Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lutego 2015 r.
6:00
Edytuj ten wpis

Za mało pasażerów. Dotacja dla lotniska w Świdniku przepadnie?

2 9 A A

Port Lotniczy Lublin może stracić część unijnej dotacji. Powodem jest zbyt mała liczba pasażerów. - Nie ma powodów do obaw - zapewniają przedstawiciele portu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o 31 z 125 milionów złotych dotacji przyznanej przez Unię Europejską lubelskiemu lotnisku. Warunkiem było jednak to, aby oddany do użytku przed dwoma laty port do końca 2016 roku obsługiwał co najmniej 400 tys. pasażerów rocznie. Tymczasem w ubiegłym roku odprawiono niewiele ponad 187,5 tys. podróżnych i chyba tylko najwięksi optymiści wierzą w to, że w ciągu dwóch lat ten wynik uda się podwoić z nawiązką.

- W lotnictwie wszystko jest możliwe. W tym roku planujemy odprawić 250 tys. pasażerów. To realny wynik, tym bardziej, że samo zwiększenie aktywności linii lotniczych Wizz Air powinno zapewnić nam ok. 150 tys. podróżnych - mówi Piotr Jankowski, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Lublin i twierdzi, że niezależnie od tego lotnisku nie grozi utrata dotacji. - Spółka ma dwie decyzje Komisji Europejskiej o realizacji i finansowaniu budowy lotniska. Sprawę monitoruje wskazana przez KE instytucja. Naszym zdaniem nie ma zagrożenia zwrotu środków unijnych - przekonuje.
Jednym ze sposobów na uruchomienie nowych połączeń mogłyby być dopłaty dla przewoźników. To metoda powszechnie krytykowana, ale lubelskie lotnisko jest jednym z niewielu w kraju, które jeszcze nie stosowało takich praktyk. Ale już Podkarpackie przez cztery lata zapłaciło Ryanairowi 28 mln zł, a kolejna umowa opiewa na 30 mln zł.

Poprzedni prezes portu Grzegorz Muszyński jest dziś radnym wojewódzkim PiS i na ostatniej sesji ostro krytykował działania obecnych władz lotniska. Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

- To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa. Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Port lotniczy zawiera porozumienia z przewoźnikami, które pozwalają z jednej strony generować ruch pasażerski, a z drugiej generować przychody z działalności lotniskowej i pozalotniskowej - wyjaśnia Piotr Jankowski.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pozńaniak z lb / 3 lutego 2015 o 17:45
Panie Muszyński proszę przekonać mieszkańców aby latali tylko z naszego lotniska -Patriotyzm to inwestycja w przyszłość tego lotniska tego regionu .2Panie Muszyński w swoje gniazdo nie robi się kupki pan na lotnisku zarobił i to dobrze .
Avatar
anka / 3 lutego 2015 o 14:00

Zapracował, czy nie zapracował, ale kolesie się odwdzięczyli - wypłata wynagrodzenia przez półtora roku po odwołaniu z PLL, stołek w Centrum Onkologii (zmiana umowy, aby mógł być radnym i brać pieniądze z CO). Kto z Was tyle zarabia, robiąc NIC. Czy podpisywanie umów zlecenia na przeróżne prace w PLL nie łączyło się z pewnym ryzykiem? Łączyło, więc dzisiaj ma rekompensatę geniusz budowy lotnisk.

Avatar
agam / 3 lutego 2015 o 12:29

Muszyński wydoił lotnisko z ostatniego grosza a teraz skarży się, że jest źle zarządzane. Gratuluję poczucia humoru najgorszemu prezesowi w historii lubelskiego lotniska(za jego prezesury afera goniła aferę a do tego kierunków było jak na lekarstwo). Afera z limuzyną volvo, zatrudnianie znajomków na lotnisku, komendantem straży został człowiek prawomocnie skazany, atrapy bomb wniesione na pokład samolotu, odprawa dla prezesa niepraktykowana przez inne lotniska itddd Do tego można dodać wpadki takie jak wmawianie przewoźnikom, że Lublin ma pół miliona mieszkańców, ogłaszanie połączenia do Frankfurtu mimo, że negocjacje z Lufthansą dopiero się zaczynały. Pruszkowski pewnikiem będzie najgorszym prezydentem w historii Lublina a Muszyński zapracował na miano ZDECYDOWANIE NAJGORSZEGO PREZESA W HISTORII LUBELSKIEGO LOTNISKA!!!

