Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 czerwca 2012 r.
21:24
Edytuj ten wpis

"You Can Dance". Brian ma szansę podbić Hollywood

0 6 A A
Brian Poniatowski (Cezary Piwowarski / TVN)
Brian Poniatowski (Cezary Piwowarski / TVN)

22-letni Brian Poniatowski z Międzyrzeca Podlaskiego będzie walczył w finale "You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Zwycięzca programu pojedzie na stypendium do renomowanej szkoły tanecznej w Los Angeles.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W finałowym odcinku na żywo, który będzie można obejrzeć w najbliższą środę o godz. 21.30 na antenie TVN, Brian zmierzy się z 16-letnią Anną Matlewską. Będą walczyć o trzymiesięczne stypendium w International Dance Academy w samym sercu Hollywood. To szkoła, w której trenują m.in. Lady Gaga, Rihanna czy Britney Spears.

Najlepsi tancerze siódmej edycji zatańczą dwa duety i po jednej solówce. O tym kto wygra zadecydują SMS-y telewidzów.

– Udział w tym programie był niesamowitym doświadczeniem. Mogłem pracować ze światową czołówką choreografów, poznać wspaniałych tancerzy i zwiedzić trochę świata. Mam też większą wiarę w siebie – zaznacza Brian.

– Nagroda, która czeka na zwycięzcę to ogromna szansa. Jestem bardzo otwarty na świat, więc jeśli udałoby mi się wygrać, a później dostać jakąś ciekawą propozycję w USA to mógłbym się tam przeprowadzić. Przede wszystkim chcę się rozwijać jako tancerz – dodaje.

Przygotowania do finału to prawdziwa harówka. Tancerze ćwiczą nawet 10 godzin dziennie. – Treningi są bardzo ciężkie. Ale wysiłek się opłaca, to dzięki wytrwałości i pracy udało mi się tyle osiągnąć. Teraz skupiam się tylko na tym, żeby jak najlepiej wypaść w finale – mówi tancerz.
Brian zaczął trenować taniec w wieku 13 lat w siedleckiej Szkole Tańca Caro Dance. Teraz pracuje tam jako instruktor. Prowadzi zajęcia w technikach: jazz, jazz broadway i jazz lyrical.

Oprócz finału "You Can Dance” na swoim koncie ma również m.in. Mistrzostwo Świata w kategorii solo Jazz Seniorzy (2006 r. USA), Mistrzostwo Świata w kategorii duety Modern Seniorzy z Izabelą Orzełowską (2007 r. USA) oraz Mistrzostwo Świata w kategorii solo Show Dance Seniorzy (2008 r. Niemcy).

– Najbardziej cieszymy się z tego, że robi, to co naprawdę kocha. On uwielbia być na scenie i występować, spełnia się w tym – podkreśla Gerard Poniatowski, ojciec Briana. – Poświęcił się swojej pasji całkowicie. Taniec pozwolił mu także uniezależnić się finansowo. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie będzie tańczyć zawsze. Dlatego oprócz występów i pracy instruktora w Caro Dance studiuje. Wybrał reklamę w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie – dodaje.

Brianowi gorąco kibicują także mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego. Burmistrz Artur Grzyb zorganizował wspólne oglądanie półfinałowego odcinka na pl. Jana Pawła II. W najbliższą środę w tym samym miejscu będzie można obejrzeć finał. – Zaskoczyła mnie ilość osób, która wzięła udział w tej imprezie. Było sporo ludzi nie tylko z Międzyrzeca, ale i okolic. Wydawało mi się, że to zmobilizuje wszystkich do wysyłania jak największej liczby SMS–ów i ten pomysł się sprawdził – mówi Artur Grzyb, burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego.

– Oczywiście cały czas kibicujemy Brianowi, więc w środę znowu spotykamy się na placu. Znam Briana i jego rodzinę osobiście i wiem, że zasłużył na zwycięstwo – dodaje.



Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 10:39
Trzymam kciuki.
Avatar
as / 4 czerwca 2012 o 08:37
popieram obserwatora
Avatar
obserwator / 3 czerwca 2012 o 14:17
Oczywiscie tytulow... Przepraszam za nieuwage
Avatar
obserwator / 3 czerwca 2012 o 14:16
Wszystko ok.Pytanie tylko jaki jest sens tego programu,skoro on zawodowiec przeciez,bo instruktor tanca,zdobywca tytolow mistrzowskich na swiecie...walczy z 16 letnim dziewczeciem?Jaki to ma sens?Jak w ogole mozna sie tym ekscytowac?To jakby w biegu maratonskim wypuscic do walki mistrza swiata i jakas juniorke...Taka "rywalizacja" nie ma sensu...
Avatar
Kamil / 3 czerwca 2012 o 13:08
Trzeba promować takie osoby jak Brajan jako wzór dla młodych ludzi, Brajan miał cel i swoją ciężką pracą cały czas realizuje go, jest też dowodem na to, że nawet pochodząc z małego miasta na wschodzie, można spełniać marzenia. Zyczę Brajanowi aby spełnił swoje marzenia.
Avatar
Adyta / 3 czerwca 2012 o 10:32
Zasłużył, zasłużył. Jest genialny. Jego podejście do świata i do tańca daje ludziom motywację. Jeszcze nigdy nie widziałam tak pogodnego i zdolnego człowieka, który mimo sukcesów nie wywyższa sie i nie traktuje ludzi z góry. Widać to po jego zachowaniu w programie, jak wszystkich ściska, całuje dziewczyny w główę, szanuje jury. Będę głosować, bo jest świetny!
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 10:39
Trzymam kciuki.
Avatar
as / 4 czerwca 2012 o 08:37
popieram obserwatora
Avatar
obserwator / 3 czerwca 2012 o 14:17
Oczywiscie tytulow... Przepraszam za nieuwage
Avatar
obserwator / 3 czerwca 2012 o 14:16
Wszystko ok.Pytanie tylko jaki jest sens tego programu,skoro on zawodowiec przeciez,bo instruktor tanca,zdobywca tytolow mistrzowskich na swiecie...walczy z 16 letnim dziewczeciem?Jaki to ma sens?Jak w ogole mozna sie tym ekscytowac?To jakby w biegu maratonskim wypuscic do walki mistrza swiata i jakas juniorke...Taka "rywalizacja" nie ma sensu...
Avatar
Kamil / 3 czerwca 2012 o 13:08
Trzeba promować takie osoby jak Brajan jako wzór dla młodych ludzi, Brajan miał cel i swoją ciężką pracą cały czas realizuje go, jest też dowodem na to, że nawet pochodząc z małego miasta na wschodzie, można spełniać marzenia. Zyczę Brajanowi aby spełnił swoje marzenia.
Avatar
Adyta / 3 czerwca 2012 o 10:32
Zasłużył, zasłużył. Jest genialny. Jego podejście do świata i do tańca daje ludziom motywację. Jeszcze nigdy nie widziałam tak pogodnego i zdolnego człowieka, który mimo sukcesów nie wywyższa sie i nie traktuje ludzi z góry. Widać to po jego zachowaniu w programie, jak wszystkich ściska, całuje dziewczyny w główę, szanuje jury. Będę głosować, bo jest świetny!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 55 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.