Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2008 r.
17:47
Edytuj ten wpis

You Can Dance na studniówce w III LO? (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 7 A A

Lublin. Wystarczył im pomysł, upór i kamera. Zatańczyli poloneza na ulicy, w autobusie i toalecie. Film wysłali do TVN i... trafili do finału konkursu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A teraz o tym, czy na ich studniówce wystąpią gwiazdy telewizyjnego programu You Can Dance zdecydują widzowie.

You Can Dance to telewizyjny show promujący młodych tancerzy. Ich występy oceniają jurorzy i widzowie. Wygrywają najlepsi. Wygrać mogą też maturzyści, bo TVN przygotował dla nich specjalny konkurs. Nagroda? Stacja płaci za studniówkę, a tańczą na niej gwiazdy z telewizji. Zadanie? Nakręcić film, który pokaże, że polonez nie musi być nudnym tańcem.

Na start w konkursie maturzystów z klasy filmowo-teatralnej namówił nauczyciel.

- Rzuciłem pomysł i na tym moja rola się skończyła - śmieje się Grzegorz Lech, polonista z III LO im. Unii Lubelskiej. - Sukces osiągnęli sami.

- Po burzy mózgów zdecydowaliśmy, że zatańczymy na ulicy - opowiada Agnieszka Wolska z kl. III b. Szlacheckie stroje uczniowie pożyczyli od zespołu ludowego z Bychawy. Pozwolenia na taniec na ruchomych schodach Centrum Handlowego Plaza, w autobusie MPK i paru innych miejscach załatwiali trzy tygodnie. Tańczyli nawet w szkolnej toalecie.


Rozmowa z uczennicami III LO. Zdjęcia i montaż: Agnieszka Antoń

- Zdjęcia trwały sześć godzin, montaż dwa dni. Ciężko było, bo sprzęt trochę nawalał - przyznaje Joanna Wójcik. Uczniowie nie mieli wprawy, ale kamera nie była im też obca. - Mieliśmy wcześniej parę zajęć z filmowania - mówi Joanna Zmysłowska.


ZOBACZ FILM UCZNIÓW Z III LO W LUBLINIE

Film maturzystów z "Unii” wraz z czterema innymi trafił do ścisłego finału. A zgłoszeń było ponad 60. O tym, kto wygra zdecydują widzowie. - Głosowanie na stronie internetowej studniowka.tvn.pl (tam można zobaczyć wyróżniony film) ruszy 12 listopada i potrwa do 2 grudnia. Dzień później w trakcie finału You Can Dance podamy wyniki - zapowiada Marta Fiedczak z TVN.

Licealiści będą mieli okazję sami zjednać sobie widzów. Zobaczy ich cała Polska, bo po 17 listopada telewizja odwiedzi ich szkołę. - Myślę, że wygrają - mówi Ewa Fijuth, wicedyrektor III LO. A jeśli wygrają, będą mogli sami wymyślić swoją studniówkę, na którą TVN wyłoży im 80 tys. złotych. - Jaki mamy pomysł? - wzdycha Agnieszka. - Burza mózgów trwa.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 20 lutego 2009 o 20:21
czyli mamy skandal na całą Polskę...
Avatar
wojtek17 / 2 grudnia 2008 o 11:36
A to dla poparcia poprzedniego postu.
[url="http://www.3lo.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=0"]http://www.3lo.lublin.pl/index.php?option=...23&Itemid=0[/url]
Numery 27, 29 i 31... Czyli nie maturzystki...
Avatar
wojtek17 / 2 grudnia 2008 o 10:02
Dziewczyny ze zdjecia chodza do klasy 2d, a wiec nie sa maturzystkami. Braly udzial w dziarskim polonezie, razem z innymi osobami z ich klasy. (Informacja ta jest do sprawdzenia na listach klas na stronie internetowej szkoly. )Jest to wbrew zasadom regulaminu (tylko uczniowie klas maturalnych moga brac udzial w konkursie). Dlaczego wiec napisano, ze sa z klasy 3b? Jest to nieuczciwe w stosunku do innych uczestnikow konkursu...
Avatar
asiunia / 26 listopada 2008 o 19:34
alalala napisał:
Raczej nie jest to porazka skoro zostali docenieni przez kogos waznego, jak telewizja tvn.
Kochani dalej w tym kierunku, nie przejmujcie sie zgryzliwymi opiniami innych, ze jestescie beznadziejni i nie warto sie poswiecac. Ci ludzie jedynie zazdroszcza wam sukcesow, gdyz sami nie osiagneli widocznie w zyciu nic, co mogloby sie mierzyc z tym co Wy robicie. Nie mowie tutaj o samym progranie i wejsciu do scislego finalu, ale o tym, ze Wam sie chcialo i zrobiliscie cos niezwyklego!
Pozdrawiam:)


Kochanie. to że krytykują ludzie filmik to nie jest tylko odznaką że zazdroszczą zakwalifikowania sie do finału. poprostu komus moze sie nie podobać i tyle np. mnie sie podoba do polowy ale ten kibel obniża wartość filmiku