Muszyński wydoił lotnisko z ostatniego grosza a teraz skarży się, że jest źle zarządzane. Gratuluję poczucia humoru najgorszemu prezesowi w historii lubelskiego lotniska(za jego prezesury afera goniła aferę a do tego kierunków było jak na lekarstwo). Afera z limuzyną volvo, zatrudnianie znajomków na lotnisku, komendantem straży został człowiek prawomocnie skazany, atrapy bomb wniesione na pokład samolotu, odprawa dla prezesa niepraktykowana przez inne lotniska itddd Do tego można dodać wpadki takie jak wmawianie przewoźnikom, że Lublin ma... rozwiń

Avatar
Lublinianin / 3 lutego 2015 o 12:25

Muszyński to niestety totalny amator, zero taktu. Dla dobra lotniska, miasta i województwa byłoby lepiej, gdyby się w ogóle nie odzywał. Niech cicho siedzi, bierze dietę radnego i zajmuje się odliczaniem dni do kolejnej wypłaty. Facet plecie co mu ślina na język przyniesie, bez jakiejkolwiek refleksji. Odnoszę wrażenie, że jego móżdżek rozwinął się dużo słabiej niż u przeciętnego homo sapiens.

Avatar
Gość / 3 lutego 2015 o 11:38

                     STRATA!!

Eufori dostali  i na wyrost budowali,

a dziś się okazuje, że przeholowali.

Pisałem, żeby o połowę zmniejszyli,

a jak wypali, to pomału rozszerzali.

Na tym portalu zostałem wyśmiany,

zaś dziś się płaci za wybujałe plany.

Port lotniczy będzie przynosił straty,

a dopłacanie regionu nie wzbogaci!!

Bum pasażerski za ileś latek będzie,

ale póki co, finansów brak wszędzie.

Morał: kto więcej lata dziurę załata!!

                     STRATA!!

Eufori dostali  i na wyrost budowali,

a dziś się okazuje, że przeholowali.

Pisałem, żeby o połowę zmniejszyli,

a jak wypali, to pomału rozszerzali.

Na tym portalu zostałem wyśmiany,

zaś dziś się płaci za wybujałe plany.

Port lotniczy będzie przynosił straty,

a dopłacanie regionu nie wzbogaci!!

Bum pasażerski za ileś latek będzie,

ale pók... rozwiń

Avatar
BudŻet / 3 lutego 2015 o 10:01

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Port lotniczy zawiera porozumienia z przewoźnikami, które pozwalają z jednej strony generować ruch pasażerski, a z drugiej generować przychody z działalności lotniskowej i pozalotniskowej – wyjaśnia Piotr Jankowski."

... skąd rzecznik portu Pan Piotr Jankowski bierze te teksty, że "umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa" ?

TYLKO podatnicy ją utrzymują i są jego właścicielami.

Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy.

W jej skład wchodzą :

- samorząd miasta Lublina (60 % udziałów)

- Świdnika (5,5 % udziałów)

- województwa lubelskiego (34 % udziałów)

- powiatu Świdnik (0,009 3% udziałów)

Pan rzecznik bierze te teksty od przedstawiciela dominującego akcjonariusza, który bardzo często straszy obywateli, że ich zainteresowanie może zostać źle potraktowane przez spółki prawa... handlowego.

Nie tak dawno podpisywałem umowę z jedną z jednostek samorządu terytorialnego, w której podkreślono, że ochrona tajemnicy przedsiębiorcy nie obejmuje informacji publicznej...

Tą JST oczywiście nie jest Gmina Lublin, której przedstawiciel gdyby tylko mógł, to utajniłby wszystko.

Swoją drogą warto pytać dlaczego obligacje nie są wykupywane i to w sytuacji, w której emitowane są kolejne. Czyżby te wspomniane 400 tysięcy euro zostało tam zrolowane?

teksty od przedstawiciela dominującego akcjonariusza, który bardzo często straszy obywateli, że ich zainteresowanie może zostać źle potraktowane przez spółki prawa... handlowego.

Nie tak dawno podpisywałem umowę z jedną z jednostek samorządu terytorialnego, w której podkreślono, że ochrona tajemnicy przedsiębiorcy nie obejmuje informacji publicznej...

Tą JST oczywiście nie jest Gmina Lublin, której przedstawiciel gdyby tylko mógł, to utajniłby wszystko.

