowości Turka.

Fiat doblo na ukraińskich numerach rejestracyjnych jadący w kierunku Warszawy uderzył w bariery energochłonne, a później dachował. Kierujący hondą, który jechał w tym samym kierunku, nie zdążył wyhamować i uderzył w fiata.

Fiatem podróżowało siedem osób. Trzy osoby zginęły na miejscu. To dwie kobiety i mężczyzna. Na chwilę obecną nie ustalono ich tożsamości. Do szpitala przewieziony został 35-letni kierowca fiata oraz troje pasażerów. Z kolei kierowca hondy i pasażerowie po badaniach zostali zwolnieni do domu.

35-letni Ukrainiec, który kierował fiatem nie potrafił wyjaśnić policjantom w jaki sposób doszło do zdarzenia - tłumaczy dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga była całkowicie zablokowana. W miejscu zdarzenia pojazdy stały w korku, a służby drogowe rozmontowywały barierę żeby przekierować auta na drugą jezdnię.

Policja wstrzymała ruch na węźle Lublin Tatary w kierunku Warszawy. Nad ranem utrudnienia się zakończyły. Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratury, ustalają policjanci z Wydziału ds. Przestępstw i Wykroczeń w ruchu drogowym KMP w Lublinie.

W czasie ostatniego weekendu w woj. lubelskim doszło do 20 wypadków. Było 7 ofiar śmiertelnych i 29 osób rannych.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 7 czerwca 2016 o 07:36
co ty ***isz!!!!!! domokrążco jeden!!!!!!!!
Avatar
niestety / 6 czerwca 2016 o 17:28
Niestety ale nasi sąsiedzi z Ukrainy mają tragiczną kulturę jazdy i lekceważą sobie przepisy i zdrowy rozsądek. W mojej okolicy w krótkim czasie kierowca z UA kompletnie rozniósł przystanek autobusowy, kolejny niemal ściął latarnię z oświetlenia ulicznego, jeszcze inny wbił się w przepust drogowy przy szkole. Najeżdżanie na ograniczniki i uszkodzenia felg i opon to norma podobnie jak przejeżdżanie przez przejście dla pieszych nawet nie zwalniając, w sytuacji gdy przez przejście przechodzą piesi. Tragedia lecz niestety zawinił kierowca.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 15:41
Ukraińcy powinni dostawać pozwolenie na wjazd do Polski dopiero po przymusowym noclegu na granicy.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:55
Straszna tragediia. Kondolencje rodzinie ofiar.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:54
Marzenko. 24 lata temu nie było obwodnicy...
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:50
Do Marzena - dwadzieścia lat temu to z ciocią tam krowy pasłaś. Dla twojej wiadomości. Tą drogę otworzyli w zeszłym roku.
Avatar
bee / 6 czerwca 2016 o 09:46
Udajesz mundrale a glupis jak onuca w wojskowym bucie.Pouczajac kogos samemu nalezy byc madrzejszym,kretyn tego nie pojal uzywajac kropek zamiast slow.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 06:50
Zmęczenie długim staniem na granicy potem lepsza droga wieczór sen i tragedia.Tylko chyba w części tachografy mogą nas uchronić przed taką tragedią
Avatar
Marzena / 6 czerwca 2016 o 06:42
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Avatar
Marzena / 6 czerwca 2016 o 06:41
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Avatar
ja / 7 czerwca 2016 o 07:36
co ty ***isz!!!!!! domokrążco jeden!!!!!!!!
Avatar
niestety / 6 czerwca 2016 o 17:28
Niestety ale nasi sąsiedzi z Ukrainy mają tragiczną kulturę jazdy i lekceważą sobie przepisy i zdrowy rozsądek. W mojej okolicy w krótkim czasie kierowca z UA kompletnie rozniósł przystanek autobusowy, kolejny niemal ściął latarnię z oświetlenia ulicznego, jeszcze inny wbił się w przepust drogowy przy szkole. Najeżdżanie na ograniczniki i uszkodzenia felg i opon to norma podobnie jak przejeżdżanie przez przejście dla pieszych nawet nie zwalniając, w sytuacji gdy przez przejście przechodzą piesi. Tragedia lecz niestety zawinił kierowca.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 15:41
Ukraińcy powinni dostawać pozwolenie na wjazd do Polski dopiero po przymusowym noclegu na granicy.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:55
Straszna tragediia. Kondolencje rodzinie ofiar.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:54
Marzenko. 24 lata temu nie było obwodnicy...
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 09:50
Do Marzena - dwadzieścia lat temu to z ciocią tam krowy pasłaś. Dla twojej wiadomości. Tą drogę otworzyli w zeszłym roku.
Avatar
bee / 6 czerwca 2016 o 09:46
Udajesz mundrale a glupis jak onuca w wojskowym bucie.Pouczajac kogos samemu nalezy byc madrzejszym,kretyn tego nie pojal uzywajac kropek zamiast slow.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2016 o 06:50
Zmęczenie długim staniem na granicy potem lepsza droga wieczór sen i tragedia.Tylko chyba w części tachografy mogą nas uchronić przed taką tragedią
Avatar
Marzena / 6 czerwca 2016 o 06:42
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Avatar
Marzena / 6 czerwca 2016 o 06:41
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!