Kochanie. to że krytykują ludzie filmik to nie jest tylko odznaką że zazdroszczą zakwalifikowania sie do finału. poprostu komus moze sie nie podobać i tyle np. mnie sie podoba do polowy ale ten kibel obniża wartość filmiku rozwiń
Avatar
ewelina:) / 8 listopada 2008 o 10:41
to wcale nie jest głupi pomyśl właśnie super tym bardziej jak było by to takie idiotyczne by nie dostali się dalej tak trzymać;D
nie którzy tylko wam zazdroszczą albo mówią tak ale sami nie podjęli się trudno na zrealizowanie filmu a mówię wam to nie było takie łatwe na pewno i trzeba było mieć wiele odwagi;))) i pomysłów. pozdrawiam kochani:**
Avatar
alalala / 8 listopada 2008 o 10:16
Raczej nie jest to porazka skoro zostali docenieni przez kogos waznego, jak telewizja tvn.
Kochani dalej w tym kierunku, nie przejmujcie sie zgryzliwymi opiniami innych, ze jestescie beznadziejni i nie warto sie poswiecac. Ci ludzie jedynie zazdroszcza wam sukcesow, gdyz sami nie osiagneli widocznie w zyciu nic, co mogloby sie mierzyc z tym co Wy robicie. Nie mowie tutaj o samym progranie i wejsciu do scislego finalu, ale o tym, ze Wam sie chcialo i zrobiliscie cos niezwyklego!
Pozdrawiam:)
Avatar
speed / 7 listopada 2008 o 22:43
Porażka! Do nauki dzieci a nie głupoty w głowie..
Avatar
ja / 20 lutego 2009 o 20:21
czyli mamy skandal na całą Polskę...
Avatar
wojtek17 / 2 grudnia 2008 o 11:36
A to dla poparcia poprzedniego postu.
[url="http://www.3lo.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=0"]http://www.3lo.lublin.pl/index.php?option=...23&Itemid=0[/url]
Numery 27, 29 i 31... Czyli nie maturzystki...
Avatar
wojtek17 / 2 grudnia 2008 o 10:02
Dziewczyny ze zdjecia chodza do klasy 2d, a wiec nie sa maturzystkami. Braly udzial w dziarskim polonezie, razem z innymi osobami z ich klasy. (Informacja ta jest do sprawdzenia na listach klas na stronie internetowej szkoly. )Jest to wbrew zasadom regulaminu (tylko uczniowie klas maturalnych moga brac udzial w konkursie). Dlaczego wiec napisano, ze sa z klasy 3b? Jest to nieuczciwe w stosunku do innych uczestnikow konkursu...
Avatar
asiunia / 26 listopada 2008 o 19:34
alalala napisał:
Raczej nie jest to porazka skoro zostali docenieni przez kogos waznego, jak telewizja tvn.
Kochani dalej w tym kierunku, nie przejmujcie sie zgryzliwymi opiniami innych, ze jestescie beznadziejni i nie warto sie poswiecac. Ci ludzie jedynie zazdroszcza wam sukcesow, gdyz sami nie osiagneli widocznie w zyciu nic, co mogloby sie mierzyc z tym co Wy robicie. Nie mowie tutaj o samym progranie i wejsciu do scislego finalu, ale o tym, ze Wam sie chcialo i zrobiliscie cos niezwyklego!
Pozdrawiam:)


Kochanie. to że krytykują ludzie filmik to nie jest tylko odznaką że zazdroszczą zakwalifikowania sie do finału. poprostu komus moze sie nie podobać i tyle np. mnie sie podoba do polowy ale ten kibel obniża wartość filmiku


Kochanie. to że krytykują ludzie filmik to nie jest tylko odznaką że zazdroszczą zakwalifikowania sie do finału. poprostu komus moze sie nie podobać i tyle np. mnie sie podoba do polowy ale ten kibel obniża wartość filmiku rozwiń
Avatar
ewelina:) / 8 listopada 2008 o 10:41
to wcale nie jest głupi pomyśl właśnie super tym bardziej jak było by to takie idiotyczne by nie dostali się dalej tak trzymać;D
nie którzy tylko wam zazdroszczą albo mówią tak ale sami nie podjęli się trudno na zrealizowanie filmu a mówię wam to nie było takie łatwe na pewno i trzeba było mieć wiele odwagi;))) i pomysłów. pozdrawiam kochani:**
Avatar
alalala / 8 listopada 2008 o 10:16
Raczej nie jest to porazka skoro zostali docenieni przez kogos waznego, jak telewizja tvn.
Kochani dalej w tym kierunku, nie przejmujcie sie zgryzliwymi opiniami innych, ze jestescie beznadziejni i nie warto sie poswiecac. Ci ludzie jedynie zazdroszcza wam sukcesow, gdyz sami nie osiagneli widocznie w zyciu nic, co mogloby sie mierzyc z tym co Wy robicie. Nie mowie tutaj o samym progranie i wejsciu do scislego finalu, ale o tym, ze Wam sie chcialo i zrobiliscie cos niezwyklego!
Pozdrawiam:)
Avatar
speed / 7 listopada 2008 o 22:43
Porażka! Do nauki dzieci a nie głupoty w głowie..
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!