Swoją drogą warto pytać dlaczego obligacje nie są wykupywane i to... rozwiń

Avatar
anna / 3 lutego 2015 o 09:08

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Port lotniczy zawiera porozumienia z przewoźnikami, które pozwalają z jednej strony generować ruch pasażerski, a z drugiej generować przychody z działalności lotniskowej i pozalotniskowej – wyjaśnia Piotr Jankowski."

... skąd rzecznik portu Pan Piotr Jankowski bierze te teksty, że "umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa" ?

TYLKO podatnicy ją utrzymują i są jego właścicielami.

Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy.

W jej skład wchodzą :

- samorząd miasta Lublina (60 % udziałów)

- Świdnika (5,5 % udziałów)

- województwa lubelskiego (34 % udziałów)

- powiatu Świdnik (0,009 3% udziałów)

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzane... rozwiń

Avatar
niekibol / 3 lutego 2015 o 08:31

Dzisiejszy artykuł jest zdublowaniem wczorajszego i nie wnosi nic nowego.Mnie interesuje co się dzieje z wykupem obligacji ? O co chodzi w temacie melioracja lotniska , w czym jest problem?Czy obecna infrastruktura pozwala na obsługę 400 tys podróżnych, wielkość płyty postojowej, pasy bagażowe, bramki wejście-wyjście ? Czy PLL naprawdę się łudzi, że będzie decydował o rozkładzie przylotów i nigdy nie dojdzie do sytuacji, że przy planowanym ruchu nie spotka się np 5 samolotów w tym jeden z awarią ? Jakie będzie docelowe dodatkowe zatrudnienie spowodowane całodobowym przejściem granicznym? Jaka jest różnica między zwrotem dofinansowania, a dopłatą dla przewożnika ,dlaczego lotnisko z teoretycznym potencjałem nie broni się samo, czy może analizy były przyjęte na zasadzie jakoś to będzie ?

Dzisiejszy artykuł jest zdublowaniem wczorajszego i nie wnosi nic nowego.Mnie interesuje co się dzieje z wykupem obligacji ? O co chodzi w temacie melioracja lotniska , w czym jest problem?Czy obecna infrastruktura pozwala na obsługę 400 tys podróżnych, wielkość płyty postojowej, pasy bagażowe, bramki wejście-wyjście ? Czy PLL naprawdę się łudzi, że będzie decydował o rozkładzie przylotów i nigdy nie dojdzie do sytuacji, że przy planowanym ruchu nie spotka się np 5 samolotów w tym jeden z awarią ? Jakie będzie docelowe dodatkowe zatrudnie... rozwiń

Avatar
robotnik / 3 lutego 2015 o 07:10

<_<

Może Szanowny Pan Prezes rozliczy się z budowy ?

Powie mieszkańcom i "organom" co i jak budował, gdzie, co  i za ile kupił oraz wyjaśni dlaczego ?

Udzieli odpowiedzi po co zakupił "Maszynę do prześwietlenia bagażu" - stojącą na PRZYLOCIE za 1,5 mln zł ???

Jak budowano - stawiano KONTENERY ???

Jaka kwota pieniędzy poszła na REMONT BIURA przy budowie, kto projekował to i za ile ?

I takich jeszcze kilka drobnych rzeczy.

:o

Avatar
pozńaniak z lb / 3 lutego 2015 o 17:45
Panie Muszyński proszę przekonać mieszkańców aby latali tylko z naszego lotniska -Patriotyzm to inwestycja w przyszłość tego lotniska tego regionu .2Panie Muszyński w swoje gniazdo nie robi się kupki pan na lotnisku zarobił i to dobrze .
Avatar
anka / 3 lutego 2015 o 14:00

Zapracował, czy nie zapracował, ale kolesie się odwdzięczyli - wypłata wynagrodzenia przez półtora roku po odwołaniu z PLL, stołek w Centrum Onkologii (zmiana umowy, aby mógł być radnym i brać pieniądze z CO). Kto z Was tyle zarabia, robiąc NIC. Czy podpisywanie umów zlecenia na przeróżne prace w PLL nie łączyło się z pewnym ryzykiem? Łączyło, więc dzisiaj ma rekompensatę geniusz budowy lotnisk.

Avatar
agam / 3 lutego 2015 o 12:29

Muszyński wydoił lotnisko z ostatniego grosza a teraz skarży się, że jest źle zarządzane. Gratuluję poczucia humoru najgorszemu prezesowi w historii lubelskiego lotniska(za jego prezesury afera goniła aferę a do tego kierunków było jak na lekarstwo). Afera z limuzyną volvo, zatrudnianie znajomków na lotnisku, komendantem straży został człowiek prawomocnie skazany, atrapy bomb wniesione na pokład samolotu, odprawa dla prezesa niepraktykowana przez inne lotniska itddd Do tego można dodać wpadki takie jak wmawianie przewoźnikom, że Lublin ma pół miliona mieszkańców, ogłaszanie połączenia do Frankfurtu mimo, że negocjacje z Lufthansą dopiero się zaczynały. Pruszkowski pewnikiem będzie najgorszym prezydentem w historii Lublina a Muszyński zapracował na miano ZDECYDOWANIE NAJGORSZEGO PREZESA W HISTORII LUBELSKIEGO LOTNISKA!!!

Muszyński wydoił lotnisko z ostatniego grosza a teraz skarży się, że jest źle zarządzane. Gratuluję poczucia humoru najgorszemu prezesowi w historii lubelskiego lotniska(za jego prezesury afera goniła aferę a do tego kierunków było jak na lekarstwo). Afera z limuzyną volvo, zatrudnianie znajomków na lotnisku, komendantem straży został człowiek prawomocnie skazany, atrapy bomb wniesione na pokład samolotu, odprawa dla prezesa niepraktykowana przez inne lotniska itddd Do tego można dodać wpadki takie jak wmawianie przewoźnikom, że Lublin ma... rozwiń

Avatar
Lublinianin / 3 lutego 2015 o 12:25

Muszyński to niestety totalny amator, zero taktu. Dla dobra lotniska, miasta i województwa byłoby lepiej, gdyby się w ogóle nie odzywał. Niech cicho siedzi, bierze dietę radnego i zajmuje się odliczaniem dni do kolejnej wypłaty. Facet plecie co mu ślina na język przyniesie, bez jakiejkolwiek refleksji. Odnoszę wrażenie, że jego móżdżek rozwinął się dużo słabiej niż u przeciętnego homo sapiens.

Avatar
Gość / 3 lutego 2015 o 11:38

                     STRATA!!

Eufori dostali  i na wyrost budowali,

a dziś się okazuje, że przeholowali.

Pisałem, żeby o połowę zmniejszyli,

a jak wypali, to pomału rozszerzali.

Na tym portalu zostałem wyśmiany,

zaś dziś się płaci za wybujałe plany.

Port lotniczy będzie przynosił straty,

a dopłacanie regionu nie wzbogaci!!

Bum pasażerski za ileś latek będzie,

ale póki co, finansów brak wszędzie.

Morał: kto więcej lata dziurę załata!!

                     STRATA!!

Eufori dostali  i na wyrost budowali,

a dziś się okazuje, że przeholowali.

Pisałem, żeby o połowę zmniejszyli,

a jak wypali, to pomału rozszerzali.

Na tym portalu zostałem wyśmiany,

zaś dziś się płaci za wybujałe plany.

Port lotniczy będzie przynosił straty,

a dopłacanie regionu nie wzbogaci!!

Bum pasażerski za ileś latek będzie,

ale pók... rozwiń

Avatar
BudŻet / 3 lutego 2015 o 10:01

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Port lotniczy zawiera porozumienia z przewoźnikami, które pozwalają z jednej strony generować ruch pasażerski, a z drugiej generować przychody z działalności lotniskowej i pozalotniskowej – wyjaśnia Piotr Jankowski."

... skąd rzecznik portu Pan Piotr Jankowski bierze te teksty, że "umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa" ?

TYLKO podatnicy ją utrzymują i są jego właścicielami.

Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy.

W jej skład wchodzą :

- samorząd miasta Lublina (60 % udziałów)

- Świdnika (5,5 % udziałów)

- województwa lubelskiego (34 % udziałów)

- powiatu Świdnik (0,009 3% udziałów)

Pan rzecznik bierze te teksty od przedstawiciela dominującego akcjonariusza, który bardzo często straszy obywateli, że ich zainteresowanie może zostać źle potraktowane przez spółki prawa... handlowego.

Nie tak dawno podpisywałem umowę z jedną z jednostek samorządu terytorialnego, w której podkreślono, że ochrona tajemnicy przedsiębiorcy nie obejmuje informacji publicznej...

Tą JST oczywiście nie jest Gmina Lublin, której przedstawiciel gdyby tylko mógł, to utajniłby wszystko.

Swoją drogą warto pytać dlaczego obligacje nie są wykupywane i to w sytuacji, w której emitowane są kolejne. Czyżby te wspomniane 400 tysięcy euro zostało tam zrolowane?

teksty od przedstawiciela dominującego akcjonariusza, który bardzo często straszy obywateli, że ich zainteresowanie może zostać źle potraktowane przez spółki prawa... handlowego.

Nie tak dawno podpisywałem umowę z jedną z jednostek samorządu terytorialnego, w której podkreślono, że ochrona tajemnicy przedsiębiorcy nie obejmuje informacji publicznej...

Tą JST oczywiście nie jest Gmina Lublin, której przedstawiciel gdyby tylko mógł, to utajniłby wszystko.

Swoją drogą warto pytać dlaczego obligacje nie są wykupywane i to... rozwiń

Avatar
anna / 3 lutego 2015 o 09:08

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Port lotniczy zawiera porozumienia z przewoźnikami, które pozwalają z jednej strony generować ruch pasażerski, a z drugiej generować przychody z działalności lotniskowej i pozalotniskowej – wyjaśnia Piotr Jankowski."

... skąd rzecznik portu Pan Piotr Jankowski bierze te teksty, że "umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa" ?

TYLKO podatnicy ją utrzymują i są jego właścicielami.

Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy.

W jej skład wchodzą :

- samorząd miasta Lublina (60 % udziałów)

- Świdnika (5,5 % udziałów)

- województwa lubelskiego (34 % udziałów)

- powiatu Świdnik (0,009 3% udziałów)

"Najpoważniejszy zarzut dotyczył rzekomej dopłaty 400 tys. euro liniom Carpatair za uruchomienie połączeń do Rzymu.

– To nieprawda, nie wiem skąd pochodzą takie informacje, zważywszy, że umowy stanowią tajemnicę handlową przedsiębiorstwa.

Wielkość opłat lotniskowych ustalana jest na podstawie oficjalnego cennika zatwierdzane... rozwiń

Avatar
niekibol / 3 lutego 2015 o 08:31

Dzisiejszy artykuł jest zdublowaniem wczorajszego i nie wnosi nic nowego.Mnie interesuje co się dzieje z wykupem obligacji ? O co chodzi w temacie melioracja lotniska , w czym jest problem?Czy obecna infrastruktura pozwala na obsługę 400 tys podróżnych, wielkość płyty postojowej, pasy bagażowe, bramki wejście-wyjście ? Czy PLL naprawdę się łudzi, że będzie decydował o rozkładzie przylotów i nigdy nie dojdzie do sytuacji, że przy planowanym ruchu nie spotka się np 5 samolotów w tym jeden z awarią ? Jakie będzie docelowe dodatkowe zatrudnienie spowodowane całodobowym przejściem granicznym? Jaka jest różnica między zwrotem dofinansowania, a dopłatą dla przewożnika ,dlaczego lotnisko z teoretycznym potencjałem nie broni się samo, czy może analizy były przyjęte na zasadzie jakoś to będzie ?

Dzisiejszy artykuł jest zdublowaniem wczorajszego i nie wnosi nic nowego.Mnie interesuje co się dzieje z wykupem obligacji ? O co chodzi w temacie melioracja lotniska , w czym jest problem?Czy obecna infrastruktura pozwala na obsługę 400 tys podróżnych, wielkość płyty postojowej, pasy bagażowe, bramki wejście-wyjście ? Czy PLL naprawdę się łudzi, że będzie decydował o rozkładzie przylotów i nigdy nie dojdzie do sytuacji, że przy planowanym ruchu nie spotka się np 5 samolotów w tym jeden z awarią ? Jakie będzie docelowe dodatkowe zatrudnie... rozwiń

Avatar
robotnik / 3 lutego 2015 o 07:10

<_<

Może Szanowny Pan Prezes rozliczy się z budowy ?

Powie mieszkańcom i "organom" co i jak budował, gdzie, co  i za ile kupił oraz wyjaśni dlaczego ?

Udzieli odpowiedzi po co zakupił "Maszynę do prześwietlenia bagażu" - stojącą na PRZYLOCIE za 1,5 mln zł ???

Jak budowano - stawiano KONTENERY ???

Jaka kwota pieniędzy poszła na REMONT BIURA przy budowie, kto projekował to i za ile ?

I takich jeszcze kilka drobnych rzeczy.

:o

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!