Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Wypadki na al. Witosa. Dwa auta dachowały

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 21 A A
Wypadek na al. Witosa w Lublinie
Wypadek na al. Witosa w Lublinie

W sobotę rano na al. Witosa w Lublinie dachowały dwa samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 o 22:27
Tam powinno być: al. Wincentego Witosa. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
odpowiadam / 29 grudnia 2012 o 18:15
[quote name='NieKumaty' timestamp='1356790951' post='714490']
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[/quote]
Czytaj uważnie kolego: napisałem ,,niby", bo musiałem zrobić coś nie tak skoro wpadłem w poślizg. Ale zapewniam Cię, że to nie było jakieś nie wiadomo jakie kontrowanie kierownicy, mocny jej skręt. Nie mam pojęcia do dziś jak to się stało
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 o 15:59
Dzieci neo sobie wrzucają, lekcje odrabiać, do klasówek się uczyć a nie trolujecie fora.
Avatar
as lsw / 29 grudnia 2012 o 15:58
Szanowny LU!
a ja mam LSW i mozesz mnie pocalowac w pompke milosci! chetnie stane z Toba w konkursie AS bezpiecznej jazdy ktory nie tak dawno wygralem. cos jeszcze?
Avatar
Anka / 29 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='LU' timestamp='1356783025' post='714440']
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
[/quote]

i jeszcze zakaz dla 'LU' chłopczyku, wtedy = zero kolizji i wypadków w naszym mieście.
Avatar
NieKumaty / 29 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut za mocno skręciłem kierownicę, złapałem poślizg i wylądowałem na słupie. Czyli wszystko robiłem niby prawidłowo a miałem wypadek. Podejrzewam że w tych przypadkach było podobnie.Apel zatem, aby jeździć tamtędy wolniej.
[/quote]
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut z... rozwiń
Avatar
POpieramPO / 29 grudnia 2012 o 15:20
[quote name='kierowca' timestamp='1356775551' post='714390']
służby są, dzisiaj przez 3 godziny jazdy ciągłej po mieście spotkałem cały jeden piękny pług i nawet mu się z tyłu talerz kręcił, szkoda tylko że powietrze sypał na drogi:/
[/quote]

szanowny panie, pieniążki musimy oszczędzać, na gigantyczną pensję nowego prezesa MOSIR.
Wyborcy PO są zadowoleni, bo wiedzą co jest priorytetem obecnej władzy
Avatar
KG / 29 grudnia 2012 o 13:52
Drogi LU, mieszkam w lublinie, jestem od urodzenia lublinianinem. Mam auto zarejetsrowane na blahcach LKS, gdyz tam mieści sie firma-właściciel auta. Widze ze ty masz bardzo duze komopleksy....
Avatar
LU / 29 grudnia 2012 o 13:10
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
Avatar
jacenty / 29 grudnia 2012 o 12:45
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kilku lat zrobili wiochę, żadnych inwestycji , pracy a na ulicach dzieci i starcy bo prawie każdy musi się stad ewakuować z braku perspektyw na dalsze życie
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kil... rozwiń
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 o 22:27
Tam powinno być: al. Wincentego Witosa. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
odpowiadam / 29 grudnia 2012 o 18:15
[quote name='NieKumaty' timestamp='1356790951' post='714490']
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[/quote]
Czytaj uważnie kolego: napisałem ,,niby", bo musiałem zrobić coś nie tak skoro wpadłem w poślizg. Ale zapewniam Cię, że to nie było jakieś nie wiadomo jakie kontrowanie kierownicy, mocny jej skręt. Nie mam pojęcia do dziś jak to się stało
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 o 15:59
Dzieci neo sobie wrzucają, lekcje odrabiać, do klasówek się uczyć a nie trolujecie fora.
Avatar
as lsw / 29 grudnia 2012 o 15:58
Szanowny LU!
a ja mam LSW i mozesz mnie pocalowac w pompke milosci! chetnie stane z Toba w konkursie AS bezpiecznej jazdy ktory nie tak dawno wygralem. cos jeszcze?
Avatar
Anka / 29 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='LU' timestamp='1356783025' post='714440']
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
[/quote]

i jeszcze zakaz dla 'LU' chłopczyku, wtedy = zero kolizji i wypadków w naszym mieście.
Avatar
NieKumaty / 29 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut za mocno skręciłem kierownicę, złapałem poślizg i wylądowałem na słupie. Czyli wszystko robiłem niby prawidłowo a miałem wypadek. Podejrzewam że w tych przypadkach było podobnie.Apel zatem, aby jeździć tamtędy wolniej.
[/quote]
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut z... rozwiń
Avatar
POpieramPO / 29 grudnia 2012 o 15:20
[quote name='kierowca' timestamp='1356775551' post='714390']
służby są, dzisiaj przez 3 godziny jazdy ciągłej po mieście spotkałem cały jeden piękny pług i nawet mu się z tyłu talerz kręcił, szkoda tylko że powietrze sypał na drogi:/
[/quote]

szanowny panie, pieniążki musimy oszczędzać, na gigantyczną pensję nowego prezesa MOSIR.
Wyborcy PO są zadowoleni, bo wiedzą co jest priorytetem obecnej władzy
Avatar
KG / 29 grudnia 2012 o 13:52
Drogi LU, mieszkam w lublinie, jestem od urodzenia lublinianinem. Mam auto zarejetsrowane na blahcach LKS, gdyz tam mieści sie firma-właściciel auta. Widze ze ty masz bardzo duze komopleksy....
Avatar
LU / 29 grudnia 2012 o 13:10
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
Avatar
jacenty / 29 grudnia 2012 o 12:45
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kilku lat zrobili wiochę, żadnych inwestycji , pracy a na ulicach dzieci i starcy bo prawie każdy musi się stad ewakuować z braku perspektyw na dalsze życie
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kil... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 30 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra